Zmena RZ (kradez puvodni) a dalnicni znamka

Jiné dotazy a diskuse k dálniční síti
Odpovědět
mdiskuze
Příspěvky: 2
Registrován: 17.2.2010 11:27:08

Zmena RZ (kradez puvodni) a dalnicni znamka

Příspěvek od mdiskuze »

Zdravim, vcera mi nekdo ukradl predni SPZku. Dneska jsem si byl pro obe nove znacky, ale premyslim co s dalnicni znamkou. Novou urcite kupovat nechci. Z informaci na sfdi.cz sem se dozvedel, ze se nemusi ani menit. Na dopravnim urade mi rekli at si ofotim velky technicak a vozim ho sebou, kdyz by me chytli.

Tak opravdu nevim co je lepsi a uz vubec nevim co je spravne. Dokaze mi tu nekdo prosim poradit?
balance
Příspěvky: 2183
Registrován: 24.9.2009 10:51:36

Re: Zmena RZ (kradez puvodni) a dalnicni znamka

Příspěvek od balance »

Rozebirano zde
mdiskuze
Příspěvky: 2
Registrován: 17.2.2010 11:27:08

Re: Zmena RZ (kradez puvodni) a dalnicni znamka

Příspěvek od mdiskuze »

Bohuzel jsem tam nenasel reseni k dalnicni znamce :-/. Asi uz jsem slepej.
Martin Vedral
Příspěvky: 89
Registrován: 29.4.2009 23:09:02

Re: Zmena RZ (kradez puvodni) a dalnicni znamka

Příspěvek od Martin Vedral »

mdiskuze píše:Zdravim, vcera mi nekdo ukradl predni SPZku. Dneska jsem si byl pro obe nove znacky, ale premyslim co s dalnicni znamkou. Novou urcite kupovat nechci. Z informaci na sfdi.cz sem se dozvedel, ze se nemusi ani menit. Na dopravnim urade mi rekli at si ofotim velky technicak a vozim ho sebou, kdyz by me chytli.

Tak opravdu nevim co je lepsi a uz vubec nevim co je spravne. Dokaze mi tu nekdo prosim poradit?
Ty dvě informace, které jste dostal, si přeci neprotiřečí... SFDI tvrdí, že se nemusí měnit - souhlasí. A na úřadě vám řekli, že si máte ofotit velkej tecnhničák a vozit ho s sebou - to se určitě hodí - co více na tom nechápete? Já v tom rozpor nevidim... Mně to přijde jasné, prostě si ofoťte velkej techničák a vozte ho s sebou a známku neměňte...
Odpovědět

Zpět na „Dotazy a diskuze“