| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| [D48] Rybí – Rychaltice http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=87&t=415 |
Stránka 50 z 63 |
| Autor: | ppepe [ 10.11.2019 20:55:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
dnešní videoprůjezd Příbor-východ - Rybí: https://youtu.be/y3hQAFWmGZ4 |
|
| Autor: | bumbik [ 11.11.2019 9:26:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
ppepe: je to sice průjezd od Příbor - západ, ale to je fuck, díky za video |
|
| Autor: | ppepe [ 11.11.2019 20:31:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
bumbik píše: ppepe: je to sice průjezd od Příbor - západ, ... jejej, to se mi to copy&paste z minula moc nepovedlo. Na youtube jsem opravil. Dekuji |
|
| Autor: | bumbik [ 14.11.2019 8:39:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
čeká nás úplná uzavírka D48 kvůli betonáži mostu C238 u Borovce http://mapy.novy-jicin.cz/ost/upload/get_file.php?idf=1584717 |
|
| Autor: | Lenny [ 14.11.2019 19:55:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
8. 12. tato akce proběhne. |
|
| Autor: | bumbik [ 25.11.2019 15:22:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
při dnešní cestě do NJ jsem si všiml, že rozšíření zemního tělesa I/48 na D48 je takřka hotové, některé mosty již mají osazené nosníky mostovky atd. a postupně se betonují nosníky PHS kolem Libhoště a buduje se oboustranné oplocení stavby v kritických místech, za mě super, vzhledem k objemu prací, které se podařilo doposud udělat od převedení provozu na hotovou polovinu dálnice by mě nepřekvapilo, pokud by se podařilo dálnici zprovoznit s předstihem v plném profilu ... a mostní estakáda u Libhoště už taktéž vypadá k světu a taktéž to vypadá, že tam byly osazeny nosníky PHS, aspoň jsem to tak nějak matně za jízdy zahlédl ... |
|
| Autor: | momoz [ 2.12.2019 6:45:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Tak převedení dopravy na druhou stranu před estakádou Libhošť již v provozu. Nemáte někdo info, jak dlouho by tento stav měl trvat? |
|
| Autor: | bumbik [ 2.12.2019 12:43:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Tak přes Příbor už zase nesmí jezdit kamiony nad 12 tun viz. https://youtu.be/PYk71vmX6SE?t=523 |
|
| Autor: | sykyman [ 5.12.2019 12:06:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Uzavírka https://www.pribor.eu/obcan-1/aktuality/oznameni-o-uzavirce-useku-dalnice-d48-v-ramci-stavebni-akce-d48-rybi-muk-rychaltice-2770cs.html?fbclid=IwAR0oya0R5V3m-97FlW0qv61KPhq-HDwWUxneALy-GtLdMBXJBcxovdN718Q |
|
| Autor: | bumbik [ 5.12.2019 12:33:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
ano o té uzavírce jsem tu už psal a Lenny mě doplnil |
|
| Autor: | kot [ 5.12.2019 13:12:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Začínají být teploty na technologické hraně. Jaká by měla být mezní teplota ? |
|
| Autor: | xipecko [ 5.12.2019 13:29:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
obecně při betonážích by v noci neměla klesnout pod 5 stupňů, s nějakým urychlovačem se třeba dostanou o 5 stupňů níž... jde o to, aby nezmrzla voda, která má hydratovat s cementem |
|
| Autor: | evilcleaner [ 5.12.2019 13:32:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
no především nesmí mrznout, to proces tvrdnutí betonu přímo degraduje, v teplotách 0 až +5°C neprobíhá hydratace (bavíme se o teplotě betonu samozřejmě), v teplotách nad 5°C beton hydratuje tj. tuhne. opatření při betonáži v zimním období jsou mj. ohřátá záměsová vody, ohřívání kameniva (spíše v teoretické rovině, běžně se toto nepoužívá), přidání urychlovačů tuhnutí směsi do betonové směsi, vytápění bednění (stan). když už se v betonu rozjede reakce, tak masivní konstrukce si umí dobře "zatopit" samy (hydratace je exotermická reakce). |
