[D10] Opravy a údržba

Praha – Mladá Boleslav – Turnov (I/35)
Odpovědět
pp21
Autor
Příspěvky: 1640
Registrován: 9.3.2009 15:03:16
Bydliště: Praha

Re: R10 - Opravy

Příspěvek od pp21 »

jannnn píše:Vypadá to, že opravy se dočká i ten poslední nezrekonstruovaný kousek těsně před Prahou. Ve směru na Prahu odfézovaný pravý pruh cca od Lukoilu až po začátek úseku opraveného v rámci napojení vysočanské radiály.
Provoz sveden do jednoho pruhu...a dopravniinfo.cz mlčí :kladivo:
Dopravniinfo.cz mlčí stále, zato ale nemlčí zelená vlna ... kolona už od exitu 10 ... slušný pondělí. Dle provozu na mapách google se to zastavuje někde na mostu přes Labe. A do toho byla ještě ráno nehoda na Štěrboholské radiále, takže stojí i D11 odhadem od 5. km.
Mike
Příspěvky: 4950
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: R10 - Opravy

Příspěvek od Mike »

má dnešní naivita jet z Brandýsa do Zdib po R10 a VR byla po zásluze odměněna :kladivo:
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
jooe
Příspěvky: 70
Registrován: 1.7.2010 14:35:33

Re: R10 - Opravy

Příspěvek od jooe »

Oprav bude víc zase do konce roku asi.
Májí se vrhnout na opravu propadu kousek od Brodců nad benzínkou (asi 30 m),
vybrání příkopu před Benátkama,
opravu spodní části protihlukové stěny na mostě v Benátkách,
výměnu asfatlové vrstvy mezi exitem 44 a 46 v pravém jízdním pásu (cca 1,8 km),
výměnu asfaltového povrchu u Svijan v levém jízdním pásu (cca 800 m)
a před Mladou Boleslaví je v pravém jízdním pásu takový zlom, tak ten je také v plánu opravit.
jannnn
Příspěvky: 752
Registrován: 16.3.2009 22:12:01

Re: R10 - Opravy

Příspěvek od jannnn »

Tak celá "rekonstrukce" toho kousku před Prahou byla ukončena tím, že se opravil pouze pravý pruh ve směru na Prahu a tím to zhaslo. Navíc i ta oprava je mizerná, rovný povrch si představuju teda jinak.

Nově se frézuje pravý jízdní pruh ve směru Turnov mezi exitem 44 a 46 (viz jooe) a taktéž u Benátek se bagruje příkop (viz jooe). Plus pokračuje výstavba oplocení.
-xdas-
Příspěvky: 428
Registrován: 23.9.2009 20:25:36

Re: R10 - Opravy

Příspěvek od -xdas- »

V sobotu 22.6. se ráno asfaltovalo mezi SOKP a exitem 3 směrem ven z Prahy, doprava svedena ze 4 průhu do 1. Nějaké info o rozsahu prací?
1975
Příspěvky: 4232
Registrován: 2.7.2009 14:40:00
Bydliště: Poblíž Vysočanské radiály, v budoucnu R520

Re: R10 - Opravy

Příspěvek od 1975 »

Bohužel, namísto celkového řešení jako zdařile v poslední době probíhá na D1 nebo R46, tady to zase poflikovali po pár metrech a zbytek zůstal v původním, nevábném stavu.
mbmat
Příspěvky: 1381
Registrován: 16.7.2010 21:20:33
Kontaktovat uživatele:

Re: R10 - Opravy

Příspěvek od mbmat »

Opravu D1 a R46 má na starosti ŘSD, tento úsek R10 TSK. Asi tak.
Marooned17
Příspěvky: 1075
Registrován: 27.9.2010 13:01:33
Bydliště: Praha

Re: R10 - Opravy

Příspěvek od Marooned17 »

To, že toto vlastní TSK mi fakt hlava nebere. Proč má Praha vlastnit kus dálnice vně okruhu??
hh
Autor
Příspěvky: 2553
Registrován: 19.3.2009 16:35:53

Re: R10 - Opravy

Příspěvek od hh »

Protože to tak s R1, kusem R4, R7 a R10 bylo za komoušů a jediné, co se převedlo byl Okruh. Tady je tolik nevypořádaných pozemků a Praha to neřeší, že to ŘSD nechce. Škoda, vypadalo by to lépe:(
-xdas-
Příspěvky: 428
Registrován: 23.9.2009 20:25:36

Re: R10 - Opravy

Příspěvek od -xdas- »

Je v planu na R10 nejaka oprava? Pri malovani car byl vynechan cca 3 km dlouhy usek od MUK na 10. km smer Praha.

Kdo ma nastarosti MUK R10 x R1 x VS? TSK?

Odesláno z mého GT-I9070P pomocí Tapatalk 2
hh
Autor
Příspěvky: 2553
Registrován: 19.3.2009 16:35:53

Re: R10 - Opravy

Příspěvek od hh »

Tam co z jihu od R1 směr R10 začíná hnusný povrch na R1 u Č.M. je to TSK. Z druhé strany na R10 co za výjezdem 3 ze severu začíná hnusný povrch, tak je to TSK. Uprostřed je to opravené jenom díky Vysoč.rad.
1975
Příspěvky: 4232
Registrován: 2.7.2009 14:40:00
Bydliště: Poblíž Vysočanské radiály, v budoucnu R520

Re: R10 - Opravy

Příspěvek od 1975 »

Dneska něco začali kutat na MUK3 Radonice, na sjezdu k průmyslově zoně. Úplně na kruhák to nevypadalo, neví tady někdo více?
Sosa
Příspěvky: 2508
Registrován: 17.3.2009 9:43:04

Re: R10 - Opravy

Příspěvek od Sosa »

Zahlídl jsem nápis Eltodo, není to SSZ?
-xdas-
Příspěvky: 428
Registrován: 23.9.2009 20:25:36

Re: R10 - Opravy

Příspěvek od -xdas- »

hh píše:Tam co z jihu od R1 směr R10 začíná hnusný povrch na R1 u Č.M. je to TSK. Z druhé strany na R10 co za výjezdem 3 ze severu začíná hnusný povrch, tak je to TSK. Uprostřed je to opravené jenom díky Vysoč.rad.
Diky, a TSK ma v tomto useku nastarosti jenom udrzbu nebo i opravy povrchu vozovky? Napr svodidla na rampr R1 -> VS a R10 - > R1 jsou rozbite jiz nekolik mesicu, pred nedavnem doslo k oprace vnejsich, vnitrni porad lezi srolovane na zemi.
Sosa píše:Zahlídl jsem nápis Eltodo, není to SSZ?
Dneska rano jsem se na to zameril a z dalky mi to prislo jako SSZ.
Odesláno z mého GT-I9070P pomocí Tapatalk 2
1975
Příspěvky: 4232
Registrován: 2.7.2009 14:40:00
Bydliště: Poblíž Vysočanské radiály, v budoucnu R520

Re: R10 - Opravy

Příspěvek od 1975 »

Vypadá to opravdu tak. Ale ve směru od Radonice jsou na takovým provizorním stojanu. Myslíte, že tam můžou být "dočasně", než se postaví třeba kruháč?

Njelpší by bylo stejně přímé odbočení za tou Benzinou - jasně, už se to tu řešilo, že to může být krátký, normy a tak. Ale když se v protisměru o pár kilometrů dál vešel ten Robin Oil, tak by to při vůli šlo taky, ne?
Jakub Šponar
Příspěvky: 196
Registrován: 14.3.2009 18:46:48

Re: R10 - Opravy

Příspěvek od Jakub Šponar »

Podle infa co nám dalo VGP - Červen až září stavba kruhového objezdu. Celej měsíc čekám co bude a ejhle 30.6.(aby to byl ten červen) se začalo stavět. Bude to tam veselý, protože instalací semaforu přerušili přímej průjezd do a ze zóny. Vše se honí okolo přes ten druhej výjezd.
Mike
Příspěvky: 4950
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: R10 - Opravy

Příspěvek od Mike »

ale je to krásná ukázka, jak se generuje doprava
byl tam sjezd do počernic a radonic
pak tam vyrostlo penny, ale furt to bylo dobrý, protože se odbočovalo "ve směru"
pak se u toho postavila logistická zóna a ejhle
nakonec to má zachránit kruháč, jo pomůže, ale čistý řešení to prostě není
a takhle se tu prostě schvalují stavby
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
pp21
Autor
Příspěvky: 1640
Registrován: 9.3.2009 15:03:16
Bydliště: Praha

Re: R10 - Opravy

Příspěvek od pp21 »

Mike píše:...pak se u toho postavila logistická zóna a ejhle...
To měla dle původních představ vyřešit MÚK Bystrá. Dokonce bych řekl, že v době stavby skladů se na ní dělala EIA. Ale byla by to větší vopičárna než tenhle kruháč. Snad to nemá ani souhlas policie jaká to měla být hrůza.
Mike
Příspěvky: 4950
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: R10 - Opravy

