PPP na D4 - výstavba

Praha – Příbram – Nová Hospoda (I/20)
Odpovědět
Vitapb
Příspěvky: 152
Registrován: 11.11.2015 21:37:56

Re: PPP na D4 - výstavba

Příspěvek od Vitapb »

martini píše:
darwousek píše:Můžeme jen doufat že to provozovateli dojde.
A poněkud mě překvapilo že byl přístup k Eurotransu umožněn Tudy . Čekal bych že dopravu na eurotrans pustí něják Tudy . Přitom se mi vybavuje že někdo psal že se obsluhy ptal a že bude průjezd z kruháče.
Ta druhá varianta až v situaci, kdy se bude muset stavět na I/4 i v tom inkriminovaném úseku, resp. v době, kdy se bude realizovat napojení nového nadjezdu do Buku.

takže tam bude provoz převeden v tuto chvíli jen v té části před výrobnou směsí (ve směru od Prahy) a bude tam opětovně dost nemilé esíčko. Provoz po celé budoucí II/604 za výrobnou směsí, přes novou OK na I/19 a dále směrem na jih opravdu až od jara 2023.

Takže ta budovaná propojka, co se zdála jako dočasná pro obsluhu pumpy je to zmíněné esíčko?
Jirka L
Moderátor
Příspěvky: 2042
Registrován: 12.5.2014 9:53:51

Re: PPP na D4 - výstavba

Příspěvek od Jirka L »

martini píše:Provoz po celé budoucí II/604 za výrobnou směsí, přes novou OK na I/19 a dále směrem na jih opravdu až od jara 2023.
Ta OK bude jen dočasná po dobu stavby?
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22513
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: PPP na D4 - výstavba

Příspěvek od Diaľničiar »

darwousek píše:Tebhle newsletter je skoro jediný zdroj informací z oficiálních zdrojů.
Tak ale to vždy předse hlavní web projektu je hlavním zdrojem informací z oficiálních zdrojů, nebo ne? (jediný snad není, protože občasně lze číst o tomto projektu v rámci silničních portálů, finančních portálů pro PPP infrastrukturu atd., ale i tyto převážně zase odkazují na via salis, ale tak by to mělo být, protože tady se nemá odkazovat na ŘSD). Ještě když tak, MD.

Na margo mnoha jiných dotazů, které jsem četl.

Co se týče slabší mediální propagace, tak ta je omezená již vztahem mezi státem a koncesionářem i v základním rámci, hlavně třeba bodem 60.4, což je hodně limitující kvůli velikosti této země. (počet lidí a firem na straně zadavatele limituje druhou stranu) Já manažoval část R1 a vím, že se dal zapojit prvek, který byl na straně "státu" a jeho organizací do činností monitorující výstavbu, její průběh. A byla průběžná videa na nějaké bázi a opakovaně aktualizována včetně masivních fotek. Ale to je vždy od zadání, resp. omezení u projektů. A dnes (rozdíl 1,5 dekády změnil velkou část legislativy a omezil využívání dronů atd.) není snadné formálně zajistit prezentaci, pokud to má být oficiálního charakteru. Naopak, neoficiálně lze využít velmi snadno obyčejné školy do projektů. To se bavíme o legislativě a omezení toho co a jak natočíte. Nechci do toho extra rýt, ale vztahy jsou vysoce korektní a formální po všech zkušenostech, takže tak jak není leccos povinností, tak se to nad rámec neplní pro pěkné oči, protože naopak, všechno co je v povinnostech se plnit musí.

Osobně jsem ale názoru, že něco se z mediální propagace zajišťuje a přijde lepší takříkajíc doba ve výstavbě, že to bude zajímavější.

Bezpečnost a možné teoretické dopady i na tento projekt:

1. Až bude jednou v provozu, tak bude pod dozorem video pokrytí pomocí 112 kamer. Jestli bude přenos ze všech, s ohledem na dnešní situaci, lze těžko odhadovat.

2. VINCI a jiní co nyní realizují různé projekty výstavby, prakticky snižují tvorbu "dalekosáhlých" (širší pokrytí rázu země) info materiálů z obrazu krajiny. I mnoho pořizovaných fotek projde "kontrolou" bezp. expertů, protože jde i o to co se kam a jak instaluje a jde o to jak toho může někdo v budoucnu zneužít. Jsou stavby za miliardy € a informací z nich je od Francie přes Německo po Itálii opravdu minimum proti minulosti. Když i "fanoušek" něco natočí, tak je hodně videií z mnoha kanálů do dne-dvou odstraněno. Vždy to tak bylo, že zhoršení bezpečnosti přineslo cenzuru a zvýšený dohled nad civilním životem ...

