Právě je 27.4.2021 11:07:42




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 916 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 37  Další
 [D49] 4901 Hulín – Fryšták 
Autor Zpráva
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Pokračují práce na 2 nadjezdech u Pravčic a dále u Žabárny. U Alexovic, MÚK Holešov a Horního Lapače proběhla skrývka ornice.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


30.5.2017 19:34:41
Profil
 

Příspěvky: 37
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Lenny píše:
Pokračují práce na 2 nadjezdech u Pravčic a dále u Žabárny. U Alexovic, MÚK Holešov a Horního Lapače proběhla skrývka ornice.

Díky zkusím to projet, abych měl představu u rozsahu prací. Snad se bude něco dělat


31.5.2017 19:07:35
Profil
 

Příspěvky: 37
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Tak jsem projel celý úsek a na stavbě se nedělo vůbec nic, ani stroje.


2.6.2017 15:54:24
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Ale děje, např. Metrostav si dovezl buňku na MÚK Holešov.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


2.6.2017 21:08:31
Profil
 

Příspěvky: 37
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Lenny píše:
Ale děje, např. Metrostav si dovezl buňku na MÚK Holešov.


No dobře, byla tam buňka a malinký dozer, který udělá prd práce :D To jsem ani nezmiňoval


3.6.2017 21:17:50
Profil
 

Příspěvky: 1973
Bydliště: vodňany
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Stavba dálnice D49 se odsouvá, aktivistům opět vyšla sázka na křečka
Zdroj: http://zlin.idnes.cz/soud-kvuli-kreckov ... zpravy_ras

_________________
Průběžně doplňovány fotky do alba D3 310/II od Michal R


6.6.2017 12:23:57
Profil
 

Příspěvky: 84
Bydliště: pár kroků od MÚK Hulín
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Zadosti o stavebni povoleni na prelozky silnic 2. a 3. trid se to tyka take, nebo jen hlavni trasy?


6.6.2017 14:44:49
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Týká se to všech stavebních řízení, u kterých je nutno dokládat v článku uvedenou výjimku.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


6.6.2017 18:58:31
Profil
 

Příspěvky: 230
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Kdyby se to stavební řízení vedlo podle novely stavebního zákona, tak by nějaké pochybné sdružení nebylo ani účastníkem a tuhle absurdní frašku o několika křečcích bychom si ušetřili.


8.6.2017 7:31:59
Profil
 

Příspěvky: 7216
Bydliště: II/480
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Mě zajímá jediné, v jakém horizontu soud rozhodne? ptám se zejména proto, že v reportáži ČT předevčírem v Událostech v regionech Brno bylo sděleno, že hejtman Čunek s právníky budou hledat cestu, jak co nejvíce napomoci brzkému zahájení prací

_________________
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...


8.6.2017 7:37:17
Profil
 

Příspěvky: 3513
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
expert píše:
Kdyby se to stavební řízení vedlo podle novely stavebního zákona, tak by nějaké pochybné sdružení nebylo ani účastníkem a tuhle absurdní frašku o několika křečcích bychom si ušetřili.

I podle té novely, kterou si přehazuje senát a sněmovna, bude sdružení účastníkem takovéto stavby, protože se tam dostane ve fázi EIA.

_________________
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MIDIGames.DanceBetweenBombs


8.6.2017 8:30:12
Profil
 

Příspěvky: 852
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Pokud jsem dobře pochopil informace o novele, tak by se tam sice sdružení tohoto typu dostat měla, ale jen v rámci sdruženého řízení pro povolení stavby, tzn. jednou. A basta!

Co by mě kvůli D49 zajímalo víc, zda už rozestavěná stavba bude dál stavěná podle starého nebo nového stavebního zákona?!?
Pokud by se stavělo podle nového, budou tyhle tanečky pokračovat až do kolaudace jako na D8.
Pokud podle nového, bude se muset provést to sdružené řízení.
Takže to asi tak jako tak půjde pomalu :cry:

_________________
Budu rád, až z toho něco smažu:
0136
0301-0305/I a 3011-3012/II
0511
D35 Ostrov-Mohelnice
5501-5502
D49


8.6.2017 9:16:32
Profil
 

Příspěvky: 230
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
dvs píše:
expert píše:
Kdyby se to stavební řízení vedlo podle novely stavebního zákona, tak by nějaké pochybné sdružení nebylo ani účastníkem a tuhle absurdní frašku o několika křečcích bychom si ušetřili.