Příspěvek od Mike »

mě na tom právě fascinuje, že někdo nakoupí pozemky u dálnice, pak na nich s něčím souhlasem ( stavební odbory atp...) vybuduje logistickou zónu a dle všeho NEMÁ vyřešeno napojení na stávající komunikační síť
to je takový poblém je to nechat zaplatit ?

podobný průser očekávám u Jiren na D11, kde je sice sjezd "skoro normální" ale haly tam rostou jako houby po dešti a je otázkou, kdy to 611 přestane pobírat
tam zas překvapivě rostou kruháče u jednotlivých budov - kousek vedle je jeden super oblíbený http://www.mapy.cz/s/aOmz - ale vlastní napojení přivaděče je pro odbočující vlevo velmi nekomfortní
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
Jakub Šponar
Příspěvky: 196
Registrován: 14.3.2009 18:46:48

Re: R10 - Opravy

Příspěvek od Jakub Šponar »

Mike píše: kousek vedle je jeden super oblíbený http://www.mapy.cz/s/aOmz
Tak na tenhle kruháč jsem loni zíral jak blázen a přiznám se že jsem tedy projel proti směru. A teď když vidím ten leteckej záběr tak zírám ještě víc. Kruháč v poli do nikam... trošku mi to připomíná ten novej kruháč mezi Č.B. a Borkem.
Jan Petzold
Příspěvky: 168
Registrován: 18.12.2009 14:15:01

Re: R10 - Opravy

Příspěvek od Jan Petzold »

U každý větší stavby se při povolování v rámci ÚR nějaké výpočty kapacit příjezdových komunikací a křižovatek dělají, dá se to samozřejmě trochu "upravit", že by se na to úplně kašlalo se říct nedá.
Mike
Příspěvky: 4950
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: R10 - Opravy

Příspěvek od Mike »

Jakub Šponar píše: Tak na tenhle kruháč jsem loni zíral jak blázen a přiznám se že jsem tedy projel proti směru. A teď když vidím ten leteckej záběr tak zírám ještě víc. Kruháč v poli do nikam... trošku mi to připomíná ten novej kruháč mezi Č.B. a Borkem.
dělám to také, ale krom protijedoucích vozidel je třeba i pohledu do dáli, zda tam nestojí šedostříbrná octavia, stalo se to jejich oblíbeným místem
pak už leda tvrdit, že jste objížděl překážku
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
jonáš
Příspěvky: 4080
Registrován: 15.3.2009 8:32:12

Re: R10 - Opravy

Příspěvek od jonáš »

Mě se tam moc líbí, že se z toho sjezdu Jirny nedá jet rovnou do Jiren, to je fakt vymakaný.
vit.spinka
Příspěvky: 48
Registrován: 22.9.2010 16:43:43

Re: R10 - Opravy

Příspěvek od vit.spinka »

Mike píše:
Jakub Šponar píše: Tak na tenhle kruháč jsem loni zíral jak blázen a přiznám se že jsem tedy projel proti směru. A teď když vidím ten leteckej záběr tak zírám ještě víc. Kruháč v poli do nikam... trošku mi to připomíná ten novej kruháč mezi Č.B. a Borkem.
dělám to také, ale krom protijedoucích vozidel je třeba i pohledu do dáli, zda tam nestojí šedostříbrná octavia, stalo se to jejich oblíbeným místem
pak už leda tvrdit, že jste objížděl překážku
Já vím, že to paří spíš do "Jak jezdíme", ale snažně vás prosím, jezděte tady podle předpisů. Já se hrozím, až takhle někdo přehlédne auto v protisměru či auto ve svém směru (jedoucí po kruháči či se na něm dokonce otáčející) a skončí to zcela zbytečným smrťákem. (A doufám, že tam nepojedu zrovna já.) Přes ten kruháč se jezdí rovně hodně rychle.
Tohle je jediný kruháč, kde se při výjezdu dívám i vlevo.
JirkaS
Příspěvky: 2805
Registrován: 14.3.2009 19:25:07

Re: R10 - Opravy

Příspěvek od JirkaS »

jonáš píše:Mě se tam moc líbí, že se z toho sjezdu Jirny nedá jet rovnou do Jiren, to je fakt vymakaný.
Protože je to křížení s budoucím obchvatem Jiren po přeložené II/101. Jen od dob plánu už uplynulo víc než 30 let :-)
Odpovědět

Zpět na „D10“