| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| [D48] Rybí – Rychaltice http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=87&t=415 |
Stránka 13 z 63 |
| Autor: | kot [ 15.7.2016 18:10:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
bumbiku chlape, beru zpět. Když jsi to takhle rozložil na ( logické a reálné ) kousky "skládačky" spíš je tvůj termín optimistický a můj byl sci fi... Bohužel. |
|
| Autor: | bumbik [ 3.8.2016 13:54:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
nový leták: https://www.rsd.cz/mapa/attachment/553c ... 270856.pdf Probíhá výběrové řízení na zhotovitele stavby a je zpracovávána PDPS - Stavba bude realizována za provozu a délka výstavby se předpokládá skoro 4 roky (48 měsíců) (asi chtěli aby D48 48 měsíců, aby to ladilo |
|
| Autor: | bumbik [ 10.8.2016 14:47:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
posunuto otevírání obálek na stavbu: nový termín: 13. října v 10:00 hod. |
|
| Autor: | bumbik [ 30.8.2016 6:57:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Nový termín 18. října v 10:00 hod. |
|
| Autor: | bumbik [ 12.9.2016 7:30:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Nový termín 20. října v 20:00 hod. napadá mě, že mohlo ŘSD nechat aspoň v době vegetačního klidu vykácet zeleň v trase komunikace ... |
|
| Autor: | bumbik [ 20.9.2016 16:38:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Nový termín 24. října v 10:00 hod. |
|
| Autor: | Mario [ 20.9.2016 20:40:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Trochu mi to připomíná termín zavedení eura |
|
| Autor: | bumbik [ 20.9.2016 20:49:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Mario: 1) děkuji 2) ten pocit skutečně nemám |
|
| Autor: | FlakY` [ 23.9.2016 20:12:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Bumbika taky sleduji, ale nevím co bych k tomu dalšího dodal |
|
| Autor: | bumbik [ 23.9.2016 20:51:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
toš když FlakY napíše, že mám fotit stavbu ... tvé přání je mi rozkazem |
|
| Autor: | Mario [ 24.9.2016 9:28:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Myslím, že by bylo nejlepší, kdybys napsal Ježíškovi o nového drona Doufám, že se to opravdu brzy zahájí! |
|
| Autor: | Mario [ 6.10.2016 16:54:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Jinak včera vláda schválila ustanovení komise pro hodnocení nabídek pro tento úsek... |
|
| Autor: | bumbik [ 11.10.2016 17:12:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
tak otevírání obálek posunuto na 1. listopadu v 10:00 hod. |
|
| Autor: | kot [ 11.10.2016 22:39:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Doufejme, že se otvírání obálek nepřekulí do nového roku. |
|
| Autor: | bumbik [ 12.10.2016 7:55:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
tuto stavbu beru jako jednu z mála, které se podaří příští rok opravdu zahájit a s ohledem na útlum OKD počítám, že se na poklepání kladívkem naveze pořádnej šutrák a osazenstvo bude vskutku velmi početné ... jinak se toho příští rok mnoho nezahájí, pokud nebudou vydána alespoň dílčí stavební povolení na stavby s výjimkou EIA, aby bylo možno začít před dokončením všech výkupů (obdobně, jako tomu bylo se zahájením 12/2009 R48 Rychaltice - Frýdek-Místek - zahájilo se i přes nedokončené výkupy a bylo k dispozici jen část SP) |
|
| Autor: | Maty43 [ 17.10.2016 13:06:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Zdravím, mám tuto plánovanou stavbu za domem a zároveň jsem z oboru. Chci se zeptat moudřejších zde na fóru, co je důvod neustálého odsouvání výběru zhotovitele? |
|
| Autor: | bumbik [ 17.10.2016 13:38:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Maty43: taktéž ji mám kousek tuto stavbu: v průběhu zadávacího řízení vznášejí uchazeči o zakázku doplňující dotazy k zadávací dokumentaci, dle které vypracovávají své cenové nabídky, ŘSD tyto dotazy postupně zodpovídá a po jejich zodpovědění (upřesnění různých sporných bodů atd.) se automaticky musí prodloužit doba k nacenění, jelikož tím zpřesněním se něco doplní či zpřesní a zhotovitelé to musí do nabídky zapracovat, takže až se zodpoví všechny doplňující dotazy, tak budou nabídky předloženy k otevření ... |
|
| Autor: | Maty43 [ 17.10.2016 13:53:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Chápu logické. Díky za odpověď. |
|
| Autor: | bumbik [ 18.10.2016 18:58:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
bumbik píše: tak otevírání obálek posunuto na 1. listopadu v 10:00 hod. tentokrát posun na 3. listopadu 2016 v 10:00 hod. |
|
| Autor: | bumbik [ 24.10.2016 8:07:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
bumbik píše: bumbik píše: tak otevírání obálek posunuto na 1. listopadu v 10:00 hod. tentokrát posun na 3. listopadu 2016 v 10:00 hod. tentokrát posun na 14. listopadu 2016 v 10:00 hod. začínám se obávat, že do vánoc nebudou obálky na stole ... |
|
| Autor: | kot [ 26.10.2016 0:56:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Bez ironie - když otvírání proběhne v průběhu prosince budu to považovat za úspěch. Lepší bude eliminovat vrácení zpět v důsledku odvolání. |
|
| Autor: | bumbik [ 8.11.2016 10:06:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
bumbik píše: tentokrát posun na 14. listopadu 2016 v 10:00 hod. začínám se obávat, že do vánoc nebudou obálky na stole ... má obava se začíná naplňovat, termín pro otevření obálek se posunul na 22 .listopadu v 10:00 hod. |
|
| Autor: | bumbik [ 18.11.2016 12:19:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
a opět posun: termín otevření obálek je 23. listopadu v 10:00 hod. |
|
| Autor: | bumbik [ 18.11.2016 12:19:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
a opět posun: termín otevření obálek je 23. listopadu v 10:00 hod. |
|
| Autor: | bumbik [ 18.11.2016 12:19:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
a opět posun: termín otevření obálek je 23. listopadu v 10:00 hod. |
|
| Stránka 13 z 63 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|