_________________ Na konci světa: I/60 a kousek od civilizace: A 94, jinak na cestě mezi nimi.
15.7.2015 18:56:37
Maršál
Příspěvky: 19
Re: R35 Opatovice – Ostrov
3,14čus
16.7.2015 21:19:33
martas
Příspěvky: 1533 Bydliště: Choceň
Re: R35 Opatovice – Ostrov
Pustil jsem se do vybarvování (ne)vykoupených pozemků na všech katastrech od Opatovic do Časů. Zde je průběžný výsledek: http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... labem-casy Zatím nemám ještě Rokytno. Jinak legenda k průšvihu u Časů: růžová starosta, zelená ŘSD, oranžová firma Solvit (s nimi už ŘSD jedná a v příštím týdnu by měl být posun), přerušovaná žlutá (hned vedle největšího pozemku starosty tj. za silnicí I/36) jsou obecní pole.
Naposledy upravil martas dne 17.7.2015 9:09:50, celkově upraveno 1
Pustil jsem se do vybarvování (ne)vykoupených pozemků na všech katastrech od Oaptovic do Časů. Zde je průběžný výsledek: http://gallery.ceskedalnice.cz/index.ph ... labem-casy Zatím nemám ještě Rokytno. Jinak legenda k průšvihu u Časů: růžová starosta, zelená ŘSD, oranžová firma Solvit (s nimi už ŘSD jedná a v příštím týdnu by měl být posun), přerušovaná žlutá (hned vedle největšího pozemku starosty tj. za silnicí I/36) jsou obecní pole.
17.7.2015 8:53:05
martas
Příspěvky: 1533 Bydliště: Choceň
Re: R35 Opatovice – Ostrov
Ještě podotknu, že na opatovickém katastru běží u těch pár zbývajících nevykoupených pozemků vyvlastnění. Firma Solvit (na katastru Časů) má pak snahu se domluvit a už se to s ní řeší. Probíhají tam změny, jejichž výsledek bud znám patrně v příštím týdnu.
17.7.2015 9:12:28
martas
Příspěvky: 1533 Bydliště: Choceň
Re: R35 Opatovice – Ostrov
Přihodím aktuální poznatek. Některá vyvlastnění na katastru Opatovic a tuším Borku už jsou u konce. Novým vlastníkem parcel je ŘSD
29.7.2015 11:26:54
Maršál
Příspěvky: 19
Re: R35 Opatovice – Ostrov
A nevíš jak dlouho to trvalo od začátku až do konce? To je skvělý, stačí zavést systém zaslání nabídky několikanásobek odhad, měsíc, nižší nabídka, další měsíc, ještě nižší nabídka, další měsíc, vyvlastnění za odhadní ceny. A půjde to jako po másle, každej si rozmyslí nepodepsat DD
29.7.2015 17:15:34
martas
Příspěvky: 1533 Bydliště: Choceň
Re: R35 Opatovice – Ostrov
To bohužel netuším, ale předpokládám, že je tam také nějaká zákonná lhůta. Nicméně já ji nenašel. Je to v režii vyvlastňovacího úřadu. Abych přinesl alespoň něco pozitivního, tak dodám, že i na katastru Újezdu u Sezemic získalo ŘSD několik dalších potřebných pozemků, u nichž běželo vyvlastnění
2.8.2015 22:59:39
Mosquit
Příspěvky: 749 Bydliště: Mezi 2 dálnicema, mezi VRT a 231, vedle Družby
na toto si vzpomenu, až zas někdo bude říkat, že R35 je priorita:(
5.8.2015 9:21:25
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6416 Bydliště: Ostrava a okolí
Re: R35 Opatovice – Ostrov
Už to tady někdo psal, že to bude tak, že teď na to jakoby peníze nejsou, ale pak je Bureš s panem Mýtem zázračně najdou a získají tak politické body. Ale i pokud ne, a peníze opravdu nebudou, tak mě to nepřekvapuje, protože to je taková klasika - peněz plno, peněz málo a furt dokola.
Doufejme, že je to jen zase článek senzacechtivého novináře. Mimochodem v letácích ŘSD je stavba HK - Smiřice již více jak rok uváděna na rok 2017... Takže tak.
Edit: opraveno, chybný link ... mělo by to být OK web ČT24 nějak blbne ...
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
Naposledy upravil bumbik dne 5.8.2015 14:28:56, celkově upraveno 4
5.8.2015 9:56:57
mzik
Příspěvky: 169
Re: R35 Opatovice – Ostrov
Jsem tam nikde nic od Čočka nenašel, máš ten link dobře? Popř. kde to tam přesně je.
5.8.2015 10:20:56
mzik
Příspěvky: 169
Re: R35 Opatovice – Ostrov
Tak jasně že tam jsou 2 videa, jen nahoře je rozhovor s mluvčím p. Rýdlem a pak tam je šef dopr. policie p. Rybka. To vrchní video má cca 15 minut a nikde tam p. Čoček, ani téma výstavby D11/R35 není. Tak ti nevím
5.8.2015 11:59:25
mzik
Příspěvky: 169
Re: R35 Opatovice – Ostrov
Ok upraveno díky
5.8.2015 11:59:54
bumbik
Příspěvky: 7216 Bydliště: II/480
Re: R35 Opatovice – Ostrov
mzik: tak už klid? počítám, že konečný rozpočet SFDI se limitně bude blížit cca 80 mld. Kč takže na R35 a D11 bude peněz dost, ikdyby se začaly všechny 4 stavby, při délce výběrových řízení se prostaví celkem tak 1 - 1.5 mld. Kč když to půjde hodně dobře ... což zas není taková pálka
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
5.8.2015 12:19:38
mzik
Příspěvky: 169
Re: R35 Opatovice – Ostrov
bumbik: nejúžasnější děkuji Jinak s tvým konstatováním souhlasím, i p. Čoček mluvil optimisticky, takže věřím že tyto dvě stavby se snad příští rok rozjedou. Jediné co mi přišlo tak mluvili o úseku HK - Smiřice, ale už ne o úseku Smiřice (spíše Černožice) - Jaroměř. Možná to bude rozdělené, bez obchvatu Jaroměře to stejně odvede jen malou část provozu směrem na Dvůr.
5.8.2015 13:35:08
Apofis74
Příspěvky: 112
Re: R35 Opatovice – Ostrov
tak a teď ten odkaz směřuje na článek Bělehradské lodě zdecimoval tající led na Dunaji Čoček už se zase stratil
5.8.2015 13:47:09
kot
Příspěvky: 5956
Re: R35 Opatovice – Ostrov
Ať dělám co dělám, mrzne až praští v Bělehradě a navíc 3 roky zpátky /02/2012/.
Dnes jsem pracoval s katastrem nemovitostí, tak mě napadlo podívat se na ten pozemek pod R35 rozprodaný na 33 vlastníků a velice mě překvapil postup. ČR už patří 34/38 a zbývají pouze tři vlastníci, jeden po 2/38 a dva po 1/38. Bravo! PS: Musela být sranda kupovat od někoho 1/114 (jednu stočtrnáctinu) z 1,5 ha pozemku
8.8.2015 14:24:04
kot
Příspěvky: 5956
Re: R35 Opatovice – Ostrov
Tak to teda fakt klobouk dolů!! Jirko, spíš bych řekl, že to žádná sranda nebyla...
8.8.2015 21:48:27
Pavel Q
Příspěvky: 325
Re: R35 Opatovice – Ostrov
U těchto podílů je problém, že to leckdy neví ani majitel, že to vlastní, Nebo je to psaný na mrtvýho člověka a musí se znovu dohledávat dědicové.
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru