| České dálnice > Diskusní fórum http://forum.ceskedalnice.cz/ |
|
| [D49] 4901 Hulín – Fryšták http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=88&t=122 |
Stránka 22 z 37 |
| Autor: | Lenny [ 29.5.2018 19:31:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Toto je jedno ze stavebních povolení nutných pro toto stavbu. Jedná se o objekty silnic II. a III. tříd a polních cest, případně místních a účelových komunikací, které vydává stavební úřad obce s rozšířenou působností, v tomto případě Holešov. SÚ Kroměříž vydal SP na objekty na katastru Pravčice a SÚ Zlín vydal SP na objekty ležící v okrese Zlín. SP na hlavní trasu vydává MD. Aspoň bude zase co stavět. Aktuálně probíhají práce na nadjezdu u Žabárny a polní cestě Žabárna - Dolní Ves. |
|
| Autor: | balance [ 30.5.2018 15:55:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Citace: Křeček polní už stavbu dálnice D49 (Hulín - Fryšták) blokovat nebude. Brněnský krajský soud dnes zamítl žalobu aktivistů ze spolku Egeria. Aby se mohla stavba rozjet, musí rozhodnout ještě o dalších 2 žalobách = dalších 33 živočichů. ŘSD má přitom stavební povolení už 10 let. https://twitter.com/Tlachova_CT/status/ ... 0102529024 |
|
| Autor: | bumbik [ 30.5.2018 17:44:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
video ČT http://www.ceskatelevize.cz/ct24/region ... aci-krecek |
|
| Autor: | Honey72 [ 31.5.2018 7:39:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
33 živočichů ? A není to málo ? Neměli by žalobu podat ještě za čeledi, druhy a poddruhy těchto živočichů a samozřejmě za každý kmen, stádo, smečku zvlášť a rozdělit na masožravé, všežravé a býložravé, aby se u soudu nesežrali. |
|
| Autor: | hovi [ 31.5.2018 8:01:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
To je síla! Že se kvůli několika pomateným aktivistům dá takto blokovat výstavba důležité komunikace. :O( Alespoň, že u nás na severu se hnuly ledy a zítra už budeme jezdit mezi Lbc a Jbc po nové silnici! |
|
| Autor: | Sosa [ 31.5.2018 8:12:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Honey72 píše: 33 živočichů ? A není to málo ? Neměli by žalobu podat ještě za čeledi, druhy a poddruhy těchto živočichů a samozřejmě za každý kmen, stádo, smečku zvlášť a rozdělit na masožravé, všežravé a býložravé, aby se u soudu nesežrali. A každý posoudit samostatně. K čemu pak máme EIA? |
|
| Autor: | otaznik [ 1.6.2018 10:56:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
https://zlin.idnes.cz/soud-d49-hulin-fr ... zpravy_ras |
|
| Autor: | bumbik [ 28.6.2018 8:06:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Že by přišla konečně změna legislativy ve prospěch likvidace obstrukcí? https://www.facebook.com/lukaslibor/pos ... 5188239979 PS: v červnu měl rozhodnout soud o žalobě Egerie ohledně raka čmeláka a dalších ... zatím ticho po pěšině? |
|
| Autor: | kot [ 28.6.2018 12:27:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Bumbiku ještě 2 dny mají šanci... |
|
| Autor: | Lenny [ 28.6.2018 17:58:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Letošního roku? |
|
| Autor: | Libor87 [ 29.6.2018 11:41:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Tak předpokládám, že po zamítnutí raka a čmeláka soudem, přijde na řadu čolek a netopýr.... https://zlinsky.denik.cz/zpravy_region/ ... 80627.html |
|
| Autor: | balance [ 2.7.2018 10:16:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Citace: Medvěd, vydra nebo rak říční už nebudou blokovat stavbu dálnice D49 mezi Hulínem a Fryštákem. KS v Brně totiž zamítl druhou ze 3 žalob spolku Egeria. O křečkovi rozhodl už v květnu, zbývají ještě otakárci nebo veverka. Ty rozhodne do konce prázdnin. Zamítne-li, může ŘSD stavět. https://twitter.com/Tlachova_CT/status/ ... 2647379969 |
|
| Autor: | otaznik [ 3.7.2018 12:33:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
https://mapapp.rsd.cz/Upload/Stavby/84/ ... rystak.pdf |
|
| Autor: | vodouch2000 [ 12.7.2018 10:11:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Dálnice D49 má zelenou, soud zamítl žalobu i kvůli čmelákovi a žabám https://zlin.idnes.cz/soud-d49-hulin-fr ... zpravy_ras EDIT: Titulek zní optimističtěji, než to asi ve skutečnosti je. Takže jen další čtení k tématu. |
|
| Autor: | bumbik [ 12.7.2018 10:23:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
jelikož ekoteroristi jistě neřekli poslední slovo, tak je jasné, že po vydání stav. povolení v poslední den lhůty pro odvolání přijde rozklad Dětí Země a jsme tam, kde jsme byli ... |
|
| Autor: | FlakY` [ 14.7.2018 16:05:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Třeba se na vánoce stihne poklepat na základní kámen |
|
| Autor: | Lenny [ 14.7.2018 20:13:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
A proč by se mělo klepat znovu, když se klepalo už 30. 9. 2008? |
|
| Autor: | Tomas Eybl [ 14.7.2018 20:39:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Vida, blíží se výročí. Supermarkety na Zlínsku by měly objednat zvýšené množství Bohemia sektu. Nebo bejsbolových pálek. |
|
| Autor: | bumbik [ 16.7.2018 11:27:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Nový leták: https://mapapp.rsd.cz/Upload/Stavby/84/ ... rystak.pdf píše se tam, že příprava může pokračovat na úrovni vydání stavebního povolení |
|
| Autor: | Radek M [ 16.7.2018 17:32:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Nečeká se náhodou ješte na rozhodnutí o třetí žalobě? |
|
| Autor: | Roman813 [ 16.7.2018 19:08:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Nebyla nahodou ta treti zaloba na usek Frystak - Lipa? Ale pak je to asi spatne i v letaku? |
|
| Autor: | vodouch2000 [ 17.7.2018 8:24:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Já to chápu tak, že všechny tři žaloby byly již vyřešeny a může se na 4901 vydat SP. Píšou tam "poslední rozhodnutí soudu". Tak snad to chyba není. |
|
| Autor: | Libor87 [ 19.7.2018 7:10:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Také si myslím, že třetí žaloba byla na Fryšták - Lípa, která by měla být dořešena do konce prázdnin. Nyní by se mělo pokračovat ve stavebním řízení. |
|
| Autor: | bumbik [ 19.7.2018 8:19:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
v řádu dnů nabyde rozsudek právní moci a do konce července očekávám na úřední desce MDČR Oznámení o pokračování ve stav. řízení na D49 a do půlky září bude na úřední desce Stavební povolení, pak klasika rozklady žaloby atd. a 2020 na jaře kopneme konečně do země |
|
| Autor: | Lenny [ 19.7.2018 18:19:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták |
Do země už jsem kopli několikrát. Aktuálně kopeme na přeložkách polní cesty Fryšták - Žabárna, či na stavbě nadjezdu. Takových optimistických výroků jsem četl spoustu. Dokud nenabude SP právní moci neuvěřím. |
|
| Stránka 22 z 37 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|