| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| [D35] Opatovice – Časy – Ostrov http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=84&t=1919 |
Stránka 74 z 91 |
| Autor: | xipecko [ 10.5.2020 13:01:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
super!! |
|
| Autor: | Lynx [ 10.5.2020 20:54:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
xhj píše: Dolní Roveň - ráj pro život, nebo oblast v ohrožení? https://pardubicky.denik.cz/ctenar-repo ... 00504.html Je to škoda, když projektant nerespektuje a neposlouchá zkušenosti místních. V současné době nebezpečí sucha by se to dalo řešit tím způsobem, že by tam byl navržen llokální vodní prvek (rybníček), jehož součástí nebo v sousedství bude i zásobní prostor pro přívalové deště. Jsou na to snad i nějáké dotační programy. |
|
| Autor: | vondr [ 12.5.2020 9:25:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
foto za březen: http://www.dalnice-d35.cz/galerie/opatovice-casy http://www.dalnice-d35.cz/galerie/casy-ostrov |
|
| Autor: | Atos [ 1.6.2020 20:49:47 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov | ||
Atos píše: Dnešní pohled (16.3.2020) na začátek budovaného úseku z náspu u okružní MUK Opatovice. Vepředu budované základy pro menší mostek, vzadu labská estakáda. Tudy bychom mohli za 1,5 roku vyrazit na Olomouc ... ... a pro srovnání dnešní pohled o cca 2,5 měsíce později.
|
|||
| Autor: | Atos [ 1.6.2020 20:56:00 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov | ||
A pro kontrolu pohled na MUK Opatovice - pohled v protisměru na prázdnou příjezdovou rampu kudy tak třeba za 1,5 roku už pojedeme na Olomouc.
|
|||
| Autor: | alabastr [ 2.6.2020 7:50:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Atos píše: ... a pro srovnání dnešní pohled o cca 2,5 měsíce později. Krása, mám rád takové srovnávací fotky, pokrok je tak pěkně vidět. Když tam budete mít cestu zase cca za 2-3 měsíce tak prosím o další foto |
|
| Autor: | Ayin [ 4.6.2020 8:52:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Není někde nějaký harmonogram prací u Uherska? Jako kdy se bude usazovat nový most přes koridor? Bych se dojel rád podívat |
|
| Autor: | martas [ 4.6.2020 9:23:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Ayin píše: Není někde nějaký harmonogram prací u Uherska? Jako kdy se bude usazovat nový most přes koridor? Bych se dojel rád podívat Zatím se s ním nezačalo, takže to ještě potrvá. Ale bude to rozhodně zajímavé. Nicméně Mátl včera na twitteru nadhodil nové termíny zprovoznění: Včera jsem osobně projel celou stavbu 27 km dálnice D35 v úseku Opatovice - Časy - Ostrov. Stavba úspěšně pokračuje. Jsou dokončovány veškeré zemní práce, realizují se spodní stavby mostů atd. Zprovoznění 1. úseku se plánuje na konec roku 2021, 2. úseku o necelý rok později. |
|
| Autor: | kot [ 4.6.2020 11:55:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
martasi neříkej, že jsi neudělal nějaké snímky ! Něco nám předhoď... |
|
| Autor: | martas [ 4.6.2020 12:27:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Nejsem Mátl, po stavbě nejezdím |
|
| Autor: | Martin96 [ 5.6.2020 13:44:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Včera jsem projížděl přes Časy a musím říct, že kluci makají jak diví. Hluboký zářez už má nejspíš definitivní podobu. UP koncem 2021 by tedy snad mohlo klapnout, alespoň se uleví Pardubicím, Hradci a nejkratší spojnici k D35 u Opatovic (Časy - Sezemice - Kunětice - Ráby - Hradiště na Písku - Hrobice - Opatovice). A vlastně nejen těm, ale celé téhle oblasti, po I/37 a I/17 kolem Chrudimi jezdí spousta kamionů, a moc se nedá předjíždět. To mne pak ještě napadlo, jak to vypadá s přestavbou křižovatky u Zámrsku? Po zprovoznění D35 do Časů bude veškerý tranzit vedený po hlavní silnici od Holic, po zprovoznění k Ostrovu zase od Chrudimi... |
|
| Autor: | martas [ 5.6.2020 14:15:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Martin96 píše: To mne pak ještě napadlo, jak to vypadá s přestavbou křižovatky u Zámrsku? Po zprovoznění D35 do Časů bude veškerý tranzit vedený po hlavní silnici od Holic, po zprovoznění k Ostrovu zase od Chrudimi... Řeší se to v jiném vlákně (I/35). Psal jsme tam tento týden, že kolem křižovatky se objevily kolíky. Stavba má pravomocné ÚR a čeká na vydání SP ze strany SÚ Vysoké Mýto. Rozhodně musí být přestavba dokončena do zprovoznění po Ostrov. |
|
| Autor: | martas [ 5.6.2020 15:14:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Jak psal RM na twitteru, dal tam naději na zprovoznění Opatovice-Časy koncem příštího roku. Moc tomu nevěřím, ale do článku (nejsem autor) ten tweet posloužil. A jsou tam čerstvé fotky: https://www.idnes.cz/pardubice/zpravy/d ... zpravy_skn |
|
| Autor: | 1975 [ 5.6.2020 17:24:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
...ale jo, volby v říjnu jsou silná motivace:o) |
|
| Autor: | Majkii [ 5.6.2020 21:19:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
A jakože říjen je konec roku? Nemyslím si, že někdo zodpovědný věří, že se to stihne do voleb... |
|
| Autor: | Martin96 [ 6.6.2020 23:25:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Majkii píše: A jakože říjen je konec roku? Nemyslím si, že někdo zodpovědný věří, že se to stihne do voleb... Leda kdyby v říjnu povolili předčasné užívání stavby, a do konce roku pak probíhaly dokončovací práce (třeba na MÚK Časy, kde pak nějakou dobu stejně budou průjezdné pouze 2 větve ze 4). Takový byl tuším režim i v případě D11 dostavby úseku 1105-2 v roce 2017. |
|
| Autor: | 1975 [ 7.6.2020 7:26:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
...znáte to....když šéf řekne, že to bude, jinak "poteče krev", tak se nakonec nějaké řešení najde:o) |
|
| Autor: | Majkii [ 7.6.2020 8:37:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Martin96 píše: Majkii píše: A jakože říjen je konec roku? Nemyslím si, že někdo zodpovědný věří, že se to stihne do voleb... Leda kdyby v říjnu povolili předčasné užívání stavby, a do konce roku pak probíhaly dokončovací práce (třeba na MÚK Časy, kde pak nějakou dobu stejně budou průjezdné pouze 2 větve ze 4). Takový byl tuším režim i v případě D11 dostavby úseku 1105-2 v roce 2017. Na 1105-2 se dodělávala pouze část pravého pásu u provizorního sjezdu, to dřív nešlo. 1975 píše: ...znáte to....když šéf řekne, že to bude, jinak "poteče krev", tak se nakonec nějaké řešení najde:o) Jasně, když Perun dopustí, i sukovice spustí... |
|
| Autor: | 1975 [ 7.6.2020 9:33:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Je to o prioritach:o) Ale treba na D3 loni byl ten finis taky impozantni...jasne, z hlediska vecnosti nejaky mesic sem tam, ale psychologicky/komunikacne to je dulezity:o) |
|
| Autor: | Bert [ 7.6.2020 14:57:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
1975 píše: Je to o prioritach:o) Ale treba na D3 loni byl ten finis taky impozantni...jasne, z hlediska vecnosti nejaky mesic sem tam, ale psychologicky/komunikacne to je dulezity:o) než tohle: https://www.google.cz/maps/@49.1631209, ... 312!8i6656 to ať raději otevírají o měsíce později. Ten hup je...prasárna. |
|
| Autor: | kot [ 7.6.2020 15:12:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Berte tam se taky podobně finišovalo, jak se o tom bavíme u D 35 ? Jinak hup je to celostátně známý a "proslavený"... |
|
| Autor: | Bert [ 7.6.2020 18:29:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
to kot: myslím, že jo. Kousek za hupem se dlouho sanovalo podloží (rašelina?) a toto byla jedna z posledních dokončovaných částí - zhruba v místě "losího" mostu. O nějaké časové vatě se třeba v tomto místě opravdu hovořit nedá. A nemyslím tím demontáž provizorního sjezdu na obslužnou komunikaci. |
|
| Autor: | jozka [ 8.6.2020 8:28:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Citace: ...znáte to....když šéf řekne, že to bude, jinak "poteče krev", tak se nakonec nějaké řešení najde:o) Tak dlouho jsme se vtipu pana vedouciho smali, nez nekomu doslo, ze to je ukol. |
|
| Autor: | Mosquit [ 14.6.2020 6:33:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
https://www.youtube.com/watch?v=2RKpuYE ... dex=8&t=0s nějaké před 2 měsíci přidané video Časy-Ostrov Stavbu tolik nesleduji, tak nevím, jak moc je to aktuální. |
|
| Autor: | bumbik [ 2.7.2020 10:35:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
nový leták: https://mapapp.rsd.cz/Upload/Stavby/62/ ... e-casy.pdf zprovoznění 12/2021 |
|
| Stránka 74 z 91 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|