I/3 (Praha) - Mirošovice - Č. Budějovice - st. hranice

[1. úsek] (D1) – Benešov – Votice (I/18) – (D3)
[2. úsek] České Budějovice (D3) – Kaplice – Rakousko
Odpovědět
matyyy
Příspěvky: 64
Registrován: 22.1.2014 17:41:53

Re: I/3 (Praha) - Mirošovice - Č. Budějovice - st. hranice

Příspěvek od matyyy »

Od Prahy jsem jel přes Neustupov je to 15minut navíc, když nepotkáš vystrašeného Pražáka, co se bojí jet na okresce víc než 40
Rádio doporučovalo Votice - Heřmaničky
Do Prahy jsem čekal - příště jedu přes Záhoří, speciálně když se najdou trotli v Miličíně pustí auta (2 tam stály) ikdyž kolona jela...
matyyy
Příspěvky: 64
Registrován: 22.1.2014 17:41:53

Re: I/3 (Praha) - Mirošovice - Č. Budějovice - st. hranice

Příspěvek od matyyy »

report z dnešního dne
z Prahy: příjezd do kolony 16:41 délka kolony 3km - v rádiu říkali, že čekání 1h pak 40m, pak 30m a nakonec 20m.
kolona na Prahu 1km
do Miličína jsme jeli 20minut pak jsme to vzali v Miličíně přes Záhoří. V Záhoří je zákaz odbočení vpravo (Vyjma zemědělských vozidel) a za 20m Omezení na 3.5t vyjma zem. vozidel.
na zkratce před Miličínem u Favel je zákaz vjezdu mimo dop. obsluhy.

Jet přes Záhoří je super i v tom, že člověk pak jede po D3 úplně sám. Podobně to bude i na druhou stranu.
pivko
Příspěvky: 1019
Registrován: 15.3.2009 23:17:26

Re: I/3 (Praha) - Mirošovice - Č. Budějovice - st. hranice

Příspěvek od pivko »

Tak teď už si servítky brát nebudu. Poslouchej ty dementni diletante, který jsi schvalil, ze následující prodloužený víkend budou rozjebany na světla oba hlavní tahy z Prahy do Českých Budejovic. Kdybych takhle dělal svou práci já, budu mít problém se na sebe ráno podívat do zrcadla, aniž bych se pozvracel.

Dokud se za tohle nebude na hodinu vyhazovat, stav české silniční sítě nemá naději na zlepšení. Howgh.
Naposledy upravil(a) pivko dne 21.9.2018 11:55:32, celkem upraveno 1 x.
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: I/3 (Praha) - Mirošovice - Č. Budějovice - st. hranice

Příspěvek od Lynx »

Dávejte si bacha, mě tady zrušili dva nicky kvůli tomu, že jsem je usvědčil z naprostého diletantství ohledně D8 a to jsem to přitom formuloval ve vší slušnosti ........
pivko
Příspěvky: 1019
Registrován: 15.3.2009 23:17:26

Re: I/3 (Praha) - Mirošovice - Č. Budějovice - st. hranice

Příspěvek od pivko »

Nemám problém to samé říct příslušné osobě přímo do očí a klidně se pod to podepíšu plným jménem a titulem. Tohle už ukazuje tak naprostou neúctu k uživatelům těch už tak těžce zkoušených komunikací, že si to žádnou slušnost nezaslouží.
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: I/3 (Praha) - Mirošovice - Č. Budějovice - st. hranice

Příspěvek od mapman »

Tak mě napadá - silnice I. třídy - Krajský úřad Středočeského kraje, to bude asi lepší místo na stížnost, než tady...
Sosa
Příspěvky: 2508
Registrován: 17.3.2009 9:43:04

Re: I/3 (Praha) - Mirošovice - Č. Budějovice - st. hranice

Příspěvek od Sosa »

Ale na fóru se krásně brečí, ale zkusit to řešit...
pivko
Příspěvky: 1019
Registrován: 15.3.2009 23:17:26

Re: I/3 (Praha) - Mirošovice - Č. Budějovice - st. hranice

Příspěvek od pivko »

Ale jistě, stejně jako posledně na D11, samozřejmě jim napíšu stížnost. Ovšem zdá se mi, že jsem téměř sám, kdo tyhle věci dělá. A tomu bohužel odpovídá také výsledek. Když ostatní spořádaně stojí v těch zcela zbytečných kolonách a přinejhorším nadávají v hospodě nebo na netu, je pak snadný říct, že to vadí jen pár kverulantům.
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: I/3 (Praha) - Mirošovice - Č. Budějovice - st. hranice

Příspěvek od Lynx »

To mi připomnělo slavný výrok Krndy o zpovykaných pražácích .... jestli vy náhodou nejste také zpovykaný :-)

(nic ve zlým, jen vtip)

ODS v Praze si to dokonce celkem vtipně dala na billboardy, že "Zpovykaní pražáci volí ODS" :-)
pivko
Příspěvky: 1019
Registrován: 15.3.2009 23:17:26

Re: I/3 (Praha) - Mirošovice - Č. Budějovice - st. hranice

Příspěvek od pivko »

Asi jsem zpovykanej, když chci, aby u nás tyhle věci fungovaly jako v normální zemi a ne aby to byl pokaždý tenhle Balkán style. Tady se navíc obě omezení musely sejít u jednoho ouřady někdy na středočeským kraji. A jsou pak už jen dvě možnosti. Buďto u své práce nemyslí hlavou, anebo je mu to prostě buřt. Nějaký řidiči, co budou muset někde stát. Mimochodem na té I/4 je důvodem "úprava křižovatky". To opravdu mohli dělat až s tím u Miličína skončí, nebo třeba příští rok, to žádná urgentní oprava fakt není.
adamos
Příspěvky: 1697
Registrován: 15.3.2009 23:32:20
Bydliště: D1, 2,78 km

Re: I/3 (Praha) - Mirošovice - Č. Budějovice - st. hranice

Příspěvek od adamos »

Co se opravuje na I/4?
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
pivko
Příspěvky: 1019
Registrován: 15.3.2009 23:17:26

Re: I/3 (Praha) - Mirošovice - Č. Budějovice - st. hranice

Příspěvek od pivko »

Úprava křižovatky někde u Milína. Cca. 14 dní kyvadlový provoz, včetně prodlouženého víkendu. To opravdu mohlo počkat.
michal
Příspěvky: 4517
Registrován: 14.3.2009 8:53:04

Re: I/3 (Praha) - Mirošovice - Č. Budějovice - st. hranice

Příspěvek od michal »

Už léta letoucí se podivuji nad tím, jak vypadá odbočka ze silnice I. třídy k v. n. Orlík. Teď to tedy konečně vypadá, že se s tím něco děje. Ovšem že se úpravy této křižovatky budou realizovat za pomoci semaforu a jednosměrného provozu na silnici I. třídy, to by mě opravdu nenapadlo. Mám pocit, že ti, kteří jsou za uzavírky odpovědní, zcela rezignovali na následky svých rozhodnutí. Ještě před mnoha lety se třeba na D11 běžně přehazoval provoz 2+1 podle očekávaného víkendového turnusu. Teď už se na to totálně peče... Přikládám aktuální stav na I/4 v 10:00. Kolona má 4 kilometry.
Přílohy
milin.jpg
milin.jpg (94.47 KiB) Zobrazeno 5759 x
michal
Příspěvky: 4517
Registrován: 14.3.2009 8:53:04

Re: I/3 (Praha) - Mirošovice - Č. Budějovice - st. hranice

Příspěvek od michal »

A ještě dodám, že na webu dopravniinfo se o stavebních pracích na I/4 vůbec nepíše...
Přílohy
milin2.jpg
milin2.jpg (117.49 KiB) Zobrazeno 5761 x
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: I/3 (Praha) - Mirošovice - Č. Budějovice - st. hranice

Příspěvek od mapman »

To tě fakt baví takhle lhát nebo si jenom neumíš kliknout o ikonku vedle?
snimek.png
snimek.png (118.88 KiB) Zobrazeno 5755 x
A na D11 za Poděbrady se nikdy předtím nepřehazovalo. Systémově to bylo nastavené jen do Poděbrad. O tom, proč se kolem Chlumce letos nepřehazuje, jsme si psali jinde. A to ještě buďme rádi, že se vůbec může přehazovat - objevují se hlasy, že by se do protisměru mělo převádět jedině při použití mobilních svodidel jako v Německu, to se pak přehazovat nedá (RoadZipper je na tyhle podmínky nepoužitelný).

