| Autor |
Zpráva |
|
Jirka L
Moderátor
Příspěvky: 1449
|
 Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
dnešní průjezd za poněkud horších světelných a dopravních podmínek; abych šetřil vaše nervy, je to kromě sestříhání ještě zrychleno 2x  že já jsem hned na tom začátku neodbočil, ani tam nebyl zákaz (jen poněkud zmatené plné čáry)... https://youtu.be/MGW7JsSe39A
|
| 30.10.2016 20:59:37 |
|
 |
|
vondr
Příspěvky: 1973 Bydliště: vodňany
|
 Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Majkii píše: Doprava na novou doprovodku by se měla převést 2. listopadu.
Zpět na novou silnici by se měla vrátit zpět 27.9.2017, ale nepochopil jsem, zda-li už je termín otevření kompletního úseku. Převedla se dneska doprava na doprovodnou nebo ještě ne?
_________________ Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R
|
| 2.11.2016 17:19:15 |
|
 |
|
Michal R
Příspěvky: 1266 Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice
|
 Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Dnes průjezd ve 14hod a zatím nic. Na doprovodné komunikaci velká tlupa oranžových vest, podle všeho finální kontrola před zahájením provozu. V neděli pojedu znovu, tak pokud někdo nedá dřívější info o aktuálním stavu, tak dám vědět.
|
| 2.11.2016 21:29:43 |
|
 |
|
vondr
Příspěvky: 1973 Bydliště: vodňany
|
 Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
03.11.2016 - Stavební práce od 29. srpna do 2. listopadu 2016 http://www.komunikace-r4.cz/fotogalerie ... opadu-2016
_________________ Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R
|
| 3.11.2016 17:17:05 |
|
 |
|
MickeyMouse
Příspěvky: 852
|
 Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Dnes byla priblizne ve 12:30 prevedena doprava na doprovodnou komunikaci. Jel jsem tam kratce pote, jeste na smerove desky osazovali oranzova svetla. Vozovka je dost uzka s tremi cca pravouhlymi ostrymi zatackami. Ve druhe se od Strakonic odbocuje na II/118 vlevo, coz je dost kolizni misto. Od Prahy se na II/118 najizdi de facto rovne. Hlavni je ve smeru Praha-Strakonice. Pri hustem provozu to nebude nic extra.
_________________ Budu rád, až z toho něco smažu: 0136 0301-0305/I a 3011-3012/II 0511 D35 Ostrov-Mohelnice 5501-5502 D49
|
| 3.11.2016 18:43:09 |
|
 |
|
kot
Příspěvky: 5956
|
 Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Taky proč by to mělo být extra ? Vždyť to časem bude jen minimálně využívaná doprovodka...
|
| 3.11.2016 21:54:58 |
|
 |
|
adamos
Příspěvky: 1615 Bydliště: D1, 2,78 km
|
 Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Samotný Dubenec dovede dopravu zašpuntovat takovým způsobem, že nějaké dvě zatáčka navíc na to nebudou mít podstatný vliv.
_________________ Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
|
| 3.11.2016 22:39:52 |
|
 |
|
MiKu
Příspěvky: 321 Bydliště: u Kbelské, schovaný za PHS
|
 Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Jaký je teď aktuální předpokládaný termín uvedení do provozu?
|
| 5.11.2016 13:17:59 |
|
 |
|
Jirka L
Moderátor
Příspěvky: 1449
|
 Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
tak dnes výjimečně opět průjezd, směr Strakonice https://youtu.be/QpWTZEN-re8a směr Praha https://youtu.be/0-6LmDHi5nY
|
| 5.11.2016 17:49:55 |
|
 |
|
kot
Příspěvky: 5956
|
 Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Vypadá to, že stavba už se KONEČNĚ rozběhla. Ale s dovolením bych se připojil k MiKu s dotazem na znalé - zná někdo OPRAVDOVÝ termín zprovoznění ?
|
| 5.11.2016 18:26:31 |
|
 |
|
kasme
VIP
Příspěvky: 3926 Bydliště: ano
|
 Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
takhle přes obrazovku to vypadá v pohodě 
_________________
kasme.rajce.net
žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice
|
| 5.11.2016 18:36:36 |
|
 |
|
JAnD
Příspěvky: 323 Bydliště: km 139,6 budoucí D3
|
 Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
MickeyMouse píše: Dnes byla priblizne ve 12:30 prevedena doprava na doprovodnou komunikaci. Já tam jel v cca 9:15, všechno značení už navádělo na 604 ale ta byla ještě zavřená... Do otevření dálnice to bude za náklaďákem ještě výživnější než doposud 
_________________ Průbežně doplňované fotky ze stavby 0310/II kolem Malše Mám alespoň částečně prsty v: 1104/II, 4704, 4705, D48 Bělotín-Rybí, I/19 obchvaty Obrataň a Kámen, II/114 Dobříš, II/602 Vysočina a dalších...
|
| 6.11.2016 22:35:41 |
|
 |
|
kot
Příspěvky: 5956
|
 Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Rozhodně je to KONEČNĚ krok vpřed. Děkuji za dobrou zprávu. 
|
| 7.11.2016 20:30:37 |
|
 |
|
MickeyMouse
Příspěvky: 852
|
 Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Jenom nechapu jednu vec: Ve smeru od Prahy vpravo je vedle doprovodne komunikace vykaceny hodne siroky kus lesa. Unika mi smysl toho kaceni. Skoro to vypada, jako by stale platil ten predpis na ochranu proti loupeznikum, ze kolem cest ma byt vykaceny les na vzdalenost dostrelu pistole.
_________________ Budu rád, až z toho něco smažu: 0136 0301-0305/I a 3011-3012/II 0511 D35 Ostrov-Mohelnice 5501-5502 D49
|
| 8.11.2016 18:20:55 |
|
 |
|
Honey72
Příspěvky: 3097 Bydliště: Trutnov - 49 km od polské dálnice a 53 km od české, 29 km od rozest. české a 17 km od polské.
|
 Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Já to tam moc neznám, ale všude okolo se dříve těžilo nebo těží, je to tam samá bývalá halda, takže tam asi nejsou svahy moc soudržné a pod tíhou stromů by to mohlo sjet na silnici. To si však jen myslím.
_________________ 82 let výstavby dálnic na českém území 1938-2020
|
| 8.11.2016 20:11:52 |
|
 |
|
adamos
Příspěvky: 1615 Bydliště: D1, 2,78 km
|
 Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Jedina halda je dole jeste pred vezenim. Lesni usek je na rostlem kopci
Sent from my SM-G903F using Tapatalk
_________________ Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
|
| 8.11.2016 22:32:03 |
|
 |
|
Sosa
Příspěvky: 2499
|
 Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Může to být i těžba, která nesouvisí s dálnici.
|
| 9.11.2016 8:36:38 |
|
 |
|
adamos
Příspěvky: 1615 Bydliště: D1, 2,78 km
|
 Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Nevím, jestli jsem se vyjádřil správně, ale v zalesněném kopci haldy nejsou, to je přírodní kopec.
_________________ Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
|
| 9.11.2016 10:32:38 |
|
 |
|
Honey72
Příspěvky: 3097 Bydliště: Trutnov - 49 km od polské dálnice a 53 km od české, 29 km od rozest. české a 17 km od polské.
|
 Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Poddolování je asi blbost, že ? Tak už mě napadá jen trasa nějakého plynovodu nebo napětí 
_________________ 82 let výstavby dálnic na českém území 1938-2020
|
| 9.11.2016 19:04:29 |
|
 |
|
Sosa
Příspěvky: 2499
|
 Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Ono se říká těžba i kácení lesa, které je naplánováno. Nedošlo mi, že se to v tomto území může plést.
|
| 10.11.2016 8:09:55 |
|
 |
|
michal
Příspěvky: 2522
|
 Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Mně to tam přijde docela úzké, pro dva kamiony žádný velký luxus. Proto bych čekal, že bude 50 nebo 60 v celém úseku, i vzhledem ke všem těm odbočkám. Ale pokud jsem to správně sledoval, třeba "pod haldou" to tak není, tam je dokonce přerušovaná čára. Obzvlášť ve směru na Prahu to nedává moc smysl, když je člověk za dvě minuty na dálnici... To i taková nová B7 za Wilfersdorfem, byť je mnohem širší, má pokud se nepletu na celém úseků od Wilfersdorfu po A5 zákaz předjíždění...
|
| 10.11.2016 9:01:12 |
|
 |
|
MPMP
Příspěvky: 2740
|
 Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Myslím, že vodorovné značení je "rovnou" pro doprovodnou komunikaci, pro ni tam ta přerušovaná čára smysl dává, ten, kdo tam jede, na dálnici nemíří. 
|
| 10.11.2016 12:25:38 |
|
 |
|
michal
Příspěvky: 2522
|
 Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Ale i to svislé značení na mě působí dojmem "takto to bude za rok a pak do nevidím"...
|
| 10.11.2016 14:48:47 |
|
 |
|
MiKu
Příspěvky: 321 Bydliště: u Kbelské, schovaný za PHS
|
 Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Tak prý upravili vodorovné značení na doprovodce a zakázali předjíždění. (Jsem zvědavý, jestli to po zprovoznění dálnice zase vrátí zpět  )
|
| 13.11.2016 11:00:23 |
|
 |
|
vondr
Příspěvky: 1973 Bydliště: vodňany
|
 Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Projeli jsme se podél budované D4, podívejte se s námi http://www.pribram.cz/clanek/projeli-js ... nami/5687/
_________________ Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R
|
| 14.11.2016 14:36:15 |
|
|