| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| [D48] Rybí – Rychaltice http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=87&t=415 |
Stránka 49 z 63 |
| Autor: | ppepe [ 10.9.2019 20:35:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
https://youtu.be/ws6DPGnoJWU |
|
| Autor: | Majkii [ 10.9.2019 21:33:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Díky za video. V MÚK Příbor-západ jsem napočítal 11 zbytečných sloupků se zneplatněnými značkami, které se už nebudou obnovovat (protože to nebude mít smysl). Poslal jsem to na ŘSD. |
|
| Autor: | Honey72 [ 12.9.2019 7:52:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Video hezké. Ppepe, co ta stopka ? PS: dost mi tam vadí, že řidič jedoucí po hlavní trase není ničím upozorněn na to, že zprava najíždějí auta (čas 2:20). |
|
| Autor: | adamos [ 12.9.2019 8:07:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Ti borci v čase 1:16 jsou od stavby, nebo se jen šli podívat, co se děje na dálnici u svodidel? |
|
| Autor: | Honey72 [ 12.9.2019 8:11:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Mají vestu. A chuť do práce |
|
| Autor: | ppepe [ 18.9.2019 23:12:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Honey72 píše: Video hezké. Ppepe, co ta stopka ? Noo, také jsem řidičovi říkal, že v autoškole by mu taková stopka "s letmým startem" určitě neprošla. |
|
| Autor: | sykyman [ 19.9.2019 12:19:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
částečná uzavírka na obslužce C116 https://portal.pribor-mesto.cz/wab/eud/EudDetail.action?id_vyves=11863¬ifikace |
|
| Autor: | bumbik [ 17.10.2019 10:33:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
může mi někdo objasnit termín "instalace všesměrných skleněných očí kruhového objezdu" ? https://portal.pribor-mesto.cz/wab/eud/ ... yves=12063 a o víkendu nás čeká úplná uzavírka: https://www.pribor.eu/obcan-1/aktuality ... 690cs.html |
|
| Autor: | adamos [ 17.10.2019 10:39:01 ] | ||
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice | ||
myslím, že toto, k nalezení např. zde: http://www.stim.cz/dopravni-knofliky
|
|||
| Autor: | xipecko [ 17.10.2019 12:18:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
adamos píše: myslím, že toto, k nalezení např. zde: http://www.stim.cz/dopravni-knofliky |
|
| Autor: | theodor less [ 17.10.2019 14:32:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
bumbik píše: může mi někdo objasnit termín "instalace všesměrných skleněných očí kruhového objezdu" ? Proboha, autor smlouvy neumí odborné termíny, ale ani češtinu. |
|
| Autor: | bumbik [ 21.10.2019 11:08:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
tak tu máme vyvěšeno vymístění nákladní dopravy z trasy budované D48 po dobu zimního období, stejně jako minulou zimu viz. http://mapy.novy-jicin.cz/ost/upload/get_file.php?idf=1583315 |
|
| Autor: | momoz [ 21.10.2019 16:00:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Už od 1.11? Tak to jsem zvědav jestli to dodrží... |
|
| Autor: | sykyman [ 22.10.2019 15:22:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Dalsi uzavera kvuli pokladky mostni kostrukce https://portal.pribor-mesto.cz/wab/eud/ ... yves=12103 |
|
| Autor: | bumbik [ 22.10.2019 20:58:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Jj a ceka nás uplna uzavírka v ramci stavby obchvatu skotnice a to od patku takže past |
|
| Autor: | sykyman [ 23.10.2019 6:12:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Jakoze uzavrou tu objizdnou trasu? Jaka to bude uzavirka a na jak dlouho? |
|
| Autor: | bumbik [ 23.10.2019 7:01:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
omyl, uzavře se II/464 mezi Skotnicí a Sedlnicí (směr Studénka) v místě, kde je nyní semafor při výstavbě mostu, nově se ten úsek uzavře úplně a bude se objíždět dál rovně k Mošnovu a před mošnovem vlevo po III/4809 směr Čepro a dál na Studénku - úplná uzavírka potrvá do konce června příštího roku (do zprovoznění I/58 Příbor - Skotnice) |
|
| Autor: | sykyman [ 23.10.2019 8:28:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
OK, prave ze jsi to napsal tak trochu salamounsky |
|
| Autor: | bumbik [ 24.10.2019 11:09:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Už několik dní probíhá sanace sesunutého svahu na obslužné komunikaci mezi Příborem a Hájovem - jezdí se tam na semafor, a zdá se, že se změní dopr. režim v daném místě, viz. https://mdcr.cz/Ministerstvo/Uredni-deska/Stanoveni-prechodne-upravy-provozu-na-dalnic-(411) a co se týče vymístění nákladní dopravy z D48 během zimního období, tak to už je také na spadnutí od 1. listopadu viz. https://mdcr.cz/Ministerstvo/Uredni-deska/Stanoveni-prechodne-upravy-provozu-na-dalnic-(407) |
|
| Autor: | momoz [ 31.10.2019 15:40:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Tak s vymístěním nákladní dopravy od 1.11. to moc nevypadá. Zatím žádná příprava dopravního značení a nikde o tom není ani zmínka... |
|
| Autor: | finch [ 1.11.2019 8:09:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Ráno už bylo dopravní značení na místě |
|
| Autor: | Honzus [ 1.11.2019 8:24:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Příští týden se na náměstí v Novém Jičíně chystá informační akce: https://www.novyjicin.cz/aktualne/jak-s ... omunikaci/ |
|
| Autor: | mkyral [ 1.11.2019 22:10:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
finch píše: Ráno už bylo dopravní značení na místě A odpoledne už tam řádili policisté… Mimochodem, jak je to s tím odbočením na Libhošť? Je tam zákaz, ale teď jsem tam tudy několikrát jel a pokaždé se našel někdo, kdo zákaz ignoroval a vesele blokoval dopravu. Tam asi policisté často nehlídkují co? |
|
| Autor: | momoz [ 2.11.2019 13:11:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Ano, značení nad 12t na místě, zase se tam bude na chvíli jezdit lépe. Jinak ohledně toho přikázaného směru, je pravda, že lidi to mají na párku a blokují dopravu a PCR jsem tam už dlouho hlídat neviděl. |
|
| Autor: | bmw740d [ 6.11.2019 16:23:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Vše nasvědčuje tomu, že se blíží převedení dopravy na druhou polovinu před estakádou Libhošť, aby bylo možné pracovat na ještě původní části staré I/48. Dnes hlídky PČR zastavovaly kamiony, jelikož platí zákaz vjezdu nad 12t, což způsobilo pořádné zmatky, hlavně ve směru na NJ. Co se týče prací, jdou velmi rychle dopředu. Prakticky celý úsek je rozšířen, vrtají se základy pro protihlukové stěny, betonují pilíře mostů. Na to, že je začátek listopadu, tempo velmi slušné. Kdo ví, jestli nechtějí otevřít úsek dříve? Jedna nemilá věc, ve stoupání nad Rychalticemi se utrhnul svah a zavalil začínající gabionovou stěnu- tento stav je delší dobu, tudíž nevím, nač se čeká? |
|
| Stránka 49 z 63 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|