Praha všeobecně

Pražský a Městský okruh, radiály a ostatní pražské komunikace
Odpovědět
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 22513
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Praha všeobecně

Příspěvek od Diaľničiar »

Nevím, kde to dát, ale při procházení toho, kdo všechno (policie) má hummery jsem narazil i na Prahu :shock: ... :arrow:

Hummer H3
Obrázek

Jestli se to zdá autorům příliš mimo témy, pak to klidně zrušte. 8-)
za lepší silnice a dálnice
Historie výstavby v HR
čtěte a hlasujte
FlakY`
Příspěvky: 1489
Registrován: 14.3.2009 21:34:15
Bydliště: F-M - Praha

Re: Praha všeobecně

Příspěvek od FlakY` »

Na vlastní oči jsem ji viděl kolem mě projet a ze začátku jsem tomu nemohl věřit :shock:
Mě by hlavně zajímalo kam s tím jezdí.
Jezdím na plný plyn... brzdy jsem už odmontoval
Centrum dopravních informačních systémů
Jirka
Příspěvky: 546
Registrován: 14.3.2009 21:58:48

Re: Praha všeobecně

Příspěvek od Jirka »

Praha – Toužimská – Mladoboleslavská 25.6.2010
Stavba spojovací komunikace mezi ulicemi Toužimská a Mladoboleslavská se nemůže rovnat nově stavěným megakřížením a megatunelům, ale obyvatele nebo návštěvníky tohoto regionu by mohly následující fotografie zajímat.
http://www.rychnovinky.cz/11538-praha-t ... -2010.html
MiT
Příspěvky: 52
Registrován: 18.3.2009 13:10:32

Re: Praha všeobecně

Příspěvek od MiT »

Mě hlavně zajímá "3. etapa" - spojení Toužimské s Budovatelskou. Tam vidím dost nejasností, nebo hlavně jednu, zato významou - jak to udělat, aby se stavba vyhla pozemku letiště a současně nevedla obytnou zástavbou a současně překonala trať a současně nestála v přiblížení přistávací dráhy od východu. To by to snad museli zakopat pod zem, ale pak bude starost to napojit na Budovatelskou před MÚK s Vysočanskou radiálou. :?
Web
Příspěvky: 410
Registrován: 2.6.2009 11:43:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Praha všeobecně

Příspěvek od Web »

To bude ale za hodně dlouho. Tahle komunikace se staví jen a pouze proto, aby si soukromý investor mohl postavit paneláčky mezi letištěm v Letňanech a kasárnami ;-) Každopádně v ÚP je to zakresleno na pozemku letiště, podél garáží, zakopáno jenom před prahem dráhy.
pp21
Autor
Příspěvky: 1640
Registrován: 9.3.2009 15:03:16
Bydliště: Praha

Re: Praha všeobecně

Příspěvek od pp21 »

MiT píše:Mě hlavně zajímá "3. etapa" - spojení Toužimské s Budovatelskou...
mapka: http://www.praha14.cz/MC/Obrazky_MC/bud ... telska.gif (ano, to čárkovaný je tunel)
Víc detailů se dá najít v oznámení EIA: http://tomcat.cenia.cz/eia/detail.jsp?v ... &id=PHA395
jonáš
Příspěvky: 4080
Registrován: 15.3.2009 8:32:12

Re: Praha všeobecně

Příspěvek od jonáš »

No a měli by jednim vrzem zakopat i trať 070, aby se dala do Všetat elektrifikovat. Proč hned tunel, stačil by hlubší zářez.
pp21
Autor
Příspěvky: 1640
Registrován: 9.3.2009 15:03:16
Bydliště: Praha

Re: Praha všeobecně

Příspěvek od pp21 »

jonáš píše:No a měli by jednim vrzem zakopat i trať 070, aby se dala do Všetat elektrifikovat. Proč hned tunel, stačil by hlubší zářez.
Moje řeč. Jinak on to spíš než tunel má na tý silnici bejt překrytej zářez ... aneb hrajeme si se slovy ;o)

