MÚK Malovanka

musklin
Příspěvky: 459
Registrován: 10.11.2013 11:54:33

Re: MÚK Malovanka

Příspěvek od musklin »

Taky se dává za příklad vana s teplou vodu, do které když si lehnete a já tu vodu budu p-o-m-a-l-o-u-č-k-u ohřívat, tak se necháte uvařit, ani vás to nebude pálit.
kot
Příspěvky: 10366
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: MÚK Malovanka

Příspěvek od kot »

Teda mě učili na ZDŠ, že se to týká živočichů na nižším vývojovém stupni např. žáby. Tak si říkám, že Jarda Š. nemusí mít tak moc strachu z teplé vody postupně ohřívané. Včas vyskočí.
kasme
VIP
Příspěvky: 3945
Registrován: 25.2.2009 23:11:18
Bydliště: ano
Kontaktovat uživatele:

Re: MÚK Malovanka

Příspěvek od kasme »

Žáby nechte plavat...

Viděl někdo v čem spočívaly úpravy provedené při uzavírce SAT? :)

Je na hlavní trase nalajnován definitivní stav, tzn odbočovák na KV a připojováky směrem do SAT?
MPMP
Příspěvky: 3280
Registrován: 16.3.2009 14:27:36

Re: MÚK Malovanka

Příspěvek od MPMP »

Je a je to typicky "po česku", tedy co nejsložitěji. Při vjezdu do SAT ze severu z rampy se ty 2 pruhy nejprve spojí do levého a ten následně "vykličkuje" doprava do připojovacího. A aby to nebylo tak jednoduché, je přes to teď "plácnuté" oranžové značení v původním směru. Dělalo to na mě dojem, že tam ta oranžová není namalovaná, ale nalepená, ale jistý si nejsem. Je-li to tak, do 14 dnů tam bude "veselo".
Stejně tak z Patočkovy. V definitivním stavu tam jsou od křižovatky s Pod Královkou 3 pruhy (tak, jak se následně rozdělí do 3 směrů), ale přes to je dočasné značení (tady i s vodícími deskami) do 2 pravých a je to tam na té křižovatce docela slušná "šikana". Až to někdo z toho pravého vezme po paměti rovně, bude taky veselo.
Dr.Fe1
Příspěvky: 1886
Registrován: 6.8.2010 22:09:08

Re: MÚK Malovanka

Příspěvek od Dr.Fe1 »

kasme píše:Žáby nechte plavat...

Viděl někdo v čem spočívaly úpravy provedené při uzavírce SAT? :)

Je na hlavní trase nalajnován definitivní stav, tzn odbočovák na KV a připojováky směrem do SAT?
Hlavní práce není vidět, protože spočívá v propojení a vyladění systémů řízení, zabezpečení apod.
adamos
Příspěvky: 1697
Registrován: 15.3.2009 23:32:20
Bydliště: D1, 2,78 km

Re: MÚK Malovanka

Příspěvek od adamos »

To zabezpečení ladí s vlhými nebo suchými kabely?
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
kasme
VIP
Příspěvky: 3945
Registrován: 25.2.2009 23:11:18
Bydliště: ano
Kontaktovat uživatele:

Re: MÚK Malovanka

Příspěvek od kasme »

Dr.Fe1 píše:[Hlavní práce není vidět, protože spočívá v propojení a vyladění systémů řízení, zabezpečení apod.
Jasný! Ale mě hlavně zajímalo to co napsal MPMP a díky mu za to.

Ještě kdyby bylo video nebo fotky :)
MPMP
Příspěvky: 3280
Registrován: 16.3.2009 14:27:36

Re: MÚK Malovanka

Příspěvek od MPMP »

Včerejším průjezdem potvrzeno, že na nájezdové rampě do SAT ze severu je žluté značení pouze nalepené a už včera byly některé 'dočasné" šipky různě zmuchlané a nalepené "o kus dál". Nedovedu si představit, že se s tím má jezdit ještě nejméně 2 měsíce. :(
kot
Příspěvky: 10366
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: MÚK Malovanka

Příspěvek od kot »

to MPMP: Takže mám věřit, že nebude stanoven pro změnu zase další termín otevření? :mrgreen: Já už přestal být optimistou.
kasme
VIP
Příspěvky: 3945
Registrován: 25.2.2009 23:11:18
Bydliště: ano
Kontaktovat uživatele:

Re: MÚK Malovanka

Příspěvek od kasme »

Prý je nově (konečně) 70 km/h ze SAT do tunelu Brusnice :jidlo:
ElWapp
Příspěvky: 1640
Registrován: 14.3.2009 11:42:45
Bydliště: Praha 4

Re: MÚK Malovanka

Příspěvek od ElWapp »

Při dnešním průjezdu jsem si všimnul, že tato značka už je v novém vizuálu (bílá + zelené Ústí): https://mapy.cz/s/lehoderafa
Je to součást nějaké větší akce?
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: MÚK Malovanka

Příspěvek od mapman »

Ano, akce Barr.most - Patočkova vč. souvisejících MUK.
Odpovědět

Zpět na „Městský okruh“