I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Hradec Králové (D11, I/31) – Vamberk (I/14) – (I/43) – Šumperk (I/44) – Bruntál (I/45) – Opava (I/46, I/56, I/57) – Ostrava (D1, I/58, I/56, I/59) – Havířov – Český Těšín (I/48)
Odpovědět
josefnovak
Příspěvky: 74
Registrován: 20.5.2017 17:32:08

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od josefnovak »

Něčím podobným tě nakrmím taky:
- bydlím tu přes 50 let
- 30 let jezdím hromadě lidem přímo kolem baráků, ale běda, aby to udělali oni mě o 160 metrů dál
- bez vedlejších úmyslů jsem si koupil zrestituovanou ornou půdu (bez šance převodu na stavební pozemek) tam, kde se 40 let počítá s PR
- označili nás za vyděrače, přitom kdyby nám dali 20 mega, tak už se jezdí
- my jsme vlastně ti hodní a jenom oni jsou ti zlí

V ŘSD to měli na starosti ti méně chytří, proto to vypadá, jak to vypadá, hold jim ti natvrdlí dali šanci.
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

josefnovak píše:Něčím podobným tě nakrmím taky:
- bydlím tu přes 50 let
- 30 let jezdím hromadě lidem přímo kolem baráků, ale běda, aby to udělali oni mě o 160 metrů dál
- bez vedlejších úmyslů jsem si koupil zrestituovanou ornou půdu (bez šance převodu na stavební pozemek) tam, kde se 40 let počítá s PR
- označili nás za vyděrače, přitom kdyby nám dali 20 mega, tak už se jezdí
- my jsme vlastně ti hodní a jenom oni jsou ti zlí

V ŘSD to měli na starosti ti méně chytří, proto to vypadá, jak to vypadá, hold jim ti natvrdlí dali šanci.
Ty máš nějaký osobní problém? :)
PETR007007
Příspěvky: 269
Registrován: 5.2.2017 19:53:36

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od PETR007007 »

Frenk píše:
josefnovak píše:Něčím podobným tě nakrmím taky:
- bydlím tu přes 50 let
- 30 let jezdím hromadě lidem přímo kolem baráků, ale běda, aby to udělali oni mě o 160 metrů dál
- bez vedlejších úmyslů jsem si koupil zrestituovanou ornou půdu (bez šance převodu na stavební pozemek) tam, kde se 40 let počítá s PR
- označili nás za vyděrače, přitom kdyby nám dali 20 mega, tak už se jezdí
- my jsme vlastně ti hodní a jenom oni jsou ti zlí

V ŘSD to měli na starosti ti méně chytří, proto to vypadá, jak to vypadá, hold jim ti natvrdlí dali šanci.
Ty máš nějaký osobní problém? :)
++++++++++++++++++++++
Koukám, že pokud není "po mojim" bude po zlém. :D
Dovolím si s prominutím pane Nováku malou korekci:
... - bydlím tu, tento měsíc to bude 52 let...
josefnovak
Příspěvky: 74
Registrován: 20.5.2017 17:32:08

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od josefnovak »

To víš, že mám Frenku osobní problémy, ale ty by tady nikoho nezajimaly. Celkem mě potěšilo, že v tom mém "krmení" nic nerozporuješ ;) Já jenom, aby tady neměl nikdo iluze o tom, že by se od tebe dozvěděl, jak ti dobří bojují ze všech sil s těmi zlými.

zlo :crazy: :kladivo: dobro
paja
Příspěvky: 870
Registrován: 3.8.2009 9:43:41

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od paja »

dík za odemknutí vlákna a hádači - klid
josefnovak
Příspěvky: 74
Registrován: 20.5.2017 17:32:08

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od josefnovak »

Asi ne všichni žijeme ve stejném světě, ale dle mě se to bez tlaku (na všech frontách) samo nevyřeší. To že si zdejší diskuze všímají a citují Freislera i v regionálních denících, tak to nejspíš vyvolalo i nějaké "odplaty". Vůbec bych se tomu nedivil, vždyť Richtár chtěl po státu odškodné za to, že mu chodí k baráku protestovat.
Má poslední věta z vrchu se potvrdila, na MD o těch břemenech věděli od roku 2009 a čtyři roky pro to nic neudělali.
Tohle je sice trochu starší dokument, ale zachycuje nejspíš všechny, kteří si v dobré víře zakoupili ornou půdu a vysněné stavební parcely se nedočkali.

