| Autor |
Zpráva |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Pokračují práce na 2 nadjezdech u Pravčic a dále u Žabárny. U Alexovic, MÚK Holešov a Horního Lapače proběhla skrývka ornice.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 30.5.2017 19:34:41 |
|
 |
|
holbra
Příspěvky: 37
|
 Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Lenny píše: Pokračují práce na 2 nadjezdech u Pravčic a dále u Žabárny. U Alexovic, MÚK Holešov a Horního Lapače proběhla skrývka ornice. Díky zkusím to projet, abych měl představu u rozsahu prací. Snad se bude něco dělat
|
| 31.5.2017 19:07:35 |
|
 |
|
holbra
Příspěvky: 37
|
 Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Tak jsem projel celý úsek a na stavbě se nedělo vůbec nic, ani stroje.
|
| 2.6.2017 15:54:24 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Ale děje, např. Metrostav si dovezl buňku na MÚK Holešov.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 2.6.2017 21:08:31 |
|
 |
|
holbra
Příspěvky: 37
|
 Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Lenny píše: Ale děje, např. Metrostav si dovezl buňku na MÚK Holešov. No dobře, byla tam buňka a malinký dozer, který udělá prd práce  To jsem ani nezmiňoval
|
| 3.6.2017 21:17:50 |
|
 |
|
vondr
Příspěvky: 1973 Bydliště: vodňany
|
 Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Stavba dálnice D49 se odsouvá, aktivistům opět vyšla sázka na křečka Zdroj: http://zlin.idnes.cz/soud-kvuli-kreckov ... zpravy_ras
_________________ Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R
|
| 6.6.2017 12:23:57 |
|
 |
|
Radek M
Příspěvky: 84 Bydliště: pár kroků od MÚK Hulín
|
 Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Zadosti o stavebni povoleni na prelozky silnic 2. a 3. trid se to tyka take, nebo jen hlavni trasy?
|
| 6.6.2017 14:44:49 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Týká se to všech stavebních řízení, u kterých je nutno dokládat v článku uvedenou výjimku.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 6.6.2017 18:58:31 |
|
 |
|
expert
Příspěvky: 230
|
 Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Kdyby se to stavební řízení vedlo podle novely stavebního zákona, tak by nějaké pochybné sdružení nebylo ani účastníkem a tuhle absurdní frašku o několika křečcích bychom si ušetřili.
|
| 8.6.2017 7:31:59 |
|
 |
|
bumbik
Příspěvky: 7216 Bydliště: II/480
|
 Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Mě zajímá jediné, v jakém horizontu soud rozhodne? ptám se zejména proto, že v reportáži ČT předevčírem v Událostech v regionech Brno bylo sděleno, že hejtman Čunek s právníky budou hledat cestu, jak co nejvíce napomoci brzkému zahájení prací
_________________ Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
|
| 8.6.2017 7:37:17 |
|
 |
|
dvs
Příspěvky: 3513
|
 Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
expert píše: Kdyby se to stavební řízení vedlo podle novely stavebního zákona, tak by nějaké pochybné sdružení nebylo ani účastníkem a tuhle absurdní frašku o několika křečcích bychom si ušetřili. I podle té novely, kterou si přehazuje senát a sněmovna, bude sdružení účastníkem takovéto stavby, protože se tam dostane ve fázi EIA.
_________________ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs
|
| 8.6.2017 8:30:12 |
|
 |
|
MickeyMouse
Příspěvky: 852
|
 Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Pokud jsem dobře pochopil informace o novele, tak by se tam sice sdružení tohoto typu dostat měla, ale jen v rámci sdruženého řízení pro povolení stavby, tzn. jednou. A basta! Co by mě kvůli D49 zajímalo víc, zda už rozestavěná stavba bude dál stavěná podle starého nebo nového stavebního zákona?!? Pokud by se stavělo podle nového, budou tyhle tanečky pokračovat až do kolaudace jako na D8. Pokud podle nového, bude se muset provést to sdružené řízení. Takže to asi tak jako tak půjde pomalu 
_________________ Budu rád, až z toho něco smažu: 0136 0301-0305/I a 3011-3012/II 0511 D35 Ostrov-Mohelnice 5501-5502 D49
|
| 8.6.2017 9:16:32 |
|
 |
|
expert
Příspěvky: 230
|
 Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
dvs píše: expert píše: Kdyby se to stavební řízení vedlo podle novely stavebního zákona, tak by nějaké pochybné sdružení nebylo ani účastníkem a tuhle absurdní frašku o několika křečcích bychom si ušetřili. I podle té novely, kterou si přehazuje senát a sněmovna, bude sdružení účastníkem takovéto stavby, protože se tam dostane ve fázi EIA. Ano, jistě, ale my jsme ve fázi samostatného stavebního řízení, kde by už takové sdružení (egeria) nebylo vůbec účastno. Bylo by účastno pouze tehdy, pokud by to řízení bylo sloučeno s EIA.
|
| 8.6.2017 10:56:34 |
|
 |
|
expert
Příspěvky: 230
|
 Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
MickeyMouse píše: Pokud jsem dobře pochopil informace o novele, tak by se tam sice sdružení tohoto typu dostat měla, ale jen v rámci sdruženého řízení pro povolení stavby, tzn. jednou. A basta! Co by mě kvůli D49 zajímalo víc, zda už rozestavěná stavba bude dál stavěná podle starého nebo nového stavebního zákona?!? Pokud by se stavělo podle nového, budou tyhle tanečky pokračovat až do kolaudace jako na D8. Pokud podle nového, bude se muset provést to sdružené řízení. Takže to asi tak jako tak půjde pomalu  Již zahájená řízení se dokončí podle staré úpravy, tedy stavební řízení zcela jistě podle staré. I kdyby se snad postupovalo podle nové, tak by se eia a územní řízení neopakovalo, jen by se udělalo stavební podle nové. Takže žádné sdružené řízení se nemusí provést. To je jen možnost i podle nového.
|
| 8.6.2017 11:09:43 |
|
 |
|
MickeyMouse
Příspěvky: 852
|
 Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Takze to je vlastne pro rychlost stavy/pripravy ta nejhorsi varianta, kdyz se dal pojede podle starych pravidel.
_________________ Budu rád, až z toho něco smažu: 0136 0301-0305/I a 3011-3012/II 0511 D35 Ostrov-Mohelnice 5501-5502 D49
|
| 10.6.2017 21:32:47 |
|
 |
|
Radek M
Příspěvky: 84 Bydliště: pár kroků od MÚK Hulín
|
 Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
|
| 11.6.2017 10:31:05 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Nevíte někdo, kde všude se vyskytoval křeček?
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 11.6.2017 19:53:53 |
|
 |
|
kyk
Příspěvky: 798 Bydliště: Praha, SOKP km 50 st.
|
 Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Pojedeš tam se psem? 
|
| 12.6.2017 6:30:09 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Jen mě zajímalo, jestli to bylo v místech, kde proběhla skrývka ornice.
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 12.6.2017 17:59:59 |
|
 |
|
otaznik
Příspěvky: 640
|
 Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
|
| 27.7.2017 11:56:27 |
|
 |
|
kot
Příspěvky: 5956
|
 Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Ten pohled na kolonku ZS je opravdu více než tristní... To radši nechci ani mluvit o poslední větě ve stavu realizace ! 
|
| 27.7.2017 20:49:49 |
|
 |
|
Radek M
Příspěvky: 84 Bydliště: pár kroků od MÚK Hulín
|
 Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Petice od združení rozvoje dopravní infrastruktury na moravě k projektům D49 a D55 Link a info viz níže: http://www.infrastrukturamorava.cz/blog/detail/83
|
| 3.8.2017 12:50:57 |
|
 |
|
Lenny
Autor
Příspěvky: 9876 Bydliště: na levém břehu Dunaje
|
 Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Víte kolik členů má spolek Egeria, který je proti D 49? Slovy pět viz http://doc.kurzy.cz/static/sbirka-listi ... l3ksbr.pdf
_________________ D47 už máme, teď ještě D48 Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
|
| 8.8.2017 19:25:37 |
|
 |
|
kot
Příspěvky: 5956
|
 Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
A takováhle "obrovská" masa lidí brání co může tolik potřebné výstavbě.... 
|
| 8.8.2017 19:36:08 |
|
 |
|
Tomas 1975
Příspěvky: 482
|
 Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Kote já bych snad ani neřekl lidí, ale de.... a dem.... Brzdí to zcela jednoznačně účelově 
|
| 8.8.2017 20:54:01 |
|
|