České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

[D48] Rybí – Rychaltice
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=87&t=415
Stránka 13 z 63

Autor:  kot [ 15.7.2016 18:10:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D48] Rybí – Rychaltice

bumbiku chlape, beru zpět. Když jsi to takhle rozložil na ( logické a reálné ) kousky "skládačky" spíš je tvůj termín optimistický a můj byl sci fi... Bohužel.

Autor:  bumbik [ 3.8.2016 13:54:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D48] Rybí – Rychaltice

nový leták:
https://www.rsd.cz/mapa/attachment/553c ... 270856.pdf

Probíhá výběrové řízení na zhotovitele stavby a je zpracovávána PDPS - Stavba bude realizována za provozu a délka výstavby se předpokládá skoro 4 roky (48 měsíců) (asi chtěli aby D48 48 měsíců, aby to ladilo :D )

Autor:  bumbik [ 10.8.2016 14:47:19 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D48] Rybí – Rychaltice

posunuto otevírání obálek na stavbu: nový termín:

13. října v 10:00 hod.

Autor:  bumbik [ 30.8.2016 6:57:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D48] Rybí – Rychaltice

Nový termín 18. října v 10:00 hod.

Autor:  bumbik [ 12.9.2016 7:30:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D48] Rybí – Rychaltice

Nový termín 20. října v 20:00 hod.
napadá mě, že mohlo ŘSD nechat aspoň v době vegetačního klidu vykácet zeleň v trase komunikace ...

Autor:  bumbik [ 20.9.2016 16:38:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D48] Rybí – Rychaltice

Nový termín 24. října v 10:00 hod.

Autor:  Mario [ 20.9.2016 20:40:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D48] Rybí – Rychaltice

Trochu mi to připomíná termín zavedení eura :-) Sorry za ot, ale musel jsem sem něco napsat, aby bumbik neměl pocit, že o jeho informace není zájem a nediskutoval sám se sebou ;-) Takže díky za poctivé informování - nejen tady!

Autor:  bumbik [ 20.9.2016 20:49:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D48] Rybí – Rychaltice

Mario: 1) děkuji 2) ten pocit skutečně nemám :-) upřímně si myslím, že do vánoc budeme vědět, kdo to postaví, takže jsem klidný a myslím, že příští rok budu u poklepání na základní kámen ... možná využiju můj nový foťák ... občas ;-)

Autor:  FlakY` [ 23.9.2016 20:12:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D48] Rybí – Rychaltice

Bumbika taky sleduji, ale nevím co bych k tomu dalšího dodal :) Každopádně, už se nemůžu dočkat na fotografie ze stavby a prvním svezením po novém ;)

Autor:  bumbik [ 23.9.2016 20:51:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D48] Rybí – Rychaltice

toš když FlakY napíše, že mám fotit stavbu ... tvé přání je mi rozkazem :D pokud bude čas, tak možná budou fotky i docela pravidelně ... :-) záleží také na tom, odkud fotit, to může být vzhledem k rozšíření stávající cesty docela problém, snad se něco naskytne ;-)

Autor:  Mario [ 24.9.2016 9:28:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D48] Rybí – Rychaltice

Myslím, že by bylo nejlepší, kdybys napsal Ježíškovi o nového drona :-) Ty fotky nebo videa z ptačí perspektivy mají úplně jinou vypovídající hodnotu :-)
Doufám, že se to opravdu brzy zahájí!

Autor:  Mario [ 6.10.2016 16:54:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D48] Rybí – Rychaltice

Jinak včera vláda schválila ustanovení komise pro hodnocení nabídek pro tento úsek...

Autor:  bumbik [ 11.10.2016 17:12:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D48] Rybí – Rychaltice

tak otevírání obálek posunuto na 1. listopadu v 10:00 hod.

Autor:  kot [ 11.10.2016 22:39:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D48] Rybí – Rychaltice

Doufejme, že se otvírání obálek nepřekulí do nového roku.

