| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| D48 Rychaltice – Frýdek-Místek http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=87&t=126 |
Stránka 64 z 78 |
| Autor: | bumbik [ 14.5.2018 19:58:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Stav k 14.5.2018 https://bumbik333.rajce.idnes.cz/D48_MU ... 14.5.2018/ lze si všimnout, že dnes šel k zemi sloup NN a byla navezena vrstva štěrku do násypu u domu Švantnera, uzavírka levého pásu byla zrealizována a nic tedy nebrání zítra již naplno rozjet stavbu ... |
|
| Autor: | FlakY` [ 14.5.2018 20:20:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Díky za zdokumentování |
|
| Autor: | xcav8 [ 15.5.2018 12:10:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Neznám až do takové hloubky problematiku toho zúžení, co tam bylo za problém? |
|
| Autor: | Japao Joe [ 15.5.2018 12:36:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Nebylo, stále je - Švantner. Je toho tady 63 stránek. |
|
| Autor: | bumbik [ 15.5.2018 13:17:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
xcav8: v rychlosti: p. Švantner dostal nabídku cca 1.7 milionu Kč za dům a zahradu pro MÚK Rychaltice, nepřijal, zdálo se mu to málo, dům zdědil po mamce, bydlí v Horním či Dolním Sklenově a dům č.p. 61 v trase D48 pouze využívá ... ŘSD ho tedy vyvlastnilo a on se bránil účinnou obstrukční kličkou, že si nepřevzal a odmítal převzít i u soudu vyvlastňovací náhradu (1.7 mega) výsledek, soudy rozhodly, že dokud si nepřevzal peníze za vyvlastnění majetku, tak není možné ho soudně vystěhovat (exekuce na vyklizení a předání domu) a tak rozhodlo ŘSD, že nyní udělá režim 2+1+samostatný připojovák a odbočovák pro p. Švantnera, který přímo u domu bude mít dálniční dopravu ... |
|
| Autor: | xcav8 [ 16.5.2018 9:44:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Díky bumbikovi za perfektní shrnutí problému. Japao Joe - sorry, ale 63 stránek fakt pročítat nebudu. |
|
| Autor: | filipino [ 17.5.2018 7:34:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
já se spíš divím, že ho už dávno někdo nezastřelil |
|
| Autor: | bumbik [ 17.5.2018 7:38:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
filipino, tak hrozné to zas není, tím, že bude kolem jeho domu 2+1 režim, tak už směr FM bez omezení a směr Příbor aspoň levým pruhem, projet se dá, takže žádná hrůza, adept je spíš Richtár v souvislosti s I/11 |
|
| Autor: | FlakY` [ 17.5.2018 21:00:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
jj, I/11 je na tom hůře, tam se nedá nepožít ani půl profil. Jestli směr Příbor nebude velké rychlostní omezení, tak kamiony nebudou mít problém vyjet kopec ani v zimě. Když už to nemůžou dokončit letos, tak snad to stihnou do zprovoznění sousední navazující stavby. |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 17.5.2018 21:04:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Od doby kdy zmizelo úrovňové křížení, nepovažuji MÚK Rychaltice za nějaký problém, z pohledu řidiče. Ale to i proto, že tam v 99% sjíždím. |
|
| Autor: | bumbik [ 21.5.2018 11:25:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
při včerejším průjezdu po MÚK Rychaltice jsem si všiml: - dokáceli keř u mostního propustku - zfrézovali asfalt v místě SDP - začali pracovat v SDP |
|
| Autor: | bumbik [ 21.5.2018 19:47:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
a tady jde již vidět, že dnes byl již zbourána část mostního propustku viz. https://bumbik333.rajce.idnes.cz/D48_MU ... 21.5.2018/ |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 21.5.2018 19:53:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
A z druhé strany ten propustek dělali? To si nějak napamatuju. |
|
| Autor: | bumbik [ 23.5.2018 9:12:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
ten propustek ve směru FM končí až za silnicí k lékárně, jak jsem se díval, takže nevím, jestli se vůbec bude nějak opravovat, vypadá v hodně slušném stavu, buď byl vybudován nově, nebo před několika lety opraven, nebo je jen z minulosti dobře zachovalý ... osobně se domnívám, že s ním nic moc dělat nebudou, je zapotřebí pouze propustek na levé straně a na něm se usilovně pracuje ... |
|
| Autor: | bumbik [ 25.5.2018 18:54:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
aktuální stav: https://bumbik333.rajce.idnes.cz/D48_MU ... 25.5.2018/ |
|
| Autor: | bumbik [ 2.6.2018 10:23:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
stav k 1.6. 2018 https://bumbik333.rajce.idnes.cz/D48_MU ... _1.6.2018/ |
|
| Autor: | kot [ 2.6.2018 12:24:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Hezká práce - jak tvoje |
|
| Autor: | bumbik [ 7.6.2018 19:52:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Aktuální fotoreportáž: https://bumbik333.rajce.idnes.cz/D48_MU ... _7.6.2018/ |
|
| Autor: | kot [ 8.6.2018 12:05:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
bumbiku díky |
|
| Autor: | bumbik [ 14.6.2018 12:37:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Aktuální fotoreportáž: https://bumbik333.rajce.idnes.cz/D48_MU ... 12.6.2018/ z důvodu nedostatku času, jsem aspoň před 2 dny udělal nějaká fota ... |
|
| Autor: | kot [ 14.6.2018 17:15:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
bumbiku díky za aktuální fotoalbum. Vše vypovídající jako u tebe vždy... |
|
| Autor: | FlakY` [ 14.6.2018 23:04:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
díky, díky, díky |
|
| Autor: | bumbik [ 18.6.2018 21:38:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
ano pokrok je opravdu znát: https://bumbik333.rajce.idnes.cz/D48_MU ... 18.6.2018/ dokonce Skanska posunula příjezdovou cestu ke stolárně až k domu p. Švantnera, což je na jedné fotce vidět ... ačkoliv to nic neřeší, dokud nebude dům zbourán ... |
|
| Autor: | Sauce [ 19.6.2018 14:34:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Docela se divím, že mu to za tu těžkou techniku, doslova centimetry od okna, stojí. Něco mi říká že se ještě panem Švantnerem pobavíme. |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 19.6.2018 14:37:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
On tam nebydlí. Přitom by stačilo do toho omylem drcnout aby to spadlo, zaplatit škodu na domě, nemajetkovou újmu vlastníkovi, v součtu původně požadované částky, a vyřešeno. |
|
| Stránka 64 z 78 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|