[D35] Opatovice – Časy – Ostrov

Hradec Králové – Moravská Třebová – Mohelnice – Olomouc – Lipník nad Bečvou
Odpovědět
Mike
Příspěvky: 4950
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: [D35] Opatovice – Ostrov

Příspěvek od Mike »

Sosa píše: To jako za to, že někdo dodrží dohodu, dávám slevu? I splatnost je součástí dohody.
běžně třeba měsíc
zaplať do týdne a zaplať o 3-5% míň
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
Sosa
Příspěvky: 2508
Registrován: 17.3.2009 9:43:04

Re: [D35] Opatovice – Ostrov

Příspěvek od Sosa »

Mike píše:
Sosa píše: To jako za to, že někdo dodrží dohodu, dávám slevu? I splatnost je součástí dohody.
běžně třeba měsíc
zaplať do týdne a zaplať o 3-5% míň
Ok to chápu, ale to je něco jiného, než bylo původně napsáno. Skonto a dodržení splatnosti není to samé.
martas
Příspěvky: 2466
Registrován: 18.5.2009 20:17:17
Bydliště: Choceň

Re: [D35] Opatovice – Ostrov

Příspěvek od martas »

V záplavě špatných zpráv snad jedna dobrá. Od včerejška je plomba u těch posledních pozemků u Rokytna.
bumbik
Příspěvky: 7944
Registrován: 15.12.2010 11:58:09
Bydliště: poblíž III/4806 a D48

Re: [D35] Opatovice – Ostrov

Příspěvek od bumbik »

zde definitivní tečka za soutěží na zhotovitele Opatovice - Časy:
https://www.vestnikverejnychzakazek.cz/ ... play/79732
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
bumbik
Příspěvky: 7944
Registrován: 15.12.2010 11:58:09
Bydliště: poblíž III/4806 a D48

Re: [D35] Opatovice – Ostrov

Příspěvek od bumbik »

Aktuální stav výkupu pozemků:

Pozemky pro stavbu D35 Opatovice nad Labem - Časy:
k.ú. Opatovice nad Labem - komplet
k.ú. Bukovina nad Labem - komplet
k.ú. Borek - komplet
k.ú. Újezd u Sezemic - komplet
k.ú. Rokytno - komplet
k.ú. Choteč u Holic - komplet
k.ú. Dolní Ředice - komplet
k.ú. Časy - komplet


Pozemky pro stavbu D35 Časy - Ostrov:
k.ú. Velké Koloděje - komplet
k.ú. Dašice - komplet
k.ú. Komárov u Holic - komplet
k.ú. Prachovice u Dašic komplet
k.ú. Dolní Roveň - komplet
k.ú. Horní Roveň komplet

k.ú. Čeradice nad Loučnou - 312/16 a 312/23 (dědické řízení - zahájeno vyvlastnění 3/8)
k.ú. Uhersko - komplet
k.ú. Turov nad Loučnou - komplet
k.ú. Městec - komplet
k.ú. Opočno - komplet
k.ú. Ostrov - komplet


díky martasi ;-) :ok: je na čase požádat o stav. povolení na hl. trasu D35 Opatovice - Časy úsek Újezd u Sezemic - Časy :-) a urychleně vypsat tu novou soutěž na zhotovitele stavby
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
kot
Příspěvky: 10366
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: [D35] Opatovice – Ostrov

Příspěvek od kot »

Urychleně o hlavních prázdninách bumbiku ? Kéž by...
martas
Příspěvky: 2466
Registrován: 18.5.2009 20:17:17
Bydliště: Choceň

Re: [D35] Opatovice – Ostrov

Příspěvek od martas »

Jak jsem zde nedávno sliboval, tak dodávám odkaz na album se snímky zachycující aktuální stav na trase Opatovice - Ostrov. Většina fotek je se skrývkou ornice případně již znovu zarostlé již prozkoumané lokality. Někde se ale stále čile maká. Galerka zde: https://martas1987.rajce.idnes.cz/pruzk ... um-created PS: popisky zkusím dodat
Duben
Příspěvky: 24
Registrován: 11.11.2015 21:26:53

Re: [D35] Opatovice – Ostrov

Příspěvek od Duben »

Stavba úseku dálnice D35 u Opatovic nabere zpoždění. Hradec se tak odlehčení od kamionů jen tak nedočká: https://zpravy.hradeckralove.cz/stavba- ... cka-41532/
kot
Příspěvky: 10366
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: [D35] Opatovice – Ostrov