Autor:  bumbik [ 12.10.2016 7:55:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D48] Rybí – Rychaltice

tuto stavbu beru jako jednu z mála, které se podaří příští rok opravdu zahájit a s ohledem na útlum OKD počítám, že se na poklepání kladívkem naveze pořádnej šutrák a osazenstvo bude vskutku velmi početné ... jinak se toho příští rok mnoho nezahájí, pokud nebudou vydána alespoň dílčí stavební povolení na stavby s výjimkou EIA, aby bylo možno začít před dokončením všech výkupů (obdobně, jako tomu bylo se zahájením 12/2009 R48 Rychaltice - Frýdek-Místek - zahájilo se i přes nedokončené výkupy a bylo k dispozici jen část SP)

Autor:  Maty43 [ 17.10.2016 13:06:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D48] Rybí – Rychaltice

Zdravím, mám tuto plánovanou stavbu za domem a zároveň jsem z oboru. Chci se zeptat moudřejších zde na fóru, co je důvod neustálého odsouvání výběru zhotovitele?

Autor:  bumbik [ 17.10.2016 13:38:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D48] Rybí – Rychaltice

Maty43: taktéž ji mám kousek tuto stavbu: v průběhu zadávacího řízení vznášejí uchazeči o zakázku doplňující dotazy k zadávací dokumentaci, dle které vypracovávají své cenové nabídky, ŘSD tyto dotazy postupně zodpovídá a po jejich zodpovědění (upřesnění různých sporných bodů atd.) se automaticky musí prodloužit doba k nacenění, jelikož tím zpřesněním se něco doplní či zpřesní a zhotovitelé to musí do nabídky zapracovat, takže až se zodpoví všechny doplňující dotazy, tak budou nabídky předloženy k otevření ...

Autor:  Maty43 [ 17.10.2016 13:53:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D48] Rybí – Rychaltice

Chápu logické. Díky za odpověď.

Autor:  bumbik [ 18.10.2016 18:58:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D48] Rybí – Rychaltice

bumbik píše:
tak otevírání obálek posunuto na 1. listopadu v 10:00 hod.


tentokrát posun na 3. listopadu 2016 v 10:00 hod.

Autor:  bumbik [ 24.10.2016 8:07:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D48] Rybí – Rychaltice

bumbik píše:
bumbik píše:
tak otevírání obálek posunuto na 1. listopadu v 10:00 hod.


tentokrát posun na 3. listopadu 2016 v 10:00 hod.


tentokrát posun na 14. listopadu 2016 v 10:00 hod. začínám se obávat, že do vánoc nebudou obálky na stole ... :? :crazy:

Autor:  kot [ 26.10.2016 0:56:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D48] Rybí – Rychaltice

Bez ironie - když otvírání proběhne v průběhu prosince budu to považovat za úspěch. Lepší bude eliminovat vrácení zpět v důsledku odvolání.

Autor:  bumbik [ 8.11.2016 10:06:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D48] Rybí – Rychaltice

bumbik píše:
tentokrát posun na 14. listopadu 2016 v 10:00 hod. začínám se obávat, že do vánoc nebudou obálky na stole ... :? :crazy:


má obava se začíná naplňovat, termín pro otevření obálek se posunul na 22 .listopadu v 10:00 hod. :ok:

Autor:  bumbik [ 18.11.2016 12:19:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D48] Rybí – Rychaltice

a opět posun: termín otevření obálek je 23. listopadu v 10:00 hod.

Autor:  bumbik [ 18.11.2016 12:19:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D48] Rybí – Rychaltice

a opět posun: termín otevření obálek je 23. listopadu v 10:00 hod.

Autor:  bumbik [ 18.11.2016 12:19:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D48] Rybí – Rychaltice

a opět posun: termín otevření obálek je 23. listopadu v 10:00 hod.

Stránka 13 z 63 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/