České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

[D35] Opatovice – Časy – Ostrov
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=84&t=1919
Stránka 17 z 91

Autor:  martas [ 17.3.2015 10:10:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: R35 Opatovice – Ostrov

Mapa se zamodřuje nadějně :-) Řečí aktuálních čísel: Opatovice -Časy vykoupeno 68 %, Časy - Ostrov 40 % ;)

Autor:  Kuba [ 17.3.2015 18:39:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: R35 Opatovice – Ostrov

http://hradecky.denik.cz/z-regionu/na-trase-r35-je-uz-ctyricet-zadosti-o-vyjimku-z-ceny-20150317.html

Autor:  Jirka95 [ 18.3.2015 20:38:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: R35 Opatovice – Ostrov

Jak myslíte, že se vyřeší ten pozemek pod R35 v k. ú. Borek (551/6), který má rozprodáno 30 lidí (nejmenší má 1/114 :D) ?

Autor:  Sosa [ 19.3.2015 8:31:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: R35 Opatovice – Ostrov

Jirka95 píše:
Jak myslíte, že se vyřeší ten pozemek pod R35 v k. ú. Borek (551/6), který má rozprodáno 30 lidí (nejmenší má 1/114 :D) ?

Vyvlastnění.

Autor:  Jirka L [ 29.3.2015 15:24:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: R35 Opatovice – Ostrov

Porovnání stavu vykoupených pozemků:

plné rozlišení:
stav k 29.3.2015
stav k 13.1.2015

poloviční rozlišení:
stav k 29.3.2015
stav k 13.1.2015

náhled:
Obrázek

původní příspěvek:
viewtopic.php?p=105537#p105537

Autor:  michal [ 29.3.2015 21:17:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: R35 Opatovice – Ostrov

Bravo!!! Bravo!!! :ok: :ok: :ok: Vypadá to, že se to celkem hýbe. Kéž by byl progres za tři měsíce stejný, ne-li ještě větší... Přijde mi škoda odvážet z Opatovic veškerou tu techniku, když o pár set metrů dát se má stavět další kilometrová estakáda. Nebude na ni stavební povolení s předstihem, že by se začalo? Na D5 koneckonců také stály nějakou dobu mosty bez hlavní trasy.

Autor:  jannnn [ 30.3.2015 20:14:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: R35 Opatovice – Ostrov

Jsem sám, komu ani jeden stav k 13.1.2015 nefunguje? Načte mi to obrázek 1x1 px....

Autor:  michal [ 30.3.2015 20:59:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: R35 Opatovice – Ostrov

Mně to taky nešlo, ale přes ten odkaz na diskuzi, kde je ten starý link, to funguje.

Autor:  Jirka L [ 30.3.2015 22:22:19 ]
Předmět příspěvku:  Re: R35 Opatovice – Ostrov

Vůbec nemám tušení, proč to normálním způsobem nefungovalo. Nahrál jsem to jinam a odkaz aktualizoval.

edit: tak ani po této změně se problémy úplně neodstranily. Co mi ale většinou pomůže, když se obrázek nezobrazí, je aktualizovat stránku.

Autor:  Dr.Fe1 [ 30.3.2015 23:12:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: R35 Opatovice – Ostrov

Díky za výbornou práci :ok: Hýbe se to velice znatelně, když překlikávám z jednoho obrázku na druhý a sleduji určité místo, tak je vidět jak to naskakuje :) Vzhledem k tomu, že jsou to jen 2,5 měsíce, tak to vypadá, že výkupy opravdu "jedou" :ok:

Autor:  bumbik [ 31.3.2015 6:53:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: R35 Opatovice – Ostrov

jestli je téměř celá trasa R35 Opatovice - Ostrov vedena po zemědělské půdě, tak ty výkupy za chvilku budou cajk, protože tam zabere zákon 416, horší to může být se stavebními parcelami ...

Autor:  martas [ 13.4.2015 18:13:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: R35 Opatovice – Ostrov

Stručná vsuvka nových čísel z konce minulého týdne: Opatovice-Časy 70 % a Časy-Ostrov 42%. Od mého posledního příšpěvku +2% na obou úsecích (za cca 3 týdny).

Autor:  michal [ 13.4.2015 20:28:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: R35 Opatovice – Ostrov

Hmmmmm... :? "Pomalu, ale jistě" je pořád lepší než nic... Ovšem s tímhle nárůstem asi ani nemá smysl tlouct kladivem a vzývat JirkuL... :D

Autor:  mzik [ 14.4.2015 7:13:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: R35 Opatovice – Ostrov

Spíše by mě zajímal poměr obesláno/vykoupeno/problémy. S ohledem na nový zákon. Ono v reále ty čísla mohou být ještě lepší, nemusí tam být zatím uvažována města/obce, kde snad problémy nebudou.

