České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

D48 Rychaltice – Frýdek-Místek
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=87&t=126
Stránka 65 z 78

Autor:  sykyman [ 19.6.2018 15:07:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

Tak dle katastru je vlastnikem RSD, pokud se nepletu.

Autor:  bumbik [ 19.6.2018 17:39:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

sykymane dle katastru je ŘSD vlastníkem již od roku 2015, po potvrzení vyvlastnění krajským úřadem, avšak již v té době o vyvlastňovací náhradu se vedly soudní spory a následně i o samotný proces vyvlastnění, když nedošlo k vyplacení vyvlastňovací náhrady, takže dle katastru je ŘSD vlastníkem, avšak vyvlastnění musí potvrdit nejvyšší soud v brně, případně to může skončit i u ústavního soudu ... :-) teprve pak bude katastrální situace potvrzena soudně ... takže tato kauza se ještě povleče počítám 2 - 3 roky, pak se do toho drnce, ale legálně a ne omylem ;-)

Autor:  bumbik [ 24.6.2018 15:34:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

Aktuální fotoreportáž
https://bumbik333.rajce.idnes.cz/D48_MU ... ._6._2018/

blížíme se k pokládce AB

Autor:  Krupp [ 24.6.2018 16:03:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

Ukončení toho propustku se betonuje až nakonec (například kvůli hutnění tělesa) nebo se nesmí dotknout ani břečťanu na domě?

Autor:  bumbik [ 2.7.2018 18:58:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

pokládka AB za dveřmi, ale nově je tam poslední podkladní vrstva před pokládkou AB a postavené sloupy pro veřejné osvětlení :-)
https://bumbik333.rajce.idnes.cz/D48_MU ... _2.7.2018/

Autor:  kot [ 3.7.2018 9:38:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

bumbiku luxus !!! I nebe ti pomáhalo ve výsledném efektu :D

Autor:  adamos [ 3.7.2018 10:24:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

Toto provizorium s klacíky je na jak dlouho?
https://bumbik333.rajce.idnes.cz/D48_MU ... 185938.jpg

Autor:  Sauce [ 3.7.2018 20:00:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

dokud se nezbourá ta barabizna předpokládám

Autor:  xcav8 [ 9.7.2018 9:20:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

A to by mne zajímalo jak to bude dlouho trvat, než se zbourá.

Autor:  mkyral [ 9.7.2018 9:50:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

To asi všechny tady...

Autor:  bumbik [ 9.7.2018 10:10:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

můj tip už jsem psal, tak ho jen zopakuji, podle toho, co jsem slyšel, tak je šance že zhruba do 3í let (2021) soud rozhodne a nařídí výkon rozhodnutí (exekuční vystěhování) takže cca 2022 si myslím, že to bude zbouráno a dostavěn připojovací pruh směr Příbor (D48)

Autor:  bumbik [ 10.7.2018 8:54:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

Fotoreportáž aktuálního stavu:
dokončeno mzk
na řadě je konečně asfalt, byl proveden zásyp kolem nosníků PHS stejně jako v SDP
https://bumbik333.rajce.idnes.cz/D48_MU ... _9.7.2018/

Autor:  kot [ 10.7.2018 11:45:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

Díky za aktuální novinky ! Termín provizorního zprovoznění ještě není určen , co ?

Autor:  bumbik [ 10.7.2018 11:50:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

20. srpna kote jezdíme

Autor:  FlakY` [ 10.7.2018 15:01:49 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

super. nebýt připojováku, tak by silnice byla komplet a dům by nepřekážel jako v tomto případě.

Autor:  kot [ 10.7.2018 17:17:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

Jasně že jsem se obrátil na toho správně informovaného ! Díky bumbiku, ani se mi nechce věřit, že to toho 20. za měsíc klapne...

Autor:  bumbik [ 10.7.2018 17:46:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

kote, když si trošku Skanska mákne, tak do konce tohoto týdne je AB komplet, příští týden značení svodidla atd. a samozřejmě PHS a může se na tu levou stranu přesunout celá doprava a dokončit na pravé straně ten krátký úsek kolem lékárny to se za měsíc dá hravě stihnout, záleží také na počasí

Autor:  mkyral [ 11.7.2018 8:41:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

xcav8 píše:
A to by mne zajímalo jak to bude dlouho trvat, než se zbourá.


Tak ani tady odpověď nenajdeš: https://ostrava.idnes.cz/mezi-frydkem-mistkem-a-priborem-se-uz-stavi-fkx-/ostrava-zpravy.aspx?c=A180711_413885_ostrava-zpravy_jog

Kapku divné, jak je na té fotce vysmátý...

Autor:  bumbik [ 15.7.2018 17:53:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

Aktuální fotoreportáž:
https://bumbik333.rajce.idnes.cz/D48_MU ... 15.7.2018/
AB zatím nikde, pouze rostou PHS (osazeny obří betonové panely)

Autor:  FlakY` [ 15.7.2018 19:26:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

Super, konečně bubou mít místní obyvatelé klid.

Autor:  Krupp [ 15.7.2018 19:59:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

Nevíte proč se někam dávají PHS z kovu a jiné z betonu?
Jinak ta provizorní díra.. to přece nemůže být ani provizorium, ne? Pokud přijde přívalový déšť a z cesty tam bude stékat voda tak bude vymílat svahy. Čekal bych že to alespoň "pokropí" asfaltem nebo betonem.

Autor:  P_V [ 15.7.2018 21:01:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

Mně z těch fotek připadá, že by se ten dům ani bourat nemusel, linie PHS jde zároveň s ním, nebo možná i těsně před ním. Kdyby se chtělo, udělá se silnice komplet, jen ten kousek podél domu se bude muset podchytit jinak.

Autor:  filipino [ 16.7.2018 6:10:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

pokud vím tak tam má vést připojovací pruh...

Autor:  bumbik [ 16.7.2018 6:51:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

podívejte se hoši na ty fotky pořádně, v současném stavu, pokud by se u těch štětovnic nějak stabilizoval a dokončil ten násep a použil se provizorní kousek nějaké trubky pro prodloužení mostního propustku o cca 75 cm, tak by se dalo bez PHS dokončit celý násep, avšak kvůli příjezdové cestě k domu (č.p. 61 - p. Švantner) by stejně ten připojovák využíval ten dům, takže oproti aktuálnímu plánovanému provizoriu téměř žádné zlepšení ... jak říká správně FlakY, hlavně dodělat PHS kvůli místním

Autor:  P_V [ 16.7.2018 7:28:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek

Příjezdovou cestu lze zřídit zezadu, pozemek za potokem patří vlastníkům obou dotčených domů. PHS by se buď těsně přilepilo na ten dům, nebo by se k domu udělala protihluková přizdívka, podle toho jak by to vyšlo.

Stránka 65 z 78 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/