| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| [D49] 4901 Hulín – Fryšták http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=88&t=122 |
Stránka 16 z 37 |
| Autor: | kot [ 28.9.2016 20:50:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Fakt UŽ takhle BRZY? |
|
| Autor: | NATTY [ 18.10.2016 15:21:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
V pátek jsem jel domů autobusem a pokud jsem dobře viděl, když jsme projížděli křižovatku D1 a D55, tak jsem zahlédl vrtačku pilot. Stála myslím u těch násypů pro mostek přes D49. Nedělám si iluze, asi je to zas, aby nepropadlo nějaké to stavební povolení, tak se aspoň navrtají nějaké piloty |
|
| Autor: | Lenny [ 21.10.2016 22:41:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
To mělo propadnout už loni, tak navršili násep. Aktuálně vrtají piloty. Kromě tohoto mostu se nově rozeběhli práce na přeložce polní cesty Žabárna - Racková. |
|
| Autor: | Kuba [ 27.10.2016 17:03:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
S tímto postojem nelze než jednoznačně souhlasit. http://www.idobryden.cz/zpravy/o-dostavbe-dalnice-d49-rozhodnou-v-bruselu/b5a8af8c-96cd-11e6-b4ac-005056ab0011/ |
|
| Autor: | kot [ 27.10.2016 18:20:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Konečně se našel někdo, kdo má čas,chuť a trpělivost reagovat na bláboly zelených vyžírků. |
|
| Autor: | Hanes [ 27.10.2016 20:43:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Jen aby tahle chvalyhodna iniciativa prinesla kyzene ovoce! |
|
| Autor: | Lenny [ 18.11.2016 20:25:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
bumbik píše: Je snad šance že D49 získá SP ještě letos? A co jako skanska plánuje s 0137? Když přesunula tu techniku? Na hlavní trasu nikoliv. Stále se čeká na vydání ověřovacích stanovisek k vybraným stavbám ze strany MŽP, které je pod taktovkou stejné strany jako MD. |
|
| Autor: | martini [ 23.11.2016 12:08:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Konečně tu máme tu první výsledek zrychleného režimu znovuposouzení EIA u prioritních dopravních záměrů dle §23a zákona o EIA a to konkrétně pro tuto stavbu. Závazné stanovisko lze stáhnout z CENIA http://portal.cenia.cz/eiasea/detail/EIA_MZP001X. Zároveň jsou ve smyslu příslušných zákonných ustanovení zveřejněny i podklady, na základě kterých bylo stanovisko vydáno. Věřím, že více než 500 MB dat u těchto podkladů svědčí o tom, že ochraně ŽP bylo při přípravě tohoto záměru učiněno za dost. Do konce roku předpokládám, že stavební řízení bude pokračovat dle příslušných ustanovení stavebního zákona, resp. správního řádu. |
|
| Autor: | bumbik [ 23.11.2016 12:48:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
martini mockrát děkuji za skvělou zprávu !!! chápu tedy správně, že na jaře se konečně začne dálnice budovat v plné parádě na základě platného SP! perfektní, baťa by dal jedničku s hvězdičkou ... |
|
| Autor: | seque [ 23.11.2016 14:28:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Myslíte si že je šance dojednat slevu z ceny?? Nebo těch 6 miliard je hotová věc ??? |
|
| Autor: | otaznik [ 23.11.2016 14:43:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
A co křeček? http://zlin.idnes.cz/souhlasne-stanovis ... zpravy_ras |
|
| Autor: | Kuba [ 23.11.2016 15:18:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/mzp-vydalo-souhlas-eia-ke-stavbe-useku-dalnice-d49/1418842 http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/1962490-stavba-dalnice-d49-ma-novou-zelenou-ziskalo-prvni-souhlasne-stanovisko-eia http://domaci.eurozpravy.cz/doprava/174956-ministerstvo-vydalo-souhlas-eia-ke-stavbe-useku-dalnice-d49/ |
|
| Autor: | Lenny [ 23.11.2016 21:38:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Záleží jak rychlé budou rozkladové komise. Unie pro řeku Moravu se nevzdá bez boje. Odhaduji konec příštího roku (listopad) pro zahájení prací na hlavní trase. |
|
| Autor: | kot [ 24.11.2016 7:53:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Kolik má ta Unie pro řeku Moravu členů ? Tři nebo dokonce pět ? |
|
| Autor: | Lenny [ 24.11.2016 14:22:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Minimálně 3 osoby mohou založit občanské sdružení. |
|
| Autor: | Lenny [ 26.11.2016 17:48:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
martini píše: Konečně tu máme tu první výsledek zrychleného režimu znovuposouzení EIA u prioritních dopravních záměrů dle §23a zákona o EIA a to konkrétně pro tuto stavbu. Závazné stanovisko lze stáhnout z CENIA http://portal.cenia.cz/eiasea/detail/EIA_MZP001X. Zároveň jsou ve smyslu příslušných zákonných ustanovení zveřejněny i podklady, na základě kterých bylo stanovisko vydáno. Věřím, že více než 500 MB dat u těchto podkladů svědčí o tom, že ochraně ŽP bylo při přípravě tohoto záměru učiněno za dost. Do konce roku předpokládám, že stavební řízení bude pokračovat dle příslušných ustanovení stavebního zákona, resp. správního řádu. Podařilo se někomu stáhnout obě přílohy? Mě to vždycky zkolabuje před koncem stahování. |
|
| Autor: | expert [ 26.11.2016 20:07:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Staženo bez problému, závada je zřejmě na tvém příjimači. Ale doufám, že ode mne nebudeš chtít výtah. |
|
| Autor: | bumbik [ 28.11.2016 16:29:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
aktualizován leták stavby: https://www.rsd.cz/mapa/attachment/5534 ... 483693.pdf na jaře by se mělo začít aspoň na části stavby, která zřejmě má platné SP 0 - 5.4 km +- |
|
| Autor: | Petanecek [ 28.11.2016 17:03:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Takže bude další klepání na kámen?? Od Sobotky již podruhé, nebo povícerokráte?? |
|
| Autor: | Lenny [ 28.11.2016 17:40:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Je to chyba, tento úsek nemá pravomocné SP. |
|
| Autor: | bumbik [ 28.11.2016 17:42:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
možná si MD a ŘSD věří, že do jara právní moc nabyde ... ale jak znám kamarády ekology, tak věřím, že budou tak milostiví, že nebude SP platné ani do konce příštího roku |
|
| Autor: | Radek M [ 28.11.2016 18:24:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Změna na letáku i uvedení do provozu. 09/2021 to předpokládám asi nebude překlep |
|
| Autor: | Libor87 [ 30.11.2016 13:36:39 ] | ||||
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták | ||||
Připojuji fotky ze soboty (26.11). Jedná se o přeložku cesty Pravčice - Němčice/Břest.
|
|||||
| Autor: | Hanpav [ 26.12.2016 9:53:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Nový leták: https://www.rsd.cz/mapa/attachment/5534 ... 997040.pdf |
|
| Autor: | ElWapp [ 27.12.2016 10:20:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Mapka je nejaka rozbita..... |
|
| Stránka 16 z 37 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|