A už jsme OT...
michal
Příspěvky: 4517
Registrován: 14.3.2009 8:53:04

Re: I/3 (Praha) - Mirošovice - Č. Budějovice - st. hranice

Příspěvek od michal »

Aha. Takže frézování na IIIIIII/1234567 překryje silnici I. třídy a já jsem ten, co si to má dát do měříka 1:100, abych si toho všiml. Super... :ok:
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: I/3 (Praha) - Mirošovice - Č. Budějovice - st. hranice

Příspěvek od mapman »

Aha, takže se vším jsme rychle hotovi a neumíme ani používat filtry atd atd... Hlavně že si umíme stěžovat, že...
michal
Příspěvky: 4517
Registrován: 14.3.2009 8:53:04

Re: I/3 (Praha) - Mirošovice - Č. Budějovice - st. hranice

Příspěvek od michal »

A co jako chcete? Mám se Vám omluvit za to, že to někdo nahrál přes sebe a při běžném použití mapové aplikace to nebylo vidět?
michal
Příspěvky: 4517
Registrován: 14.3.2009 8:53:04

Re: I/3 (Praha) - Mirošovice - Č. Budějovice - st. hranice

Příspěvek od michal »

mapman píše: A na D11 za Poděbrady se nikdy předtím nepřehazovalo. Systémově to bylo nastavené jen do Poděbrad.
Jenže ono tam taky nikdy nejezdilo tolik aut. Ale toho si asi někdo nevšimnul... Systémově to bylo nastavené do Poděbrad... :crazy: :crazy: :crazy: Ale nemusíte my to vysvětlovat. Když se nechce, je to horší, než když to nejde. A s tímto mottem se na našich silnicích setkávám bohužel běžně. A teď to všechno smažte, ať se to náhodou někoho nedotýká a nejsem obviněn ze sexismu, rasismu či sluníčkářství...
pivko
Příspěvky: 1019
Registrován: 15.3.2009 23:17:26

Re: I/3 (Praha) - Mirošovice - Č. Budějovice - st. hranice

Příspěvek od pivko »

Já to říkám pořád, dokud ten tlak veřejnosti nebude takový, že za takhle prováděné opravy půjdou odpovědní činitelé okamžitě od válu, situace se nikdy nezlepší. Opravovat se musí, ale mělo by být zcela automatické, že se to bude dělat tak, aby dopad na provoz byl co nejmenší. A na té D11 je to obzvláště křiklavé. Kolona jak prase a odstavný pruh nevyužitý.
Tom od Budějc
Příspěvky: 209
Registrován: 13.8.2018 20:50:39
Bydliště: u Českých Budějovic

Re: I/3 (Praha) - Mirošovice - Č. Budějovice - st. hranice

Příspěvek od Tom od Budějc »

Ve čtvrtek 20.9. jsem jel z ČB do Prahy, cesta na Tábor cca 2:15 hod. Když jsem jel odpoledne zpět, hlásili na Radiožurnálu kolonu nejen u Miličína, ale i 30 minutovou kolonu u Benešova kvůli nehodě. OK, vzal jsem to přes Písek, v dopravním infu nic nehlásili. A ejhle, kolona u Milína (ještě v pondělí se tam nic nedělalo) a za tím v Čimelicích nehoda a celá I/4 byla uzavřená (dodávka narazila u RD do plynové přípojky, tak to tam zajišťovali hasiči). Nicméně, než jsem se v koloně k tomu místu dostal, už to zase pouštěli. A za Čimelicemi směr Písek další nehoda. Takže opravdu chuťárna...
Sudr
Příspěvky: 686
Registrován: 22.5.2013 11:01:28

Re: I/3 (Praha) - Mirošovice - Č. Budějovice - st. hranice

Příspěvek od Sudr »

Zahájení stavby obchvatu Olbramovic podle nového letáku až 9/2019, tj. posunutí plánu oproti minulému letáku skoro o rok.
Petanecek
Příspěvky: 371
Registrován: 14.11.2012 10:47:44

Re: I/3 (Praha) - Mirošovice - Č. Budějovice - st. hranice

Příspěvek od Petanecek »

A mezitím se tam dostanou zajímavá zvířátka, neb od Benešova je tam krásně vidět pás vymezený pro obchvat, neudržovaný a zanechaný svému.
Zdržuji se hlavně jižně od Dunaje, ale rád se podívám i na severní břeh a sem tam i na západ od Rýna.
Greyfin
Příspěvky: 160
Registrován: 3.5.2009 15:50:49

Re: I/3 (Praha) - Mirošovice - Č. Budějovice - st. hranice

Příspěvek od Greyfin »

Co je pořád za problém u Olbramovic ? Vleče se to pěkně dlouho....
Bobek
Příspěvky: 1636
Registrován: 14.3.2009 6:43:59
Bydliště: MO

Re: I/3 (Praha) - Mirošovice - Č. Budějovice - st. hranice

Příspěvek od Bobek »

Bazarníkovi a pumpařovi se nelíbí, že mu nebudou auta jezdit přímo kolem vjezdu.
Království a půl princezny za 511.
Odpovědět

Zpět na „I/3“