| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=80&t=1435 |
Stránka 28 z 41 |
| Autor: | vondr [ 12.1.2017 9:11:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety |
Výstavba prodloužení D4: Jak je na tom kvalita a bezpečnost prací? http://www.pribram.cz/clanek/vystavba-p ... raci/6155/ |
|
| Autor: | vondr [ 17.1.2017 9:18:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety |
16.01.2017 - Stavební práce od 3. listopadu do 20. prosince 2016 http://www.komunikace-r4.cz/fotogalerie ... since-2016 |
|
| Autor: | Majkii [ 18.1.2017 8:42:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety |
http://www.pribram.cz/clanek/dopravu-po ... jezd/6203/ Nějak jsem z toho nepochopil, kudy by se mělo jezdit směrem od Prahy a na Prahu. |
|
| Autor: | kasme [ 18.1.2017 8:53:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety |
třeba udělají dočasné propojení na tu souběžnou komunikaci směrem ku Praze např. tady https://mapy.cz/s/1l0nK ono i relace Sedlčany - Příbram musí někudy projet |
|
| Autor: | mapman [ 18.1.2017 9:21:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety |
Přesně tak, v tomto místě bude dočasné propojení. A relace Sedlčany - Příbram bude provizorně jezdit pod mostem. |
|
| Autor: | michal [ 18.1.2017 12:17:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety |
Tak to bude mazec... |
|
| Autor: | vondr [ 9.2.2017 17:17:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety |
Most u Hájů se už rýsuje, auta by po něm mohla jezdit v létě http://www.pribram.cz/clanek/most-u-haj ... lete/6423/ |
|
| Autor: | vondr [ 20.2.2017 17:47:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety |
Oznámení - Zahájení územního řízení_retenční nádrž http://www.obec-dubenec.cz/e_download.p ... DUB_11.pdf |
|
| Autor: | kasme [ 24.2.2017 10:43:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety |
MD ČR píše: uzavírka dálnice D4 1. částečná uzavírka levého jízdního pruhu v pravém pásu dálnice v km 40,785 – 41,165 a levého jízdního pruhu v levém pásu dálnice v km 41,290 – 40,930 v termínu od 27. 2. 2017 (10:00) do 23. 3. 2017 z důvodu výstavby provizorních přejezdů středního dělicího pásu (dále jen „SDP“) a výstavby propojovací komunikace mezi dálnicí a silnicí č. III/00412 (1. etapa), 2. úplná uzavírka dálnice D4 v km 40,885 – 41,400, nájezdové větve pravé poloviny MÚK Skalka (EXIT 41) a větví levé poloviny MÚK Skalka (EXIT 41) v termínu od 24. 3. 2017 do 26. 3. 2017 z důvodu demolice mostu ev. č. 18-014 na silnici č. I/18 (2. etapa) a v termínu od 27. 3. 2017 do 27. 9. 2017 (15:00) z důvodu výstavby mostu ev. č. 18-014 na silnici č. I/18 (3. etapa). |
|
| Autor: | Jirka L [ 25.2.2017 19:45:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety |
dnešní průjezdy Pokroku přes zimu mnoho není, ale pár změn se najde... Maník na dálnici (začátek 1. videa) - no comment Značky pro svedení do jednoho pruhu v km 41 už jsou připravené (ležící) - trochu vidět na konci 2. videa |
|
| Autor: | Honey72 [ 26.2.2017 10:58:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety |
Dálnice končí ještě před křižovatkou, takže na videu je maník už mimo dálnici. Samozřejmě nepochybuji, že šel jen od té značky |
|
| Autor: | Majkii [ 26.2.2017 11:08:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety |
A ty autobusové zastávky v připojovacích pruzích tu půlroční uzávírku doufám nepřežijí? |
|
| Autor: | vondr [ 26.2.2017 20:14:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety |
Jirka L píše: dnešní průjezdy Pokroku přes zimu mnoho není, ale pár změn se najde... Maník na dálnici (začátek 1. videa) - no comment Značky pro svedení do jednoho pruhu v km 41 už jsou připravené (ležící) - trochu vidět na konci 2. videa Největší pokrok je vidět, že je hotová velká část středové kanalizace ve stoupání u Bytízu. I dnes v neděli se na stavbě mostu v MÚK Háje pracovalo |
|
| Autor: | Pavel Q [ 28.2.2017 18:37:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety |
kde bude ten provizorní nájezd? jaká bude organizace provozu při demolici a stavbě mostu? |
|
| Autor: | Jirka L [ 28.2.2017 20:35:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety |
sjezd bude cca tady: https://mapy.cz/s/1rdnX, tzn. https://www.youtube.com/watch?v=oyL4wkN6jmQ&feature=youtu.be&t=4m57s na Strakonice se pojede následně přes nový kruhový objezd a dokončovaný propoj na Dubenec ale jak bude v praxi vypadat provizorní provoz Sedlčany - Příbram pod mostem, to mě taky zajímalo |
|
| Autor: | Majkii [ 28.2.2017 22:04:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety |
Z popisu dvoudenní uzavírky dálnice kvůli bourání mostu v JSDI se dá akorát vyčíst, že směr Příbram - Praha pojede přes Milín. Ale to se pak může taky ještě změnit. |
|
| Autor: | ku8a [ 28.2.2017 22:55:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety |
Je pořád uváděn termín zprovoznění 10/2017? Nějak se mi nezdá, bude to ještě honička to stihnout |
|
| Autor: | Jirka L [ 1.3.2017 20:00:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety |
ne říjen, ale září, viz leták s tímto termínem se počítá stále |
|
| Autor: | Jirka L [ 5.3.2017 20:27:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety |
Na mostu na MÚK Háje už je část nosníků. Provizorní přejezd u MÚK Skalka se ještě stavět nezačal. |
|
| Autor: | JAnD [ 7.3.2017 23:00:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety |
Dnes odpoledne bagrování v místě plánovaného provizorního napojení na silnici III/00412 |
|
| Autor: | Lynx [ 7.3.2017 23:28:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety |
Budu opakovat to co již mnozí přede mnou, tak odpusťte, ale zřejmě se to stihne do září - kvůli volbám. Když jde politikům o koryta, tak najednou pracují a vyvíjejí tlaky na dostavbu, která je jim jinak celkem lhostejná. Najednou to funguje. |
|
| Autor: | vondr [ 11.3.2017 16:07:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety |
na youtube jsem objevil pěkné video z dronu https://www.youtube.com/watch?v=UJZk9eKkjfU |
|
| Autor: | vondr [ 15.3.2017 19:12:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety |
pěkné video o výstavbě MÚK Háje https://www.youtube.com/watch?v=aIdrx66KPRA&t=288s |
|
| Autor: | Vitapb [ 16.3.2017 7:41:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety |
Jsem zvědavej, jestli dostavěná dálnice nějakým způsobem pohne s dopravou v Příbrami. |
|
| Autor: | Jarda Š. [ 16.3.2017 8:54:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety |
V Příbrami se dle mého po zprovoznění tohoto úseku doprava nijak výrazně nezmění. To spíš teď kvůli přestavbě mostu přes D4 na I/18 tam dojde k dočasnému zhoršení. |
|
| Stránka 28 z 41 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|