Právě je 27.4.2021 18:41:59




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2263 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 91  Další
 [D35] Opatovice – Časy – Ostrov 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 880
Příspěvek Re: [D35] Opatovice – Ostrov
K OT Aram96: On to možná Martin96 myslel tak, že je dobře, že tam jezdí méně vlaků. Pak by to "díky" bylo správně.


2.4.2020 10:37:19
Profil
 

Příspěvky: 1123
Bydliště: D11 - exit 62
Příspěvek Re: [D35] Opatovice – Ostrov
Krátce před přistáním Antonova v Pardubicích je na záběrech z kabiny vidět rozestavěná D35 ;-) (od 1:05)
https://www.youtube.com/watch?v=YNre2s9aysc&fbclid=IwAR0QAB0a6vXePSeCs-6GegxsYyKT0TJbEP2Ilhx7DlLufexGW2gGXFTY3PY

To v čase 1:40 je odpočívka?


2.4.2020 10:57:05
Profil
Autor

Příspěvky: 6416
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: [D35] Opatovice – Ostrov
Jo, to bude odpočívka Dolní Roveň.

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


2.4.2020 11:10:37
Profil ICQ
 

Příspěvky: 187
Bydliště: Svitavy
Příspěvek Re: [D35] Opatovice – Ostrov
Dne 2. 4. 2020 bylo vypsáno výběrové řízení na provedení záchranného archeologického výzkumu v místě budoucího střediska správy a údržby dálnice u Městce. viz aktualizovaný leták.


Naposledy upravil Matezs dne 2.4.2020 12:46:27, celkově upraveno 1



2.4.2020 12:44:23
Profil
 

Příspěvky: 4340
Bydliště: Snad někdy 13 km od D(S)43
Příspěvek Re: [D35] Opatovice – Ostrov
Co ta odpočívka Bukovina nad Labem .. něco nového ? :)


2.4.2020 12:46:14
Profil
Autor

Příspěvky: 6416
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: [D35] Opatovice – Ostrov
Na 90% nebude...

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


2.4.2020 14:25:45
Profil ICQ
 

Příspěvky: 4340
Bydliště: Snad někdy 13 km od D(S)43
Příspěvek Re: [D35] Opatovice – Ostrov
A je reálná nějaká náhrada alespoň ? Tohle není normální, my budeme slavně stavět dálnice a za 10-15 let budeme řešit úplně stejný problém jako nyní. Hlavně že máme koncepci a podle ní jedeme :crazy:


2.4.2020 14:30:58
Profil
Autor

Příspěvky: 6416
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: [D35] Opatovice – Ostrov
Bude nová vyhledávačka na celou D35 v úseku HK - Mohelnice. Ale moc prostoru tam není, ta koncepce nevznikla podíváním z okna, ale na základě již tehdy daných limitů, které ale v čase zůstaly beze změny.

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


2.4.2020 18:51:18
Profil ICQ
 

Příspěvky: 187
Bydliště: Svitavy
Příspěvek Re: [D35] Opatovice – Ostrov
Po včerejším leteckém záběru přinášíme i jeden aktuální pozemní z okolí Čeradic. Význam fotky je velký, jelikož na ní jsou vidět obnovené práce na úseku Časy-Ostrov. Takže: Eurovia, welcome back :-) https://www.facebook.com/392276134313080/posts/1218618608345491/?d=n


3.4.2020 16:56:48
Profil
 

Příspěvky: 310
Příspěvek Re: [D35] Opatovice – Ostrov
Video z přistávajícího Ruslanu, v 1:40 luxusní záběr na rozestavěnou D35.


5.4.2020 19:42:51
Profil
 

Příspěvky: 3782
Příspěvek Re: [D35] Opatovice – Ostrov
pěkný !
to by se na Suchdole pos... ;)
to fakt přistává 250kmh ?

_________________
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit


6.4.2020 21:40:47
Profil
 

Příspěvky: 2907
Příspěvek Re: [D35] Opatovice – Ostrov
V čase 4:00 a dále jsou dobře vidět fanoušci letectví jak zaplnili silnici 324 před prahem dráhy :-) Nakonec jich několik zastavilo na silnici první třídy I/37 - obchvatu Pardubic, která je ještě blíže k letišti.


6.4.2020 21:59:54
Profil
 

Příspěvky: 260
Bydliště: Vratimov
Příspěvek Re: [D35] Opatovice – Ostrov
Lynx píše:
V čase 4:00 a dále jsou dobře vidět fanoušci letectví jak zaplnili silnici 324 před prahem dráhy :-) Nakonec jich několik zastavilo na silnici první třídy I/37 - obchvatu Pardubic, která je ještě blíže k letišti.

Jo těch jsem si taky všimnul.
Každý máme nějakou úchylku (v dobrém) :-)


7.4.2020 10:41:52
Profil
 

Příspěvky: 1533
Bydliště: Choceň
Příspěvek Re: [D35] Opatovice – Ostrov
Proběhla soutěž na stavbu a provoz obou odpočívek u Dolní Rovně: dorazily tři nabídky, přičemž nejvyšší podala v obou případech společnost Shell, která je tak vítězem soutěže. Na restaurace ale žádná nabídka nepřišla, soutěže skončily bez vítěze.


7.4.2020 19:07:11
Profil
Autor

Příspěvky: 6416
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: [D35] Opatovice – Ostrov
Na stavbu a provoz čerpacích stanic, odpočívky jsou již ve výstavbě v rámci D35.

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


7.4.2020 19:16:06
Profil ICQ
 

Příspěvky: 1533
Bydliště: Choceň
Příspěvek Re: [D35] Opatovice – Ostrov
Martin z Ostravy píše:
Na stavbu a provoz čerpacích stanic, odpočívky jsou již ve výstavbě v rámci D35.

Samozřejmě, díky za korekci. Fuj, stydím se za takový překlep, který by mohl vyvolat paniku.


7.4.2020 19:25:15
Profil
Autor

Příspěvky: 6416
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: [D35] Opatovice – Ostrov
Jo, tak daleko s PPP ještě nejsme :D Jeden takový pokus byl na D47 v Antošovicích a málem šli někteří do tepláků.

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


7.4.2020 19:31:43
Profil ICQ
 

Příspěvky: 4340
Bydliště: Snad někdy 13 km od D(S)43
Příspěvek Re: [D35] Opatovice – Ostrov
Takže tímto je odpočívka Bukovina definitivně v prachu nebo bude snaha o nové řízení ? Na čem to ztroskotalo ? :)

https://www.mdcr.cz/Ministerstvo/Uredni-deska/D35-Opatovice-Stare-Mesto,-odpocivka-Bukovina-(1)

Na druhou stranu .. pokud je tohle všechno pravda, tak se není čemu divit na tom odporu .. uvažování těch 2 obcí je vcelku střízlivé, mají mít dálnici cca čtvrt km od obce, ale PHS by měly být, chtějí dodělat i stromy a myslí si, že to jaksi půjde zvládnout.
Pak ale zazní v článku i věta, že jsou lidé, kteří kdyby věděli o stavbě odpočívadla, tak by zde pozemky nikdy nekoupili .. to pak člověk téměř hned ztrácí chuť něčemu z toho článku věřit :crazy:
https://pardubicky.denik.cz/zpravy_region/dalnice-d35-stavba-zivot-s-dalnici-za-humny-20200210.html


19.4.2020 21:10:18
Profil
Autor

Příspěvky: 6416
Bydliště: Ostrava a okolí
Příspěvek Re: [D35] Opatovice – Ostrov
Na čem to ztroskotalo už jsem tady psal...

_________________
R48 -> D48 se podařilo!


19.4.2020 22:18:48
Profil ICQ
 

Příspěvky: 4340
Bydliště: Snad někdy 13 km od D(S)43
Příspěvek Re: [D35] Opatovice – Ostrov
Tak pokud je to jen ta špatná komunikace ŘSD s obcemi tak je to o to víc žalostné. :ko:


19.4.2020 22:24:31
Profil
Online
Administrátor

Příspěvky: 2203
Bydliště: SV Čechy
Příspěvek Re: [D35] Opatovice – Ostrov
Jedno nalezené video z konce úseku, konkrétně o přesypaném mostu.

_________________
wazer.cz
Pište česky, prosím!


25.4.2020 16:47:01
Profil
 

Příspěvky: 16
Příspěvek Re: [D35] Opatovice – Ostrov
Tohle už tu bylo?

https://www.youtube.com/watch?v=VUM_nAT3bXU


29.4.2020 13:19:26
Profil
 

Příspěvky: 99
Příspěvek Re: [D35] Opatovice – Ostrov
Dolní Roveň - ráj pro život, nebo oblast v ohrožení?
https://pardubicky.denik.cz/ctenar-repo ... 00504.html


4.5.2020 15:01:06
Profil
 

Příspěvky: 16
Příspěvek Re: [D35] Opatovice – Ostrov
Ahoj, počasí dovolilo jít nahoru tak pár aktuálních. Začínal jsem kousek od Dolních Ředic a pak postupně k Opatovicím, občas byla nějaká osmička apod. kvůli sluníčku a rozmazání, byly turbulence, tak si to přeberte dle libosti.
Nevím jak to udělat aby se to rovnou zde i zobrazilo, tak odkaz na album, a dole pak všechny v jednom archivu... (a koukám že tam se to pořadí přehodilo, tj. od Opatovic do Ředic...)

https://ibb.co/album/wyXqdf

allin1: https://uloz.to/file/hSshpoH1Htb9/d35-zip


9.5.2020 21:31:54
Profil
 

Příspěvky: 2523
Příspěvek Re: [D35] Opatovice – Ostrov
Bomba, díky moc!!! :ok: :ok: :ok:


9.5.2020 22:28:01
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2263 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 91  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz