[D0] 511 Běchovice – Modletice (D1)

Odpovědět
Bobek
Příspěvky: 1636
Registrován: 14.3.2009 6:43:59
Bydliště: MO

Re: 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od Bobek »

Tunel je požadován ve stanovisku MŽP ČR k procesu EIA a obcí Kolovraty.
Království a půl princezny za 511.
dvs
Příspěvky: 3621
Registrován: 8.6.2009 12:42:45

Re: 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od dvs »

Bobek píše:
Tunel je požadován ve stanovisku MŽP ČR k procesu EIA a obcí Kolovraty.
Toto se týká toho tunelu Na Vysoké a je to podle mne větička z letáku ŘSD.
Nevíte někdo, zda je ta EIA z webu cenia dostupná. Docela by mne zajímaly ty důvody?
Dusanh
Příspěvky: 712
Registrován: 11.5.2010 10:53:25

Re: 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od Dusanh »

Mě by zase zajímaly důvody, proč se u nás staví tunely jako hyperkomplikované stavby plné sofistikovaných systémů náročných na údržbu. Ve Švýcarsku nebo Rakousku by jim na něco takového asi nestačil státní rozpočet...
Avantime
Autor
Příspěvky: 617
Registrován: 25.2.2009 23:03:39
Kontaktovat uživatele:

Re: 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od Avantime »

dvs píše:Nevíte někdo, zda je ta EIA z webu cenia dostupná. Docela by mne zajímaly ty důvody?
Z informačního systému EIA dokumentace dostupná není, záměr byl posuzován ještě podle zákona č. 244/1992 Sb., ale pokud si napíšete na Ministerstvo životního prostředí, měli by vám ji poskytnout.
dvs
Příspěvky: 3621
Registrován: 8.6.2009 12:42:45

Re: 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od dvs »

Nevím zda nám tu vůbec došlo, že MUK Běchovice se bude složitě navrhovat na 130km/h a hned pár set metrů za ní bude omezení na 100 a následně na 80 kvůli tunelu Dubeč.
MPMP
Příspěvky: 3280
Registrován: 16.3.2009 14:27:36

Re: 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od MPMP »

Já tady už dříve navrhoval postavit v rámci rychlejší realizace MÚK Běchovice na rychlost 100 km/h a tím splnit hlukové limity, ale byl jsem vzápětí některými diskutujícím ukřičen, že si raději počkají, ale hlavně "ať tam proboha není žádné omezení rychlosti". Tak tady to máte zpátky, pánové. ;)
Lenny
Autor
Příspěvky: 10777
Registrován: 15.3.2009 22:03:53
Bydliště: na levém břehu Dunaje

Re: 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od Lenny »

dvs píše:
Bobek píše:
Tunel je požadován ve stanovisku MŽP ČR k procesu EIA a obcí Kolovraty.
Toto se týká toho tunelu Na Vysoké a je to podle mne větička z letáku ŘSD.
Nevíte někdo, zda je ta EIA z webu cenia dostupná. Docela by mne zajímaly ty důvody?
Je dostupná na požádání, musíš napsat na MŽP a oni Ti ji poskytnou k nahlídnutí. Stanovisko zašlou taky na vyžádání.
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
Mike
Příspěvky: 4950
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od Mike »

dnešní dopoledne na 510
jak dlouho ještě :twisted:
Přílohy
DSC01687r.JPG
DSC01687r.JPG (73.44 KiB) Zobrazeno 10064 x
DSC01690r.JPG
DSC01690r.JPG (111.36 KiB) Zobrazeno 10064 x
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
Hrušková
Příspěvky: 69
Registrován: 24.6.2010 10:23:34

Re: 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od Hrušková »

Nemáte nové informace ohledně SOKP 511? Po tom neklidu na začátku dubna je najednou nějaký klid.
dvs
Příspěvky: 3621
Registrován: 8.6.2009 12:42:45

Re: 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od dvs »

Třeba dnes v idnes je článek:

Praha se kamionů hned tak nezbaví. Náměstek totiž nestíhá
http://zpravy.idnes.cz/praha-se-kamionu ... zpravy_jpl

Hold dokud nedojde Praze (radním,...) a okolním starostům, že musí máknout na nových papírech ZÚR, územním plánu apod. , aby se mohlo požádat o nové ÚR a SP pro tuto stavbu, tak se to nehne. Jenomže dokud se soustředí na petice, mediální masáž, vyhrožováním uzávěry, tak se to nehne.
Hrušková
Příspěvky: 69
Registrován: 24.6.2010 10:23:34

Re: 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od Hrušková »

Díky, četla jsem. Měla jsem ale na mysli informace o aktuálním stavu, od někoho fundovaného, kdo má přehled, kdo se v tématu pohybuje. Ne článek, který je nicneříkající, jen další plácnutí do vody a rozvíření emocí.

dvs píše:Třeba dnes v idnes je článek:

Praha se kamionů hned tak nezbaví. Náměstek totiž nestíhá
http://zpravy.idnes.cz/praha-se-kamionu ... zpravy_jpl