|
| Autor: | bmw740d [ 5.12.2019 15:02:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Navíc má být o tomto víkendu údajně okolo 8 stupňů |
|
| Autor: | finch [ 6.12.2019 6:41:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Nevíte někdo proč zmizely značky pro zákaz vjezdu vozidel nad 12t? Včera se to tam valilo kamion za kamionem, tak jsem si říkal, že to mají pěkně na háku, ale ráno jsem si všiml, že značky chybí, nebo jsou zakryté. |
|
| Autor: | bumbik [ 6.12.2019 7:27:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
včera byla vážná nehoda kamionu, kvůli které vedla do NJ po dálnici objížďka ... long story, moje cesta z práce se kvůli kolonám a popojíždění stala noční můrou místo tradičních cca 17 min to bylo 1 hod. a 24 min !!! |
|
| Autor: | bumbik [ 22.1.2020 8:32:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
očividně ŘSD nepodceňuje zimu na budované D48 viz. https://www.tenderarena.cz/profil/zakaz ... ?id=312624 |
|
| Autor: | bumbik [ 6.2.2020 9:28:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
v sobotu 21. března nás čeká úplná uzavírka D48 u Příbora z důvodu betonáže mostovky na mostě ev. č. 48-029 přes řeku Lubinu vedle Skarabu u Příbora |
|
| Autor: | sykyman [ 26.2.2020 7:13:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Na obsluzce Pribor - Hajov mame opet semafor a kyvadlovy provoz od kruhoveho objezdu po sanovany svah. Probihaji vykopove prace v prikopu smerem nahoru k sanovanemu svahu |
|
| Autor: | Krupp [ 27.2.2020 18:36:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Při včerejším průjezdu od FM jsem zaregistroval: Hotový základ gabionové stěny za mostem v Rychalticích (a je pořádně široký), kousek za tím je ještě svah. Mezi Borovcem a Libhoští stojí už všechny sloupky PHS. U Libhostě na podzim převedli samotný konec na druhou stranu a udělali tam šikanu (popravdě nevím proč nenapojili napřímo) aby se dostali k betonové opěrce na druhou stranu. Tak polovina je dnes už pryč, polovina stojí. Popravdě myslel jsem že budou trochu dál, ale zas už nepamatuji jak daleko byli minule s vrstvama a vybavením. |
|
| Autor: | bumbik [ 3.3.2020 9:28:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
tak od 29. března do 15. července dojde natrvalo k uzavření větve MÚK Příbor - sever ve směru NJ - Ostrava do doby zprovoznění I/58 Příbor - Skotnice, ti, co pojedou od Bělotína směr Mošnov budou mít objízdnou trasu po I/57 přes Šenov - Kunín a dál po D1 do Studénky a odtamtud zpět do Mošnova a na Ovu ... ti, co pojedou od Kopřivnice na Mošnov, mají objízdnou trasu po D48 až do Rychaltic a tam po II/486 až do Krmelína a odtamtud zpět do Mošnova, nebo dál do Ovy ... |
|
| Autor: | sykyman [ 3.3.2020 11:39:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Takze realne vsichni pojedou pres centrum Pribora |
|
| Autor: | Honzus [ 3.3.2020 11:49:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Takže tunel Prchalově stihnout otevřít v červenci? Byl tam nějaký problém s odvodněním tunelu. |
|
| Autor: | theodor less [ 3.3.2020 17:37:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Honzus píše: Takže tunel Prchalově stihnout otevřít v červenci? Prchalov je vesnice, která byla údajně pojmenována po správci hukvaldského panství Josefu Stanislavu Prchalovi. Takže tunel by se mohl pojmenovat "Prchalův tunel". |
|
| Stránka 50 z 63 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|