I/11 obecně

Hradec Králové (D11, I/31) – Vamberk (I/14) – (I/43) – Šumperk (I/44) – Bruntál (I/45) – Opava (I/46, I/56, I/57) – Ostrava (D1, I/58, I/56, I/59) – Havířov – Český Těšín (I/48)
Odpovědět
Mike
Příspěvky: 4988
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: I/11 obecně

Příspěvek od Mike »

ona bude pochybná i kombinace R35 + I/36
tu ospravedlní jen ty dvě vesnice za Hradcem
pro vamberk, žamberk, kyšperk je R35 úplně naprd
ale oni to tak chtěli a proto se nerealizovala severní varianta R35
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
kik
Příspěvky: 1008
Registrován: 18.5.2009 15:27:52
Bydliště: Hradec Králové - Labská II

Re: I/11 obecně

Příspěvek od kik »

Obchvat Zamberka ma zacinat kousek na CS u Helvikovic, odkud povede doprava kolem trati a nadrazi a na puvodni smer se napoji ve stoupani k CS u Sedivce (letak by mel byt na strankach RSD). Smutnou pravdou je ze ten obchvat uz mel davno stat protoze prujezd Zamberkem je dost o drzku a pokazde se modlim aby mi na tom prechodu na namesti nekdo na posledni chvili nevlitl. a to tam jezdim skoro krokem. Nastesti i chodci jsou tam velice obezretni.
dvs
Příspěvky: 3622
Registrován: 8.6.2009 12:42:45

Re: I/11 obecně

Příspěvek od dvs »

Leták obchvatu Žamberka.
http://www.rsd.cz/rsd/rsdcat.nsf/0/C141 ... bchvat.pdf
Je to jenom ve fázi vyhledávací studie. V letáku není ani jedno další datum...
Dusanh
Příspěvky: 712
Registrován: 11.5.2010 10:53:25

Re: I/11 obecně

Příspěvek od Dusanh »

Pravidelně jako každý rok jsem se před Silvestrem přesouval po I/11 v trase Ostrava-Červená Voda. U Opavy jsem si všimnul kilometráže, která mi vycházela někam cca do Poděbrad (zhruba v místě, kde byla značka "Hradec Králové 186", je kilometrovník tuším 243).
Jirka L
Moderátor
Příspěvky: 2061
Registrován: 12.5.2014 9:53:51

Re: I/11 obecně

Příspěvek od Jirka L »

Stav vykoupených pozemků pro Doudleby - obchvat

odkaz na plné rozlišení:
Obrázek

náhled v polovičním rozlišení:
Obrázek
Naposledy upravil(a) Jirka L dne 15.3.2015 10:22:40, celkem upraveno 1 x.
Hanes
Příspěvky: 1053
Registrován: 25.2.2014 11:34:01
Bydliště: Javorník/Obertaufkirchen
Kontaktovat uživatele:

Re: I/11 obecně

Příspěvek od Hanes »

Mapka opet :ok:

Bohuzel RSD resi obchvaty vesnic namisto toho aby se zabyvali daleko vetsimi problemy, ktere jsou na I/11 jako obchvaty Castolovic + Kostelce, Zamberka, Jablonneho, Cervene Vody, Rymarova, Bruntalu, Opavy, Havirova a taky peazniho useku s I/44. To jsou dle meho nazoru dulezitejsi reseni dopravy nez prujezd Doudleby.
Na konci světa: I/60 a kousek od civilizace: A 94, jinak na cestě mezi nimi.
Mike
Příspěvky: 4988
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: I/11 obecně

Příspěvek od Mike »

zrovna obchvat jablonného by mě zajímal ;)
jedině tak most 8-)
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
kik
Příspěvky: 1008
Registrován: 18.5.2009 15:27:52
Bydliště: Hradec Králové - Labská II

Re: I/11 obecně

Příspěvek od kik »

Hanesi, ten obchvat Doudleb neni az tak od veci protoze tam je oproti useku za Vamberkem podstatne hustsi doprava, hlavne kamionova do Kvasin. Samozrejme, obchvat Kostelce a Castolovic by byl vynikajici ale tam je trosku problem kudy ho vest. Bud trasou severne od Kostelce a pak pred Castolovicemi to vzit doleva k nadrazi s tim ze by asi byl problem na napojeni na stavajici komunikaci nebo pokracovat dal kolem zameckeho parku a obejit i Castolovice ze severu.
Mozna lepsi reseni by bylo vybudovat novy prutah Kostelce podle trati ale tam by byl problem kolem zameckeho parku kde by se komunikace musela nejak vejit mezi trat a silnici.
U Zamberka je trasa obchvatu jasna, jen se nevi kdy se zacne stavet, Jablonne by se opravdu muselo resit nejakym premostenim ale vzhledem ke studiim o presmerovani I/11 pres Studene na Mladkov a pak teprve k Cervene Vode mi to prijde jako dost zbytecne. A Cervena Voda by se mela resit v ramci nove trasy I/43 mezi Lanskrounem a Mladkovem.
dvs
Příspěvky: 3622
Registrován: 8.6.2009 12:42:45

Re: I/11 obecně

Příspěvek od dvs »

Když už tu padl obchvat Častolovic. Nevíte, co se skrývá pod položkou "obchvat Častolovice" v memorandu k rozšíření průmyslové zóny Solnice Kvasiny.
viz příloha memoranda schválená vládou (tabulka poslední 11. strana)
https://apps.odok.cz/djv-agenda?p_p_id= ... RA9TTB4CJH

Mne to spíš připadá jako obchvat té II. třídy směrem na Solnici, protože investor je kraj, platí sfdi a je tam ve výčtu i "obchvat Domašína". Stejně je u toho termín 2020+. V dohledné době se dočkají tak těch chodníků ... Říkal jsem si, že k tomu i připojí investici na I/36 kolem Borohrádku, aby bylo napojení na R35 a D11. V tomto je ticho po pěšině. Možná to bude tím, že Holice jsou už Pardubický kraj...
kik
Příspěvky: 1008
Registrován: 18.5.2009 15:27:52
Bydliště: Hradec Králové - Labská II

Re: I/11 obecně

Příspěvek od kik »

Co se tyka obchvatu Castolovic tak jsem nasel stary odkaz: http://hradec.idnes.cz/obchvat-castolov ... zpravy_tuu
Jestli se ma opravdu zmenit trasa II/318 a II/321 k zel. zastavce Castolovice tak to asi narazi na odpor ochrancu prirody kvuli zameckemu parku. Ale to nevim jiste, nenasel jsem zatim nikde navrh trasy.
kik
Příspěvky: 1008
Registrován: 18.5.2009 15:27:52
Bydliště: Hradec Králové - Labská II

Re: I/11 obecně

Příspěvek od kik »

Mela by pokracovat silnice oprava v Blesne. A protoze se ma na jare opravovat i soubezna silnice III. tridy Svinary - Belec - Krnovice nebude tak snadne to tam objet. Snad jedine druhou stranou pres Slatinu a Librantice do Trebechovic.
Mike
Příspěvky: 4988
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: I/11 obecně

Příspěvek od Mike »

hlásím, že oprava v Blešně probíhá
v pátek, cca. ve 12hod jsem tam ( zapomenuv na zdejší upozornění ) čekal krásných 47min
dopravu řídili pracovnící stavby, po projetí úsekem bylo v protisměru asi 5aut
tak asi chtěli v Hradci vyvolat zácpu
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
Mike
Příspěvky: 4988
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: I/11 obecně

Příspěvek od Mike »

tak tento víkend to zvládali výrazně lépe
stání v koloně max. 5min
a práce tam odsýpá, tak snad jim tempo vydrží
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
Mike
Příspěvky: 4988
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: I/11 obecně

Příspěvek od Mike »

a blešno plně průjezdné, bez omezení
ano, na začátku obce se sice vyskytuje značka 30, ale čáry namalované, asfalt komfortní...
tak uvidíme, čím nám znepříjemní cestu jinde ( když už se tu mluví o reko 20km D11...)
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
Mike
Příspěvky: 4988
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: I/11 obecně