Hold dokud nedojde Praze (radním,...) a okolním starostům, že musí máknout na nových papírech ZÚR, územním plánu apod. , aby se mohlo požádat o nové ÚR a SP pro tuto stavbu, tak se to nehne. Jenomže dokud se soustředí na petice, mediální masáž, vyhrožováním uzávěry, tak se to nehne.
dvs
Příspěvky: 3621
Registrován: 8.6.2009 12:42:45

Re: 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od dvs »

Před více než půl rokem to tu pekně shrnul
Kuba píše:Musí se odstranit všechny problémy, které vytklo MMR v odúvodnění. To zahrnuje hlavně soulad ZÚR a ÚP HMP. Tedy vydat nové ZÚR.

No a o vydání nových ZÚR, kde by byla znovu zachycena trasa SOKP jsem vůbec nic na webu nenašel. Pokud si přečtete odůvodnění rozsudku NSS, kterým SOKP z vydaných ZÚR zrušil, je třeba aby se nové ZÚR vydaly postupem který nemá tyto nedostatky. To znamená že to úředníci musí připravit a zastupitelé schválit.

Podle mě ZÚR se budou schvalovat pro celou Prahu a tedy je potřeba se vypořádat nejen s problémy ze zrušení ZÚR v části SOKP 0511 a 0520, ale také 0518 a 0519. V Suchdole si myslím, že to bude mnohem komplikovanější než v Běchovicích. V každém případě to podle mě není otázka měsíců.

Je třeba vyhodnotitl vlivy na EVL Kaňon Vltavy, zajistit splnění stanoviska MŽP nebo zajistit stanovisko nové a splnit veškeré podmínky v něm obsažené, splnit veškeré podmínky ohledně vlivu na veřejné zdraví (hluk, imise), zajistit vyhodnocení všech kumulativních vlivů (nejen SOKP samotného), zajistit posouzení vlivů na ŽP a to celkově i podle jednotlivých lokalit, udělat posouzení SOKP podle variant a vybrat finální variantu, vypořádat námitky z projednání ZÚR a hlavně všechno řádně odůvodnít. Tento postup je nutné koordinovat se schvalováním ZÚR Středočeského kraje. Dalo by se to rozepsat mnohem podrobněji, dotčených orgánů je mnohem více. Vstupuje do toho i evropská legislativa.

Sečteno a podtrženo - podle současné legislativy to podle mě téměř nelze provést bez nedostatků. Je třeba změnit legislativu. Nový stavební zákon byl v r. 2006 prezentován jako něco, co usnadní stavební řízení, ale domnívám se, že tomu je spíš naopak.
Od té doby se fakticky změnilo jenom to, že 4.11.2011 schválilo zastupitelstvo hl.m. Prahy zprávu k ZÚR, jejíž součástí je zadání aktualizace ZÚR (včetně 511).
http://www.urm.cz/cs/zasady_uzemniho-rozvoje
samotná zpráva se zadáním: http://servis.praha-mesto.cz/uzplan/Uze ... konec2.doc

Tehdy se hovořilo o 16měs než bude ZÚR a bude se moci zažádat o nové UR a SP. Pro představu, co se musí pro aktualizaci ZÚR udělat http://zurjmk.cz/co-to-je/porizovani-zasad (jsme mezi body 1 a 2). Dokud se to nedostane znovu na jednání zastupitelstva (bod3), tak moc nezjistíme, že se opravdu něco děje.

Pokud si někdo přečtete tu zprávu, tak je tam hodně zajímavý požadavek na změnu PÚR, což znamená MMR a následně i vládu.
Kuba
Příspěvky: 1400
Registrován: 13.5.2009 17:41:16

Re: 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od Kuba »

Já k tomu nic nového nevím, vůbec se nikde nic nepíše, ticho po pěšině. Na MHMP to má na starosti Nosek.
Jediný kdo se tady na fóru k tomu informovaně vyjadřoval byl martini...
medvid
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2010 10:26:49

Re: 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od medvid »

Objízdné trasy 511.
Přílohy
mapa.JPG
mapa.JPG (55.41 KiB) Zobrazeno 8891 x
grundyg
Příspěvky: 192
Registrován: 31.5.2009 9:28:50

Re: 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od grundyg »

Já myslím že paní Šurtová by mohla být spokojená. Všechno to vede v rozumné vzdálenosti od Běchovic 8-)
MPMP
Příspěvky: 3280
Registrován: 16.3.2009 14:27:36

Re: 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od MPMP »

Vždy, když vidím takovýhle návrh, který je míněn naprosto vážně, se mi chce zvracet. Nevíte čím to bude?
medvid
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2010 10:26:49

Re: 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od medvid »

MPMP píše:Vždy, když vidím takovýhle návrh, který je míněn naprosto vážně, se mi chce zvracet. Nevíte čím to bude?
Taky moc nechápu jak to může někdo s plnou vážností zakreslit do mapy. Třeba D5-->D11 skoro přes Brno :)
grundyg
Příspěvky: 192
Registrován: 31.5.2009 9:28:50

