| Autor |
Zpráva |
|
mkyral
Příspěvky: 263 Bydliště: Frýdek-Místek
|
 Re: [D48] Frýdek-Místek, obchvat
BTW: nemá někdo zprávy o tom opakovaném výběrovém řízení? Neslibovali to vyhlásit začátkem března?
Update: Tak dokonce to mělo být ještě během února. A už máme konec března a ticho po pěšině.
|
| 26.3.2019 21:35:00 |
|
 |
|
davidb
Příspěvky: 260 Bydliště: Vratimov
|
 Re: [D48] Frýdek-Místek, obchvat
mkyral píše: Může to být nějakým omezením dané průchodem chráněným územím. Má to být celé jako most, takže jim stačí jen postavit pilíře. Aha to mě nenapadlo. Dívám se na ortomapu I/11 a tam je to u Hrabyně stejné. Širší jak je to po povrchu. U mostu jsou stromy i pod ním. https://mapy.cz/s/3qbc0
|
| 27.3.2019 14:55:17 |
|
 |
|
bmw740d
Příspěvky: 154
|
 Re: [D48] Frýdek-Místek, obchvat
Hlásím, že ČEZ začal konečně něco dělat. Dochází zřejmě k přeložkám vedení v prostorech nad čerpací stanici EURO OIL, směrem k přehradě a točně MHD. Je pravda, že přeložek je na celém úseku až až.
|
| 27.3.2019 18:09:58 |
|
 |
|
ada031
Příspěvky: 1917
|
 Re: [D48] Frýdek-Místek, obchvat
Výběrové řízení na zhotovitele - Obchvat 2 - termín 30.5.2019 https://www.vestnikverejnychzakazek.cz/ ... lay/107373
|
| 1.4.2019 4:58:21 |
|
 |
|
bumbik
Příspěvky: 7216 Bydliště: II/480
|
 Re: [D48] Frýdek-Místek, obchvat
je teoretická šance, že šutrklep bude ještě letos, neboť toto opakované výběrové řízení by zas tak dlouho trvat nemuselo  naopak, co mi chybí, je zahájení soutěže na D48 Rybí - Bělotín I. etapa, tak doufám, že mě ŘSD nebude dlouho trápit a urychleně začne soutěžit i tento úsek ... 
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
|
| 1.4.2019 7:39:37 |
|
 |
|
mkyral
Příspěvky: 263 Bydliště: Frýdek-Místek
|
 Re: [D48] Frýdek-Místek, obchvat
Tak s měsíčním zpožděním, ale přece. Jen doufám, že to nevyhrají stejní tajtrlíci jako minule.
|
| 1.4.2019 9:38:17 |
|
 |
|
mkyral
Příspěvky: 263 Bydliště: Frýdek-Místek
|
 Re: [D48] Frýdek-Místek, obchvat
|
| 4.4.2019 12:32:55 |
|
 |
|
Honzus
Příspěvky: 80
|
 Re: [D48] Frýdek-Místek, obchvat
Benzinová pumpa u Zelinkovic už je vyklizená, takže co nevidět asi začne demolice.
|
| 4.4.2019 16:25:31 |
|
 |
|
Likas
Příspěvky: 532
|
 Re: [D48] Frýdek-Místek, obchvat
Zavřeli ji 1.4.2019
|
| 4.4.2019 22:02:56 |
|
 |
|
mkyral
Příspěvky: 263 Bydliště: Frýdek-Místek
|
 Re: [D48] Frýdek-Místek, obchvat
Dík za zprávu. Jdu ji zavřít do openstreetmap 
|
| 5.4.2019 8:27:54 |
|
 |
|
bumbik
Příspěvky: 7216 Bydliště: II/480
|
 Re: [D48] Frýdek-Místek, obchvat
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
|
| 7.4.2019 19:16:20 |
|
 |
|
ppepe
Příspěvky: 185
|
 Re: [D48] Frýdek-Místek, obchvat
nové video ŘSD. Podle titulku únorové, ale podle záběrů to na únor moc nevypadá. Umí někdo místně znalý říci, jak na tom byl F-M se sněhem během února? https://youtu.be/LlibH209LZA
|
| 10.4.2019 16:39:11 |
|
 |
|
bumbik
Příspěvky: 7216 Bydliště: II/480
|
 Re: [D48] Frýdek-Místek, obchvat
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
|
| 10.4.2019 17:14:28 |
|
 |
|
mkyral
Příspěvky: 263 Bydliště: Frýdek-Místek
|
 Re: [D48] Frýdek-Místek, obchvat
ppepe píše: nové video ŘSD. Podle titulku únorové, ale podle záběrů to na únor moc nevypadá. Umí někdo místně znalý říci, jak na tom byl F-M se sněhem během února?
