Právě je 27.4.2021 11:07:48




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 916 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 37  Další
 [D49] 4901 Hulín – Fryšták 
Autor Zpráva
 

Příspěvky: 1632
Bydliště: MO
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Nj, do voleb to lepší nebude.
(Oni tam nesedí s nimi, ale proti nim! :mrgreen:)

_________________
Království a půl princezny za 511.


21.2.2017 10:39:00
Profil
 

Příspěvky: 1310
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/doprava/Jako-zeleny-aktivista-blokoval-dalnici-ted-o-ni-na-Cunkove-kraji-rozhoduje-Ekoterorista-zahradnikem-zdravy-rozum-to-nebere-bouri-se-nekteri-476871


24.2.2017 16:46:43
Profil
 

Příspěvky: 84
Bydliště: pár kroků od MÚK Hulín
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
http://zlin.idnes.cz/clovek-ktery-vede- ... zpravy_ppr


7.3.2017 7:50:49
Profil
 

Příspěvky: 925
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
v kontextu s nepříznivými zprávami viz výše přidávám aktuální foto nadjezdu u Pravčic, kde se okolnostem navzdory stále staví... A i na jiných místech trasy je vidět nějaké stroje, pokračuje stavba některých přeložek a skrývka ornice... Ale on to zcela pomýlený pan Vacek jistě brzy zatrhne a budeme tak mít u Pravčic dalšího posla zapomenuté budoucnosti - most, který vede přes nic...


Přílohy:
003 Skrývka ornice Pravčice.jpg
003 Skrývka ornice Pravčice.jpg [ 42.14 KiB | Zobrazeno 9998 krát ]
002 Most Pravčice.jpg
002 Most Pravčice.jpg [ 53.85 KiB | Zobrazeno 9999 krát ]
001 Most Pravčice.jpg
001 Most Pravčice.jpg [ 54.23 KiB | Zobrazeno 9999 krát ]
12.3.2017 12:05:51
Profil
 

Příspěvky: 3097
Bydliště: Trutnov - 49 km od polské dálnice a 53 km od české, 29 km od rozest. české a 17 km od polské.
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Když jsem každoročně jezdil do Itálie na brigády, nemohl jsem pochopit dlouhé vícepolové nadjezdy přes jabloňové sady, které však neměly ani začátek ani konec. Dostat na ně se dalo jedině po vysokém žebříku. Takto to tam trčelo několik let. Až když jsem se po letech vrátil na místo, už pod nimi vedla rychlostní silnice z Bolzana do Merana. Doufám, že to takto neskončí i u nás.

https://www.google.cz/maps/@46.5298947,11.240208,3a,75y,155.57h,89.24t/data=!3m6!1e1!3m4!1s-VkiiN9x9lyEx-GxPywQkg!2e0!7i13312!8i6656?hl=cs

_________________
82 let výstavby dálnic na českém území 1938-2020


12.3.2017 20:21:53
Profil
 

Příspěvky: 925
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Kousek od tohoto budovaného mostu je směrem na Zlín rozestavěný další nadjezd nad dálnicí (polní cesta z Pravčic do Rymic). Zde jsou ale hotové jen náspy, "betonařina" ještě nezačala. Jinak mě na tomto úseku D49 zaráží spíše to, že od Fryštáku se nedá fakticky rozumně nikam pokračovat, natož k I/49 na Vizovice. Po II/490 se sice dojede do samého centra Zlína, kde ale číhá past v podobě nízkého podjezdu pod tratí. Průjezd přes sídliště v Zálešné směrem na Zádveřice je nemyslitelné a obě trasy z Fryštáku do Slušovic přes Lukov nebo Štípu jsou jak horské dráhy, silnice úzké a sama dědina... Takže na exitu D1/D55/D49 u Hulína by mělo být velice dobře značeno, že po D49 to jen do "středu" Zlína a to ještě pro OA... Všichni ostatní včetně LKW musí nadále ject přes Otrokovice...


12.3.2017 22:13:42
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Někde jsem četl, že NA nad x tun zde bude mít zákaz vjezdu.
Obchvat Zálešné připravuje město Zlín, zatím v nedohlednu. Zkapacitnění silnice II/490 po obchvat Zálešné kraj, taky nic.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


12.3.2017 22:24:29
Profil
 

Příspěvky: 84
Bydliště: pár kroků od MÚK Hulín
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
sice jen komentář, ale přeci jen:

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/na ... ako-478624


13.3.2017 10:04:01
Profil
 

Příspěvky: 3097
Bydliště: Trutnov - 49 km od polské dálnice a 53 km od české, 29 km od rozest. české a 17 km od polské.
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Od konce D49 bude rychlejší trasa i do Vsetína. Od Fryštáku se nemusí vracet k silnici 49, tedy do Zlína nebo Slušovic, ale rovnou pokračovat po 489+437. Není to sice žádná široká rychlodráha, ale volba mezi špičkou ve Zlíně či jízdou za kamionem po 69.

Ale i přes Slušovice po 491 budete ve Vsetíně dokonce o více než 10 minut dřív než přes Otrokovice. Pozor, v některých mapách (např.Google) je 491 stále značena postaru přes Hvozdnou, nově vede přes Hrobice. Po této staré trase nesmí nákladní auta už dávno a tudy bych nejel asi ani osobákem.