A jestli to bude pro zdejší adminy důležité, tak mé příspěvky klidně smažte (všechny), aspoň pochopím, odkud vítr fouká. I když sám netuším, co jsem kde napsal sprostého nebo urážejícího? Jestli jsem někomu nevědomě ublížil, tak se mu omlouvám.
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

Nejlépe je tupě věřit co řekne, nějaký ministr, mluvčí, či jiná osoba. Krmí veřejnost bludy a ta, to, žere. Tak, jak s VB. Těžko někdo přizná, že chyba je jinde. A novináři mají o čem psát.....ale, každý, ať si dělá co chce

A my, se přeci nehádáme, jen se, trošku škádlíme. Doufám, že ses zúčastnil a hlučel na povel, jak veleli kandidáti za ANO..
PETR007007
Příspěvky: 269
Registrován: 5.2.2017 19:53:36

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od PETR007007 »

Netuším proč se téma zamklo. Jediná věc, která se tu může řešit je jen chybějících cca 400m.

I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy je název tohoto blogu.

I/11 Obchvat Opavy je název blogu, který je k tomu aktivní.

Tak o čem se tu tedy můžeme bavit? Stavba je prozatím ukončená!

Nebo to o co se tu snažíme padá na úrodnou půdu a admini jdou proti nám, jdou jim na ruku.

A Poruba byla dnes, stejně jako každý den přetížená a překouřená.

Byla stávka a neodpustím si tento vzkaz od dětí:

Porubské děti Tě „milují“ Dušane!!!
Zdroj: https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy ... 80516.html
Honda
Příspěvky: 476
Registrován: 13.6.2009 15:39:21

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Honda »

Toto vlákno bylo uzavřeno právě kvůli Tobě Petře 007, prosím sklidni hormon ať se tu dá dále diskutovat , někdy to fakt přeháníš, Frenkovi můžeš psát soukromé zprávy.
PETR007007
Příspěvky: 269
Registrován: 5.2.2017 19:53:36

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od PETR007007 »

Honda píše:Toto vlákno bylo uzavřeno právě kvůli Tobě Petře 007, prosím sklidni hormon ať se tu dá dále diskutovat , někdy to fakt přeháníš, Frenkovi můžeš psát soukromé zprávy.


Nepovídej, jenže já tu narozdíl od tebe řeším kde je zakopaný pes v PR. Jestliže jediná věc, která brání v dokončení PR je věcné břemeno, tak co tu chceš jiného asi řešit?
Ritchie
Příspěvky: 6
Registrován: 1.5.2018 11:00:21

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Ritchie »

Vzhledem k tomu, že PR opravdu ještě dlouho nepojede, mohla by se cesta využít třeba na závody drasterů, motorek, pořádání hudebních festivalů, poutí nebo kolotočů :) :(
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

Ano, myslím, že je to dobrý nápad, již dnes je to sportoviště a trasa vycházek. Předpokládám, že strážní služba lidi nevyhání.
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Lynx »

Možná by tam mohli uspořádat několikadenní technopárty. Věřím že, pak by dostavbě už nic nebránilo, protože tohle by probralo celou Porubu.
xcav8
Příspěvky: 519
Registrován: 27.5.2010 11:00:52
Bydliště: Brno

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od xcav8 »

Frenk píše:Ano, myslím, že je to dobrý nápad, již dnes je to sportoviště a trasa vycházek. Předpokládám, že strážní služba lidi nevyhání.
Aneb jak si rýpnout aby se opět vyvolala flame war.
Frenk
Příspěvky: 345
Registrován: 6.12.2015 12:33:35

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Frenk »

:ok:
xcav8 píše:
Frenk píše:Ano, myslím, že je to dobrý nápad, již dnes je to sportoviště a trasa vycházek. Předpokládám, že strážní služba lidi nevyhání.
Aneb jak si rýpnout aby se opět vyvolala flame war.
ABEONA
Příspěvky: 35
Registrován: 5.2.2017 19:54:37

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od ABEONA »

