České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

D48 Rychaltice – Frýdek-Místek
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=87&t=126
Stránka 64 z 78

Autor:  bumbik [ 14.5.2018 19:58:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

Stav k 14.5.2018
https://bumbik333.rajce.idnes.cz/D48_MU ... 14.5.2018/

lze si všimnout, že dnes šel k zemi sloup NN a byla navezena vrstva štěrku do násypu u domu Švantnera, uzavírka levého pásu byla zrealizována a nic tedy nebrání zítra již naplno rozjet stavbu ...

Autor:  FlakY` [ 14.5.2018 20:20:34 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

Díky za zdokumentování ;)

Autor:  xcav8 [ 15.5.2018 12:10:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

Neznám až do takové hloubky problematiku toho zúžení, co tam bylo za problém?

Autor:  Japao Joe [ 15.5.2018 12:36:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

Nebylo, stále je - Švantner. Je toho tady 63 stránek.

Autor:  bumbik [ 15.5.2018 13:17:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

xcav8: v rychlosti: p. Švantner dostal nabídku cca 1.7 milionu Kč za dům a zahradu pro MÚK Rychaltice, nepřijal, zdálo se mu to málo, dům zdědil po mamce, bydlí v Horním či Dolním Sklenově a dům č.p. 61 v trase D48 pouze využívá ... ŘSD ho tedy vyvlastnilo a on se bránil účinnou obstrukční kličkou, že si nepřevzal a odmítal převzít i u soudu vyvlastňovací náhradu (1.7 mega) výsledek, soudy rozhodly, že dokud si nepřevzal peníze za vyvlastnění majetku, tak není možné ho soudně vystěhovat (exekuce na vyklizení a předání domu) a tak rozhodlo ŘSD, že nyní udělá režim 2+1+samostatný připojovák a odbočovák pro p. Švantnera, který přímo u domu bude mít dálniční dopravu ...

Autor:  xcav8 [ 16.5.2018 9:44:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

Díky bumbikovi za perfektní shrnutí problému. :ok:
Japao Joe - sorry, ale 63 stránek fakt pročítat nebudu.

Autor:  filipino [ 17.5.2018 7:34:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

já se spíš divím, že ho už dávno někdo nezastřelil

Autor:  bumbik [ 17.5.2018 7:38:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

filipino, tak hrozné to zas není, tím, že bude kolem jeho domu 2+1 režim, tak už směr FM bez omezení a směr Příbor aspoň levým pruhem, projet se dá, takže žádná hrůza, adept je spíš Richtár v souvislosti s I/11

Autor:  FlakY` [ 17.5.2018 21:00:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

jj, I/11 je na tom hůře, tam se nedá nepožít ani půl profil. Jestli směr Příbor nebude velké rychlostní omezení, tak kamiony nebudou mít problém vyjet kopec ani v zimě. Když už to nemůžou dokončit letos, tak snad to stihnou do zprovoznění sousední navazující stavby.

Autor:  Martin z Ostravy [ 17.5.2018 21:04:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

Od doby kdy zmizelo úrovňové křížení, nepovažuji MÚK Rychaltice za nějaký problém, z pohledu řidiče.
Ale to i proto, že tam v 99% sjíždím. :)

Autor:  bumbik [ 21.5.2018 11:25:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

při včerejším průjezdu po MÚK Rychaltice jsem si všiml:

- dokáceli keř u mostního propustku
- zfrézovali asfalt v místě SDP
- začali pracovat v SDP

Autor:  bumbik [ 21.5.2018 19:47:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

a tady jde již vidět, že dnes byl již zbourána část mostního propustku viz.
https://bumbik333.rajce.idnes.cz/D48_MU ... 21.5.2018/

Autor:  Martin z Ostravy [ 21.5.2018 19:53:49 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

A z druhé strany ten propustek dělali? To si nějak napamatuju.

Autor:  bumbik [ 23.5.2018 9:12:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

ten propustek ve směru FM končí až za silnicí k lékárně, jak jsem se díval, takže nevím, jestli se vůbec bude nějak opravovat, vypadá v hodně slušném stavu, buď byl vybudován nově, nebo před několika lety opraven, nebo je jen z minulosti dobře zachovalý ... osobně se domnívám, že s ním nic moc dělat nebudou, je zapotřebí pouze propustek na levé straně a na něm se usilovně pracuje ...

Autor:  bumbik [ 25.5.2018 18:54:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

aktuální stav:
https://bumbik333.rajce.idnes.cz/D48_MU ... 25.5.2018/

Autor:  bumbik [ 2.6.2018 10:23:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

stav k 1.6. 2018
https://bumbik333.rajce.idnes.cz/D48_MU ... _1.6.2018/

Autor:  kot [ 2.6.2018 12:24:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

Hezká práce - jak tvoje :D ,tak i stavby :P . Už to je věčnost, co se stavba zastavila. Alespoň že bude ten jeden pruh !

Autor:  bumbik [ 7.6.2018 19:52:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

Aktuální fotoreportáž:
https://bumbik333.rajce.idnes.cz/D48_MU ... _7.6.2018/

Autor:  kot [ 8.6.2018 12:05:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

bumbiku díky :D Pomalu ale jistě to postupuje - konečně...

Autor:  bumbik [ 14.6.2018 12:37:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

Aktuální fotoreportáž:
https://bumbik333.rajce.idnes.cz/D48_MU ... 12.6.2018/

z důvodu nedostatku času, jsem aspoň před 2 dny udělal nějaká fota ...

Autor:  kot [ 14.6.2018 17:15:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

bumbiku díky za aktuální fotoalbum. Vše vypovídající jako u tebe vždy... :P Pomalu ale jistě se suneme vpřed.

Autor:  FlakY` [ 14.6.2018 23:04:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

díky, díky, díky :) Ten pokrok je znát.

Autor:  bumbik [ 18.6.2018 21:38:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

ano pokrok je opravdu znát:
https://bumbik333.rajce.idnes.cz/D48_MU ... 18.6.2018/

dokonce Skanska posunula příjezdovou cestu ke stolárně až k domu p. Švantnera, což je na jedné fotce vidět ... ačkoliv to nic neřeší, dokud nebude dům zbourán ...

Autor:  Sauce [ 19.6.2018 14:34:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

Docela se divím, že mu to za tu těžkou techniku, doslova centimetry od okna, stojí. Něco mi říká že se ještě panem Švantnerem pobavíme.

Autor:  Martin z Ostravy [ 19.6.2018 14:37:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

On tam nebydlí.
Přitom by stačilo do toho omylem drcnout aby to spadlo, zaplatit škodu na domě, nemajetkovou újmu vlastníkovi, v součtu původně požadované částky, a vyřešeno.

Stránka 64 z 78 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/