Připomínky k fóru

Návrh na zlepšení, připomínky a stížnosti
Odpovědět
adamos
Příspěvky: 1697
Registrován: 15.3.2009 23:32:20
Bydliště: D1, 2,78 km

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od adamos »

A teď ještě nastavit defaultní čas, který se zobrazuje, když nejsem přihlášen. Prosím adminy...
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
P_V
Příspěvky: 1708
Registrován: 14.3.2009 15:26:14
Bydliště: Praha

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od P_V »

Není nějaký plugin, který by ten čas přestavoval automaticky?
MPMP
Příspěvky: 3279
Registrován: 16.3.2009 14:27:36

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od MPMP »

Já pozoruji, že se něco v systému změnilo. Léta jsem musel přestavovat letní/zimní čas manuálně a teď ho mám nastaven správně. (Jen pro úplnost, jsem registrován již od roku 2009) Pozoruje někdo další stejné chování?
Bobek
Příspěvky: 1636
Registrován: 14.3.2009 6:43:59
Bydliště: MO

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Bobek »

Jestli už se ten phpBB postup nevryl do podvědomí, já nic nepřehazoval a mám to blbě. (Což mě ovšem nijak zvlášť netrápí.) :)
Království a půl princezny za 511.
adamos
Příspěvky: 1697
Registrován: 15.3.2009 23:32:20
Bydliště: D1, 2,78 km

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od adamos »

také jsem přestavoval manuálně... ale kdyby to tu někdo nepřipomněl, ani bych si toho nevšiml :)
Vždy aktuální mapy na http://www.openstreetmap.org
Našli jste v mapě chybu? Napište mi o ní.
P_V
Příspěvky: 1708
Registrován: 14.3.2009 15:26:14
Bydliště: Praha

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od P_V »

A tak se kvůli uzamčení threadu o Rudné nedozvíme od pana Frenka odpověď na zásadní informaci, na kterou si sám předchozím příspěvkem nahrál... Škoda, takhle ho to jen bude podporovat v rejpání.
Trupman
Příspěvky: 578
Registrován: 21.3.2009 23:12:06

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Trupman »

Nemohl by být na foru tag [map]? Vhodné pro kreslení mapiček dálnic a silnic :)

http://mapbbcode.org/
Jsem chodec, řidič, cyklista, cestující VHD. Get over it.
monin
Příspěvky: 1782
Registrován: 3.12.2010 10:31:31

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od monin »

A nechtěl by jsi takhle náhodou ještě k tomu kávu a vodu zdarma, mapičko? :D
Brno České Budějovice Plzeň Ústí/L. Hradec Králové
Bratislava (SK) Wien (A) Linz (A) Nürnberg (D) Dresden (D) Wroclaw (PL)
Trupman
Příspěvky: 578
Registrován: 21.3.2009 23:12:06

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Trupman »

Ts!
Jsem chodec, řidič, cyklista, cestující VHD. Get over it.
kot
Příspěvky: 10361
Registrován: 17.6.2010 0:19:32

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od kot »

Kód a kávu bych si dal, klidně bez vody monine. :lol:
Piklis
Příspěvky: 2
Registrován: 1.4.2018 8:28:36

Portál ceskedalnice.cz - připomínky, komentáře

Příspěvek od Piklis »

Příspěvky nejsou správně časované. Z nějakého důvodu je na fóru o hodinu víc, než ve skutečnosti.
Martin z Ostravy
Autor
Příspěvky: 6839
Registrován: 14.3.2009 10:27:45
Bydliště: Ostrava a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Martin z Ostravy »

R48 -> D48 se podařilo!
Lynx
Příspěvky: 3683
Registrován: 24.11.2016 8:02:29

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Lynx »

Mě to čas zobrazuje jednou normálně, podruhé o hodinu jinak. A to nejsem registrovaný na začátku.
Piklis
Příspěvky: 2
Registrován: 1.4.2018 8:28:36

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Piklis »

Já jsem regnutý asi půl roku. A hlavně když jsem odhlášený, tak se zobrazuje čas stejně letní. Takže je fórum špatně nastaveno.
theodor less
Příspěvky: 2757
Registrován: 27.4.2018 23:10:42

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od theodor less »