_________________
82 let výstavby dálnic na českém území 1938-2020


13.3.2017 11:19:56
Profil
 

Příspěvky: 84
Bydliště: pár kroků od MÚK Hulín
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Aktualizovaný leták k 03/17 - zahájení se stále předpokládá na 09/17 :)

https://www.rsd.cz/mapa/attachment/5534 ... 220653.pdf


30.3.2017 10:38:22
Profil
 

Příspěvky: 90
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
http://www.hornilapac.cz/assets/File.as ... menty=1386

Znamená to, že pokud se nikdo neodvolá bude vydáno stavební povolení? Případně o jaké rozhodnutí se jedná?


31.3.2017 13:11:39
Profil
 

Příspěvky: 880
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Nejde o rozhodnutí, ale o výzvu účastníkům řízení k seznámení se stavební dokumentací a dalšími podklady k povolení stavby. Účastnící řízení pak mohou uplatnit své námitky a připomínky, se kterými je stavební úřad povinen se v rozhodnutí o povolení stavby vypořádat.


31.3.2017 13:38:45
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Jedná se o SP na přeložky silnic II. a III. tříd, místních komunikací a polních cest.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


31.3.2017 20:24:53
Profil
 

Příspěvky: 1917
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Pokračování ve stavební řízení a spojení dílčích řízení do jednoho:

http://www.mdcr.cz/getattachment/bffbb2 ... lang=cs-CZ


28.4.2017 12:17:39
Profil
 

Příspěvky: 230
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
V tom rozhodnutí o pokračování se píše, že nedostatky byly odstraněny 11.1.2017, čímž odpadly důvody přerušení. O pokračování bylo rozhodnuto až dne 28.4.2017. Jejich tempo je zjevně vražedné a revírem jsou kanceláře speciálního stavebního úřadu.


28.4.2017 19:58:10
Profil
 

Příspěvky: 354
Bydliště: D11 exit 123 (snad někdy)
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Asi není obvyklé zastat se úředníka na ministerstvu, ale předpokládám, že tam toho 11.1. neseděl se založenýma rukama a asi měl co na práci a nemohl hned začít, když přivezli dodávkou tu dokumentaci.
A tím se dostávám k dalšímu - asi zřejmě ty nedostatky, které odstraňovali několik let, nepřinesli na ministerstvo v jedněch modrých deskách.
A předpokládám (já bych to asi taky tak dělal), že tam asi dají všechny dodatky, úpravy, průzkumy apod. až všechny najednou a nesypou to tam postupně po kouskách.
Vždyť na takovéto časy se často nedostanou úředníci v našich "venkovských" podmínkách s nesrovnatelně menšími stavbami. :?:


28.4.2017 22:42:37
Profil
 

Příspěvky: 84
Bydliště: pár kroků od MÚK Hulín
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Aktuální fotky přeložky u Pravčic + menší shrnutí, jinak žádné nové zásadní info k úseku 4901

http://kromerizsky.denik.cz/zpravy_regi ... 70511.html


15.5.2017 9:47:00
Profil
 

Příspěvky: 90
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Zamítnutí odvolání:
http://www.pravcice.cz/assets/File.ashx ... menty=5545

Tak uvidíme s čím klucí přijdou teď :)


16.5.2017 10:59:47
Profil
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
může mi někdo vysvětlit, co by teď mělo následovat? když proti tomuto rozhodnutí se nelze dále odvolat? vydání stav. povolení? nebo stále "nějaký papír" schází ?

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


16.5.2017 11:16:12
Profil
 

Příspěvky: 90
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Dle mého názoru by mělo následovat vydání stavebního povolení, pokud nebudou "objeveny" v dokumentaci pro stavební povolení nesrovnalosti, které by bránily vydání stavebního povolení.


16.5.2017 11:56:11
Profil
 

Příspěvky: 640
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
http://zlin.idnes.cz/ministerstvo-udeli ... zpravy_ras


22.5.2017 12:18:33
Profil
 

Příspěvky: 655
Bydliště: ValMez
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Prej:
Citace:
„Je to dobrá zpráva, ale definitivně si oddychnu, až budeme mít v ruce právoplatné stavební povolení,“ řekl šéf zlínské pobočky ŘSD Karel Chudárek.

Zdroj: http://zlin.idnes.cz/ministerstvo-udeli ... zpravy_ras


To my ostatní si oddechnem, až se to otevře - staví se to už sedm let! NOVÝ LETÁK
Práce na další stavbě by se taky mohly hýbat rychleji...


22.5.2017 16:58:55
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
špatně, správně je 9 let.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


22.5.2017 20:47:26
Profil
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
V registru smluv se objevila smlouva na zhotovení tohoto úseku z roku 2008, takže jen pro rekapitulaci vysoutěžená cena 7.8 miliardy Kč s DPH, vedoucí sdružení: Skanska DS a.s., dále Stavby silnic a železnic, Metrostav, DSP, Pražské silniční a vodohospodářské stavby
viz.
https://smlouvy.gov.cz/smlouva/2060434

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


30.5.2017 7:39:21
Profil
 

Příspěvky: 37
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Děje se na úseku v současné době něco? V pátek bych se tam chtěl stavit udělat nějaké fotky, videa, tak jestli má cenu tam jezdit?


30.5.2017 18:04:29
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 916 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 37  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz