Právě je 27.4.2021 10:11:10




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1007 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 41  Další
 [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety 
Autor Zpráva
Moderátor

Příspěvky: 1449
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
přidám ještě dnešní průjezd směrem na Prahu včetně nové okružní křižovatky
https://www.youtube.com/watch?v=EC465CQPBIM&feature=youtu.be


29.8.2016 21:46:25
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Já čumím!!! :shock: Na té stavbě jsou vidět početné stroje v akci!!! :shock:


30.8.2016 8:35:39
Profil
 

Příspěvky: 22
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Z článku o PPP (zvýraznění moje):

Citace:
Na trase D4 bude brzy hotový úsek kolem Dubence na hranicích Jihočeského a Středočeského kraje. Po pěti kilometrech nové dálnice začnou řidiči jezdit na začátku roku 2017.


Těžko říct, jestli jde o nejnovější, skutečně aktuální informaci od zdroje, nebo jen při příležitosti článku novinář našel tento termín např. ve veřejně dostupném letáku, který všichni již dobře známe a o jeho termínu pochybujeme.


31.8.2016 14:35:17
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
O tom bohužel není třeba ani na chvíli přemýšlet... :?


31.8.2016 15:15:14
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Dojmy z průjezdu - bagristé a řidiči vyklápěček slaví, ten kus kopce na konci D4 ukusují už nyní. Přijde mi, že by ten zářez měl být ještě o něco větší, přitom horní část už vypadá jako definitivně začištěná. Ale může dost klamat ten směr původního oblouku na D4, který jde zcela opačným směrem. Doprovodná komunikace je podle mě na ještě dlouho, ale do prvního sněhu možná bude. Na posledních videích je vidět skrývka ornice pro obslužnou komunikaci do Bytízu, takže mě napadlo, jak to vlastně je v harmonogramu? Jestli ona by se ta hlavní trasa neměla začít stavět až tehdy, kdy bude i tato komunikace hotová, aby se do Bytízu nejezdilo přes staveniště hlavní trasy? Což by ovšem při stávajícím tempu znamenalo, že na hlavní trasu letos asi nedojde... Nahoře na kopci zatím žádné bednění, jen na těch dvou hromadách přeložky jsem měl dojem, že vidím takové ty betonové rámy na zemi pro vrtání pilot. Ale hromada byla čistá, žádný beton po ní rozteklý nebyl, takže piloty ještě navrtané nebudou. Na zavřeném úseku II/118 je položený ten červený štěrk jako na doprovodné komunikaci, a protože je i na té větvi múk směr II/118 - Strakonice, vypadá to, že by se celá stavba opravdu objížděla tudy. Dávalo by to smysl, protože definitivní II/118 bude stejně jinde, takže by nedávalo jinak smysl ten kousek stavět, pokud by nebyl na nějakou tu chvíli hlavním tahem.. Jinak musím říct, že na mě práce udělaly dojem a začínám být optimistou - v létě 2018 by to mohlo být hotové...


4.9.2016 17:08:09
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
pokrok ve stavbě! dnes se na doprovodné komunikaci od Bytízu směrem k MÚK Háje začal pokládat podklad pod asfaltové vrstvy. V nejbližších dnech si myslím, že začnou s pokládkou samotných vrstev. Techniky tam dneska bylo dost.

dnešní obousměrný videoprůjezd https://youtu.be/6Xv6d-HqVNA

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


7.9.2016 21:27:39
Profil
Moderátor

Příspěvky: 1449
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Doprovodka je vyasfaltovaná od Bytíze až k MÚK Háje a na zbytku trasy bude v nejbližší době taky, kromě úseku u opěrné zdi u věznice, kde by podle mého odhadu mohlo být hotovo začátkem října. V neděli přidám opět video.


16.9.2016 16:36:08
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Jsem dnes asi nějak cestoval v čase, ne? Co je za teď za měsíc a rok? :D


16.9.2016 20:00:11
Profil
Administrátor

Příspěvky: 2202
Bydliště: SV Čechy
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Jak bude teď napojená doprovodka v prostoru MÚK Háje? S dvojitým zalomením přes (bývalou) II/118? A samotná II/118 bude přitom v provozu?

_________________
wazer.cz
Pište česky, prosím!


16.9.2016 20:41:40
Profil
Moderátor

Příspěvky: 1449
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
včerejší průjezd:
https://www.youtube.com/watch?v=DQRb5Nb75DI


19.9.2016 19:27:57
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
u budoucí MÚK Háje byl kompletně vykácen malý pruh lesa mezi budoucí doprovodnou komunikací a stávající I/4. i v prostoru křižovatky cesty ke hvězdnici s doprovodnou se dnes kácelo.

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


21.9.2016 19:01:44
Profil
 

Příspěvky: 340
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Podle článku v lidovkách se bude otevírat v září. Tento termín si předpokládám politici již ohlídají :-)
http://byznys.lidovky.cz/cesi-dostanou- ... prava_pave


29.9.2016 13:47:05
Profil
Moderátor

Příspěvky: 1449
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
dnešní průjezd:
https://www.youtube.com/watch?v=IpERGXjicqs&feature=youtu.be
Na doprovodce vyasfaltováno už kolem 90% délky. Chybí hlavně úseky u křížení s ostatními komunikacemi. Jinak domnívám se, že silnice II/118 bude uzavřena po dobu ponechání provozu na doprovodce.


