| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| D48 Rychaltice – Frýdek-Místek http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=87&t=126 |
Stránka 13 z 78 |
| Autor: | Martin z Ostravy [ 1.9.2011 20:59:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Tak na mostě už je první vrstva AB, nebo nějaký AB potěr nevím přesně. Napojení nevím jak vypadá, tam jsem neviděl, ale na zbytku trasy stačí jen dát značky VDZ a je hotovo. |
|
| Autor: | hovi [ 2.9.2011 7:38:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
bumbik píše: mám dotaz - v místě múk rychaltice nebudou 4 pruhy + připojováky a odpojováky? to bude jakože 2 pruhy pro průjezd a pravé jízdní pruhy budou sloužit jako připojováky??? aspoň mi to tak přišlo z těch fotek, že se tam 4 pruhy + připojováky a odpojováky nemohou vejít ... nevíte, jak to bude? podle letáku na řsd to právě vypadá na to nepříjemné řešení, že to bude úzké pro 4 pruhy + Přip. a Odpoj. Dle mapky na tomto letáku: http://www.rsd.cz/catalog/Stavime-pro-v ... ice-fm.pdf bude MÚK posunuta na východ dále od mostu, takže místa na připojovací a odbočovací větve budou... |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 3.9.2011 18:27:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Na doprovodce osazeno víc jak 80% značek, chybí už jen finální AB na mostu a tři vrstvy AB na napojení na stávající trasu, dále chybí dodělat napojení na účelovku u motorestu, pár svodidel a nakonec VDZ. |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 6.9.2011 14:54:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Značky osazeny, dnes už probíhala příprava na pokládku AB u napojení na stávající trasu, jezdí se na semafor. Příloha: 06092011074.jpg [ 91.95 KiB | Zobrazeno 3568 krát ] Příloha: 06092011075.jpg [ 105.99 KiB | Zobrazeno 3568 krát ] Na mostě probíhala montáž zábradlí. Na konci Rychlatic probíhala pokládka finální vrstvy AB v místě křižovatky s doprovodkou a výspravky některých děr, dál směrem na Hukvaldy. |
|
| Autor: | FlakY` [ 6.9.2011 15:18:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Paráda, tak jen pár dní a jezdíme po novém. |
|
| Autor: | bumbik [ 6.9.2011 16:24:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
troufám si tvrdit, že na konci příštího týdne už jezdíme po doprovodce |
|
| Autor: | FlakY` [ 6.9.2011 18:46:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Čim dříve, tím lépe... teď tam vznikají ve špičce 4 km kolony. |
|
| Autor: | bumbik [ 6.9.2011 20:52:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
tak pokud se jezdí na semafor, tak se nedivím ... a objet to prakticky není kudy ... snad to s doprovodkou bude lepší ... ale ty kamiony v zimě ... to bude ještě rodeo |
|
| Autor: | bumbik [ 11.9.2011 9:40:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
co jselm včera viděl, tak už dodělávali asfalt na mostě u napojení směr chlebovice a už dokončovali přípravy na převedení dopravy na doprovodku, podle toho, co jsem slyšel v rádiu, tak od úterý, pokud prý půjde vše hladce, se začne po nové doprovodce jezdit ... |
|
| Autor: | Občan [ 11.9.2011 10:11:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
hladce to musi jit, nejpozdejsi termin prepojeni na doprovodku je 13.9. v 15:00 |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 11.9.2011 11:12:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Doprovodka jako taková je hotová, večer nahodím fotky. Chybí jen VDZ a několik svodidel, jedna vrstva AB u napojení a jedna u motorestu. Večer budou fotky, mám nafocenou komplet stavbu. |
|
| Autor: | elrondecuba [ 11.9.2011 18:14:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Zdravím, když jsem koukal na leták ŘSD, napadlo mě, proč se s touto stavbou rovnou neudělala i západní část MÚK F-M západ, místo plánovaného dočasného napojení? Díky. |
|
| Autor: | pp21 [ 11.9.2011 19:43:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
elrondecuba píše: Zdravím, když jsem koukal na leták ŘSD, napadlo mě, proč se s touto stavbou rovnou neudělala i západní část MÚK F-M západ, místo plánovaného dočasného napojení? Díky. Mno ... stavba západní rampy v MUK F-M západ by si vyžádala dva nové mosty (na stávající I/47 přes budoucí R48+rampu a most na rampě přes budoucí R48), dost demolic objektů co tam stojej a asi i pár přeložek místních silnic, protože se to tam tím celé změní. Takže se nabízí otázka, proč se to provizirně nenapojilo východní rampou této MÚK, tam tomu nestojí v cestě prakticky zádné další drahé stavební objekty. Možná tam bude ve finále odlišné výškové vedení stávající I/48, ale to by zase až tak moc pro napojení nemělo vadit. Jinak ani jedna z těch finálních ramp by neumožňovala (bez případných úprav) spojení nová R48 -> Chlebovice, což provizorní rampa umožní. |
|
| Autor: | bumbik [ 11.9.2011 19:46:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
jinak poopravím pana pokorného v prvním řádku textu je "I/47" pokud se nepletu je to I/48 - asi chybka |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 11.9.2011 20:07:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Tak dnešní fotky, zatím bez popisků, které dodám během večera. https://picasaweb.google.com/R48RychalticeFM1192011 |
|
| Autor: | FlakY` [ 12.9.2011 3:46:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Cyklista je opravdu borec na konec |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 12.9.2011 11:46:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Řekl bych spíše magor na konec Dnes na probíhají pokládky posledních chybějících živičných vrstev, dodělávky svodidel a vůbec dodělávky. Pak už jen VDZ a bude hotovo, předpokládám, že během tohoto týdne dojde k převedení dopravy, možná už zítra. Co jsem viděl tak pomalu popojíždějcí kolona byla už od mostu v Rychalticích. EDIT: K fotkám doplněny popisky. |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 13.9.2011 17:03:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Tak napojení dokončeno Příloha: SAM_2681.JPG [ 284.15 KiB | Zobrazeno 2997 krát ] Na zbytku trasy ještě stále nedodělky, jako jsou svodidla, terénní úpravy a hlavně schází VDZ, které už je ale ve středu vozovky naznačeno body. |
|
| Autor: | Lenny [ 13.9.2011 17:08:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
To je místo za nadjezdem doprovodné komunikace přes R48? |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 13.9.2011 17:09:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Ano Pohled od konce mostu k napojení Příloha: SAM_2677.JPG [ 240.76 KiB | Zobrazeno 2997 krát ] |
|
| Autor: | vypravec [ 13.9.2011 20:44:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
dobrý je ten tvůj stín s foťákem |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 13.9.2011 20:49:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
No už jsem cítil potřebu se trochu zviditelnit |
|
| Autor: | Lenny [ 13.9.2011 21:05:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
i kolo jsi zviditelnil |
|
| Autor: | Milan Křístek [ 14.9.2011 6:51:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Kdy se teda bude otevírat ? Včerejší termín už padnul, má někdo oficiální info ? |
|
| Autor: | bumbik [ 14.9.2011 8:13:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
no na dopravniinfo.cz už není info o tom, že by probíhalo napojení na doprovodnou komunikaci, takže pokud by ta data byla relevantní, tak už se dneska jezdí po doprovodce, ale to je fake, včera večer jsem tam jel a doprovodka zatím otevřena není viz. martinovy příspěvky, takže nejspíš je to otázka hodin maximálně několika dní než bude doprovodka dokončena k plné dokonalosti |
|
| Stránka 13 z 78 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|