Příspěvek od Mike »

v Častolovicích nám vybavili přejezd závorami
takže v tom hupu co tam je se ještě víc zhoupnete kvůli výkopům pro kabely

nesmysl typu " přijede vlak od Rychnova do zastávky a závory jdou dolů, všichni na silnici čekáme až nastoupí a vystoupí cestující, vlak odjíždí a závory jdou nahoru" zůstal :kladivo:
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
kik
Příspěvky: 1008
Registrován: 18.5.2009 15:27:52
Bydliště: Hradec Králové - Labská II

Re: I/11 obecně

Příspěvek od kik »

Warcz: já bych řekl, že nejhorší serpentiny nejsou mezi Červenou Vodou a Jablonným, ale mezi Bukovicemi a Bušínem. To stoupaní z Č. Vody nahoru na Suchý vrch je v pohodě a dá se tam i slušně předjíždět.
Jinak souhlas s tím že Pardubický kraj na povrch místy dost kašle a provoz mezi HK a Vamberkem je chvílemi doslova o hubu. Minulý pátek jsme se vraceli tak kolem třetí odpoledne z Orl. hor do HK a jeden debil dostal nápad táhnout druhého debila na laně. Dojel jsem je v Doudlebách a předjet se mi je podařilo az před Česticemi. Možná bych to stihl i dříve, ale vzhledem k provozu v protisměru by to bylo doslova o držku. Jeden mladý debil v bavoráku to stihl na rovince před Kostelcem, ale jen díky tomu, že všichni ostatní stačili včas reagovat a brzdit.
Hanes
Příspěvky: 1053
Registrován: 25.2.2014 11:34:01
Bydliště: Javorník/Obertaufkirchen
Kontaktovat uživatele:

Re: I/11 obecně

Příspěvek od Hanes »

Kik: asi jako i na ostatnich vytizenych silnicich I.tridy.
Na konci světa: I/60 a kousek od civilizace: A 94, jinak na cestě mezi nimi.
Mike
Příspěvky: 4988
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: I/11 obecně

Příspěvek od Mike »

mezi HK a Vamberkem toho asi PaK moc nepatří ne ?
2 Hanes
ona není vytížená, ona je prostě ve špičkách přetížená
jen všichni dělají, že to nevidí a plánují nějaké třípruhy....
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
kot
Příspěvky: 10504
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: I/11 obecně

Příspěvek od kot »

Miku, přesně tak to ale Hanes myslel. Která z jedniček není v průběhu 24 hodin přetížená...
Majkii
Administrátor
Příspěvky: 2963
Registrován: 15.3.2009 14:41:26
Bydliště: SV Čechy

Re: I/11 obecně

Příspěvek od Majkii »

Chystá se přestavba mostu přes Cidlinu v Chlumci, tuší někdo, jak budou zajištěny objízdné trasy?
wazer.cz
Pište česky, prosím!
kik
Příspěvky: 1008
Registrován: 18.5.2009 15:27:52
Bydliště: Hradec Králové - Labská II

Re: I/11 obecně

Příspěvek od kik »

Majkii píše:Chystá se přestavba mostu přes Cidlinu v Chlumci, tuší někdo, jak budou zajištěny objízdné trasy?
Tipnul bych si přes Kladruby a to jen pro osobní a veřejnou dopravu. Kamiónů přes ten most už moc nejezdí, po výstavbě dálnice tam často bývali policajti a pokutovali. I teď tam asi občas hlídkujou, nedávno jsem je tam viděl stát na konci Nového Města směrem do Chlumce.
Lenny
Autor
Příspěvky: 10800
Registrován: 15.3.2009 22:03:53
Bydliště: na levém břehu Dunaje

Re: I/11 obecně

Příspěvek od Lenny »

Rok jsem tama jezdil, a kromě auta u policejní služebny v Chlumci jsem žádné nepotkal.
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
Jirka L
Moderátor
Příspěvky: 2061
Registrován: 12.5.2014 9:53:51

Re: I/11 obecně

Příspěvek od Jirka L »

Nový leták I/11 Žamberk – obchvat
Žádné nové informace, pouze doplněno více podrobností do mapy
Jirka L
Moderátor
Příspěvky: 2061
Registrován: 12.5.2014 9:53:51

Re: I/11 obecně

Příspěvek od Jirka L »

Nový leták I/11 Bruntál - severní obchvat
Žádné změny v něm ale nejsou
Odpovědět

Zpět na „I/11“