Příspěvek od kot »

Když je to ta priorita, tak přece NEKECÁME A MAKÁME... :zvraci:
Mike
Příspěvky: 4950
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: [D35] Opatovice – Ostrov

Příspěvek od Mike »

já bych tipoval spíš KAMPAŇ A ÚČELOVKU
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
Lynx
Příspěvky: 3684
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: [D35] Opatovice – Ostrov

Příspěvek od Lynx »

Nerad bych se měnil na Andrejova advokáta, ale co mu vyčítáte konkrétně na této stavbě ?

Že neovládá ÚHOS a nepřinutil je změnit rozhodnutí ? Nebo že nedohlédnul na správnou odpověď ŘSD účastníkům výběrového řízení ? Měl by tedy odvolat Ťoka s Kroupou ?
michal
Příspěvky: 4518
Registrován: 14.3.2009 8:53:04

Re: [D35] Opatovice – Ostrov

Příspěvek od michal »

Babisovo ANO ma pod palcem ministerstvo dopravy uz patym rokem. Uz tretim rokem se tahnou EIA dalnicni priority, z nichz bylo zahajeno co? 1107 bez viditelne stavebni aktivity? Uz vidim, jak nekomu toleruje v tom jeho holdingu, ze priprava akvizice za 5 mld skonci v kopru kvuli proslemu vypisu z obchodniho rejstriku... Leda ze by ten holding ridil jako stat, ne stat jako firmu... Je mi z toho na bliti, ale jeste vic mi je na bliti z toho, kolik lidi si mysli, ze to tady zmeni k lepsimu... Abych nebyl moc OT, v Casech radily kolem I/36 buldozery a dole v dalce, nejspis nekde mistech budouci muk s prelozenou I/36, se prekladalo vedeni VN, byl videt vetsi jerab.
medvid
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2010 10:26:49

Re: [D35] Opatovice – Ostrov

Příspěvek od medvid »

Že neovládá ÚHOS a nepřinutil je změnit rozhodnutí ? :)

To mu vyčítají tak možná jeho voliči. Já nevím Andrej tvrdil že to prostě postaví, tak proč to nepostaví.
Lynx
Příspěvky: 3684
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: [D35] Opatovice – Ostrov

Příspěvek od Lynx »

Celková pomalost výstavby za 5 let co je u vesla, to mu zřejmě vyčítáte oprávněně. Jenom je to trochu OT, protože zrovna tenhle případ s ÚHOS a formálními chybami ŘSD je spíš celkovým nastavením systému za posledních 30 let a i před tím. Protože to je spíš o neuvěřitelném právním formalismu, který tady panuje už od dob Rakouska-Uherska. Kdy i naprostá formální pitomost typu špatného formuláře může shodit projekt za miliardy připravovaný mnoho let. Jsme úředníci na kvadrát. A tohle změnit je úkol na generace.

Jinak ale chápu, že narážíte taky na populistická hesla typu "Prostě to postavíme". Tam se samozřejmě ukázalo, že ani Babiš žádný kouzelný proutek nemá
michal
Příspěvky: 4518
Registrován: 14.3.2009 8:53:04

Re: [D35] Opatovice – Ostrov

Příspěvek od michal »

Pardon, ale jestli dostane supermanažer Agent ještě jedno volební období, aby to tady "napravoval", tak to tady můžeme zabalit úplně...
kik
Příspěvky: 1006
Registrován: 18.5.2009 15:27:52
Bydliště: Hradec Králové - Labská II

Re: [D35] Opatovice – Ostrov

Příspěvek od kik »

Pánové, já už jsem asi paranoidní, ale oan Bureš a spol. mě hodně sere. Samé sliby, koblihy a hlavně sosat dotace pro vlastní firmy. V HK Labské II je permanentní hluk od kamiónů, což ale bohužel nevadí ani vedení města a ani ŘSD. Na tohle téma jsem si několikrát psal s primátorem Finkem, ale ten je jen taková nastrčená figurka, která ani nemá zájem nic řešit Začínám přemýšlet, jakým způsobem by se dala zablokovat I/37 - nebo-li Hradubická, aby se konečně pohnulo s výstavbou D35. Bohužel to bude asi jediný způsob jak pohnout s výstavbou D35 minimálně mezi Opatovicemi a Časy.
Já v Labské II bydím, takže vím, o čem mluvím.....
Mike
Příspěvky: 4950
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: [D35] Opatovice – Ostrov