Důležité je, aby se povedlo projekt dokončit dle smlouvy a byl k užitku.

A ano, jak jsem taky četl - tak je fakt, že se hledají resp. na základě modelů z příprav je snaha vyladit co nejrozumnější řešení v poměru kvality pro údržbu po dobu dekád s ohledem na vstupní investici. Jednoduše se dnes staví některé původně navržené konstrukce za větší peníze s nižším efektem, než je přínos na snížené údržbě po dobu těch let a všechna taková řešení je snaha změnit. A to se netýká jen tady této jedné dálnice ...
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
JAnD
Příspěvky: 418
Registrován: 13.9.2016 22:11:24
Bydliště: km 139,6 budoucí D3

Re: PPP na D4 - výstavba

Příspěvek od JAnD »

Dnes ráno u Mirotic ještě provoz po staré silnici, odpoledne už po provizorce. U Zalužan už je taky nalajnováno, ale provoz ještě po staré.
Průbežně doplňované fotky ze stavby 0310/II kolem Malše
Mám alespoň částečně prsty v: 1104/II, 4704, 4705, D48 Bělotín-Rybí, I/19 obchvaty Obrataň a Kámen, II/114 Dobříš, II/602 Vysočina a dalších...
darwousek
Příspěvky: 929
Registrován: 21.10.2021 20:28:02
Bydliště: I/4 v budoucnu snad M4

Re: PPP na D4 - výstavba

Příspěvek od darwousek »

JAnD píše:Dnes ráno u Mirotic ještě provoz po staré silnici, odpoledne už po provizorce. U Zalužan už je taky nalajnováno, ale provoz ještě po staré.
Podle mě bude provizorka u Mirotic plynulejší protože ten přejezd ze staré na provizorku bude takový přirozenější. Než to přejížnění doleva po rampě.
Křižovatky I/_ × II/__ mají být MÚK nikdy ne OK .
D4 Má být minimálně do Strakonic.
martini
VIP
Příspěvky: 3635
Registrován: 22.3.2009 10:53:57
Bydliště: Kladno

Re: PPP na D4 - výstavba

Příspěvek od martini »

Vitapb píše: Takže ta budovaná propojka, co se zdála jako dočasná pro obsluhu pumpy je to zmíněné esíčko?
Ano.
Jirka L píše:
martini píše:Provoz po celé budoucí II/604 za výrobnou směsí, přes novou OK na I/19 a dále směrem na jih opravdu až od jara 2023.
Ta OK bude jen dočasná po dobu stavby?
Ne, trvalá, je to předmětem projednávané změny stavby před dokončením.
Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!
michal
Příspěvky: 4517
Registrován: 14.3.2009 8:53:04

Re: PPP na D4 - výstavba

Příspěvek od michal »

michal píše:Na úrovni obce Jesenice došlo k poměrně významnému odtěžení stávajícího násepu, chápu to správně, že v těch místech bude most? V mapce letáku není, což nemusí nic znamenat. Btw. při hledání letáku jsem narazil na jedny suprové stránky o D4! https://www.pppd4.cz/cs :D :crazy:
Odpovídám na vlastní dotaz :D Na místě už jsou unimobuňky Zakládání staveb a armovací koše. Takže ano, bude most.
Vitapb
Příspěvky: 152
Registrován: 11.11.2015 21:37:56

Re: PPP na D4 - výstavba

Příspěvek od Vitapb »

Diaľničiar píše:
darwousek píše:Tebhle newsletter je skoro jediný zdroj informací z oficiálních zdrojů.
Tak ale to vždy předse hlavní web projektu je hlavním zdrojem informací z oficiálních zdrojů, nebo ne? (jediný snad není, protože občasně lze číst o tomto projektu v rámci silničních portálů, finančních portálů pro PPP infrastrukturu atd., ale i tyto převážně zase odkazují na via salis, ale tak by to mělo být, protože tady se nemá odkazovat na ŘSD). Ještě když tak, MD.

Na margo mnoha jiných dotazů, které jsem četl.

Co se týče slabší mediální propagace, tak ta je omezená již vztahem mezi státem a koncesionářem i v základním rámci, hlavně třeba bodem 60.4, což je hodně limitující kvůli velikosti této země. (počet lidí a firem na straně zadavatele limituje druhou stranu) Já manažoval část R1 a vím, že se dal zapojit prvek, který byl na straně "státu" a jeho organizací do činností monitorující výstavbu, její průběh. A byla průběžná videa na nějaké bázi a opakovaně aktualizována včetně masivních fotek. Ale to je vždy od zadání, resp. omezení u projektů. A dnes (rozdíl 1,5 dekády změnil velkou část legislativy a omezil využívání dronů atd.) není snadné formálně zajistit prezentaci, pokud to má být oficiálního charakteru. Naopak, neoficiálně lze využít velmi snadno obyčejné školy do projektů. To se bavíme o legislativě a omezení toho co a jak natočíte. Nechci do toho extra rýt, ale vztahy jsou vysoce korektní a formální po všech zkušenostech, takže tak jak není leccos povinností, tak se to nad rámec neplní pro pěkné oči, protože naopak, všechno co je v povinnostech se plnit musí.
Další věc je, že všechny uživatele zajímá nejvíc to, kdy se střihne páska a pustí provoz. Pro většinu lidí je dálnice jen širokej černej asfalt a to, jak se stavba s postupem času měnila, nebo na jakých stojí stavebních objektech, je lahůdka "pro hrstku bláznů". Zároveň vlastně všechny oficiálně vydané materiály jsou už vlastně staré. Přijde mi, že stavba v tomto stádiu letí takovym tempem, že než něco vydají, je to už jinak.
darwousek
Příspěvky: 929
Registrován: 21.10.2021 20:28:02
Bydliště: I/4 v budoucnu snad M4

Re: PPP na D4 - výstavba

Příspěvek od darwousek »

Vitapb píše: Přijde mi, že stavba v tomto stádiu letí takovym tempem, že než něco vydají, je to už jinak.
No právě. Dokumentaci ze září vydali na konci listopadu. To jsou dva měsíce za které se toho mohlo spoustu změnit.
Křižovatky I/_ × II/__ mají být MÚK nikdy ne OK .
D4 Má být minimálně do Strakonic.
martink
Příspěvky: 147
Registrován: 10.12.2019 1:22:29

Re: PPP na D4 - výstavba

Příspěvek od martink »

Již se jezdí novou myší dírou pod částí nového mostu, u Nového rybníka. Ráno nastoupili na odfrézování na původní komunikaci.
martini
VIP
Příspěvky: 3635
Registrován: 22.3.2009 10:53:57
Bydliště: Kladno

Re: PPP na D4 - výstavba

Příspěvek od martini »

martink píše:Již se jezdí novou myší dírou pod částí nového mostu, u Nového rybníka. Ráno nastoupili na odfrézování na původní komunikaci.
Skoro jí ani nemuseli frézovat, když se tam pak bude obnovovat v původní trase a celá ta poloha I/4 (II/604) je asi hlavním důvodem celého toho uspořádání v místě, protože když člověk stojí nahoře na tom mostě, tak si říká, že je to opravdu trochu projekční šotek dělat most prakticky v nejvyšším místě celé trasy... Opravdu jsem si zpětně nějak nedokázal odůvodnit, proč to v tom místě takto je a není tam nivelita obráceně, tj. D4 v zářezu a II/604 mostem přes... Jedině snad nějaké požadavky na migraci, nevím, pamětníci projektové přípravy už také "nevědí přesně"...
Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!
martini
VIP
Příspěvky: 3635
Registrován: 22.3.2009 10:53:57
Bydliště: Kladno

Re: PPP na D4 - výstavba

Příspěvek od martini »

martini píše:Ne, trvalá, je to předmětem projednávané změny stavby před dokončením.
Změna stavby vydána viz https://www.mdcr.cz/getattachment/Minis ... m.pdf.aspx
Ověřená situace: https://www.mdcr.cz/getattachment/Minis ... e.pdf.aspx
Via est vita. Nejdražší dálnice je ta, která nestojí!
Vitapb
Příspěvky: 152
Registrován: 11.11.2015 21:37:56

Re: PPP na D4 - výstavba

Příspěvek od Vitapb »

darwousek píše:
Vitapb píše: Přijde mi, že stavba v tomto stádiu letí takovym tempem, že než něco vydají, je to už jinak.
No právě. Dokumentaci ze září vydali na konci listopadu. To jsou dva měsíce za které se toho mohlo spoustu změnit.
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 9624932686 A upozornění na uzavírku ve dnech 29. a 30. 11. vydají na fb 6.12. :D těžko říct, jak dlouho bude odkaz funkční, než si toho zjevnýho nesmyslu všimnou. :D
martink
Příspěvky: 147
Registrován: 10.12.2019 1:22:29