PS: Pro lepší ilustraci jsem si hodil situačku z dokumentace EIA do Google Earth, aby bylo vidět kde to je.
martin
Autor
Příspěvky: 834
Registrován: 25.2.2009 22:25:13
Bydliště: R1 Exit 16 a D5 Exit 28

Re: Praha všeobecně

Příspěvek od martin »

Musím říct, že v Praze na magistrátě a jednotlivejch radnicích jsou samí kreténi a budu vcelku rád, až Bém se svojí ODS půjde k čertu. Včera jsem zase zaregistroval další buzer značku v Pikovické na rohu s Údolní zakazující průjezd všem krom MHD a VHD. Ať už jdou do prd**e. Nechci vidět ten kolaps, až se to bude všechno cpát přes ten semafůrek na Modřanskou. Kudy z jednoho na břehu na druhý, to nikoho nezajímá. JS věčně v luftě, od Novodvorské a Modřan utaženo se značkama, z centra a z Jeremenkovy taky. Díky debi*ní vyhlášce se na semaforech otáčet nesmí. Hrůza!
vaclav
Příspěvky: 1830
Registrován: 7.4.2010 11:29:27

Re: Praha všeobecně

Příspěvek od vaclav »

klid, myslim, ze od 20/09 se nebudete muset JS vyhybat a na zkratku pres udolni rad zapomenete.
martin
Autor
Příspěvky: 834
Registrován: 25.2.2009 22:25:13
Bydliště: R1 Exit 16 a D5 Exit 28

Re: Praha všeobecně

Příspěvek od martin »

Toto už není o klidu, to je o tom, že určitě nejenom já jsem hluboce nespokojen s tím, jak je v Praze spravována doprava. Pořad se jenom omezuje, buzeruje a tak pořád dokola, pro motoristy se až na čestné výjimky neudělá nic. A abych neremcal jako motorista, pro mě i jako cyklistu je to naprosto zoufalé a to je ještě slušné slovo.

Viz třeba čistění ulic od 7 hodin, proboha proč? To makají ve dvousměnném provozu? Nebo proto, aby parta barevných spoluobčanů mohla být dříva doma? Proč to nemůže být od 8? V 7 hodin většina lidí ještě do zaměstnání nevyráží. Navíc, v 7 hodin jsem je u nás nikdy plošně čistit neviděl.

Nebo ukázka přímo šperkové buzerace v ulici Na Hřebenkách, nejmíň 3 retardéry pro zničení auta a ještě k tomu úsekové měření s 30kou, které vůbec není uvedeno v oficiálním seznamu!

Toto omezení průjezdu je jen kapka v moři. Prý na žádost dopravního podniku s razítkama od policajtů a odboru dopravy. Počkat do 20. samozřejmě nemůžou, když jsem se o tom s nima bavil, jejich vedoucí dělal blbýho. Ani nevěděl pomalu, kde to je. Skoro doslova "tam jezdí tolik aut?". Studii, jaký impakt to bude mít na místní dopravu nemají. Prostě si to tam prsknou a občane, běž se vycpat. To si necháme líbit? Já ne, a pár lidem už jsem to dal sežrat.
jonáš
Příspěvky: 4080
Registrován: 15.3.2009 8:32:12

Re: Praha všeobecně

Příspěvek od jonáš »

No sežrat by se to dalo jedině tak, že by ODS dostala za Prahu pod 5%, ale to se jistě nestane, nadšených stoupenců jsou furt mraky. Kor když Bém 20.9. v přímym přenosu střihne pásku v tunelu na Točný.
kasme
VIP
Příspěvky: 3945
Registrován: 25.2.2009 23:11:18
Bydliště: ano
Kontaktovat uživatele:

Re: Praha všeobecně

Příspěvek od kasme »

jonáš píše:...střihne pásku v tunelu na Točný.
nn, v Radotíně :) :) :)
Mike
Příspěvky: 4950
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: Praha všeobecně

Příspěvek od Mike »

jonáš píše:No sežrat by se to dalo jedině tak, že by ODS dostala za Prahu pod 5%, ale to se jistě nestane, nadšených stoupenců jsou furt mraky.
to je bohužel pravda, viz případ Benda jr.
asi se čeká, až někomu "selže pistole"
ať už na jedné nebo druhé straně "barikády"
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
GiuseppeS
Příspěvky: 560
Registrován: 10.5.2009 14:41:32

Re: Praha všeobecně

Příspěvek od GiuseppeS »

Údolní není průjezdní ulice, blokové čištění v Praze probíhá obvykle od 8 hodin, retardéry jsou kvůli prasatům, co by tam z kopce jeli 70. Ještě nějaké otázky?
JVDB
Příspěvky: 69
Registrován: 24.7.2009 12:29:28

Re: Praha všeobecně

Příspěvek od JVDB »

Asi před čtrnácti dny jsem na mostě Barikádníků zaregistroval značku Zona zákaz stání, bez jakýchkoliv dodatků- nákl. vozidla, mimo parkoviště, atd. Od té doby jsou tyto značky na všech vjezdech a výjezdech z Prahy 7. Dá se tam tedy oficiálně někde zaparkovat?
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Praha všeobecně

Příspěvek od mapman »

Taky jsem to zaznamenal, no dá se zaparkovat buď mimo místní komunikace (tj.ulice) nebo kdekoliv na místě které je označeno [P]čkem, což jsou na 7ce vždy buď modrá zóna nebo placené stání. Závěr, ve všední den na sedmičce zadarmo nepostojíte nikde...
martin
Autor
Příspěvky: 834
Registrován: 25.2.2009 22:25:13
Bydliště: R1 Exit 16 a D5 Exit 28

Re: Praha všeobecně

Příspěvek od martin »

GiuseppeS píše:Údolní není průjezdní ulice, blokové čištění v Praze probíhá obvykle od 8 hodin, retardéry jsou kvůli prasatům, co by tam z kopce jeli 70. Ještě nějaké otázky?
Odkdy není Údolní průjezdní ulice a co to teda je? Do 20.9. to rozhodně není a nebude běžná městská ulice s místním provozem.

Blokové čistění ulic obvykle neprobíhá od osmi, ale od sedmi. Osobně viděno na Praze 5 a 6. Pokud nevěříte, přijďte se 27.8. podívat na Barrandov. Od osmi jsem viděl jenom v centru.

Bez urážky, ale znáte to tam vůbec? Kdyby ano, tak byste věděl, že od Podbělohorské to teda 70kou nedáte, dvakrát musíte dávat přednost, dvě křižovatky z nichž na té druhé bez výrazného zpomalení nevidíte ani doprava, ani doleva. Takový idiot, co tam projede 70, ani retardéry nepotřebuje.

Bohužel jste mě jenom přesvědčil, že jste stejně nekompetentní jako ti na odborech dopravy magistrátu i jednotlivých MČ.
Dr.Fe1
Příspěvky: 1886
Registrován: 6.8.2010 22:09:08

Re: Praha všeobecně

Příspěvek od Dr.Fe1 »

Blokové čištění standardně probíhá v rozsahu 7,00-14,00 hod resp. tato doba je vyznačena na přenosné značce se zákazem zastavení.
jonáš
Příspěvky: 4080
Registrován: 15.3.2009 8:32:12

Re: Praha všeobecně

Příspěvek od jonáš »

Sliby se slibujou .. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/po ... 73446.aspx .. neřikali to minule? :lol:
Ale asi ne, snížit dopravu ve městě rozšířenim možností parkování je docela originelní koncept.
Lenny
Autor
Příspěvky: 10771
Registrován: 15.3.2009 22:03:53
Bydliště: na levém břehu Dunaje

Re: Praha všeobecně

Příspěvek od Lenny »

Tady v tomto článkujsem se dočetl o nějakém outletu, který je v exekuci, ale zajímavé je, že se investor tohoto outletu zavázel prý postavit MÚK u Pražského okruhu. Nevite někdo k té křižovatce něco blíže?
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
pp21
Autor
Příspěvky: 1640
Registrován: 9.3.2009 15:03:16
Bydliště: Praha

Re: Praha všeobecně

Příspěvek od pp21 »

Lenny píše:Tady v tomto článkujsem se dočetl o nějakém outletu, který je v exekuci, ale zajímavé je, že se investor tohoto outletu zavázel prý postavit MÚK u Pražského okruhu. Nevite někdo k té křižovatce něco blíže?
Víme ;o) Je to asi jeden velkej tunel. Jedná se o již několik let dokončený obchoďák, který ale nebyl nikdy otevřen, je to tady: http://www.mapy.cz/#mm=Z@x=132756704@y=136091904@z=14
A stavby křižovatky s okruhem bylo ve skutečnosti jen doplnění ramp na MÚK R7 u letiště. Je tam dokončná hrubá stavba toho doplnění, jiínak se nic neděje. Koukám že tady jsou ty rampy zakreslený: http://www.mapy.cz/#mm=Z@x=132764336@y=136054320@z=16
Kubajsu
Příspěvky: 1308
Registrován: 18.8.2010 8:42:13
Bydliště: Praha

Re: Praha všeobecně

Příspěvek od Kubajsu »

GiuseppeS píše:Údolní není průjezdní ulice, blokové čištění v Praze probíhá obvykle od 8 hodin, retardéry jsou kvůli prasatům, co by tam z kopce jeli 70. Ještě nějaké otázky?
Když o tom víš kulový (jak vyplývá z dalích příspěvků), tak o tom prosím nic nepiš. Pokud ulice není slepá, tak je průjezdní. Čistí se možná od 8, ale značka zákaz stání je od 7 a od 7 se taky odtahuje (značku s jiným rozsahem jsem zatím v Praze neviděl, jestli je to v centru od 8, tak to mi může bejt úplně ukradený, protože tam autem nejezdím). :ko:
Sosa
Příspěvky: 2508
Registrován: 17.3.2009 9:43:04

Re: Praha všeobecně

Příspěvek od Sosa »

Kubajsu píše:
GiuseppeS píše:Údolní není průjezdní ulice, blokové čištění v Praze probíhá obvykle od 8 hodin, retardéry jsou kvůli prasatům, co by tam z kopce jeli 70. Ještě nějaké otázky?
Když o tom víš kulový (jak vyplývá z dalích příspěvků), tak o tom prosím nic nepiš. Pokud ulice není slepá, tak je průjezdní. Čistí se možná od 8, ale značka zákaz stání je od 7 a od 7 se taky odtahuje (značku s jiným rozsahem jsem zatím v Praze neviděl, jestli je to v centru od 8, tak to mi může bejt úplně ukradený, protože tam autem nejezdím). :ko:
Běžně je 7-14. Při čištění jsem jinou neviděl.
Dr.Fe1
Příspěvky: 1886
Registrován: 6.8.2010 22:09:08

Re: 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od Dr.Fe1 »

Nevím jakou souvislost má fungování ČT s výstavbou dopravní infrastruktury ;) To je na jinou diskuzi. Každopádně já jsem rád za každého novináře, který konfrontuje politika s jeho nesmyslnými od začátku lživými sliby. To je přesně to co by novinář měl dělat
Naposledy upravil(a) martini dne 22.9.2010 14:37:39, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Musel jsem Vás přesunout z 511, začali jste tam pěkný flame...
Odpovědět

Zpět na „Praha“