Příspěvek od Mike »

michal píše:Babisovo ANO ma pod palcem ministerstvo dopravy uz patym rokem.
...
ministerstvo životního prostředí rovněž
ministerstvo financi rovnež

nikdy tu nebyly rozdány karty lépe, ale ono když se řídí stát jako SVOJE firma, tak jsou priority úplně jinde
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
bhs
Příspěvky: 762
Registrován: 27.4.2009 21:40:59
Bydliště: P6---Šumpersko

Re: [D35] Opatovice – Ostrov

Příspěvek od bhs »

2 kik: Jste paranoidní ale nebojte, nejste sám. Co se stavby Opatovice - Časy týká, tak v okamžiku, kdy byl podán rozklad k rozhodnutí UOHS o zrušení výsledku výběrového řízení, měl jste pozvat ředitele UOHS na kávu a přemluvit ho, ať neblbnou a ten výsledek potvrdí
Octavia 1.6 >>> Octavia 1.4 TSI
Michal R
Příspěvky: 1464
Registrován: 17.4.2009 14:10:52
Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice

Re: [D35] Opatovice – Ostrov

Příspěvek od Michal R »

kik píše:Pánové, já už jsem asi paranoidní, ale oan Bureš a spol. mě hodně sere. Samé sliby, koblihy a hlavně sosat dotace pro vlastní firmy. V HK Labské II je permanentní hluk od kamiónů, což ale bohužel nevadí ani vedení města a ani ŘSD. Na tohle téma jsem si několikrát psal s primátorem Finkem, ale ten je jen taková nastrčená figurka, která ani nemá zájem nic řešit Začínám přemýšlet, jakým způsobem by se dala zablokovat I/37 - nebo-li Hradubická, aby se konečně pohnulo s výstavbou D35. Bohužel to bude asi jediný způsob jak pohnout s výstavbou D35 minimálně mezi Opatovicemi a Časy.
Já v Labské II bydím, takže vím, o čem mluvím.....
Tak to se, pane kolego, pletete. Není pravdou, že by primátor Fink neměl zájem nic řešit. To vůbec. Například prodej městské společnosti THHK - ten ho zajímá velmi.... :-)
bumbik
Příspěvky: 7944
Registrován: 15.12.2010 11:58:09
Bydliště: poblíž III/4806 a D48

Re: [D35] Opatovice – Ostrov

Příspěvek od bumbik »

Aktuální stav výkupu pozemků:

Pozemky pro stavbu D35 Opatovice nad Labem - Časy:
k.ú. Opatovice nad Labem - komplet
k.ú. Bukovina nad Labem - komplet
k.ú. Borek - komplet
k.ú. Újezd u Sezemic - komplet
k.ú. Rokytno - komplet
k.ú. Choteč u Holic - komplet
k.ú. Dolní Ředice - komplet
k.ú. Časy - komplet


Pozemky pro stavbu D35 Časy - Ostrov:
k.ú. Velké Koloděje - komplet
k.ú. Dašice - 2475/26 (vyvlastňuje se)
k.ú. Komárov u Holic - komplet
k.ú. Prachovice u Dašic komplet
k.ú. Dolní Roveň - komplet
k.ú. Horní Roveň komplet

k.ú. Čeradice nad Loučnou - 312/16 a 312/23 (dědické řízení - zahájeno vyvlastnění 3/8)
k.ú. Uhersko - komplet
k.ú. Turov nad Loučnou - komplet
k.ú. Městec - komplet
k.ú. Opočno - komplet
k.ú. Ostrov - komplet


tak bohužel bylo zastaveno vkladové řízení vlastnického práva ve prospěch ŘSD vyvlastňovacím úřadem, buď chyba nebo odvolání, tak uvidíme, co bude :evil:
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
Lynx
Příspěvky: 3684
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: [D35] Opatovice – Ostrov

Příspěvek od Lynx »