2.10.2016 17:16:55
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Jirka L píše:
tady je k tomu mostu předběžné oznámení
https://www.vestnikverejnychzakazek.cz/cs/Form/Display/644195

Kompletní demolice stávajícího mostu ev. č. 18-014, převádějící silnici I/18 přes dálnici D4 a zbudování nového mostu. Komunik. na mostě bude v š.k. S11,5, celková šíře mostu bude 14,6 m. Úpr. kom. příbramského předmostí v rozs. cca 535 m z důvodu real. OK Skalka, dále úpr. křiž.

odhadovaná cena 54mil. Kč
doba trvání 15měsíců


V rámci této akce se bude nový kruhový objezd na I/18 dodělávat, nebo je třeba smířit se s tím, že ve směru Příbram - Praha prostě bypass pro nájezd na D4 nebude...?


3.10.2016 7:00:18
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Na budoucí MÚK dnes odpoledne skládali z návěsu železo- zřejmě už brzy začnou armovat opěru od Háje

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


6.10.2016 16:20:03
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Tak pár novinek z D4.
Zmizel označený kus lesa. Zcela!!! :shock:
Opěry pro most na přeložce II/118 jsou na obou stranách asi vybetonované, z bednění koukají armovací železa, takže chybí asi už "jen" mostovka. Přeložka místní komunikace do Bytízu zatím žádná sláva...
No a protože se vykácelo to, co jsem netušil, že se bude ještě kácet, domnívám se, že dolů půjde i toto.
Protože se mi nechce věřit, že by se do stávajícího výseku mezi les a přeložku II/604 vešlo pět pruhů...


16.10.2016 21:11:15
Profil
Moderátor

Příspěvky: 1449
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
jen doplním, že na doprovodce chybí poslední kus povrchu, a to na tomto křížení:
https://mapy.cz/s/19bI9
průjezd v pátek 14.10. směr Strakonice: https://youtu.be/yXgNJm4LvNM
dnešní průjezd směr Praha: https://youtu.be/Q5I0uLfcBOg
napojení na stáv. I/4 na konci ve směru Strakonice není zrovna plynulé (je to dobře vidět na konci 1. videa)


16.10.2016 23:05:04
Profil
 

Příspěvky: 323
Bydliště: km 139,6 budoucí D3
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
V úterý na doporovodné komunikaci probíhala montáž svodidel

_________________
Průbežně doplňované fotky ze stavby 0310/II kolem Malše
Mám alespoň částečně prsty v: 1104/II, 4704, 4705, D48 Bělotín-Rybí, I/19 obchvaty Obrataň a Kámen, II/114 Dobříš, II/602 Vysočina a dalších...


20.10.2016 19:11:47
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
na webu dopravniinfo.cz je vedena uzavírka silnice od skládky Bytíz v místě napojení na budoucí doprovodnou komunikaci.
zřejmě se provádí dokončení doprovodné komunikace.


Přílohy:
Bez názvu.jpg
Bez názvu.jpg [ 83.62 KiB | Zobrazeno 5042 krát ]

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R
23.10.2016 10:25:12
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
nad Bytízem (asi v těchto místech https://mapy.cz/s/1azSA začali odtěžovat svah. doprovodná komunikace je skoro dokončená, chybí pár metrů svodidel a namalování vodorovného značení. od listopadu by mohli převést provoz

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


25.10.2016 19:58:33
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Vy, co už jste někdy jeli kolem - vám se zdá, že se tady https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x=14.0611180&y=49.6715147&z=16&ut=Nov%C3%BD%20bod&uc=9g0JVxVdvD&ud=49%C2%B040%2718.053%22N%2C%2014%C2%B03%2748.831%22E mohou míjet náklaďáky...? Mně to přijde z auta poměrně úzké. Nebo se tudy nepoženou oba směry?


26.10.2016 11:59:36
Profil
Administrátor

Příspěvky: 2202
Bydliště: SV Čechy
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Doprava na novou doprovodku by se měla převést 2. listopadu.

Zpět na novou silnici by se měla vrátit zpět 27.9.2017, ale nepochopil jsem, zda-li už je termín otevření kompletního úseku.

_________________
wazer.cz
Pište česky, prosím!


29.10.2016 22:54:25
Profil
 

Příspěvky: 22
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Majkii píše:
Doprava na novou doprovodku by se měla převést 2. listopadu.


Jaký je prosím zdroj té informace? Je to na nějaké webové stránce, nebo to píšou přímo na cedulích na silnici?


30.10.2016 8:10:33
Profil
Administrátor

Příspěvky: 2202
Bydliště: SV Čechy
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Člověk od stavby (ale jen skrz prostředí internetu), vypadal dostatečně informovaně, abych mu to věřil.

_________________
wazer.cz
Pište česky, prosím!


30.10.2016 10:01:40
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Doprovodná komunikace je kompletní. Už je hotové vodorovné značení včetně míst napojení na stávající I/3. Jsou osazeny i svislé dopravní značky. k převedení dopravy nic nebrání.
Jsem zvědav, zda-li se práce na nové dálnici v prostoru stávající I/3 rozeběhnout konečně naplno dokud je přijatelné počasí

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


30.10.2016 17:38:41
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1007 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 41  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz