České dálnice > Diskusní fórum
http://forum.ceskedalnice.cz/

[D49] 4901 Hulín – Fryšták
http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?f=88&t=122
Stránka 22 z 37

Autor:  Lenny [ 29.5.2018 19:31:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Toto je jedno ze stavebních povolení nutných pro toto stavbu. Jedná se o objekty silnic II. a III. tříd a polních cest, případně místních a účelových komunikací, které vydává stavební úřad obce s rozšířenou působností, v tomto případě Holešov. SÚ Kroměříž vydal SP na objekty na katastru Pravčice a SÚ Zlín vydal SP na objekty ležící v okrese Zlín.
SP na hlavní trasu vydává MD.

Aspoň bude zase co stavět. Aktuálně probíhají práce na nadjezdu u Žabárny a polní cestě Žabárna - Dolní Ves.

Autor:  balance [ 30.5.2018 15:55:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Citace:
Křeček polní už stavbu dálnice D49 (Hulín - Fryšták) blokovat nebude. Brněnský krajský soud dnes zamítl žalobu aktivistů ze spolku Egeria. Aby se mohla stavba rozjet, musí rozhodnout ještě o dalších 2 žalobách = dalších 33 živočichů. ŘSD má přitom stavební povolení už 10 let.

https://twitter.com/Tlachova_CT/status/ ... 0102529024

Autor:  bumbik [ 30.5.2018 17:44:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

video ČT
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/region ... aci-krecek

Autor:  Honey72 [ 31.5.2018 7:39:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

33 živočichů ? A není to málo ? Neměli by žalobu podat ještě za čeledi, druhy a poddruhy těchto živočichů a samozřejmě za každý kmen, stádo, smečku zvlášť a rozdělit na masožravé, všežravé a býložravé, aby se u soudu nesežrali.

Autor:  hovi [ 31.5.2018 8:01:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

To je síla! Že se kvůli několika pomateným aktivistům dá takto blokovat výstavba důležité komunikace. :O( Alespoň, že u nás na severu se hnuly ledy a zítra už budeme jezdit mezi Lbc a Jbc po nové silnici!

Autor:  Sosa [ 31.5.2018 8:12:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Honey72 píše:
33 živočichů ? A není to málo ? Neměli by žalobu podat ještě za čeledi, druhy a poddruhy těchto živočichů a samozřejmě za každý kmen, stádo, smečku zvlášť a rozdělit na masožravé, všežravé a býložravé, aby se u soudu nesežrali.

A každý posoudit samostatně. :zvraci:
K čemu pak máme EIA?

Autor:  otaznik [ 1.6.2018 10:56:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

https://zlin.idnes.cz/soud-d49-hulin-fr ... zpravy_ras

Autor:  bumbik [ 28.6.2018 8:06:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Že by přišla konečně změna legislativy ve prospěch likvidace obstrukcí?
https://www.facebook.com/lukaslibor/pos ... 5188239979

PS: v červnu měl rozhodnout soud o žalobě Egerie ohledně raka čmeláka a dalších ... zatím ticho po pěšině?

Autor:  kot [ 28.6.2018 12:27:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Bumbiku ještě 2 dny mají šanci...

Autor:  Lenny [ 28.6.2018 17:58:34 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Letošního roku? :shock: :mrgreen:

Autor:  Libor87 [ 29.6.2018 11:41:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Tak předpokládám, že po zamítnutí raka a čmeláka soudem, přijde na řadu čolek a netopýr....

https://zlinsky.denik.cz/zpravy_region/ ... 80627.html

Autor:  balance [ 2.7.2018 10:16:19 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Citace:
Medvěd, vydra nebo rak říční už nebudou blokovat stavbu dálnice D49 mezi Hulínem a Fryštákem. KS v Brně totiž zamítl druhou ze 3 žalob spolku Egeria. O křečkovi rozhodl už v květnu, zbývají ještě otakárci nebo veverka. Ty rozhodne do konce prázdnin. Zamítne-li, může ŘSD stavět.

https://twitter.com/Tlachova_CT/status/ ... 2647379969

Autor:  otaznik [ 3.7.2018 12:33:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

https://mapapp.rsd.cz/Upload/Stavby/84/ ... rystak.pdf

Autor:  vodouch2000 [ 12.7.2018 10:11:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Dálnice D49 má zelenou, soud zamítl žalobu i kvůli čmelákovi a žabám
https://zlin.idnes.cz/soud-d49-hulin-fr ... zpravy_ras

EDIT: Titulek zní optimističtěji, než to asi ve skutečnosti je. Takže jen další čtení k tématu.

Autor:  bumbik [ 12.7.2018 10:23:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

jelikož ekoteroristi jistě neřekli poslední slovo, tak je jasné, že po vydání stav. povolení v poslední den lhůty pro odvolání přijde rozklad Dětí Země a jsme tam, kde jsme byli ...

Autor:  FlakY` [ 14.7.2018 16:05:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Třeba se na vánoce stihne poklepat na základní kámen :)

Autor:  Lenny [ 14.7.2018 20:13:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

A proč by se mělo klepat znovu, když se klepalo už 30. 9. 2008?

Autor:  Tomas Eybl [ 14.7.2018 20:39:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Vida, blíží se výročí. Supermarkety na Zlínsku by měly objednat zvýšené množství Bohemia sektu. Nebo bejsbolových pálek.

Autor:  bumbik [ 16.7.2018 11:27:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Nový leták:
https://mapapp.rsd.cz/Upload/Stavby/84/ ... rystak.pdf

píše se tam, že příprava může pokračovat na úrovni vydání stavebního povolení

Autor:  Radek M [ 16.7.2018 17:32:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Nečeká se náhodou ješte na rozhodnutí o třetí žalobě?

Autor:  Roman813 [ 16.7.2018 19:08:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Nebyla nahodou ta treti zaloba na usek Frystak - Lipa? Ale pak je to asi spatne i v letaku?

Autor:  vodouch2000 [ 17.7.2018 8:24:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Já to chápu tak, že všechny tři žaloby byly již vyřešeny a může se na 4901 vydat SP. Píšou tam "poslední rozhodnutí soudu". Tak snad to chyba není.

Autor:  Libor87 [ 19.7.2018 7:10:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Také si myslím, že třetí žaloba byla na Fryšták - Lípa, která by měla být dořešena do konce prázdnin. Nyní by se mělo pokračovat ve stavebním řízení.

Autor:  bumbik [ 19.7.2018 8:19:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

v řádu dnů nabyde rozsudek právní moci a do konce července očekávám na úřední desce MDČR Oznámení o pokračování ve stav. řízení na D49 a do půlky září bude na úřední desce Stavební povolení, pak klasika rozklady žaloby atd. a 2020 na jaře kopneme konečně do země ;-)

Autor:  Lenny [ 19.7.2018 18:19:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: [D49] 4901 Hulín – Fryšták

Do země už jsem kopli několikrát. Aktuálně kopeme na přeložkách polní cesty Fryšták - Žabárna, či na stavbě nadjezdu.
Takových optimistických výroků jsem četl spoustu. Dokud nenabude SP právní moci neuvěřím.

Stránka 22 z 37 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/