Re: PPP na D4 - výstavba

Příspěvek od martink »

martini píše:
martink píše:Již se jezdí novou myší dírou pod částí nového mostu, u Nového rybníka. Ráno nastoupili na odfrézování na původní komunikaci.
Skoro jí ani nemuseli frézovat, když se tam pak bude obnovovat v původní trase a celá ta poloha I/4 (II/604) je asi hlavním důvodem celého toho uspořádání v místě, protože když člověk stojí nahoře na tom mostě, tak si říká, že je to opravdu trochu projekční šotek dělat most prakticky v nejvyšším místě celé trasy... Opravdu jsem si zpětně nějak nedokázal odůvodnit, proč to v tom místě takto je a není tam nivelita obráceně, tj. D4 v zářezu a II/604 mostem přes... Jedině snad nějaké požadavky na migraci, nevím, pamětníci projektové přípravy už také "nevědí přesně"...

Přesně tomu samému jsem se divil již někdy před rokem také, čekal jsem tam velký zářez do kopce směrem k Letské křižovatce. Je pravda že tam je velká hustota sloupů VN a VVN na kopci.
ToKro
Příspěvky: 36
Registrován: 10.11.2020 10:33:29

Re: PPP na D4 - výstavba

Příspěvek od ToKro »

O odstřelu reportáž i na ČT (cca 12:55) a pribram.cz.

Případně nepříliš kvalitní video i přímo zde:

michal
Příspěvky: 4517
Registrován: 14.3.2009 8:53:04

Re: PPP na D4 - výstavba

Příspěvek od michal »

Nevíte někdo, proč ten bagr v tom videu nabere tu lžíci z odstřeleného zářezu a vysype ji hned za sebe? To tam zasypává díru po výbuchu, aby tam mohla najíždět nákladní auta? Je to v čase 1:15-1:24.
darwousek
Příspěvky: 929
Registrován: 21.10.2021 20:28:02
Bydliště: I/4 v budoucnu snad M4

Re: PPP na D4 - výstavba

Příspěvek od darwousek »

To mĕ také zarazilo.
Křižovatky I/_ × II/__ mají být MÚK nikdy ne OK .
D4 Má být minimálně do Strakonic.
kot
Příspěvky: 10363
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: PPP na D4 - výstavba

Příspěvek od kot »

Nebylo to jen něco jako ukázka pro kameru ? Nebyl po ruce náklaďák, tak dělal alespoň jako že dělá...
darwousek
Příspěvky: 929
Registrován: 21.10.2021 20:28:02
Bydliště: I/4 v budoucnu snad M4

Re: PPP na D4 - výstavba

Příspěvek od darwousek »

Možnost to je :lol:
Křižovatky I/_ × II/__ mají být MÚK nikdy ne OK .
D4 Má být minimálně do Strakonic.
adamos
Příspěvky: 1697
Registrován: 15.3.2009 23:32:20
Bydliště: D1, 2,78 km

Re: PPP na D4 - výstavba

Příspěvek od adamos »

Bagrista nejsem, ale dělají to celkem často, že si pod sebe podsypou. Myslím, že se jim do čerstvé zeminy lépe zakousnou pásy a jsou pak stabilnější. Obecně taky čím jsou výš, tím se líp bagruje.
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
kot
Příspěvky: 10363
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: PPP na D4 - výstavba

Příspěvek od kot »

Ale nemělo by to být tak, že po odstřelech se snaží dostat naopak níž a zeminu transportovat do pryč ? Odstřelama se přece snaží vytvořit plochu pro budoucí další pás dálnice. Rovněž nesedím na bagru...
Mike
Příspěvky: 4950
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: PPP na D4 - výstavba

Příspěvek od Mike »

když se na to video kouknete - co je tu odkaz na trubku - tak bagrák bojuje s valounkem a je u toho dost nakloněnej...
na videu s paní tiskovou mluvčí, si pak dosejpá stopu, aby se asi tak nehoupal ;)
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
martink
Příspěvky: 147
Registrován: 10.12.2019 1:22:29

Re: PPP na D4 - výstavba

Příspěvek od martink »

jak píše Adamos, na stavbě je velmi často vidět, že bagr pracuje z takového kopečku který má jenom pro sebe.
vondr
Příspěvky: 2907
Registrován: 7.11.2009 19:52:08
Bydliště: vodňany

Re: PPP na D4 - výstavba

Příspěvek od vondr »

Včerejší videoprůjezd
Odpovědět

Zpět na „D4“