| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| D48 Rychaltice – Frýdek-Místek http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=87&t=126 |
Stránka 65 z 78 |
| Autor: | sykyman [ 19.6.2018 15:07:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Tak dle katastru je vlastnikem RSD, pokud se nepletu. |
|
| Autor: | bumbik [ 19.6.2018 17:39:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
sykymane dle katastru je ŘSD vlastníkem již od roku 2015, po potvrzení vyvlastnění krajským úřadem, avšak již v té době o vyvlastňovací náhradu se vedly soudní spory a následně i o samotný proces vyvlastnění, když nedošlo k vyplacení vyvlastňovací náhrady, takže dle katastru je ŘSD vlastníkem, avšak vyvlastnění musí potvrdit nejvyšší soud v brně, případně to může skončit i u ústavního soudu ... |
|
| Autor: | bumbik [ 24.6.2018 15:34:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Aktuální fotoreportáž https://bumbik333.rajce.idnes.cz/D48_MU ... ._6._2018/ blížíme se k pokládce AB |
|
| Autor: | Krupp [ 24.6.2018 16:03:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Ukončení toho propustku se betonuje až nakonec (například kvůli hutnění tělesa) nebo se nesmí dotknout ani břečťanu na domě? |
|
| Autor: | bumbik [ 2.7.2018 18:58:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
pokládka AB za dveřmi, ale nově je tam poslední podkladní vrstva před pokládkou AB a postavené sloupy pro veřejné osvětlení https://bumbik333.rajce.idnes.cz/D48_MU ... _2.7.2018/ |
|
| Autor: | kot [ 3.7.2018 9:38:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
bumbiku luxus !!! I nebe ti pomáhalo ve výsledném efektu |
|
| Autor: | adamos [ 3.7.2018 10:24:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Toto provizorium s klacíky je na jak dlouho? https://bumbik333.rajce.idnes.cz/D48_MU ... 185938.jpg |
|
| Autor: | Sauce [ 3.7.2018 20:00:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
dokud se nezbourá ta barabizna předpokládám |
|
| Autor: | xcav8 [ 9.7.2018 9:20:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
A to by mne zajímalo jak to bude dlouho trvat, než se zbourá. |
|
| Autor: | mkyral [ 9.7.2018 9:50:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
To asi všechny tady... |
|
| Autor: | bumbik [ 9.7.2018 10:10:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
můj tip už jsem psal, tak ho jen zopakuji, podle toho, co jsem slyšel, tak je šance že zhruba do 3í let (2021) soud rozhodne a nařídí výkon rozhodnutí (exekuční vystěhování) takže cca 2022 si myslím, že to bude zbouráno a dostavěn připojovací pruh směr Příbor (D48) |
|
| Autor: | bumbik [ 10.7.2018 8:54:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Fotoreportáž aktuálního stavu: dokončeno mzk na řadě je konečně asfalt, byl proveden zásyp kolem nosníků PHS stejně jako v SDP https://bumbik333.rajce.idnes.cz/D48_MU ... _9.7.2018/ |
|
| Autor: | kot [ 10.7.2018 11:45:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Díky za aktuální novinky ! Termín provizorního zprovoznění ještě není určen , co ? |
|
| Autor: | bumbik [ 10.7.2018 11:50:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
20. srpna kote jezdíme |
|
| Autor: | FlakY` [ 10.7.2018 15:01:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
super. nebýt připojováku, tak by silnice byla komplet a dům by nepřekážel jako v tomto případě. |
|
| Autor: | kot [ 10.7.2018 17:17:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Jasně že jsem se obrátil na toho správně informovaného ! Díky bumbiku, ani se mi nechce věřit, že to toho 20. za měsíc klapne... |
|
| Autor: | bumbik [ 10.7.2018 17:46:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
kote, když si trošku Skanska mákne, tak do konce tohoto týdne je AB komplet, příští týden značení svodidla atd. a samozřejmě PHS a může se na tu levou stranu přesunout celá doprava a dokončit na pravé straně ten krátký úsek kolem lékárny to se za měsíc dá hravě stihnout, záleží také na počasí |
|
| Autor: | mkyral [ 11.7.2018 8:41:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
xcav8 píše: A to by mne zajímalo jak to bude dlouho trvat, než se zbourá. Tak ani tady odpověď nenajdeš: https://ostrava.idnes.cz/mezi-frydkem-mistkem-a-priborem-se-uz-stavi-fkx-/ostrava-zpravy.aspx?c=A180711_413885_ostrava-zpravy_jog Kapku divné, jak je na té fotce vysmátý... |
|
| Autor: | bumbik [ 15.7.2018 17:53:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Aktuální fotoreportáž: https://bumbik333.rajce.idnes.cz/D48_MU ... 15.7.2018/ AB zatím nikde, pouze rostou PHS (osazeny obří betonové panely) |
|
| Autor: | FlakY` [ 15.7.2018 19:26:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Super, konečně bubou mít místní obyvatelé klid. |
|
| Autor: | Krupp [ 15.7.2018 19:59:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Nevíte proč se někam dávají PHS z kovu a jiné z betonu? Jinak ta provizorní díra.. to přece nemůže být ani provizorium, ne? Pokud přijde přívalový déšť a z cesty tam bude stékat voda tak bude vymílat svahy. Čekal bych že to alespoň "pokropí" asfaltem nebo betonem. |
|
| Autor: | P_V [ 15.7.2018 21:01:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Mně z těch fotek připadá, že by se ten dům ani bourat nemusel, linie PHS jde zároveň s ním, nebo možná i těsně před ním. Kdyby se chtělo, udělá se silnice komplet, jen ten kousek podél domu se bude muset podchytit jinak. |
|
| Autor: | filipino [ 16.7.2018 6:10:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
pokud vím tak tam má vést připojovací pruh... |
|
| Autor: | bumbik [ 16.7.2018 6:51:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
podívejte se hoši na ty fotky pořádně, v současném stavu, pokud by se u těch štětovnic nějak stabilizoval a dokončil ten násep a použil se provizorní kousek nějaké trubky pro prodloužení mostního propustku o cca 75 cm, tak by se dalo bez PHS dokončit celý násep, avšak kvůli příjezdové cestě k domu (č.p. 61 - p. Švantner) by stejně ten připojovák využíval ten dům, takže oproti aktuálnímu plánovanému provizoriu téměř žádné zlepšení ... jak říká správně FlakY, hlavně dodělat PHS kvůli místním |
|
| Autor: | P_V [ 16.7.2018 7:28:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: D48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Příjezdovou cestu lze zřídit zezadu, pozemek za potokem patří vlastníkům obou dotčených domů. PHS by se buď těsně přilepilo na ten dům, nebo by se k domu udělala protihluková přizdívka, podle toho jak by to vyšlo. |
|
| Stránka 65 z 78 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|