| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| [D48] Rybí – Rychaltice http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=87&t=415 |
Stránka 14 z 63 |
| Autor: | bumbik [ 18.11.2016 12:19:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
a opět posun: termín otevření obálek je 23. listopadu v 10:00 hod. |
|
| Autor: | Mario [ 18.11.2016 19:11:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Tak aspoň že ty poslední 4 posuny jsou na stejné datum |
|
| Autor: | kot [ 19.11.2016 9:44:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Ta středa je tak sakra blízko, že už by to mohlo klapnout... |
|
| Autor: | bumbik [ 22.11.2016 9:20:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
středa klapne, zítra se budou obálky otevírat |
|
| Autor: | Avantime [ 22.11.2016 18:10:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Aktualizovaný leták ŘSD uvádí zahájení stavby ještě letos v prosinci a zprovoznění v listopadu 2019. Přitom původní termíny byly 02/2017 a 02/2021. |
|
| Autor: | kot [ 22.11.2016 21:02:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Urychlení zprovoznění o 16 měsíců - no to tu ještě nebylo ! To by byla sakra dobrá zpráva. Ani tomu nechci věřit, že to není omyl... |
|
| Autor: | Avantime [ 23.11.2016 10:09:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Leták byl opět aktualizován a termíny byly upraveny na původní, tedy 02/2017 a 02/2021. |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 23.11.2016 10:10:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Aspoň že se pořád něco děje... jinak by nebyly dějiny. |
|
| Autor: | bumbik [ 23.11.2016 10:15:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Avantime i Martin z Ostravy - oba máte letní čas |
|
| Autor: | Hanes [ 24.11.2016 18:54:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Bumbiku deje se neco nebo zase nic? |
|
| Autor: | bumbik [ 24.11.2016 19:58:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
tak obálky byly otevřeny, ale víc nevíme, jelikož ŘSD se nechce "pochlubit" |
|
| Autor: | Maty43 [ 24.11.2016 20:12:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Snažil jsem se někde dopátrat, kdo vyhrál nicméně nikde jsem nenašel. Nevím proč to neuveřejnili, jestli běží nějaká doba kdy se nemusí vyjádřit. Ani nikde jinde to neprosáklo. Každopádně budu rád za jakékoli info. |
|
| Autor: | pohrabáč [ 25.11.2016 20:32:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Podle důvěryhodného zdroje to bude PORR + SMP +PORR BAU , ale počkejme na ofic potvrzení. |
|
| Autor: | Občan [ 28.11.2016 8:57:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Znám pouze první trojku bez cen a jen lídři, ale pry to PORR pořádně podsekl. 1. PORR 2. Eurovia 3. OHL |
|
| Autor: | bumbik [ 28.11.2016 9:06:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Občan píše: pry to PORR pořádně podsekl. |
|
| Autor: | Mario [ 28.11.2016 13:14:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Nebo to ukáže na kartel mezi stavebníma firmama |
|
| Autor: | bumbik [ 28.11.2016 13:35:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
tak tady máme ten "kartel" https://www.rsd.cz/wps/portal/web/rsd/a ... 9956080cb9 |
|
| Autor: | Lynx [ 28.11.2016 15:03:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Překvapuje mě, že jsou nabídky stále hodně pod předpokládanou cenou. Necelé 2 mld namísto 2,75, to je víc jak čtvrtina ceny dolů. Takže na kartel to opravdu nevypadá - ostatní nabídky nejsou o moc vyšší. |
|
| Autor: | bumbik [ 28.11.2016 16:18:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
no připomíná mi to 0137 předpokládaná cena 5 miliard bez DPH a najednou hups 2.7 miliardy Kč Skanska ... no snad to za 2 miliardy Kč Porr s kolegy postaví ... |
|
| Autor: | bumbik [ 28.11.2016 16:27:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
aktualizován leták stavby: https://www.rsd.cz/mapa/attachment/553c ... 160932.pdf už je tam zmínka o ceně stavby dle nejnižší podané nabídky |
|
| Autor: | vondr [ 1.12.2016 12:25:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Kdo postaví dálnici na Příbor? Zdroj: http://novojicinsky.denik.cz/zpravy_reg ... 61201.html |
|
| Autor: | ada031 [ 10.12.2016 21:23:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Aktualizovaný leták: https://www.rsd.cz/mapa/attachment/553c ... 244599.pdf |
|
| Autor: | Lenny [ 30.12.2016 15:13:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Někomu se zadařilo. Ve výkresech provizorního dopravního značení je v zúžených pruzích omezení na 70 km/h a v před přejezdy na druhou polovinu až 50 km. Tato rychlostní omezení jsou i v etapě, kdy provoz má být veden po již hotové polovině dálnice. Nějak tomu nerozumím, kdy běžně na dálnici bývá omezení 80 km/h a v případě kdejaké silnice I. třídy, která má jízdní pruhy široké 3,5 m (např. I/35) pro jistotu žádné omezení není, tudíž je platná 90. Příjezd k ČS Libhošť je zrušený, ale most na příjezdu zůstal. Počítá se s jejím obnovem do budoucna? Dále se rozvášním. K čemu na doprovodné komunikaci SO 115 II/482 - III/46433 jsou na začátku značky omezení rychlosti na 50 km/h a zákaz předjíždění? Proč nestačí jen plná čára, kterou řidič stejně nemůže přejet? A do zatáčky stejně řidič brzdí. Od Libhoště je pro jistotu 50 osazena 600 m před zatáčkou. Pro těch pár stovek aut mi to přijde nelogické. SO 119 propojení III/4822 se III/04823 Na celé silnici je omezení rychlosti na 60 km/h, na části dokonce není! zákaz předjíždění, co v té rychlosti 60 km/h asi předjedeme? Asi jen cyklistu. Omezení na 60 km/h i zákaz předjíždění jsou zde zbytečné, plně postačuje plná a přerušovaná čára. A na poslední 2 souběžné cesty mezi Příborem a Rychalticemi dáme i zde pro jistotu zákaz předjíždění, jak kdyby nepostačovala plná čára. Chválím za umístění cíle Brno, ale pro druhý směr jen Frýdek-Místek. |
|
| Autor: | Martin z Ostravy [ 30.12.2016 18:50:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Mě přijde, že normy a projekty chystají lidé odtržení od reality. Zajímalo by mě jestli si ty svoje sprasky někdy osobně projedou a jestli přitom dodrží vše co navrhli. Další věc, že toto vůbec nepřijde divné investorovi, tedy ŘSD. |
|
| Autor: | Hanes [ 31.12.2016 16:45:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D48] Rybí – Rychaltice |
Podle me je RSD uplne jedno, co je na doprovodnych komunikacich, jen se to postavi a o zbytek at se stara kraj. |
|
| Stránka 14 z 63 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|