Právě je 27.4.2021 10:11:12




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1007 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 41  Další
 [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety 
Autor Zpráva
Moderátor

Příspěvky: 1449
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
dnešní průjezd za poněkud horších světelných a dopravních podmínek;
abych šetřil vaše nervy, je to kromě sestříhání ještě zrychleno 2x :)
že já jsem hned na tom začátku neodbočil, ani tam nebyl zákaz (jen poněkud zmatené plné čáry)...
https://youtu.be/MGW7JsSe39A


30.10.2016 20:59:37
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Majkii píše:
Doprava na novou doprovodku by se měla převést 2. listopadu.

Zpět na novou silnici by se měla vrátit zpět 27.9.2017, ale nepochopil jsem, zda-li už je termín otevření kompletního úseku.


Převedla se dneska doprava na doprovodnou nebo ještě ne?

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


2.11.2016 17:19:15
Profil
 

Příspěvky: 1266
Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Dnes průjezd ve 14hod a zatím nic. Na doprovodné komunikaci velká tlupa oranžových vest, podle všeho finální kontrola před zahájením provozu. V neděli pojedu znovu, tak pokud někdo nedá dřívější info o aktuálním stavu, tak dám vědět.


2.11.2016 21:29:43
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
03.11.2016 - Stavební práce od 29. srpna do 2. listopadu 2016
http://www.komunikace-r4.cz/fotogalerie ... opadu-2016

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


3.11.2016 17:17:05
Profil
 

Příspěvky: 852
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Dnes byla priblizne ve 12:30 prevedena doprava na doprovodnou komunikaci. Jel jsem tam kratce pote, jeste na smerove desky osazovali oranzova svetla.
Vozovka je dost uzka s tremi cca pravouhlymi ostrymi zatackami. Ve druhe se od Strakonic odbocuje na II/118 vlevo, coz je dost kolizni misto. Od Prahy se na II/118 najizdi de facto rovne. Hlavni je ve smeru Praha-Strakonice.
Pri hustem provozu to nebude nic extra.

_________________
Budu rád, až z toho něco smažu:
0136
0301-0305/I a 3011-3012/II
0511
D35 Ostrov-Mohelnice
5501-5502
D49


3.11.2016 18:43:09
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Taky proč by to mělo být extra ? Vždyť to časem bude jen minimálně využívaná doprovodka...


3.11.2016 21:54:58
Profil
 

Příspěvky: 1615
Bydliště: D1, 2,78 km
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Samotný Dubenec dovede dopravu zašpuntovat takovým způsobem, že nějaké dvě zatáčka navíc na to nebudou mít podstatný vliv.

_________________
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.


3.11.2016 22:39:52
Profil
 

Příspěvky: 321
Bydliště: u Kbelské, schovaný za PHS
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Jaký je teď aktuální předpokládaný termín uvedení do provozu?


5.11.2016 13:17:59
Profil
Moderátor

Příspěvky: 1449
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
tak dnes výjimečně opět průjezd, směr Strakonice
https://youtu.be/QpWTZEN-re8
a směr Praha
https://youtu.be/0-6LmDHi5nY


5.11.2016 17:49:55
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Vypadá to, že stavba už se KONEČNĚ rozběhla. Ale s dovolením bych se připojil k MiKu s dotazem na znalé - zná někdo OPRAVDOVÝ termín zprovoznění ?


5.11.2016 18:26:31
Profil
VIP

Příspěvky: 3926
Bydliště: ano
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Jirka L píše:
tak dnes výjimečně opět průjezd, směr Strakonice
https://youtu.be/QpWTZEN-re8
a směr Praha
https://youtu.be/0-6LmDHi5nY

:ok:

takhle přes obrazovku to vypadá v pohodě :)

_________________
Obrázek kasme.rajce.net

Obrázek žst. Praha-Hostivař – Praha-Zahradní Město – Praha-Eden – Praha-Vršovice


5.11.2016 18:36:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 323
Bydliště: km 139,6 budoucí D3
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
MickeyMouse píše:
Dnes byla priblizne ve 12:30 prevedena doprava na doprovodnou komunikaci.

Já tam jel v cca 9:15, všechno značení už navádělo na 604 ale ta byla ještě zavřená...

