České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

[D49] 4901 Hulín – Fryšták
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=88&t=122
Stránka 16 z 37

Autor:  kot [ 28.9.2016 20:50:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Fakt UŽ takhle BRZY? :zvraci: Na druhou stranu je zcela jasné, že před touto stavbou je řada jiných, které /zatím/ nebyly napadány ekoteroristy. Takže 2040 není termín příliš vzdálený...

Autor:  NATTY [ 18.10.2016 15:21:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

V pátek jsem jel domů autobusem a pokud jsem dobře viděl, když jsme projížděli křižovatku D1 a D55, tak jsem zahlédl vrtačku pilot. Stála myslím u těch násypů pro mostek přes D49. Nedělám si iluze, asi je to zas, aby nepropadlo nějaké to stavební povolení, tak se aspoň navrtají nějaké piloty :-(

Autor:  Lenny [ 21.10.2016 22:41:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

To mělo propadnout už loni, tak navršili násep. Aktuálně vrtají piloty. Kromě tohoto mostu se nově rozeběhli práce na přeložce polní cesty Žabárna - Racková.

Autor:  Kuba [ 27.10.2016 17:03:19 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

S tímto postojem nelze než jednoznačně souhlasit.

http://www.idobryden.cz/zpravy/o-dostavbe-dalnice-d49-rozhodnou-v-bruselu/b5a8af8c-96cd-11e6-b4ac-005056ab0011/

Autor:  kot [ 27.10.2016 18:20:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Konečně se našel někdo, kdo má čas,chuť a trpělivost reagovat na bláboly zelených vyžírků. :ok: Viz popis spolku, který tvoří jeden či několik jedinců... :twisted:

Autor:  Hanes [ 27.10.2016 20:43:29 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Jen aby tahle chvalyhodna iniciativa prinesla kyzene ovoce!

Autor:  Lenny [ 18.11.2016 20:25:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

bumbik píše:
Je snad šance že D49 získá SP ještě letos? A co jako skanska plánuje s 0137? Když přesunula tu techniku?

Na hlavní trasu nikoliv. Stále se čeká na vydání ověřovacích stanovisek k vybraným stavbám ze strany MŽP, které je pod taktovkou stejné strany jako MD.

Autor:  martini [ 23.11.2016 12:08:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Konečně tu máme tu první výsledek zrychleného režimu znovuposouzení EIA u prioritních dopravních záměrů dle §23a zákona o EIA a to konkrétně pro tuto stavbu. Závazné stanovisko lze stáhnout z CENIA http://portal.cenia.cz/eiasea/detail/EIA_MZP001X. Zároveň jsou ve smyslu příslušných zákonných ustanovení zveřejněny i podklady, na základě kterých bylo stanovisko vydáno. Věřím, že více než 500 MB dat u těchto podkladů svědčí o tom, že ochraně ŽP bylo při přípravě tohoto záměru učiněno za dost.

Do konce roku předpokládám, že stavební řízení bude pokračovat dle příslušných ustanovení stavebního zákona, resp. správního řádu.

Autor:  bumbik [ 23.11.2016 12:48:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

martini mockrát děkuji za skvělou zprávu !!! chápu tedy správně, že na jaře se konečně začne dálnice budovat v plné parádě na základě platného SP! perfektní, baťa by dal jedničku s hvězdičkou ... ;-)

Autor:  seque [ 23.11.2016 14:28:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Myslíte si že je šance dojednat slevu z ceny?? Nebo těch 6 miliard je hotová věc ???

Autor:  otaznik [ 23.11.2016 14:43:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

A co křeček? :D

http://zlin.idnes.cz/souhlasne-stanovis ... zpravy_ras

Autor:  Kuba [ 23.11.2016 15:18:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/mzp-vydalo-souhlas-eia-ke-stavbe-useku-dalnice-d49/1418842
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/1962490-stavba-dalnice-d49-ma-novou-zelenou-ziskalo-prvni-souhlasne-stanovisko-eia
http://domaci.eurozpravy.cz/doprava/174956-ministerstvo-vydalo-souhlas-eia-ke-stavbe-useku-dalnice-d49/

Autor:  Lenny [ 23.11.2016 21:38:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Záleží jak rychlé budou rozkladové komise. Unie pro řeku Moravu se nevzdá bez boje. Odhaduji konec příštího roku (listopad) pro zahájení prací na hlavní trase.

Autor:  kot [ 24.11.2016 7:53:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Kolik má ta Unie pro řeku Moravu členů ? Tři nebo dokonce pět ? :zvraci:

Autor:  Lenny [ 24.11.2016 14:22:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Minimálně 3 osoby mohou založit občanské sdružení.

Autor:  Lenny [ 26.11.2016 17:48:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

martini píše:
Konečně tu máme tu první výsledek zrychleného režimu znovuposouzení EIA u prioritních dopravních záměrů dle §23a zákona o EIA a to konkrétně pro tuto stavbu. Závazné stanovisko lze stáhnout z CENIA http://portal.cenia.cz/eiasea/detail/EIA_MZP001X. Zároveň jsou ve smyslu příslušných zákonných ustanovení zveřejněny i podklady, na základě kterých bylo stanovisko vydáno. Věřím, že více než 500 MB dat u těchto podkladů svědčí o tom, že ochraně ŽP bylo při přípravě tohoto záměru učiněno za dost.

Do konce roku předpokládám, že stavební řízení bude pokračovat dle příslušných ustanovení stavebního zákona, resp. správního řádu.


Podařilo se někomu stáhnout obě přílohy? Mě to vždycky zkolabuje před koncem stahování.

Autor:  expert [ 26.11.2016 20:07:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Staženo bez problému, závada je zřejmě na tvém příjimači. Ale doufám, že ode mne nebudeš chtít výtah. :-)

Autor:  bumbik [ 28.11.2016 16:29:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

aktualizován leták stavby:
https://www.rsd.cz/mapa/attachment/5534 ... 483693.pdf

na jaře by se mělo začít aspoň na části stavby, která zřejmě má platné SP 0 - 5.4 km +-

Autor:  Petanecek [ 28.11.2016 17:03:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Takže bude další klepání na kámen?? Od Sobotky již podruhé, nebo povícerokráte??

Autor:  Lenny [ 28.11.2016 17:40:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Je to chyba, tento úsek nemá pravomocné SP.

Autor:  bumbik [ 28.11.2016 17:42:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

možná si MD a ŘSD věří, že do jara právní moc nabyde ... ale jak znám kamarády ekology, tak věřím, že budou tak milostiví, že nebude SP platné ani do konce příštího roku

Autor:  Radek M [ 28.11.2016 18:24:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Změna na letáku i uvedení do provozu. 09/2021 to předpokládám asi nebude překlep :(

Autor:  Libor87 [ 30.11.2016 13:36:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Připojuji fotky ze soboty (26.11). Jedná se o přeložku cesty Pravčice - Němčice/Břest.

Přílohy:
20161126_134459.jpg
20161126_134459.jpg [ 41.92 KiB | Zobrazeno 6001 krát ]
20161126_134449.jpg
20161126_134449.jpg [ 47.56 KiB | Zobrazeno 6001 krát ]
20161126_134444.jpg
20161126_134444.jpg [ 46.17 KiB | Zobrazeno 6001 krát ]

Autor:  Hanpav [ 26.12.2016 9:53:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Nový leták: https://www.rsd.cz/mapa/attachment/5534 ... 997040.pdf

Autor:  ElWapp [ 27.12.2016 10:20:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Mapka je nejaka rozbita.....

Stránka 16 z 37 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/