České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

[D4] Skalka – Háje – Milín – Lety
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=80&t=1435
Stránka 28 z 41

Autor:  vondr [ 12.1.2017 9:11:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

Výstavba prodloužení D4: Jak je na tom kvalita a bezpečnost prací?
http://www.pribram.cz/clanek/vystavba-p ... raci/6155/

Autor:  vondr [ 17.1.2017 9:18:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

16.01.2017 - Stavební práce od 3. listopadu do 20. prosince 2016
http://www.komunikace-r4.cz/fotogalerie ... since-2016

Autor:  Majkii [ 18.1.2017 8:42:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

http://www.pribram.cz/clanek/dopravu-po ... jezd/6203/

Nějak jsem z toho nepochopil, kudy by se mělo jezdit směrem od Prahy a na Prahu.

Autor:  kasme [ 18.1.2017 8:53:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

třeba udělají dočasné propojení na tu souběžnou komunikaci směrem ku Praze ;)
např. tady https://mapy.cz/s/1l0nK

ono i relace Sedlčany - Příbram musí někudy projet

Autor:  mapman [ 18.1.2017 9:21:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

Přesně tak, v tomto místě bude dočasné propojení. A relace Sedlčany - Příbram bude provizorně jezdit pod mostem.

Autor:  michal [ 18.1.2017 12:17:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

Tak to bude mazec... :crazy: Ale ono by na to stejně došlo při napojování nového úseku D4 na ten stávající, takže výjimečně trefíme dvě mouchy jednou ranou.

Autor:  vondr [ 9.2.2017 17:17:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

Most u Hájů se už rýsuje, auta by po něm mohla jezdit v létě
http://www.pribram.cz/clanek/most-u-haj ... lete/6423/

Autor:  vondr [ 20.2.2017 17:47:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

Oznámení - Zahájení územního řízení_retenční nádrž
http://www.obec-dubenec.cz/e_download.p ... DUB_11.pdf

Autor:  kasme [ 24.2.2017 10:43:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

MD ČR píše:
uzavírka dálnice D4

1. částečná uzavírka levého jízdního pruhu v pravém pásu dálnice v km 40,785 – 41,165 a
levého jízdního pruhu v levém pásu dálnice v km 41,290 – 40,930
v termínu od 27. 2. 2017 (10:00) do 23. 3. 2017
z důvodu výstavby provizorních přejezdů středního dělicího pásu (dále jen „SDP“) a
výstavby propojovací komunikace mezi dálnicí a silnicí č. III/00412 (1. etapa),

2. úplná uzavírka dálnice D4 v km 40,885 – 41,400,
nájezdové větve pravé poloviny MÚK Skalka (EXIT 41) a
větví levé poloviny MÚK Skalka (EXIT 41)
v termínu od 24. 3. 2017 do 26. 3. 2017
z důvodu demolice mostu ev. č. 18-014 na silnici č. I/18 (2. etapa) a
v termínu od 27. 3. 2017 do 27. 9. 2017 (15:00)
z důvodu výstavby mostu ev. č. 18-014 na silnici č. I/18 (3. etapa).

Autor:  Jirka L [ 25.2.2017 19:45:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

dnešní průjezdy




Pokroku přes zimu mnoho není, ale pár změn se najde...
Maník na dálnici (začátek 1. videa) - no comment
Značky pro svedení do jednoho pruhu v km 41 už jsou připravené (ležící) - trochu vidět na konci 2. videa

Autor:  Honey72 [ 26.2.2017 10:58:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

Dálnice končí ještě před křižovatkou, takže na videu je maník už mimo dálnici. Samozřejmě nepochybuji, že šel jen od té značky :D . A ještě ke všemu po blbé straně.

Autor:  Majkii [ 26.2.2017 11:08:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

A ty autobusové zastávky v připojovacích pruzích tu půlroční uzávírku doufám nepřežijí?

Autor:  vondr [ 26.2.2017 20:14:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

Jirka L píše:
dnešní průjezdy

Pokroku přes zimu mnoho není, ale pár změn se najde...
Maník na dálnici (začátek 1. videa) - no comment
Značky pro svedení do jednoho pruhu v km 41 už jsou připravené (ležící) - trochu vidět na konci 2. videa


Největší pokrok je vidět, že je hotová velká část středové kanalizace ve stoupání u Bytízu. I dnes v neděli se na stavbě mostu v MÚK Háje pracovalo

Autor:  Pavel Q [ 28.2.2017 18:37:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

kde bude ten provizorní nájezd? jaká bude organizace provozu při demolici a stavbě mostu?

Autor:  Jirka L [ 28.2.2017 20:35:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

sjezd bude cca tady:
https://mapy.cz/s/1rdnX, tzn. https://www.youtube.com/watch?v=oyL4wkN6jmQ&feature=youtu.be&t=4m57s
na Strakonice se pojede následně přes nový kruhový objezd a dokončovaný propoj na Dubenec
ale jak bude v praxi vypadat provizorní provoz Sedlčany - Příbram pod mostem, to mě taky zajímalo

Autor:  Majkii [ 28.2.2017 22:04:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

Z popisu dvoudenní uzavírky dálnice kvůli bourání mostu v JSDI se dá akorát vyčíst, že směr Příbram - Praha pojede přes Milín. Ale to se pak může taky ještě změnit.

Autor:  ku8a [ 28.2.2017 22:55:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

Je pořád uváděn termín zprovoznění 10/2017? Nějak se mi nezdá, bude to ještě honička to stihnout

Autor:  Jirka L [ 1.3.2017 20:00:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

ne říjen, ale září, viz leták
s tímto termínem se počítá stále

Autor:  Jirka L [ 5.3.2017 20:27:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

Na mostu na MÚK Háje už je část nosníků.
Provizorní přejezd u MÚK Skalka se ještě stavět nezačal.

Autor:  JAnD [ 7.3.2017 23:00:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

Dnes odpoledne bagrování v místě plánovaného provizorního napojení na silnici III/00412

Autor:  Lynx [ 7.3.2017 23:28:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

Budu opakovat to co již mnozí přede mnou, tak odpusťte, ale zřejmě se to stihne do září - kvůli volbám. Když jde politikům o koryta, tak najednou pracují a vyvíjejí tlaky na dostavbu, která je jim jinak celkem lhostejná. Najednou to funguje.

Autor:  vondr [ 11.3.2017 16:07:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

na youtube jsem objevil pěkné video z dronu
https://www.youtube.com/watch?v=UJZk9eKkjfU

Autor:  vondr [ 15.3.2017 19:12:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

pěkné video o výstavbě MÚK Háje
https://www.youtube.com/watch?v=aIdrx66KPRA&t=288s

Autor:  Vitapb [ 16.3.2017 7:41:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

Jsem zvědavej, jestli dostavěná dálnice nějakým způsobem pohne s dopravou v Příbrami.

Autor:  Jarda Š. [ 16.3.2017 8:54:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D4] Skalka – Háje – Milín – Lety

V Příbrami se dle mého po zprovoznění tohoto úseku doprava nijak výrazně nezmění. To spíš teď kvůli přestavbě mostu přes D4 na I/18 tam dojde k dočasnému zhoršení.

Stránka 28 z 41 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/