Re: 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od grundyg »

Tak pořád je to o chlup reálnější než tlustý fix ala "Sdružení za rozumný okruh" Ale opradvu jen o chlup. Nějak nevím jestli slzy v mých očích jsou od smíchu nebo od pláče ;)
MPMP
Příspěvky: 3280
Registrován: 16.3.2009 14:27:36

Re: 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od MPMP »

Mně přijde "nejúsměvnější" ona modrá trasa onačená jako D5 - D11. Kolika kilometrů D11 v ní použiju?
A má to ještě jeden krásný vedlejší efekt. Jakákoli doprava mířící kamkoliv mezi Prahu a Hradec Králové bude jezdit kudy? Oklikou "přes Brno" a potom zpátky na místo určení a nebo to bude "na výjimku"? Obávám se, že to druhé, takže reálný pokles počtu kamionů ve Spořilovské bude tak něco kolem 20%. A tohle někdo myslí vážně. Ach jo.
grundyg
Příspěvky: 192
Registrován: 31.5.2009 9:28:50

Re: 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od grundyg »

Mám pocit, že, ač se to na první pohled nezdá, je tahle mapka docela konstruktivním návrhem. Ukazuje totiž neoddiskutovatelnou nutnost urychleně řešit stavbu 511 SOKP.
JirkaS
Příspěvky: 2805
Registrován: 14.3.2009 19:25:07

Re: 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od JirkaS »

Podle mě je to politický blábol extra kalibru. Pokud by to Praha jako zákaz prosadila, tak následně přibudou zákazy všude na těch trasách. Navíc bych chtěl vidět, jak by tu trasu někdo hlídal, mýto na většině jedniček není. D, R a jedničky mají být přístupné všem druhům dopravy, to, že si Praha převedla silnice na sebe a vytvořila tak uvnitř Čech díru, jí ještě nedává právo dopravu zakázat. Přitom řešení Spořilovské je umožnit návrat kamionů ve směru D11-D5 na Jižní spojku a hlavně co nejdřív připravit 511 tak, aby prošla.
Lenny
Autor
Příspěvky: 10777
Registrován: 15.3.2009 22:03:53
Bydliště: na levém břehu Dunaje

Re: 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od Lenny »

V době zprovoznění Spořilovské spojky byla Pražanům dobrá, to ji spolu s Jižní spojkou vítali, bo už nemusela tranzitní doprava jezdit přes Vršovice, Nusle, Palackého most a po Plzeňské dále na západ. A dnes by byli nejraději, kdyby nebyla nikdy postavena.

To se nemusela s takovou stavět ani Vysočanská radiála, když po ní nebude moci jezdit tranzit....
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
Užovka
Příspěvky: 165
Registrován: 16.3.2009 10:55:38

Re: 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od Užovka »

to je jako se šetřením v rozpočtech ČR, se šetřením souhlasí všichni, ale jak se to týká konkrétních lidí tak je oheň na střeše a úplně stejné je to s výstavbou skoro každé dopravní stavby...ten provoz na té Spořilovské byl intenzivnější už před 9/2010 a nikdo předtím ani nepípnul :-((
Sosa
Příspěvky: 2508
Registrován: 17.3.2009 9:43:04

Re: 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od Sosa »

Lenny píše:V době zprovoznění Spořilovské spojky byla Pražanům dobrá, to ji spolu s Jižní spojkou vítali, bo už nemusela tranzitní doprava jezdit přes Vršovice, Nusle, Palackého most a po Plzeňské dále na západ. A dnes by byli nejraději, kdyby nebyla nikdy postavena.

To se nemusela s takovou stavět ani Vysočanská radiála, když po ní nebude moci jezdit tranzit....
No hlavně v době výstavby to bylo v "polích". Pak se kolem zastavělo. To je stejné i u mnoha obchvatů, které se následně stávají průtahy.
kasme
VIP
Příspěvky: 3945
Registrován: 25.2.2009 23:11:18
Bydliště: ano
Kontaktovat uživatele:

Re: 511 Běchovice – Modletice (D1)

Příspěvek od kasme »

Sosa píše:
Lenny píše:V době zprovoznění Spořilovské spojky byla Pražanům dobrá, to ji spolu s Jižní spojkou vítali, bo už nemusela tranzitní doprava jezdit přes Vršovice, Nusle, Palackého most a po Plzeňské dále na západ. A dnes by byli nejraději, kdyby nebyla nikdy postavena.

To se nemusela s takovou stavět ani Vysočanská radiála, když po ní nebude moci jezdit tranzit....
No hlavně v době výstavby to bylo v "polích". Pak se kolem zastavělo. To je stejné i u mnoha obchvatů, které se následně stávají průtahy.
Spořilovská zrovna není ten případ... :crazy:

zákazat kamiony není řešení :kladivo:
Odpovědět

Zpět na „Pražský okruh D0“