Do otevření dálnice to bude za náklaďákem ještě výživnější než doposud :-| :shock:

_________________
Průbežně doplňované fotky ze stavby 0310/II kolem Malše
Mám alespoň částečně prsty v: 1104/II, 4704, 4705, D48 Bělotín-Rybí, I/19 obchvaty Obrataň a Kámen, II/114 Dobříš, II/602 Vysočina a dalších...


6.11.2016 22:35:41
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Rozhodně je to KONEČNĚ krok vpřed. Děkuji za dobrou zprávu. :D


7.11.2016 20:30:37
Profil
 

Příspěvky: 852
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Jenom nechapu jednu vec: Ve smeru od Prahy vpravo je vedle doprovodne komunikace vykaceny hodne siroky kus lesa. Unika mi smysl toho kaceni. Skoro to vypada, jako by stale platil ten predpis na ochranu proti loupeznikum, ze kolem cest ma byt vykaceny les na vzdalenost dostrelu pistole.

_________________
Budu rád, až z toho něco smažu:
0136
0301-0305/I a 3011-3012/II
0511
D35 Ostrov-Mohelnice
5501-5502
D49


8.11.2016 18:20:55
Profil
 

Příspěvky: 3097
Bydliště: Trutnov - 49 km od polské dálnice a 53 km od české, 29 km od rozest. české a 17 km od polské.
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Já to tam moc neznám, ale všude okolo se dříve těžilo nebo těží, je to tam samá bývalá halda, takže tam asi nejsou svahy moc soudržné a pod tíhou stromů by to mohlo sjet na silnici. To si však jen myslím.

_________________
82 let výstavby dálnic na českém území 1938-2020


8.11.2016 20:11:52
Profil
 

Příspěvky: 1615
Bydliště: D1, 2,78 km
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Jedina halda je dole jeste pred vezenim. Lesni usek je na rostlem kopci

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

_________________
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.


8.11.2016 22:32:03
Profil
 

Příspěvky: 2499
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Může to být i těžba, která nesouvisí s dálnici.


9.11.2016 8:36:38
Profil
 

Příspěvky: 1615
Bydliště: D1, 2,78 km
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Nevím, jestli jsem se vyjádřil správně, ale v zalesněném kopci haldy nejsou, to je přírodní kopec.

_________________
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.


9.11.2016 10:32:38
Profil
 

Příspěvky: 3097
Bydliště: Trutnov - 49 km od polské dálnice a 53 km od české, 29 km od rozest. české a 17 km od polské.
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Poddolování je asi blbost, že ? Tak už mě napadá jen trasa nějakého plynovodu nebo napětí :-)

_________________
82 let výstavby dálnic na českém území 1938-2020


9.11.2016 19:04:29
Profil
 

Příspěvky: 2499
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Ono se říká těžba i kácení lesa, které je naplánováno. Nedošlo mi, že se to v tomto území může plést.


10.11.2016 8:09:55
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Mně to tam přijde docela úzké, pro dva kamiony žádný velký luxus. Proto bych čekal, že bude 50 nebo 60 v celém úseku, i vzhledem ke všem těm odbočkám. Ale pokud jsem to správně sledoval, třeba "pod haldou" to tak není, tam je dokonce přerušovaná čára. Obzvlášť ve směru na Prahu to nedává moc smysl, když je člověk za dvě minuty na dálnici... To i taková nová B7 za Wilfersdorfem, byť je mnohem širší, má pokud se nepletu na celém úseků od Wilfersdorfu po A5 zákaz předjíždění...


10.11.2016 9:01:12
Profil
 

Příspěvky: 2740
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Myslím, že vodorovné značení je "rovnou" pro doprovodnou komunikaci, pro ni tam ta přerušovaná čára smysl dává, ten, kdo tam jede, na dálnici nemíří. ;)


10.11.2016 12:25:38
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Ale i to svislé značení na mě působí dojmem "takto to bude za rok a pak do nevidím"...


10.11.2016 14:48:47
Profil
 

Příspěvky: 321
Bydliště: u Kbelské, schovaný za PHS
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Tak prý upravili vodorovné značení na doprovodce a zakázali předjíždění. (Jsem zvědavý, jestli to po zprovoznění dálnice zase vrátí zpět :-) )


13.11.2016 11:00:23
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Projeli jsme se podél budované D4, podívejte se s námi
http://www.pribram.cz/clanek/projeli-js ... nami/5687/

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


14.11.2016 14:36:15
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1007 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 41  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz