| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| D48 Rychaltice – Frýdek-Místek http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=87&t=126 |
Stránka 14 z 78 |
| Autor: | adamos [ 14.9.2011 8:51:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
bumbik píše: no na dopravniinfo.cz už není info o tom, že by probíhalo napojení na doprovodnou komunikaci, takže pokud by ta data byla relevantní... A proč by ta informace neměla být relevantní? Omezení na I/48 kvůli napojení doprovodky skončilo a upozornění na dopravniinfo.cz zmizelo, nevidím v tom žádný fejk. |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 14.9.2011 8:54:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Přesně tak, týkalo se to jen omezení v důsledku provádění toho napojení. |
|
| Autor: | acter [ 14.9.2011 19:03:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Podle informací od našeho starosty (Hukvaldy) by měla být doprava převedena 25.9. |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 14.9.2011 19:17:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
To by korespondovalo s tím, co mi říkala ostraha. Ty dokončovací práce se nejvíce vlečou. |
|
| Autor: | FlakY` [ 14.9.2011 22:08:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Mnoho motoristům to určitě vadit nebude. Po převedení na novou silnici se jízda zpomalí. |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 14.9.2011 23:15:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Zpomalí se dost zásadně, přičemž nejde tak ani o zákonné limity, jako limity fyzikální. Právě ze zvědavosti, jak to vlastně bude fungovat, se nemůžu dočkat převedení |
|
| Autor: | FlakY` [ 15.9.2011 0:34:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Bude přímé napojení z I/48 na novou doprovodku? http://www.mapy.cz/s/2lfd |
|
| Autor: | Michel [ 15.9.2011 6:03:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Už se to řešilo o dvě stránky zpět: Petr Pokorný píše: Martin z Ostravy píše: Slíbené foto, popisky časem https://picasaweb.google.comR48RychalticeFM198201 Pochopil jsem z těch fotek správně, že se bude po dobu stavby hlavní trasy na doprovodku najíždět přes vesnici? Zhruba takhle http://www.mapy.cz/s/1WgC Martin z Ostravy píše: Ano, je to tak, nedovedu si představit jinou variantu. Ale je tam cca jen 6 domů, ten rok to vydrží. EDIT: Těch domů je tam víc. Jak je vidět na Martinových fotkách, tak větve MÚK doposud nejsou hotové, aby mohlo být napojení na novou doprovodku přímé. |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 15.9.2011 8:37:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Tato nejrozpracovanější větev nevypadá na dokončení do konce září. Navíc v Rychalticích proběhlo zalátaní děr v úseku, který by měl sloužit jako objízdná trasa, což nasvědčuje, že tam bude provoz převeden. |
|
| Autor: | FlakY` [ 15.9.2011 10:14:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
sorry, nějak se mi to vykouřilo z hlavy |
|
| Autor: | bumbik [ 15.9.2011 13:05:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
jinak včera jsem jel přes rychaltice a na doprovodce již byly patníky a vypadalo to fakt k světu, jak psal martin, tak zřejmě už chybí jen pár dokončovacích prací a převedení dopravy na doprovodku je tu |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 15.9.2011 13:12:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Tak co se týče R48 v nové trasy, tak tam nevidím problém, aby byla příští rok hotova. Problém vidím spíše v rekonstrukci ve stávající stopě, tam je hodně práce, i když v podstatě tam nejsou, až na podjezd do Krnalovic, žádné náročné stavební objekty. |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 18.9.2011 17:28:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Hlásím, že doprovodka dokončena, už je i VDZ. Za chvíli dodám aktuální fotky. |
|
| Autor: | bumbik [ 18.9.2011 17:29:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
výborně |
|
| Autor: | Lenny [ 18.9.2011 18:23:45 ] | ||||
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek | ||||
Sorry, ale předběhnutě
|
|||||
| Autor: | Martin z Ostravy [ 18.9.2011 18:32:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Kompletní fotogalerie doprovodky https://picasaweb.google.com/R48RychalticeFM1892011 |
|
| Autor: | mapman [ 18.9.2011 18:57:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Pěkná práce hoši |
|
| Autor: | Milan Křístek [ 18.9.2011 19:04:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Pěkné fotky |
|
| Autor: | vypravec [ 18.9.2011 19:57:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
no fotky opravdu pěkný, holt počasí tento víkend přálo (aspoň tady u nás) |
|
| Autor: | martini [ 19.9.2011 15:38:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
To se těším na ty zprávy v zimě. Pěkná klikatice to je... |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 19.9.2011 16:32:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Ale nahrává ti to do karet no, ne? Snižuje to atraktivitu R48 pro tranzit. Ale sranda, to bude, to jo jak tam budou šklhat. |
|
| Autor: | acter [ 20.9.2011 16:59:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Čerstvě osazená značka, je to v Rychalticích před mostem ve směru od Hukvald. Tato značka znemožňuje vozidlům nad 10 tun, která sjedou z I/48 v Rychalticích, aby pokračovala dále na FM po nové doprovodné komunikaci II/648. ![]()
|
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 20.9.2011 17:15:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
To je nějaký nonsens, ne? Tuto značku bych chápal, za křižovatkou s II/648 směr Brušperk nebo v Rychalticích směr Hukvaldy. Taky je ale možné, že objízdná trasa pro TIR nad 10t v době přestavby bude přes Ostravu via I/58 a pak na F-M via R56. Zvláštní... |
|
| Autor: | acter [ 20.9.2011 17:29:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
No je možné, že chcou zamezit i objíždění po trase Rychaltice - Fryčovice - Staříč - Sviadnov - FM a proto to dali už tam. Těžko říct. Pravděpodobně bude všechno nad 10t v Příboře a ve FM odkláněno na Ostravu. |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 20.9.2011 19:10:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: R48 Rychaltice – Frýdek-Místek |
Jsem tedy doopravdy zvědavý, jak to bude nakonec ošetřeno. Bylo by to ale logické, hnát TIR nad 12t přes Ovu. |
|
| Stránka 14 z 78 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|