| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| [D35] Opatovice – Časy – Ostrov http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=84&t=1919 |
Stránka 76 z 91 |
| Autor: | michal [ 25.8.2020 13:48:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Tak jestli 12/2021 nebo 1/2022 je už asi celkem jedno |
|
| Autor: | kot [ 25.8.2020 16:05:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Spíše to bude záviset na počasí - bude pravá zima, nebo zima letošního typu... |
|
| Autor: | Martin96 [ 7.9.2020 18:31:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Po roce ŘSD vydalo opět video z průběhu stavby: EDIT 9.9.2020 15:02: Tak i tady reupload, Hradubická je již správně označená. |
|
| Autor: | Santana2 [ 7.9.2020 18:36:20 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov | ||
Chybička se vloudila...na obě strany.
|
|||
| Autor: | Martin96 [ 7.9.2020 18:48:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Ano, snad kvůli tomu neudělají zase reupload Hned potom jsem si pustil dokument z roku 2019 a musím říct, že jak loni byla na většině míst pouze vyoraná půda pod dálnicí, tak letos už to začíná vypadat k světu. Aspoň tedy v úseku Opatovice - Časy |
|
| Autor: | kot [ 7.9.2020 21:49:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Martine, krásně jsi uhodil hřebík na hlavičku ! Teď do tohoto vlákna a do vlákna D11 přistály cca po roce dvě videa. No, a my jsme nadšení a radostní, jak stavby hezky přibývají. Tak na Moravě to mají horší ! Na tamních stavbách je video jednou za měsíc až dva. Takže posun 6 - 12 x menší !!! |
|
| Autor: | michal [ 7.9.2020 22:53:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Mějte mě za hnidopicha, možná jsem jen špatně počítal, ale nějakých 15 měsíců před otevřením úseku po Časy bych čekal, že bude hotový alespoň jeden most... |
|
| Autor: | kot [ 7.9.2020 23:32:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
michale, hoď okem na D11. Tam rovněž není hotový ani jeden most. I když je to na posledním videu od ŘSD o pár milimetrů dále než ta D35... |
|
| Autor: | michal [ 8.9.2020 5:36:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Pokud si pamatuji, tak minimálně ten na múk Jaroměř jih je hotový |
|
| Autor: | bhs [ 8.9.2020 10:09:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Ono když bude nejhůř tak stačí, když nás (osobní auta) pustí za Labe |
|
| Autor: | michal [ 8.9.2020 10:53:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Jako pardon, ale třeba na stavbě mostu na stávající I/36 u Časů není ani noha, dokonce to ani nevypadá, že by tam někdo občas docházel dělat nějaký šolich... O tom detailu s rezavějící armaturou nemluvě, to mluví samo za sebe. Prostě mě tohle tempo opravdu velmi znepokojuje a hlavně se.e... |
|
| Autor: | bhs [ 8.9.2020 11:45:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Mně také (to první z dnešního pohledu, to druhé když si uvědomím, že už jsem tudy mohl několik let jezdit) ...... Nicméně já v té nejhorší variantě nemyslel na Časy, mě by stačilo, kdyby nás pustili alespoň k Bukovině |
|
| Autor: | michal [ 8.9.2020 12:01:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
To jsem samozřejmě pochopil Mimochodem na úseku Časy - Ostrov mi přijdou ty práce dál, ale otevření až 8/2022. Ale možná je to tím, že most přes železnici u Uherska staví dva chlapi a jeřábník... |
|
| Autor: | martas [ 8.9.2020 12:36:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
No minimálně některé mosty jsou na úseku Časy-Ostrov ve vyšším stádiu výstavby. Brzdou bude skutečně ten most přes železniční koridor. Zcela nová metoda, tak asi zjišťují, jak to vůbec provést. Teoreticky by to pak mohli zprovoznit dříve po MÚK Dašice, ale to ničemu zásadně nepomůže. |
|
| Autor: | Martin96 [ 8.9.2020 13:15:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
martas píše: No minimálně některé mosty jsou na úseku Časy-Ostrov ve vyšším stádiu výstavby. Brzdou bude skutečně ten most přes železniční koridor. Zcela nová metoda, tak asi zjišťují, jak to vůbec provést. Teoreticky by to pak mohli zprovoznit dříve po MÚK Dašice, ale to ničemu zásadně nepomůže. To by si zase stěžovali obyvatelé Horní a Dolní Rovně. |
|
| Autor: | kot [ 8.9.2020 17:33:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
A takhle pro změnu můžeme brblat my, že to nevypadá na ÚP dle slíbeného termínu... |
|
| Autor: | michal [ 9.9.2020 7:14:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
martas píše: Brzdou bude skutečně ten most přes železniční koridor. Zcela nová metoda, tak asi zjišťují, jak to vůbec provést. Vzhledem k tomu vlažnému tempu mám pocit, že zhotovitel lítá s projektanty napříč galaxií a hledá někoho, kdo by snesl celý most za jednu noční výluku. A jako na potvoru pořád ne a ne někoho najít.... |
|
| Autor: | Majkii [ 9.9.2020 8:10:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Už jsem tu dříve psal, že v místě toho mostu stavba odhalila nějaké drážní sítě, které projekt neznal. |
|
| Autor: | michal [ 9.9.2020 8:31:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Tak tenhle argument bych bral před tím, než udělali základy. Ovšem ty už vnikly. Ale pochybuju, že drážní kabely mimo projekt mají vliv na to, že opěrná zeď vzniká ve složení dva dělníci a jeden jeřábník. A to si ještě dovolím zpochybnit sám sebe, jestli náhodou ten jeřábník není jedním z těch dvou. Tempo by tomu odpovídalo... A když třeba vidím stav, v jakém je múk Časy, tak to je prostě zoufalství. I když to je samozřejmě jiná stavba a zhotovitel... |
|
| Autor: | Lynx [ 9.9.2020 8:34:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Chtěl jsem se ptát V čem spočívá ta zcela nová metoda výstavby mostu v Uhersku, ale našel jsem si to sám, tak kdyby někdo nevěděl, tak se má most smontovat někde vedle a pak pootočením usadit na místo (viz odkaz na článek níže). Přičemž pardubický ředitel ŘSD k tomu říká v roce 2017 toto: „Je to technicky velice zajímavý most a jsme zvědaví, jak si s tím dodavatel poradí,“ doplnil bez dalších podrobností Vebr. Takže zvědavost Vebra asi bude brzy ukojena, dodavatel si s tím neporadí Znepokojivé je, že nejsou zatím ani pilíře, natož aby někde stranou začala vznikat samotná mostovka. https://www.idnes.cz/pardubice/zpravy/d ... zpravy_jah |
|
| Autor: | Tydou [ 13.9.2020 9:09:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Ciste nahodou nevite nekdo kdy by se mohla davat mostovka u Casu? Nebo se bude odlevat na miste? Rad bych to videl. Diky |
|
| Autor: | Lenny [ 13.9.2020 19:32:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Bude se betonovat do bednění na místě. |
|
| Autor: | Tydou [ 13.9.2020 22:27:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
To je skoda, mohla to byt hezka akce. |
|
| Autor: | michal [ 14.9.2020 6:14:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Je to pořád to samé video, jen místo stav k červenci je to stav k září, nebo tam přibyly i nějaké nové záběry? Mně to teda přijde úplně stejné. |
|
| Autor: | michal [ 14.9.2020 14:22:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D35] Opatovice – Ostrov |
Ještě mě teda napadlo, jestli jsem si ten červenec nepopletl s D11...? |
|
| Stránka 76 z 91 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|