Právě je 27.4.2021 10:11:11




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1007 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 41  Další
 [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 1615
Bydliště: D1, 2,78 km
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Ano, v lesním úseku je přerušovaná přemalovaná na bílou souvislou. V sobotu se čile frézoval asfalt na dnes už bývalé I/4, lidu i strojů v akci dost. Dokonce jsem do kopce chytil místo hned za kamionem a i přes stoupání a pár "pravoúhlých" zatáček to nebylo nic strašného.

_________________
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.


14.11.2016 17:31:18
Profil
 

Příspěvky: 53
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Nevím jestli to tady už nezaznělo, ale podle pribram.cz se bude otevírat v srpnu:

http://www.pribram.cz/clanek/prodluzova ... rpnu/5484/


14.11.2016 23:59:24
Profil
 

Příspěvky: 2220
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Zdejsi web pise o zari... asi se vi neco, co jeste nedrazilo do letaku.


15.11.2016 7:03:19
Profil
 

Příspěvky: 294
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Otevření bude jako kazdy jiný úsek v příštím roce.... Zhruba mesic pred volbami

_________________
D3 nad zlato


15.11.2016 8:33:28
Profil
 

Příspěvky: 53
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Máte pravdu, před volbami to bude nejspíš otevírací smršť :) Všechno co se dá otevřít v příštím roce vyjde jako na potvoru na září.


15.11.2016 9:45:02
Profil
 

Příspěvky: 957
Bydliště: Javorník/Obertaufkirchen
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Kdyby jeste pri tom slavnostnim zprovozneni zaroven slavnostne zahajovali vystavbu dalsiho useku, bylo by to mnohem lepsi.........

_________________
Na konci světa: I/60 a kousek od civilizace: A 94, jinak na cestě mezi nimi.


16.11.2016 22:15:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
 

Příspěvky: 294
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
To by se i mohlo stat, nicméně ten úsek Lety- Čimelice nic moc neřeší. Chtělo by to v roce 2018 začít stavět i ty další dva úseky.

Kromě otevírání mnoha úseku se začne před volbami stavit 1, 3, 4, 6, 11, 35... A to by nebylo, kdyby to přidalo nějaké to procento :)
Očekávám příští rok žádné průtahy a odklady.

_________________
D3 nad zlato


16.11.2016 23:04:22
Profil
 

Příspěvky: 2522
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Křižovatka v Letech je natolik nebezpečná, že mě to několikaleté otálení s výstavbou administrativně zcela připraveného úseku opravdu se..... Proč stavbu za 500 mil. stavět přes PPP? Na co čekají, až propadne stavební povolení??? :zvraci:


17.11.2016 12:33:59
Profil
 

Příspěvky: 1917
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Celkově mi přijde projekt PPP na dostavbu D4 jako nešťastný. Jednotlivé úseky jsou v různém stádiu přípravy. Myslím, že vhodnější by byly větší části dálnic, kde příprava probíhá souběžně. Např. D35 z Hradce na sever, D35 ve směru na Mohelnici, nebo D3 ke státní hranici ...


18.11.2016 9:55:39
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
aktualizovaný leták na úsek D4 Skalka/MÚK Háje
https://www.rsd.cz/mapa/attachment/5695 ... 340559.pdf

uvedení do provozu 02/2017! :lol:

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


18.11.2016 9:56:25
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
ŘSD si plete data není ani 1.4. ani 31.12. , aby s námi takhle vtipkovali...


18.11.2016 18:34:27
Profil
 

Příspěvky: 3744
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
ada031: To je jednoduché, na D4 nelze počítat s financemi z EU, ani to není z hlediska možných komplikací a zpoždění tak riskantní záležitost, jako dostavba D0 nebo D3 ve Středočeském kraji (tam taky díky domácím sabotérům nemohou počítat s podporou z EU).


20.11.2016 11:11:17
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Hezký výraz - domácí sabotér... :lol:


20.11.2016 21:34:42
Profil
Moderátor

Příspěvky: 1449
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
na mapách.cz už nám taky přeložili trasu na doprovodku :)


7.12.2016 13:13:30
Profil
 

Příspěvky: 323
Bydliště: km 139,6 budoucí D3
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Jirka L píše:
na mapách.cz už nám taky přeložili trasu na doprovodku :)

V datech to už prý je asi ten měsíc - halsová navigace po ní vedla, ale byl nějaký technický problém se zveřejněním

_________________
Průbežně doplňované fotky ze stavby 0310/II kolem Malše
Mám alespoň částečně prsty v: 1104/II, 4704, 4705, D48 Bělotín-Rybí, I/19 obchvaty Obrataň a Kámen, II/114 Dobříš, II/602 Vysočina a dalších...


9.12.2016 20:05:22
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
na youtubu jsem objevil nahraný videoprůjezd ze dne 2.12.2016. Moc velký pokrok, kromě toho, že dělají podchod pod D4 u Bytízu, tam není.
https://www.youtube.com/watch?v=1WpGfS_9Dzk

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


13.12.2016 15:20:49
Profil
Moderátor

Příspěvky: 1449
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
něco jsem zahlédl při dnešní cestě z Příbrami, pokrok je určitě na náspu kolem Kocáby a zároveň byla odstraněna poslední zemina u napojení trasy na MÚK Skalka, taky už je položen AB na spojce OK s Dubencem (nedokážu odhadnout, jaké vrstvy).
Ale času je dost, otevírat se má v únoru 2018


13.12.2016 17:15:09
Profil
 

Příspěvky: 422
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Když tam vidim ty haldy v blizkosti komunikace , tak si rikam, aby jim to také neujelo jako na D8.


14.12.2016 9:02:18
Profil
 

Příspěvky: 858
Bydliště: Liberec
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
vondr píše:
na youtubu jsem objevil nahraný videoprůjezd ze dne 2.12.2016. Moc velký pokrok, kromě toho, že dělají podchod pod D4 u Bytízu, tam není.
https://www.youtube.com/watch?v=1WpGfS_9Dzk

Tady vážně nevím, jestli ten únorový termín je správný. Spíš to vidím tak na 6-7/2017.


14.12.2016 9:53:00
Profil
 

Příspěvky: 2220
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Pokud v nich otevrete lom, tak mozna jo :-)


14.12.2016 13:22:29
Profil
 

Příspěvky: 22
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Fotografie z průjezdu dnes 17.12.2016 (směr Strakonice)


17.12.2016 22:28:41
Profil
 

Příspěvky: 26
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Dnes sem udělal nějaký fotky na budoucí MÚK Háje. Jak je sem nejlépe vložit?
Začínají se tam rýsovat pilíře.


19.12.2016 20:31:12
Profil
 

Příspěvky: 1917
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Aktualizovaný leták:

křižovatka II/118 – Milín
https://www.rsd.cz/mapa/attachment/5539 ... 974704.pdf

Milín – Lety
https://www.rsd.cz/mapa/attachment/5539 ... 844779.pdf


21.12.2016 21:45:42
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
aktualizovaný leták- už opravené datum otevření 09/2017
https://www.rsd.cz/mapa/attachment/5695 ... 407691.pdf

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


30.12.2016 18:57:05
Profil
 

Příspěvky: 26
Příspěvek Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
Prodloužení D4 se prodraží, jaké nastaly komplikace?
http://www.pribram.cz/clanek/prodlouzen ... kace/6105/


6.1.2017 8:54:36
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1007 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 41  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz