Ministr dopravy Dan Ťok

Příprava, výstavba, provoz, dálniční poplatky, známky, elektronické mýto, PPP, legislativa, tunely, mosty
Odpovědět

Pro jaký čas jste?

SELČ (tzv. letní)
41
51%
SEČ (tzv. zimní)
32
40%
Jiný
8
10%
 
Celkem hlasů: 81

Atos
Příspěvky: 450
Registrován: 30.8.2016 21:05:42
Bydliště: D11 exit 123 (snad někdy)

Re: Ministr dopravy Dan Ťok

Příspěvek od Atos »

Kubajsu: Sosa: kot:
Jestli se už hlasuje, tak jsem taky pro střídání.
adamos
Příspěvky: 1697
Registrován: 15.3.2009 23:32:20
Bydliště: D1, 2,78 km

Re: Ministr dopravy Dan Ťok

Příspěvek od adamos »

Střídat !!
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
Warcz
Příspěvky: 2081
Registrován: 14.3.2009 14:50:43

Re: Ministr dopravy Dan Ťok

Příspěvek od Warcz »

Já nemam problém se střídáním ani nemám problém se zimním ( +1 ), kam patříme. jenom Letní by byl blbost.
Martin96
Příspěvky: 550
Registrován: 3.11.2016 10:11:25
Bydliště: Pardubice - S37, I/36, I/2
Kontaktovat uživatele:

Re: Ministr dopravy Dan Ťok

Příspěvek od Martin96 »

Za mě buď nechat letní a nebo střídat dále. Je hloupost, aby bylo v červnu světlo již ve 3:30, ale ve 20:00 už byla pomalu tma.
Mike
Příspěvky: 4950
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: Ministr dopravy Dan Ťok

Příspěvek od Mike »

nemám se střídáním problém
a díky celoevropské debatě bych soudil, že uprchlíkům je to taky jedno ;)
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
bumbik
Příspěvky: 7942
Registrován: 15.12.2010 11:58:09
Bydliště: poblíž III/4806 a D48

Re: Ministr dopravy Dan Ťok

Příspěvek od bumbik »

zhodnocení stav. sezóny 2018 a výhled na rok 19 nás čeká na tiskovce ministra a šéfa ŘSD Kroupy viz.
http://www.mdcr.cz/Media/Planovane-akce ... iho-redite
Dálnice na papíře už máme, ještě je postavit ...
Lenny
Autor
Příspěvky: 10771
Registrován: 15.3.2009 22:03:53
Bydliště: na levém břehu Dunaje

Re: Ministr dopravy Dan Ťok

Příspěvek od Lenny »

nevíte někdo co je na fotce?
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
Majkii
Administrátor
Příspěvky: 2951
Registrován: 15.3.2009 14:41:26
Bydliště: SV Čechy

Re: Ministr dopravy Dan Ťok

Příspěvek od Majkii »

D0 Exit 15
wazer.cz
Pište česky, prosím!
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Ministr dopravy Dan Ťok

Příspěvek od Lynx »

Dopravní peklo na 12 let, resort dopravy plánuje 660 nových staveb

Zdroj: https://ekonomika.idnes.cz/doprava-mini ... prava_mato
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Ministr dopravy Dan Ťok

Příspěvek od Lynx »

Příští rok se dokončí 46 kilometrů dálnic. Stavím více než moji předchůdci, tvrdí Ťok

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/do ... 47ab5f122/
1975
Příspěvky: 4232
Registrován: 2.7.2009 14:40:00
Bydliště: Poblíž Vysočanské radiály, v budoucnu R520

Re: Ministr dopravy Dan Ťok

Příspěvek od 1975 »

Ťok: Výstavbu dálnic brzdí Děti Země i nedostatek lidí

https://www.euro.cz/byznys/tok-vystavbu ... ign=clanek
alabastr
Příspěvky: 555
Registrován: 5.11.2017 12:50:18
Bydliště: Praha

Re: Ministr dopravy Dan Ťok

Příspěvek od alabastr »

Do roku 2030 budou hotové všechny dálnice, možná i dřív, plánuje ministr Ťok

https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/26 ... inistr-tok

:lol:
1975
Příspěvky: 4232
Registrován: 2.7.2009 14:40:00
Bydliště: Poblíž Vysočanské radiály, v budoucnu R520

Re: Ministr dopravy Dan Ťok

Příspěvek od 1975 »

..tak čistě teoreticky, podle dat v letácích ŘSD, má pravdu - všechny stavby tam uvedené (v těch publikovaných - chybí D55, D43, 518-520 - ale prý přes zimu budou) mají datum uvedení do provozu před 2030:o)
alabastr
Příspěvky: 555
Registrován: 5.11.2017 12:50:18
Bydliště: Praha

Re: Ministr dopravy Dan Ťok

Příspěvek od alabastr »

To je pravda, ale po teoretických dálnicích se dost špatně jezdí ;) ... Jak rád bych tomu věřil...
Kuba
Příspěvky: 1400
Registrován: 13.5.2009 17:41:16

Re: Ministr dopravy Dan Ťok

Příspěvek od Kuba »

Moje tchyně takovéto žvanily označuje krásným výrazem: "Kecal z Prodaný nevěsty"
:D
medvid
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2010 10:26:49

Re: Ministr dopravy Dan Ťok

Příspěvek od medvid »

alabastr píše:Do roku 2030 budou hotové všechny dálnice, možná i dřív, plánuje ministr Ťok

https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/26 ... inistr-tok

:lol:

To je pohádkář, to snad není pravda. Každý kdo potká Babiše se stane sedmilhářem.
Likas
Příspěvky: 808
Registrován: 21.9.2011 10:08:48

Re: Ministr dopravy Dan Ťok

Příspěvek od Likas »

Já jsem tak naštvanej, že mě napadlo podat oznámení o šíření poplašné zprávy. Jen aby se medializovalo jaké to jsou kraviny a jak je tandem MD-ŘSD neschopný.
Jedna věc je, mizerně pracovat a druhá je, mít kolem toho samochvalné kecy a svalovat vinu na okolí.
Aram96
Příspěvky: 7855
Registrován: 13.8.2018 20:56:09
Bydliště: A88-R43-D43-I/43-I/73-?-?

Re: Ministr dopravy Dan Ťok

Příspěvek od Aram96 »

Já jsem rád, že alespoň plány s těmi dálnicemi počítají. Sice Měla tahle základní dálniční síť původně hotová někdy do roku 2020, ale budiž. Co mě ale štve ještě víc, jsou rychlovlaky. To jsou kolikrát kecy, že jako počítají s tím, že tím budou jezdit lidé v roce 2040 nejdřív, to nemůžou myslet vážně. Těch pár našich linek spojující velká města a zahraničí ... Skoro bych řekl, že na některé by mělo dojít před nějakými dálnicemi ...
A druhá věc ohledně dálnic je, že ta základní síť je opravdu hodně základní. Většina směrů přes republiku musí přes Prahu a D0. Nemáme víceméně ani v plánu něco, co by spojovalo Moravu s jižními Čechy a další díra je tak nějak celá I/38. Když se podívám na slováky, tak jejich plány na dálnice a rychlostky jsou takové, že po dostavění budou mít cca 37 km dálnic/1000 km2. To je hustší síť než v Německu. A kde jsme my. Je pravda, že v těch našich nemám započítané současné a plánované 4-pruhové jedničky, to je zase pravda.
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Ministr dopravy Dan Ťok

Příspěvek od Lynx »

Ťok doufá! Coming out vlády filozofů na D1 u Humpolce

https://nazory.aktualne.cz/komentare/to ... f6b220ee8/

Mimochodem, toho 16.prosince stejně nic hotového nebylo, takže by Ťok musel doufat, že na Vysočině nenasněží celou zimu ........
theodor less
Příspěvky: 2757
Registrován: 27.4.2018 23:10:42

Re: Ministr dopravy Dan Ťok

Příspěvek od theodor less »

Všichni kdo je znáte nebo znali vzpomeňte se mnou na:
-toho tuneláře, Pitrova a Mrázkova známého
-toho co rozuměl nejen dopravě, ale i zemědělství a řízení kraje
-toho vizionáře, jehož estébácké metody došly plného uznání až za premiéra Babiše; do našich srdcí se
zapsal vyhladověním firem;některé jsou podvyživené dodnes
-toho velkohubého žvanila; po něm zůstala jen vzpomínka na jeho aroganci a chvástalství
-toho co nic nepostavil, ale trochu toho zboural; ještě mu toho dost zbylo a tak doufá
Jména už mi vypadla, třeba mi napovíte.
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Ministr dopravy Dan Ťok

Příspěvek od Lynx »

Ťok je příliš měkký, na dopravě je třeba přitvrdit, říká premiér Babiš

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/babis-rozhovor- ... domaci_kop
jeni013
Příspěvky: 708
Registrován: 3.2.2010 22:20:52
Bydliště: ValMez

Re: Ministr dopravy Dan Ťok

Příspěvek od jeni013 »

Z toho článku je na blití. Je vidět, že žije v úplně jiném světě.
idnes píše:řešil jsem osobně Děti země, obchvat Přerova, obchvat Břeclavi, to jsou neuvěřitelné příběhy. Ano, já beru kritiku D1, ale také je potřeba se podívat na to, co jsme zdědili, jací ministři tam byli před námi.
Jako fakt - pátý rok ministrem! a AB byl u toho buď MF nebo premiér - co chcete víc!
idnes píše:Pokud někdo říká, že jsem levicový populista, mně je to jedno, protože když mi napíše babička, že se dostane díky slevě za vnoučaty na Šumavu ne jednou za rok, ale čtyřikrát, tak z toho mám radost.
:cry: :lol:
idnes píše:Mně psali známí, kteří jeli z Prahy 14 hodin na jižní Moravu. To není možné.
Eště, že mu to někdo známý napsal, bo mě by asi neuvěřil :oops:
theodor less
Příspěvky: 2757
Registrován: 27.4.2018 23:10:42

Re: Ministr dopravy Dan Ťok

Příspěvek od theodor less »

Andrej Babiš: já budu chtít slyšet od ministra, pokud skutečně Ředitelství silnic a dálnic už dva měsíce ví, že ta firma nefunguje, tak proč to neřešili, ale až když vznikl problém. Teď se rozšířily pruhy, má u toho být policie, ale mělo se to řešit okamžitě. Mě bude zajímat, jestli skutečně mají ve smlouvě možnost, která podle zákona existuje, jestli toho, který skončil na druhém místě, mohou oslovit a že by mohl okamžitě tu firmu nahradit.
Pan ministr je měkký na svoje podřízené.
Dan Ťok:Nejsem měkký, mám prostě jiný manažerský styl, než má pan premiér. Nechci být klonem Andreje Babiše. Nejsem na rozdíl on něho přesvědčený, že dobrých výsledku dosáhnete tím, že budete na lidi řvát a říkat jim, že jsou neschopní úředníci, ale že se jich zastanete a potom jim soukromě řeknete, co chcete a jak chcete, aby pracovali. A to člověk nemusí křičet na jednání nebo v médiích.
Přijde mi nevhodné, když premiér pronáší výroky typu „Ťokovi nemůžete věřit“. Buď mám někoho v týmu, s kým chci pracovat, nebo ho tam nemám a nepracuji s ním. Netuším, proč má teď potřebu říkat, že Ťok je slabý. To mi přijde naprosto nevhodné.
Kdybych měl porušovat zákony, tak jsem tu firmu mohl vyhodit dřív. Ale já je porušovat nemohu. Ta firma dostala první termín, ve kterém měla skončit, neskončila. Dostala druhý termín, a jelikož neskončila, tak teprve pak jsem mohl odstoupit od smlouvy. Nemohu říct: mám pocit, že to nezvládnete, běžte pryč. To by potom daňový poplatník zaplatil za takové machrovské chování a pak byste se mě všichni ptali, kdo to zaplatí.
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Ministr dopravy Dan Ťok

Příspěvek od Lynx »

Ťok se naštval na Babiše: Nechci být jeho klonem a řvát na lidi

https://www.novinky.cz/domaci/492776-to ... -lidi.html

Tak ho asi bude muset Andrej vyhodit. Měkký v řešení problémů, zato ale drzý k nadřízenému. To není dobrá kombinace.
JirkaS
Příspěvky: 2805
Registrován: 14.3.2009 19:25:07

Re: Ministr dopravy Dan Ťok

Příspěvek od JirkaS »

theodor less píše:Přijde mi nevhodné, když premiér pronáší výroky typu „Ťokovi nemůžete věřit“. Buď mám někoho v týmu, s kým chci pracovat, nebo ho tam nemám a nepracuji s ním. Netuším, proč má teď potřebu říkat, že Ťok je slabý. To mi přijde naprosto nevhodné.
Protože jediný, komu máte věřit (každou lež), je Babiš samotný. On je všemi milovaný vůdce, vše vyřeší. Ostatní jsou jen křoví a je je možné kdykoliv vyměnit. On vůbec perlil, někdy předevčírem na tiskovce vlády nebo interpelacích prohlásil, že to byl on, kdo rozkázal Ťokovi otevřít D8 u Ústí. Odkdy o otevření dálnice rozhoduje ministr financí? :roll:
Odpovědět

Zpět na „Všeobecné“