Tak nějaký sníh tu byl, ale rozhodně ne celý měsíc. Teplotní průměr letos v únoru mi vychází na +4.3 °C Takže to klidně mohou být záběry z února.
|
| 10.4.2019 18:46:38 |
|
 |
|
ivko
Příspěvky: 42
|
 Re: [D48] Frýdek-Místek, obchvat
mkyral píše: ppepe píše: nové video ŘSD. Podle titulku únorové, ale podle záběrů to na únor moc nevypadá. Umí někdo místně znalý říci, jak na tom byl F-M se sněhem během února?
Tak nějaký sníh tu byl, ale rozhodně ne celý měsíc. Teplotní průměr letos v únoru mi vychází na +4.3 °C Takže to klidně mohou být záběry z února. Pokud si dobře pamatuji, tak od 1.3. měla začínat na ul. Palkovické objížďka se semafory. Na videu je toto místo myslím od času 3:08, a objížďka tam zatím není vidět. Takže z toho vychází, že video je asi starší tzn. z toho února.
|
| 10.4.2019 19:36:47 |
|
 |
|
evilcleaner
Příspěvky: 863 Bydliště: ostrava
|
 Re: [D48] Frýdek-Místek, obchvat
ty záběry jsou z druhé poloviny února
_________________ Svoboda neznamená nutit ostatní do něčeho, co považujete za správné.
|
| 10.4.2019 21:30:55 |
|
 |
|
ppepe
Příspěvky: 185
|
 Re: [D48] Frýdek-Místek, obchvat
Diky. Mne trochu mate, ze na jich stavbach v techto dnech zverejnuje RSD videa z brezna.
|
| 10.4.2019 23:01:20 |
|
 |
|
bumbik
Příspěvky: 7216 Bydliště: II/480
|
 Re: [D48] Frýdek-Místek, obchvat
evilcleaner píše: ty záběry jsou z druhé poloviny února co demolice EuroOil, již proběhla nebo zatím nic? ČEPRO staví nový EuroOil ve svém areálu u Sedlnic 
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
|
| 11.4.2019 6:38:25 |
|
 |
|
sykyman
Příspěvky: 124 Bydliště: I/48
|
 Re: [D48] Frýdek-Místek, obchvat
Vcera jeste stala a okolo se nic nedelo.
_________________ Cesta po českých dálnicích je stejně "snadná" jako cesta do budoucnosti. Stačí čekat
|
| 11.4.2019 6:46:13 |
|
 |
|
mkyral
Příspěvky: 263 Bydliště: Frýdek-Místek
|
 Re: [D48] Frýdek-Místek, obchvat
@ppepe: Nevím jak jinde, ale tady už leden měl zpoždění a mezi zveřejněním videa a oznámením tehdy uběhly dva týdny! Jinak další a tentokrát hodně dlouhá uzavírka na Bahně Doba trvání uzavírky: Zahájení : 15.04.2019 Ukončení: 31.12.2021
Koukám, že vybudovali provizorní spojku ul. Čelakovského a ul. Družstevní. https://www.frydekmistek.cz/cz/o-meste/ ... istku.html
|
| 11.4.2019 17:54:30 |
|
 |
|
mkyral
Příspěvky: 263 Bydliště: Frýdek-Místek
|
 Re: [D48] Frýdek-Místek, obchvat
Tak jsem se tam byl dneska podívat. Ulice Čelakovského je už uzavřena, nové propojení s Družstevní se teprve začalo stavět. Ulice Bahno-Příkopy zatím průjezdná. Po Velikonocích tam bude ČEZ dělat přeložku. https://www.flickr.com/photos/mkyral/al ... 0950443863
|
| 17.4.2019 17:57:52 |
|
 |
|
FlakY`
Příspěvky: 1459 Bydliště: F-M - Praha
|
 Re: [D48] Frýdek-Místek, obchvat
Díky za fotky!
_________________ Jezdím na plný plyn... brzdy jsem už odmontoval Peugeot 206 , Citroën C4 Grand Picasso II
|
| 20.4.2019 13:23:14 |
|
 |
|
Trex
Příspěvky: 15
|
 Re: [D48] Frýdek-Místek, obchvat
Přidávám taky další fotky - z mého cyklovýletu kolem stavby (včetně nyní tendrovaného úseku obchvatu). Komentář viz. popisky pod fotkami. https://trex-ds.rajce.idnes.cz/Obchvat_FM_21.4.2019/
|
| 22.4.2019 14:36:49 |
|
 |
|
mkyral
Příspěvky: 263 Bydliště: Frýdek-Místek
|
 Re: [D48] Frýdek-Místek, obchvat
Trex: díky
|
| 22.4.2019 18:25:01 |
|
 |
|
bumbik
Příspěvky: 7216 Bydliště: II/480
|
 Re: [D48] Frýdek-Místek, obchvat
D48 FM obchvat 2. etapa - posun otevírání obálek č. 1 nově 31. května 2019 v 9:00 hod. https://vestnikverejnychzakazek.cz/Form ... lay/114922
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
|
| 29.4.2019 7:59:57 |
|
|