Novoroční přání

Jiné dotazy a diskuse k dálniční síti
Odpovědět
Kuba
Příspěvky: 1400
Registrován: 13.5.2009 17:41:16

Novoroční přání

Příspěvek od Kuba »

Navrhuji vyhlásit soutěž o nejlepší přispěvatele roku 2009. Z mého subjektivního pohledu by pořadí bylo následující:

1) jednoznačně kasme - díky naprosto dokonalé fotodokumentaci stavebních prací na jihu Prahy a to celý rok 2 x týdně, fotky den + noc + popisky, neuvěřitelné...

2) subjektivně: tvůrci těchto stránek mapman + petr pokorný + Lenny za provoz a aktualizaci vlastních stránek, všichni informace evidentně z profese, ze zákulisí, objektivní

3) všichni občasní fotopřispěvující: StankleyK za průběžné fotky D8, Petr Mančal, Jan Mynařík, Petr K ale i další

Všem přeji šťastný Nová rok!
Martin Vedral
Příspěvky: 89
Registrován: 29.4.2009 23:09:02

Re: Novoroční přání

Příspěvek od Martin Vedral »

No já bych rozhodně neopomněl Diaľničiara, bez jehož práce si zahraniční sekci fóra ani nedokážu představit...
Pavel_t
Příspěvky: 126
Registrován: 14.3.2009 18:30:48
Bydliště: Praha

Re: Novoroční přání

Příspěvek od Pavel_t »

V vyberem a oduvodnenim Kuby souhlasim jen bych prohodil 1. a 2. misto s tim, ze bych na 1. misto uvedl krome autoru i Dialniciara coz je v zahranicni sekci defacto autor ;) 1. misto autoru i proto, ze stranky a forum tento rok prodelaly zasadni zmenu.
Standa
Příspěvky: 3795
Registrován: 16.3.2009 7:49:22
Bydliště: Praha

Re: Novoroční přání

Příspěvek od Standa »

Když už se oceňuje, nemělo by se zapomenout ani na ty, kdo sem pravidelně dávají zajímavé odkazy, např. na Andyho, se kterým se sice (patrně nejen já ;) ) v hodně názorech neshodnu, ale pravidelně pokrývá průběh EIA i u méně významných akcí!

I já přeji všem autorům, fotografům, dalším přispěvatelům, čtenářům i prostým plkalům na tomto fóru vše nej v roce 2010 :!:
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Novoroční přání

Příspěvek od mapman »

Za sebe a za náš tým bych moc rád poděkoval všem co se věcně zapojují do diskusí, protože bez těch všech by tu to fórum bylo prázdné.

Nemá asi smysl konkrétně jmenovat, ale máme tu silnou skupinu z Moravskoslezského kraje, tímto vás zdravím pánové :D což mě těší a pořád zvažuju, že bych rád nějak lépe rozdělil fórum z hlediska regionů, pokud by vás něco napadlo ;) Ale možná vám to takto vyhovuje ;) Podobně se to týká i krajů s B a U v SPZce :)

Máme tu i pár věcných rejpalů a cyniků, nicméně když se to dělá konstruktivně, jak to dělá např. páně jonášů, tak se dá velmi dobře a věcně diskutovat, takže díky i za to, správná kritika na místě mnohdy dokáže alespoň trochu neutralizovat ty velké růžové brýle některých diskutujících.

Jsou tu pak stálí přispěvovatelé do monitoringu, tři nejčastější jsou myslím andy, Marty a Mario, sekci zahraničí vévodí díky svým schopnostem Diaľničiar, novými fotkami nás neustále zásobují kasme, StanleyK, Jirka, Petr K, Petr Mančal či Honza Mynařík a jiní, pak je tu monitoring letáků ŘSD od tajemného hiob-a :)

K jménům jako Lenny, martini, či ke kolegům v týmu, myslím že nás to baví sem psát právě proto, že je tu hlad po takových informacích a je potřeba v některých věcech dělat jasno a bourat dezinformační vlny a informační mezery, takže v tom hodláme pokračovat, jen se vesele ptejte a žádejte :D

Co přát do nového roku? Pro nás všechny hlavně hodně šťastných a užitečně najetých kilometrů po naší dálniční síti, pro stránky hlavně teď rozjetí nové fotogalerie založené na skutečné databázi fotek a ne statické stránky jako dnes, už je to pro mě čím dál složitější to udržovat, tak snad se posuneme i v tomhle, letošek byl zlomový v tom fóru a dynamice stránek, po tom jsme prahli už dlouho a naštěstí se to osvědčilo ;)

No a hlavně ! Koncem léta po okruhu kolem Prahy! Na titulce vám to už za chvíli taky připomeneme, loňské vypadalo takto a myslím že se úspěšně naplnilo:

Obrázek
banjo
Příspěvky: 219
Registrován: 14.3.2009 16:06:15

Re: Novoroční přání

Příspěvek od banjo »

nez se pro letosek z tohoto fora odmlcim, tak mi take dovolte poprat vsem autorum a prispevatelum do pristiho roku hodne zdravi a mnoho kilometru bez nehod!
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6839
Registrován: 14.3.2009 10:27:45
Bydliště: Ostrava a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Novoroční přání

Příspěvek od Martin z Ostravy »

Takže Vám všem taky přeji vše nejlepší do nového roku, kilometry bez nehod a srážek s blbci. Fóru přeji ještě více čtenářů a aktivních uživatelů a možná ještě více těch nejaktivnějších jako je např. kasme či Jirka a další fotoblázni :) ,
P.S Někoho by bylo třeba do jižních Čech :D
R48 -> D48 se podařilo!
pavel.hrdina
Autor
Příspěvky: 591
Registrován: 25.2.2009 22:39:09
Bydliště: D1 - km 190,45
Kontaktovat uživatele:

Re: Novoroční přání

Příspěvek od pavel.hrdina »

Preju taky vsechno nejlepsi v novem roce 2010 vsem prispevatelum i ctenarum tohoto fora.

Pro uplnost pridavam jeste i aktualni PFko. ;-)

Obrázek
Honza1
Příspěvky: 312
Registrován: 27.8.2013 11:50:10

Re: Novoroční přání

Příspěvek od Honza1 »

Naposledy upravil(a) Honza1 dne 28.12.2014 20:51:08, celkem upraveno 1 x.
DálničářMK
Příspěvky: 182
Registrován: 18.3.2013 9:45:02
Bydliště: Praha-Kunratice/R1 exit 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Novoroční přání

Příspěvek od DálničářMK »

Chci vám popřát do Nového roku hodně štěstí, zdraví a hlavně hodně najetých kilometrů. No prostě šťastný a hodně projetý Nový rok 2014 přejí Dálničáři.
Ať žijí Dálničáři!!! Kdo by mne chtěl kontaktovat po Skypu, tak můj Skype nick je mikikopas16.
Honza1
Příspěvky: 312
Registrován: 27.8.2013 11:50:10

Re: Novoroční přání

Příspěvek od Honza1 »

Obrázek

- více na:http://www.decinskeforum.cz/?p=1105

Pěkný nový rok všem!
Maty
Příspěvky: 219
Registrován: 21.1.2015 20:00:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Novoroční přání

Příspěvek od Maty »

Presunuto
Honza1
Příspěvky: 312
Registrován: 27.8.2013 11:50:10

Re: Novoroční přání

Příspěvek od Honza1 »

Hezký nový rok 2016 z Děčína.

http://www.decinskeforum.cz/?p=1426

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Dotazy a diskuze“