Všeobecné sdělení: Často se stává, že stejné problémy se řeší na mnoha vláknech. Dochází často k dvoukolejnosti, tříkolejnosti….Asi by bylo ideální, kdyby se každý seznámil s tím, co se o věci píše na tomto webu. To je dost namáhavé, protože to znamená projít např. 205 témat ve Všeobecně, 83 témat v Dotazích a diskuzích popřípadě 177 témat v Odpočívce. Možná by bylo řešení přidat jednu úroveň. Prostě by se muselo o jedenkrát více kliknout, ale nemuselo by se tak únavně rolovat. Mám za to, že by stačily přidat tyto kategorie:
-ekonomika, financování staveb
-ekologie
-termíny, doby, rychlost výstavby
- technicko-stavební část (stavební prvky)
-legislativa
-organizace provozu-značky, policie,mýto,známky
-činnost ŘSD, ministerstva, státní správy obecně
-členění a označení dálnic, silnic
-historie
Do těchto kategorií se mi podařilo „zařadit“ všechna témata ze Všeobecně s výjimkou „město Přerov“
Omlouvám se, pokud je můj návrh příliš administrativně náročný, nebo přímo nerealizovatelný.
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22513
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Diaľničiar »

Já a třeba uživatel Standa již asi 3. měsíc registrujeme výpadek funkce zasílání oznámení na e-mail, když dojde SZ navzdory tomu, že tuto volbu máme vybranou. Prosím zkontrolovat, zda nedošlo k nějakému výpadku této funkce. :idea:
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
ElWapp
Příspěvky: 1640
Registrován: 14.3.2009 11:42:45
Bydliště: Praha 4

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od ElWapp »

Prosím, vážně by nešlo nějak provozně oddělit zahraniční sekci od české části fóra? Přijdu si přečíst, co je nového na českých dálnicích, a v aktivních tématech se místo toho zobrazí příspěvky z Bhútánu, Albánie či Ugandy...
theodor less
Příspěvky: 2757
Registrován: 27.4.2018 23:10:42

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od theodor less »

Všechny příspěvky, i ty na které nelze reagovat, se řadí podle data. Je zřejmé, že to není ideální, je zřejmé, že to nevyhovuje asi nikomu. Já si si to vysvětluji tak, že provoz těchto stránek něco stojí, a přeskakování exotických příspěvků s reklamou je cena, kterou platíme za možnost zúčastnit se tohoto fóra.
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od mapman »

ElWapp píše:Prosím, vážně by nešlo nějak provozně oddělit zahraniční sekci od české části fóra? Přijdu si přečíst, co je nového na českých dálnicích, a v aktivních tématech se místo toho zobrazí příspěvky z Bhútánu, Albánie či Ugandy...
Chápu, ale tohle asi neumíme. Nejjednodušší řešení je po přihlášení na fórum jít do mezinárodní sekce a nechat ji celou označit jako přečtenou.
P_V
Příspěvky: 1708
Registrován: 14.3.2009 15:26:14
Bydliště: Praha

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od P_V »

Mohl by to řešit nějaký addon na oblíbení vybraných fór. Nenašel jsem takový, ale zas tak důkladně jsem nehledal.
vodouch2000
Příspěvky: 1223
Registrován: 27.5.2014 14:28:00
Bydliště: D11 - exit 62

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od vodouch2000 »

mapman píše:
ElWapp píše:Prosím, vážně by nešlo nějak provozně oddělit zahraniční sekci od české části fóra? Přijdu si přečíst, co je nového na českých dálnicích, a v aktivních tématech se místo toho zobrazí příspěvky z Bhútánu, Albánie či Ugandy...
Chápu, ale tohle asi neumíme. Nejjednodušší řešení je po přihlášení na fórum jít do mezinárodní sekce a nechat ji celou označit jako přečtenou.
Ano, jen je škoda, že to nejde aplikovat na celou sekci včetně subfór. Musí se v dané sekci každé subfórum otevřít a až tam dát "vše přečíst". Tedy alespoň žiju v přesvědčení, že to nejde.
Japao Joe
Příspěvky: 1040
Registrován: 13.9.2016 22:00:35

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Japao Joe »

Podle mě to jde (pro celou strukturu aktuálně zobrazenou) a nebo úplně nerozumím co je sekce/subfórum.
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od mapman »

Určitě to jde, dole po přehledem fór je "Označit všechna fóra jako přečtená".
theodor less
Příspěvky: 2757
Registrován: 27.4.2018 23:10:42

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od theodor less »

Uvědomil jsem si, že na prosbu o oddělení zahraniční sekce byla odpověď v řádu minut. Mohl bych poprosit o odpověď na podnět z 11.12.2018 ?
Můj návrh směřuje k jednoduššímu dodržování pravidla fóra obsaženém v článku č. 4.
Článek 4:
(1) Před založením nového tématu je uživatel povinen zjistit, pomocí funkce hledat, zda už dané téma neexistuje a tím zabránit duplikacím, a z toho vyplývajícího znepřehlednění fóra.
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od mapman »

To není tak jednoduché, protože většina navrhovaných "fór" by se hodila spíše do odpočívky, kde už obdobná fóra jsou. Tj. vyžaduje to spíš přesun značné části témat a do toho se asi moderátorům moc nechce.
Odpovědět

Zpět na „O tomto fóru a o portálu ceskedalnice.cz“