Omezení rychlosti u Voznice na 60 km/h

Praha – Příbram – Nová Hospoda (I/20)
Odpovědět
tpar
Příspěvky: 1
Registrován: 15.6.2010 8:39:43

Omezení rychlosti u Voznice na 60 km/h

Příspěvek od tpar »

Již několik měsíců je u Voznice směr Praha omezena rychlost na 60 km/h. Omezená rychlost je pouze v jednom směru a omezení začíná kousek za Dobříší a pokračuje až za most ve Voznici.

Nejdříve jsem si myslel, že bude probíhat nějaká oprava, ale už je to tam několik měsíců a nic se neděje. Skoro mi začíná připadat, že to tam silničáři zapomněli.

Nevíte někdo jak se věci mají ?
Connor
Příspěvky: 2
Registrován: 1.10.2009 15:05:37

Re: Omezení rychlosti u Voznice na 60 km/h

Příspěvek od Connor »

Cituji z diskuse na jiném serveru:

Dobry den,

prosim o informaci, kdy skonci rychlostni omezeni na 60 km v hodine u obce Voznice smerem na Prahu. Toto omezeni je na silnici cca 2 mesice. Na silnici se nic nedeje a tomuto omezeni naprosto nerozumim. Nekteri ridici jej dodrzuji, ale vetsina nikoliv a tak tam vznikaji nebezpecne situace pri dobrzdovani.

Dekuji za Vasi odpoved

RE: Omezení rychlosti na 60 km/h u Voznice

07.4.2010

Omezení rychlosti na 60 km/h na mostě přes údolí Voznického potoka směrem do Prahy je důsledkem dopravní nehody, při které bylo poškozeno svodidlo na mostě. Na základě závěrů znaleckého posudku, že poškozené svodidlo nesplňuje předepsanou úroveň zadržení, byla na tomto úseku snížena rychlost na 60 km/h až do odstranění této závady. Zahájení opravy svodidla se předpokládá v červnu tohoto roku a práce potrvají asi 1 měsíc.

(http://www.komunikace-r4.cz/diskuse)
Nosorožec
Příspěvky: 296
Registrován: 23.3.2009 10:13:51

Re: Omezení rychlosti u Voznice na 60 km/h

Příspěvek od Nosorožec »

:crazy: co na opravě svodidla trvá měsíc??
adamos
Příspěvky: 1697
Registrován: 15.3.2009 23:32:20
Bydliště: D1, 2,78 km

Re: Omezení rychlosti u Voznice na 60 km/h

Příspěvek od adamos »

Nosorožec píše:cheche - tak to se povedlo :crazy: Jak je potom možné, že na okreskách můžu jezdit 90 když uprostřed nejsou svodidla??
U Voznice je docela ostrá vynášecí levá zatáčka. Jestli tam někdo vylítl v tom oblouku, pod kterém je sráz dolů, pak se dá omezení pochopit. Samozřejmě s vědomím, že jsme v Čechách - dáme tam sedmdesátku, aby většina řidičů zpomalila alespoň na stovku...
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
Tachau
Příspěvky: 229
Registrován: 21.4.2009 7:17:41

tak tomu se rika frmol...neboli qualt

Příspěvek od Tachau »

1 mesic budou opravovat svodidla. Cool. Jenom skoda, ze za ty 2 nebo 3 mesice co tam ty znacky jsou, tak jsem si nevsiml poskozenych svodidel. Prave R4 (privadec pro pribramsky proletariat) ma svodidla pochroumana na x-mistech. A sotva se opravi, tak je nejaka skodule nebo dalsi 20leta vojetina posramoti :lol:
Tachau
Příspěvky: 229
Registrován: 21.4.2009 7:17:41

to ADAMOS: to platilo kdysi

Příspěvek od Tachau »

dnes jezdi cesi vyrazne pomalu, takze vetsina na 70 brzdi na 60 apod, Zatacka u Voznice sice neni uplne dokonala, ale v klidu se da projet i v 150. Trust me a neboj se a vocekuj to taky :lol:
MPMP
Příspěvky: 3279
Registrován: 16.3.2009 14:27:36

Re: tak tomu se rika frmol...neboli qualt

Příspěvek od MPMP »

Tachau píše:1 mesic budou opravovat svodidla. Cool. Jenom skoda, ze za ty 2 nebo 3 mesice co tam ty znacky jsou, tak jsem si nevsiml poskozenych svodidel. Prave R4 (privadec pro pribramsky proletariat) ma svodidla pochroumana na x-mistech. A sotva se opravi, tak je nejaka skodule nebo dalsi 20leta vojetina posramoti :lol:
Tady to porazila "skodule", nebo kamion?
A pokud já vídám auta ve svodidlech, bývají to většinou ta "vyšší kategorie". Ty vaše "vojetiny" v nich obvykle nekončí. Nedělejte z ostatních idioty, prosím.
MPMP
Příspěvky: 3279
Registrován: 16.3.2009 14:27:36

Re: to ADAMOS: to platilo kdysi

Příspěvek od MPMP »

Tachau píše:dnes jezdi cesi vyrazne pomalu, takze vetsina na 70 brzdi na 60 apod, Zatacka u Voznice sice neni uplne dokonala, ale v klidu se da projet i v 150. Trust me a neboj se a vocekuj to taky :lol:
Možná to tam někdo těch 150 zkoušel a vono jako na potvoru bylo zrovna trochu kluzko a tohle je výsledek. Kdyby nefrajeřil, nebyla by pochroumaná svodidla a mohl jste uhánět rychle i nadále, takhle to nejde. :lol:
Tachau
Příspěvky: 229
Registrován: 21.4.2009 7:17:41

na R4 jsou pochroumana svodidla z 80%

Příspěvek od Tachau »

to by potom musela byt snizena rychlost na cele R4 (ale to je soudruzi jen spass, hlavne to neberte vazne). Chapal bych 80, ale tech 60 je fakt infantilni
Pišta
Příspěvky: 85
Registrován: 16.3.2009 15:37:11

Re: Omezení rychlosti u Voznice na 60 km/h

Příspěvek od Pišta »

Connor píše: Zahájení opravy svodidla se předpokládá v červnu tohoto roku a práce potrvají asi 1 měsíc.
Neviem či to opravili, ale v nedeľu 01/08/2010 bolo obmedzenie rýchlosti stále inštalované... :ko:
adamos
Příspěvky: 1697
Registrován: 15.3.2009 23:32:20
Bydliště: D1, 2,78 km

Re: Omezení rychlosti u Voznice na 60 km/h

Příspěvek od adamos »

To místo vypadá už půl roku stejně, žádné poškození po havárii...
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
Odpovědět

Zpět na „D4“