Autor:  martas [ 14.4.2015 8:27:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: R35 Opatovice – Ostrov

Obesláni už jsou všihcni. Čas na vyjádření mají cca do června. Problémy se dle informací týkají zatím zhruba 40 majitelů. A o jednom reálném problému s výkupy obecních pozemků vím. Týká se to Časů.

Autor:  bumbik [ 14.4.2015 8:32:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: R35 Opatovice – Ostrov

no takže v červenci doufám Idnes potěší čtenáře článkem typu: "R35 na dohled, stavební povolení se blíží" ... stát získal většinu pozemků a připravuje podklady pro stavební řízení ....... již v příštím roce tak lze po dokončení přípravy očekávat vypsání soutěže na stavební firmu, která začne budovat novou 4 pruhovou dálnici ..."

co se týče Časů, napadá mě, jestli to není ten spor obce Časy s těmi několika hektary na svém území, které zastupitelstvo na popud vyvlastněného starosty odmítalo prodat, jelikož původně dostali nabídku pár korun (viz. reportáž Vlastimila Weinera zhruba rok stará) a nová nabídka se zastupitelům nezdá stále adekvátní ... každopádně myslím, že obec k tomu dříve či později přistoupí konstruktivně :ok:

Autor:  martas [ 8.6.2015 16:22:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: R35 Opatovice – Ostrov

Chtělo by to aktualizaci map, aby bylo vidět, kde prodeje nejvíce drhnou. Jinak před pár dny byl zvěřejněn dokument týkající se územního rozhodnutí (http://www.obeccasy.cz/tmp/dokumenty/37895.pdf). Zasvětí mě prosím někdo znalý, co se tam změnilo? (pokud něco) Děkuji ;-)

Autor:  Sosa [ 9.6.2015 7:12:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: R35 Opatovice – Ostrov

martas píše:
Chtělo by to aktualizaci map, aby bylo vidět, kde prodeje nejvíce drhnou. Jinak před pár dny byl zvěřejněn dokument týkající se územního rozhodnutí (http://www.obeccasy.cz/tmp/dokumenty/37895.pdf). Zasvětí mě prosím někdo znalý, co se tam změnilo? (pokud něco) Děkuji ;-)

Jen prodloužení platnosti. Nic důležitého.

Autor:  martas [ 10.6.2015 13:09:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: R35 Opatovice – Ostrov

To mě uklidnilo, pokud to nejde nijak napadnout. Vím o jiném problému (ohledně pozemků), ale potřebuji to ještě prověřit, zda je to tak děsné, jak to vypadá :-/

Autor:  Jirka L [ 11.6.2015 21:31:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: R35 Opatovice – Ostrov

Tak tedy další porovnání stavu vykoupených pozemků:

plné rozlišení:
stav k 10.6.2015
stav k 29.3.2015
stav k 13.1.2015

poloviční rozlišení:
stav k 10.6.2015
stav k 29.3.2015
stav k 13.1.2015

náhled:
Obrázek

původní příspěvek:
viewtopic.php?p=108339#p108339

Autor:  michal [ 11.6.2015 22:57:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: R35 Opatovice – Ostrov

Díky :ok: Posun na úseku Opatovice - Časy teda žádná sláva, na tom dalším to je rozhodně výraznější. Ovšem tímhle tempem... :?

Autor:  martas [ 10.7.2015 15:51:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: R35 Opatovice – Ostrov

O to tempo se starají i podobné případy, jako je tento :x
http://pardubice.idnes.cz/starosta-obce ... zpravy_jah

Autor:  Hanes [ 10.7.2015 18:44:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: R35 Opatovice – Ostrov

Nenazranec, chce pro sebe co nejvyssi cenu a aby to nevypadalo blbe, tak i pro obec. Az mu to seberou za par susnu, tak bude mit prd a obec taky. Za to mu jeho volici urcite podekuji...................

Autor:  martas [ 10.7.2015 18:56:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: R35 Opatovice – Ostrov

Podle údajů na volby.cz sedí v zastupitelstvu od roku 1994. Nevím, jak dlouho je už starosta, ale viditelně mu to prochází. Hlavně musel být u všeho podstatného.

Autor:  martas [ 14.7.2015 7:21:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: R35 Opatovice – Ostrov

Téma "šprajcu" Časů rozšířené o další informace: http://pardubice.idnes.cz/obec-casy-a-j ... zpravy_jah

Stránka 17 z 91 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/