České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

[D49] 4901 Hulín – Fryšták
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=88&t=122
Stránka 20 z 37

Autor:  Sosa [ 9.8.2017 9:27:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Tak to je na tyto spolky velký počet, obvykle jsou tři, občas už dva rezignovali a je to one man show.

Autor:  michal [ 9.8.2017 10:49:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Ale to je dost zásadní formální nedostatek, když nemá spolek alespoň tři členy, není?

Autor:  Japao Joe [ 9.8.2017 14:24:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Oni si dělají členy navzájem.

Autor:  Marty [ 9.8.2017 14:49:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

U spolků se dělají stanovy buď tak, že všichni členové mají v hlasování stejný hlas nebo že rozhoduje jen předseda. U těch demokratických se už v ČR několikrát stalo, že se do spolku přihlásili bílí koně, ti pak demokraticky přehlasovali původní členy, zvolili svého předsedu a vyvedli ze spolku peníze (čti u Egeria - stáhli žalobu - ale nechci nikoho navádět...) . Proto právníci silně doporučují dělat stanovy nedemokratické, nepřijímat kohokoli atp. Ale snad má k tématu někdo více detailů...resp. mne opraví pokud píšu bláboly...

Autor:  Kuba [ 16.8.2017 16:33:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Zde lze podepsat petici za výstavbu D49 a D55:
https://www.petice24.com/petice_na_podporu_infrastrukturnich_projekt_dalnice_d49_hulin-fry
http://zlin.cz/529247n-lide-mohou-petici-podporit-stavby-dalnic-d45-a-d55

Autor:  Radek M [ 25.8.2017 18:23:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Jen pro doplňení informací -> usnesení soudu ohledne zruseni vyjimky

http://www.infrastrukturamorava.cz/file ... 6/2017-08-
21_Povolen%C3%AD%20odkl%20%C3%BA%C4%8Dinku_31A_208_2017_2500UFws.pdf

Autor:  otaznik [ 31.8.2017 10:23:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Zahájení asi snad jaro 2018 :-) https://www.rsd.cz/mapa/attachment/5534 ... 015324.pdf

Autor:  Lynx [ 31.8.2017 10:36:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

V každém okamžiku platí, že zahájení bude tak za 6 měsíců až dva roky. A to už deset let.

Autor:  Libor87 [ 4.9.2017 12:52:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

A co bude teda následovat nyní? Jaký by měl být postup?

Autor:  Radek M [ 4.9.2017 13:46:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Čeká na rozhodnutí soudu ohledně vyjímky.

Autor:  Kuba [ 11.9.2017 17:00:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

http://zlin.city.cz/zpravodajstvi/ekologove-blokuji-vystavbu-dalnic--zlinska-radnice-ji-chce-prosadit-petici/12493

Autor:  MickeyMouse [ 11.9.2017 21:10:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Co by melo byt to legislativni reseni, ktere bude vyvolano temi 10000 podpisy? Kdyz chce neco 10tis. obcanu, musi se tim zabyvat Parlament?

Autor:  Bobek [ 12.9.2017 8:57:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Asi zase nějaký pokus o "D49 se zaslouží o stát", když to tak hezky nefungovalo u Plzně. :roll:

Autor:  Libor87 [ 24.10.2017 10:15:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Již nějaký čas je hotov nadjezd nad D49 u Pravčic a téměř hotov u Količína. Fotky jsou z konce prázdnin.

Přílohy:
20170817_165015.jpg
20170817_165015.jpg [ 47.42 KiB | Zobrazeno 9377 krát ]
20170817_165011.jpg
20170817_165011.jpg [ 46.28 KiB | Zobrazeno 9377 krát ]
20170817_164907.jpg
20170817_164907.jpg [ 47.52 KiB | Zobrazeno 9377 krát ]

Autor:  Libor87 [ 24.10.2017 10:16:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Foceno pouze z auta. Proto ta "kvalita".

Přílohy:
20170817_165052.jpg
20170817_165052.jpg [ 50.52 KiB | Zobrazeno 9378 krát ]

Autor:  Lenny [ 24.10.2017 16:54:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Na druhém nadjezdu již odbednili mostovku.

Autor:  holbra [ 23.11.2017 21:06:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Zemní práce u Pravčic
https://www.youtube.com/watch?v=2D-pbr7Pb48

Autor:  Radek M [ 10.12.2017 12:21:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Tak ze zahájení na jaře už je zahájení na podzim :)

https://mapapp.rsd.cz/uploads/stavby-fi ... rystak.pdf

Autor:  Kuba [ 8.1.2018 12:03:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Dálnice D49 chybí v návrhu vládních priorit. Zřejmě jen nedopatřením

https://zlin.idnes.cz/programove-prohlaseni-vlada-zlinsky-kraj-dalnice-d49-doprava-plh-/zlin-zpravy.aspx?c=A180105_374266_zlin-zpravy_ras

Autor:  bumbik [ 8.1.2018 14:03:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

priorita nepriorita, já bych si představoval větší tah na branku u všech staveb blokovaných ekoteroristy a to tak, že poslanci schválí podle §90 v časové nouzi hned v 1. čtení novelu zákona 416, která zavede veřejný zájem a znemožní nekonečné blokování a zjednoduší náhrady věcných břemen atd. včetně předčasné držby pozemků a spojených řízení EIA územních a stavebních do tzv. koordinovaného řízení a to pokud možno do jara, aby bylo možno na podzim D49 skutečně začít ... ale když se vrátím nohama na zem, budu rád, když se to stihne schválit do konce mandátu této sněmovny ... takže na D49 se za tu dobu může křeček pěkně rozmnožit ...

Autor:  kot [ 8.1.2018 14:45:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Bumbiku mandátem sněmovny myslíš 4 roky či dobu do předčasných voleb, na které AB nejspíše spoléhá ?

Autor:  Sosa [ 9.1.2018 14:56:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

V současné době na tomto není zájem. V podstatě budování infrastruktury nemá žádná politická strana v programu.

Autor:  Libor87 [ 16.1.2018 12:25:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Nevíte někdo jak je to s tou peticí? Bylo již získáno 10 tisíc podpisů?
O rozsudku soudu předpokládám, že také nikdo nemá informace. Myslíte, že soud rozhodne aspoň do roka od podání žaloby? :)

Autor:  Libor87 [ 12.2.2018 8:03:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Libor Lukáš:
"V sobotu a v neděli Sdružení pro rozvoj dopravní infrastruktury na Moravě ve spolupráci s ŘSD ČR uskutečnilo v OC Čepkov a Centro Zlín podpisovou petiční akci na podporu výstavby dálnice D49 a D55.
Návštěvníci obou obchodních center se v hojném počtu zapojili do této akce a v průběhu víkendu jsme nasbírali více jak 1000 podpisů.
Naprostá většina kolemjdoucích se vyjádřila ve prospěch těchto důležitých infrastrukturních projektů a konstatovala, že křeček polní nemá mít přednost před člověkem-jak si to přejí mnozí ekologičtí aktivisté...
Děkuji za spolupráci ŘSD ČR, ale hlavně občanům za pochopení a za velkou podporu.
Petice bude brzy předložena k projednání do parlamentu, jelikož jsme za celou dobu jejího trvání shromáždili více jak 10.000 podpisů-což je nezanedbatelný počet našich aktivních spoluobčanů a zákonodárci by se danou věcí měli zodpovědně zabývat."

Autor:  paval [ 12.2.2018 14:22:19 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Libore, myslíte si, že takovou akcí uspíšíte výstavbu R49?

Stránka 20 z 37 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/