I podle té novely, kterou si přehazuje senát a sněmovna, bude sdružení účastníkem takovéto stavby, protože se tam dostane ve fázi EIA.

Ano, jistě, ale my jsme ve fázi samostatného stavebního řízení, kde by už takové sdružení (egeria) nebylo vůbec účastno. Bylo by účastno pouze tehdy, pokud by to řízení bylo sloučeno s EIA.


8.6.2017 10:56:34
Profil
 

Příspěvky: 230
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
MickeyMouse píše:
Pokud jsem dobře pochopil informace o novele, tak by se tam sice sdružení tohoto typu dostat měla, ale jen v rámci sdruženého řízení pro povolení stavby, tzn. jednou. A basta!

Co by mě kvůli D49 zajímalo víc, zda už rozestavěná stavba bude dál stavěná podle starého nebo nového stavebního zákona?!?
Pokud by se stavělo podle nového, budou tyhle tanečky pokračovat až do kolaudace jako na D8.
Pokud podle nového, bude se muset provést to sdružené řízení.
Takže to asi tak jako tak půjde pomalu :cry:

Již zahájená řízení se dokončí podle staré úpravy, tedy stavební řízení zcela jistě podle staré. I kdyby se snad postupovalo podle nové, tak by se eia a územní řízení neopakovalo, jen by se udělalo stavební podle nové. Takže žádné sdružené řízení se nemusí provést. To je jen možnost i podle nového.


8.6.2017 11:09:43
Profil
 

Příspěvky: 852
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Takze to je vlastne pro rychlost stavy/pripravy ta nejhorsi varianta, kdyz se dal pojede podle starych pravidel.

_________________
Budu rád, až z toho něco smažu:
0136
0301-0305/I a 3011-3012/II
0511
D35 Ostrov-Mohelnice
5501-5502
D49


10.6.2017 21:32:47
Profil
 

Příspěvky: 84
Bydliště: pár kroků od MÚK Hulín
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Info o zablokování SP již i v letáku

https://www.rsd.cz/mapa/attachment/5534 ... 295443.pdf


11.6.2017 10:31:05
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Nevíte někdo, kde všude se vyskytoval křeček?

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


11.6.2017 19:53:53
Profil
 

Příspěvky: 798
Bydliště: Praha, SOKP km 50 st.
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Pojedeš tam se psem? ;-)


12.6.2017 6:30:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Jen mě zajímalo, jestli to bylo v místech, kde proběhla skrývka ornice.

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


12.6.2017 17:59:59
Profil
 

Příspěvky: 640
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
https://www.rsd.cz/mapa/attachment/5534 ... 313130.pdf

I novém letáku stále drží termín 9/2017.


27.7.2017 11:56:27
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Ten pohled na kolonku ZS je opravdu více než tristní... To radši nechci ani mluvit o poslední větě ve stavu realizace ! :zvraci:


27.7.2017 20:49:49
Profil
 

Příspěvky: 84
Bydliště: pár kroků od MÚK Hulín
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Petice od združení rozvoje dopravní infrastruktury na moravě k projektům D49 a D55

Link a info viz níže:

http://www.infrastrukturamorava.cz/blog/detail/83


3.8.2017 12:50:57
Profil
Autor

Příspěvky: 9876
Bydliště: na levém břehu Dunaje
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Víte kolik členů má spolek Egeria, který je proti D 49? Slovy pět viz http://doc.kurzy.cz/static/sbirka-listi ... l3ksbr.pdf

_________________
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)


8.8.2017 19:25:37
Profil
 

Příspěvky: 5956
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
A takováhle "obrovská" masa lidí brání co může tolik potřebné výstavbě.... :zvraci:


8.8.2017 19:36:08
Profil
 

Příspěvky: 482
Příspěvek Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták
Kote já bych snad ani neřekl lidí, ale de.... a dem....
Brzdí to zcela jednoznačně účelově :zvraci:


8.8.2017 20:54:01
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 916 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 37  Další




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz