| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| [D49] 4901 Hulín – Fryšták http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=88&t=122 |
Stránka 17 z 37 |
| Autor: | michal [ 27.12.2016 11:07:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Podle letáku to nevypadá, že by stavba byla k něčemu bez navazujícího úseku. Tedy ne že bych očekával, že někdy začnou... Ale kdyby ano, jak se to bude řešit? Dodatečným provizoriem, nebo je příprava navazujícího úseku na dobré cestě? Jinak mě bere tabulka v letáku - SP 11/2015, ZS 09/2008... |
|
| Autor: | Lenny [ 27.12.2016 12:44:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Součástí stavby je "provizorní" napojení na II/490 vedoucí v trase dálnice, které je ukončeno okružní provizorní křižovatkou. |
|
| Autor: | michal [ 28.12.2016 12:26:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Díky za odpověď. |
|
| Autor: | otaznik [ 2.2.2017 7:20:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/dopr ... 15789.html |
|
| Autor: | Libor87 [ 2.2.2017 11:57:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Sice se mluví o zahájení stavby v září tohoto roku, ale zatím jsem nikde nečetl, že by bylo požádáno o vydání(znovuzahájení řízení) stavebního povolení. Přijde mi to jako populismus před volbami mluvit o zahájení stavby. Těch termínu už tady bylo více než dost... |
|
| Autor: | Marty [ 2.2.2017 13:44:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
politik nechápe - "sakra co ty lidi furt chtějí ? Každý rok se furt nedočkavě ptají na to samé... To jim nestačí říct jednou, že stavba R49 začne v září ? Tak proč se pořád 9 let dokola ptají na to samé?" |
|
| Autor: | Lynx [ 2.2.2017 18:23:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Marty píše: politik nechápe - "sakra co ty lidi furt chtějí ? Každý rok se furt nedočkavě ptají na to samé... To jim nestačí říct jednou, že stavba R49 začne v září ? Tak proč se pořád 9 let dokola ptají na to samé?" Bohužel trefné .... |
|
| Autor: | Lenny [ 2.2.2017 20:56:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Vždyť ona se staví, stačí se podívat u Pravčic a u Žabárny a pracuje se tam na přeložkách nižších tříd. Další práce již proběhli na přeložkách IS. O stavební povolení již bylo požádáno před 10 léty páně, stavební řízení stále běží, tedy neběží, je přerušené. Závazné stanovisko je, teď ještě dotáhnout k právní moci stavební řízení. |
|
| Autor: | otaznik [ 3.2.2017 13:47:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
http://www.liborlukas.cz/tiskova-zprava ... raje!.html |
|
| Autor: | ku8a [ 3.2.2017 13:50:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
otaznik píše: http://www.liborlukas.cz/tiskova-zprava/1423-1423-neziskovky-blokuji-rozvoj-zlinskeho-kraje!.html Skvělí článek, bohužel v této době existuje málo lidí, kteří umějí tyto věci říct otevřeně ať už na toto téma, či jiné. |
|
| Autor: | martini [ 3.2.2017 16:51:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
"Křeček" je v právní moci, teď se ještě musí vyřešit odvolání proti té další výjimce, která je na dalších 7 druhů... Ach jo, jak řekl Zbyněk, Unie pro řeku Moravu se jen tak lehko nevzdá. |
|
| Autor: | MickeyMouse [ 4.2.2017 12:06:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Článek super, ty přílohy - odvolání jsou šílený! A co mě opravdu zarazilo, kromě toho, že jsou v nich pravopisné chyby ("čmeláci budou zničeny"), že jsou psány velmi sarkastickým stylem. Nikdy by měl nenapadlo, že dokáže stavby strategického významu blokovat někdo, kdo místo věcně napsaného textu vylévá do odvolání své rozjitřené emoce. |
|
| Autor: | Marty [ 4.2.2017 13:27:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Aneb otřepaná písnička - menšina může v našem státě dále terorizovat jinak smýšlející většinu. Zvlášť když se naoko zaštítí ochranou přírody. Aneb protahování současného stavu, kdy tranzit na Slovensko místo neexistující D49 byť s drahými ekodukty, suplují cesty jako I/35 vedoucí přes obce a vysoko položená sedla uprostřed CHKO je celkově pro lidi i pro přírodu výrazně horší. Chápal bych, kdyby se ekoorganizace snažily o zavedení paušální eko-daně třeba ve výši 2kč / litr nafty, aby bylo výhodnější jezdit auty na benzín a v nákladní dopravě aby se vyplatily víc šetrnější motory, resp. aby se zatraktivnily alternativní paliva či přesuny nákladů po železnici. Respektive aby byly ekonomičtější lokální produkty a míň se jezdilo. Ale tímto nesmyslným napadáním potřebné cesty si akorát postaví veřejnost proti sobě. Bylo by zajímavé sledovat rozhodnutí lidu ( demokracie = vláda lidu) - dejme tomu Zlínského kraje o tom, zda má být D49 čtyřpruhová dálnice nebo jen dvoupruhová I/49 a nebo se nemá stavět raději vůbec... Tipnul bych si, že by to dopadlo 80:19:1... A na základě podobného rozhodnutí bych pak ekoorganizace přizval ať doporučí a ohodnotí jednotlivé varianty tras, respektive navrhnou opatření na zmírnění vlivu stavby na okolní přírodu. Prostě místo debaty zda vůbec konstruktivní debatu kudy... Ale na to je u D49 už asi taky pozdě a možná je škoda, že ŘSD podobný krok v minulosti neučinilo a drželo se hesla - s teroristy se nevyjednává... |
|
| Autor: | monin [ 4.2.2017 15:12:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
A je vůbec platné to odvolání těch děcek? Však tam píši něco o nějaké R49.. A toto mě taky hodně pobavilo..: "Odůvodnění tohoto odvolán Děti Země zašlou do 10 dní, tj. do úterý 27. 12. 2016, neboť se blíží vánoce". Fakt už mám někdy pocit, že do tohoto světa už ani nepatřím.. |
|
| Autor: | MickeyMouse [ 5.2.2017 13:41:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Ja myslim, ze to cele Patrik a jemu podobni chypou jako pomstu. Oni vedi, ze stavbu dalnice/dalnic nedokazi zastavit. Tak se aspon snazi, aby RSD donutili tomu, aby byly vsechny papiry vice nez v poradku. Jako vedlejsi efekt to ma zdrzeni stavby, coz oni samozrejme vitaji. |
|
| Autor: | Lenny [ 5.2.2017 18:07:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Nedokáží zastavit? Vždyť veškerá příprava dálnic D 43, D 52 a D 49 v rozkladu a všechny měly už být částečně provozované. Díky zákonným možnostem se jim podařilo výstavbu odložit i o více než 10 let a stále není přípravě konec. S těmi Vánocemi je to ještě zdvořilé, většinou se čeká na výzvu správního orgánu až si vzpomene, že by se mělo odvolání doplnit, neboť nesplňuje zákonné požadavky. Pokud nebude jedno velké řízení namísto dnešních několika, příprava se nezrychlí. |
|
| Autor: | kot [ 5.2.2017 21:09:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Řekněme to jednoduše : Je to na přes držku... |
|
| Autor: | MickeyMouse [ 7.2.2017 15:02:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Lenny píše: Nedokáží zastavit? D8 taky nezastavil nebo nezastavili. A oni moc dobře vědí, že podobně nezastaví ani D49 nebo D52. Že to zdrží, to ano! A v tom je právě ta pomsta: Když to nemůžu nadobro zastavit, např. prosazením zákona, který změní koncepci dálniční sítě, tak to alespoň co nejvíc zpomalím. |
|
| Autor: | evilcleaner [ 7.2.2017 15:06:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
no jenže jim tato vyčkávací taktika stačí. o západní tangentě brna se snad už ani neuvažuje, což souvisí i s tím že D43 asi taky nikdy nebude. severní část SKOP má podobné vyhlídky a než se dostaví D3 v stč. kraji tak se budeme teleportovat. |
|
| Autor: | kot [ 7.2.2017 23:04:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Ale pánové, nebuďte prosím tak moc negativní. Já VĚŘÍM /doufám, že teleportace bude až po D43 a SKOP. ( Věř a víra tvá tě uzdraví ) Ale moc se mi nesmějte, když mám den blbec jsem na tom jako vy.... |
|
| Autor: | otaznik [ 15.2.2017 17:57:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
http://zlin.idnes.cz/rsd-zada-kvuli-d49 ... zpravy_ras |
|
| Autor: | Radek M [ 16.2.2017 18:28:19 ] | |||
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták | |||
aktualizace stavu přeložky cesty Pravčice - Němčice | Břest
|
||||
| Autor: | Libor87 [ 20.2.2017 17:36:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Neověřoval jsem .. http://www.anoholesov.cz/85-lidovci-blokuji-d49.html |
|
| Autor: | Lynx [ 20.2.2017 18:08:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
"Sdružení podali", nezarovnaný text odstavce, nesmyslný otazník na konci .... to asi nepsal žádný vzdělanec. To ale samozřejmě nevypovídá nic o tom, jestli to je a nebo není pravda. |
|
| Autor: | Lenny [ 20.2.2017 19:53:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Libor87 píše: Neověřoval jsem .. http://www.anoholesov.cz/85-lidovci-blokuji-d49.html To je vtipné, kritizují lidoveckého hejtamana, že se sedí v radě s odvolávači proti D49 a přitom v té radě s nimi sedí taky. |
|
| Stránka 17 z 37 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|