Plne fandim PETRovi007007. Nevim, co jiného bychom tu měli resit, nez to PROC NENI STALE DOKONCENA PR, KDO JE TOHO PUVODCEM A JAK TO ZMENIT!!!! Vse ostatní ohledne této cesty uz je vyreseno, takze nejake gabionove zdi mne opravdu nezajimaji. Chodim na demonstrace, pisu starostovi Poruby, Ununckovi na Kraj i na RSD. Nikdo mi není OPET schopen odpovědět, v jakem je proces stadiu a co bychom pro to mohli udelat. Naposled p. Ununcka rikal v TV, když tu byl Babis, ze je zazadano o nove stavebni povoleni, ktere se bude ridit novym zákonem, to znamena, ze muze byt vydano bez vyporadani bremen - viz nize.
V zari ( to jsem se blahove domnívala, ze uz by se mohlo jezdit:):)) bude demonstrace primo
na ul.17. listopadu, to uz by mohlo mit nejaky vetsi ohlas. Technoparty neni spatny napad, ja osobne bych Richtarovi k plotu vykydala vlecku s hnojem, a asi to udelam. Pokud mne smazete, je mi jasne, kdo je admin:):)!!!
........................................
Další zastávka: Prodloužená Rudná
Jednou ze zastávek vlády v demisi byla i Prodloužená Rudná v Ostravě-Porubě. Vládní návštěva na místě tedy na nic převratného nepřišla, všichni se bohužel pouze ubezpečili, že situace je v podstatě pořád stejně bezvýchodná. I když… jeden posun v kauze „(ne)prodloužené Rudné“ přeci jen nastal. „Krajský úřad zrušil všechna bývalá stavební povolení a pustil se do toho s čistým štítem. Má to obrovskou výhodu v tom, že nyní to je podle nových podmínek stavebního zákona, který říká, že se může stavební povolení vydat, byť nepravomocně, i když nejsou vypořádány pozemky. Tím ušetříme asi rok a půl nebo dva roky času,“ vysvětlil pro Deník Jakub Unucka. I tak je ale dostavba ještě běh na delší trať.
Ředitelství silnic a dálnic zároveň řeší manželi Richtárovými požadovaný projekt protihlukové stěny a paralelně se s nimi jedná o technických (nikoliv finančních) podmínkách, za kterých by byli ochotni vzdát se výše uvedených věcných břemen.
Zdroj: https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy ... 80423.html
https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy ... 80423.html
..........................................
PETR007007
Příspěvky: 269
Registrován: 5.2.2017 19:53:36

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od PETR007007 »

Honda píše:Toto vlákno bylo uzavřeno právě kvůli Tobě Petře 007, prosím sklidni hormon ať se tu dá dále diskutovat , někdy to fakt přeháníš, Frenkovi můžeš psát soukromé zprávy.

Nějak ti ta diskuze vázne, tak sem něco konečně nahoď!
:D
Jinak téma zase utichlo, ani v tisku nic, tady nic, je vidět, že další rok bude promrhán a jezdit se letos už nebude, děkuji vám ŘDS, už mám podezření, že se Skalkou jedete napůl.

Nebylo by lepší to téma zase uzamknout?
Sosa
Příspěvky: 2508
Registrován: 17.3.2009 9:43:04

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Sosa »

A co s tím má , dle tebe, ŘSD dělat? Musí postupovat dle zákonů a ty jsou, jaké jsou.
Honda
Příspěvky: 476
Registrován: 13.6.2009 15:39:21

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Honda »

Sosa píše:A co s tím má , dle tebe, ŘSD dělat? Musí postupovat dle zákonů a ty jsou, jaké jsou.
Myslíš si ,že to 007 pochopil ? I Frenk si z něho dělá kozy a pořád provokuje a 007 stále s takovým provokatérem diskutuje (zbytečně).
PETR007007
Příspěvky: 269
Registrován: 5.2.2017 19:53:36

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od PETR007007 »

Sosa
A co s tím má , dle tebe, ŘSD dělat? Musí postupovat dle zákonů a ty jsou, jaké jsou.
ŘDS je jediný subjekt, který s tím může něco dělat, a po aféře, kdy vyšetřování ukázalo prstem ohledně VB by si mělo opravit reputaci a začít konečně něco dělat, bylo by na čase.
Honda
Myslíš si ,že to 007 pochopil ? I Frenk si z něho dělá kozy a pořád provokuje a 007 stále s takovým provokatérem diskutuje (zbytečně).
Jestliže ty jsi IQ daleko pod úrovní normálního člověka, nemusí to logicky znamenat, že ostatní jsou na tom stejně.
Frenk si nedělá kozy nejen ze mne, ale z vás všech. To ti dodnes nedošlo?
Honda
Příspěvky: 476
Registrován: 13.6.2009 15:39:21

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Honda »

PETR007007 píše:Sosa
A co s tím má , dle tebe, ŘSD dělat? Musí postupovat dle zákonů a ty jsou, jaké jsou.
ŘDS je jediný subjekt, který s tím může něco dělat, a po aféře, kdy vyšetřování ukázalo prstem ohledně VB by si mělo opravit reputaci a začít konečně něco dělat, bylo by na čase.
Honda
Myslíš si ,že to 007 pochopil ? I Frenk si z něho dělá kozy a pořád provokuje a 007 stále s takovým provokatérem diskutuje (zbytečně).
Jestliže ty jsi IQ daleko pod úrovní normálního člověka, nemusí to logicky znamenat, že ostatní jsou na tom stejně.
Frenk si nedělá kozy nejen ze mne, ale z vás všech. To ti dodnes nedošlo?
Jo,jo mi to došlo ,proto sním nediskutuji a nikoho neurážím ,měl by ses nad tím zamyslet.
PETR007007
Příspěvky: 269
Registrován: 5.2.2017 19:53:36

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od PETR007007 »

Honda píše:
PETR007007 píše:Sosa
A co s tím má , dle tebe, ŘSD dělat? Musí postupovat dle zákonů a ty jsou, jaké jsou.
ŘDS je jediný subjekt, který s tím může něco dělat, a po aféře, kdy vyšetřování ukázalo prstem ohledně VB by si mělo opravit reputaci a začít konečně něco dělat, bylo by na čase.
Honda
Myslíš si ,že to 007 pochopil ? I Frenk si z něho dělá kozy a pořád provokuje a 007 stále s takovým provokatérem diskutuje (zbytečně).
Jestliže ty jsi IQ daleko pod úrovní normálního člověka, nemusí to logicky znamenat, že ostatní jsou na tom stejně.
Frenk si nedělá kozy nejen ze mne, ale z vás všech. To ti dodnes nedošlo?
Jo,jo mi to došlo ,proto sním nediskutuji a nikoho neurážím ,měl by ses nad tím zamyslet.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Tolik rozporu během dvou příspěvků, zkus si to prosím, aspoň jednou pořádně po sobě přečíst, děkuji.
kot
Příspěvky: 10365
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od kot »

Jinak Petře na doplnění : ŘSD nikoliv ŘDS...
Sosa
Příspěvky: 2508
Registrován: 17.3.2009 9:43:04

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od Sosa »

Naposledy se zeptám, co konkrétně má ŘSD dělat. Prosím konkrétně, ne obecné kecy že něco.
PETR007007
Příspěvky: 269
Registrován: 5.2.2017 19:53:36

Re: I/11 Prodloužená Rudná - Mokré Lazce - Obchvat Opavy

Příspěvek od PETR007007 »

Sosa píše:Naposledy se zeptám, co konkrétně má ŘSD dělat. Prosím konkrétně, ne obecné kecy že něco.
Odvolat ředitele ŘSD (:D díky koty :D ), který to zjevně nezvládl.
Oflastrovat úředníka, který má na svědomí dodnes nevyřešené VB.
Předpokládám, že ŘDS disponuje kvalitnější právní ochranou, než je manželka známého potížisty a na právním poli se jim povede něco použitelného vyhrabat. Jsme přece právní stát, takže právo platí obousměrně.
Není taky problém udělat politické rozhodnutí a stavbu dostavět, tak jak jsme již tady četli. Je mnoho způsobů jak zamést s vyděrači.


Ale má to jen jednu podmínku:CHTÍT.

Ale já mám dojem, že špinavá hra bude pokračovat, úmyslně se budou dál tajit zprávy, jak je vyjednávání daleko, a z lidí z Porubského obvodu si budou vyděrači dělat kozy, tak jako ze mne a z vás ostatních.
Odpovědět

Zpět na „I/11“