Mike píše:
michal píše:Babisovo ANO ma pod palcem ministerstvo dopravy uz patym rokem.
...
ministerstvo životního prostředí rovněž
ministerstvo financi rovnež

nikdy tu nebyly rozdány karty lépe, ale ono když se řídí stát jako SVOJE firma, tak jsou priority úplně jinde
Trochu OT, ale já pamatuji na předvolební hesla pražské ODS z roku 2006 kdy do roku 2010 slibovali naprosto konkrétní čísla. Například deset nových stanic metra. 28 km tramvajových tratí, 150 km cyklostezek ... předpokládám, že taky alespoň 50 km pražského okruhu , to si ale už bohužel nepamatuji. Ve volbách ODS získala nadpoloviční většinu hlasů, tedy ideální situace ke splnění slibů. Přitom například stanice metra otevřely do roku 2010 tři namísto slibovaných deseti.... protože samozřejmě už v době kdy to slibovali, tak dobře věděli, že slibují nesmysly. Dokonce nebyly schopni říct ani kterých 10 stanic metra to vlastně mělo být.

Takže tolik asi k politickým slibům kontra realita. Dá se říct, že vyhrát volby je bv tomto pro mnohé noční můra. Pak se není na koho vymluvit a vyjde v plné nahotě najevo, že lidem bezostyšně lžou.
Marooned17
Příspěvky: 1075
Registrován: 27.9.2010 13:01:33
Bydliště: Praha

Re: [D35] Opatovice – Ostrov

Příspěvek od Marooned17 »

Náhodou se pak před volbami 2010 řešilo jak to vypočítat tak, aby to sedělo. Třeba u tramvají započítali i rekonstruované úseky, u metra snad počítali i rozestavěné A apod. U cykla pak 150km cykloTRAS bylo splněno.
Lynx
Příspěvky: 3684
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: [D35] Opatovice – Ostrov

Příspěvek od Lynx »

Dodatečně opravdu vymýšleli, jak to odůvodnit, ale nepodařilo se. Například těch 10 stanic metra nedali dohromady ani s tím rozestavěným áčkem. Dodnes nemá metro od roku 2006 deset nových stanic. Tuším, že od té doby máme Střížkov, Prosek a Letňany na trase C a Bořislavku, Veleslavín, Petřiny a Motol na trase A. Takže sedm.
kot
Příspěvky: 10366
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: [D35] Opatovice – Ostrov

Příspěvek od kot »

Ale před volbami slibuje / a dopředu lže / každá partaj, co sedí v parlamentu nebo by v něm ráda seděla. Za naše prachy...
expert
Příspěvky: 240
Registrován: 1.11.2012 9:18:18

Re: [D35] Opatovice – Ostrov

Příspěvek od expert »

Ve volebním programu ODS z roku 2006 jsou velmi zajímavé věci. Abych se dostal do tématu, tak D35 podle toho programu má být od roku 2010 již zcela hotová. Zajímalo by mne, který fantasta to psal, neboť velmi hrubě popustil uzdu fantazii.
Takže takto to zní:
Za samozřejmé považujeme, že do roku 2010 bude kompletně dokončena dálnice D8 z Prahy do Drážďan
a D47 z Lipníku do Ostravy.
Do roku 2010 postavíme druhé spojení mezi Čechami a Moravou, tedy rychlostní silnici R35 mezi Hradcem
Králové a Olomoucí (Mohelnicí).
Do roku 2010 dokončíme celou dálnici D1, tedy od Prahy až do Ostravy, včetně úseku mezi Kroměříží,
Přerovem a Lipníkem.
Do roku 2010 bude rozestavěn celý úsek dálnice D3 mezi Prahou a Českými Budějovicemi.Dokončen bude
v roce 2012.
Do roku 2010 bude rozestavěn celý úsek pražského okruhu (ESO). Dokončen bude v roce 2013.
Do roku 2010 bude rozestavěna celá trasa rychlostní silnice R6 mezi Prahou a Karlovými Vary.Dokončena
bude do roku 2014.
Do roku 2010 bude rozestavěna část trasy rychlostní silnice R55 mezi Hulínem a Hodonínem. Dokončena
bude v roce 2013.
Do konce roku 2010 bude dostavěna trasa rychlostní silnice R48 mezi Příborem a Českým Těšínem.
Do konce roku 2012 bude rozestavěna celá trasa R35 mezi Hradcem Králové aTurnovem.Dokončena bude
v roce 2014.
Do konce roku 2010 budou postaveny klíčové úseky R7 mezi Prahou a Chomutovem a R4 mezi Příbramí
a Pískem.
Odpovědět

Zpět na „D35“