Hora kamení

Odpovědět
Petr M
Příspěvky: 121
Registrován: 15.3.2009 17:43:08

Hora kamení

Příspěvek od Petr M »

Rád bych se zeptal co bude s horou kamení u komořanských portálů. Kamení pochází z vyražených tunelů a těžko se spotřebuje při dokončovacích pracích. A v těsném prostoru mezi portály a Vltavou pro něj využití není. Zůstane tam na věky, nebo se bude někam odvážet ?
kasme
VIP
Příspěvky: 3945
Registrován: 25.2.2009 23:11:18
Bydliště: ano
Kontaktovat uživatele:

Re: Hora kamení

Příspěvek od kasme »

Dle mého pozorování už je průběžně odvážena někam do pryč...
Také cholupická halda pozvolna mizí...
ale kam nevím :)
Petr M
Příspěvky: 121
Registrován: 15.3.2009 17:43:08

Re: Hora kamení

Příspěvek od Petr M »

Ta komořanská halda moc nemizí .. část se sice spotřebuje na zasypání těch tubusů vycházejících z portálů, ale to bude jen malá část, převážně ten odtěžený písek, do toho trochu kamení .. a myslím, že se nikam nic neodváží, jezdím kolem často a nikdy jsem nepotkal náklaďák s kamením ..
pp21
Autor
Příspěvky: 1640
Registrován: 9.3.2009 15:03:16
Bydliště: Praha

Re: Hora kamení

Příspěvek od pp21 »

kasme píše:Dle mého pozorování už je průběžně odvážena někam do pryč ... ale kam nevím :)
Asi před půl rokem jsem zahlídnul na stavbě golfofého hřiště Černý most stejnej materiál ... divný šedý rozlámaný kameny ... vypadalo to jako vyrubané z tunelu. Takže buď z Blanky, nebo z Komořan.
Lenny
Autor
Příspěvky: 10773
Registrován: 15.3.2009 22:03:53
Bydliště: na levém břehu Dunaje

Re: Hora kamení

Příspěvek od Lenny »

Část z haldy bude předrcena a použita pro konstrukci vozovky a část bude přesunuta na jinou stavbu, kde je nedostatek násypového materiálu (možná 512).
D47 už máme, teď ještě D48
Kam teče beton, tam tečou peníze. (Tonda Blaník)
kasme
VIP
Příspěvky: 3945
Registrován: 25.2.2009 23:11:18
Bydliště: ano
Kontaktovat uživatele:

Re: Hora kamení

Příspěvek od kasme »

Petr Pokorný píše:Asi před půl rokem jsem zahlídnul na stavbě golfofého hřiště Černý most stejnej materiál ... divný šedý rozlámaný kameny ... vypadalo to jako vyrubané z tunelu. Takže buď z Blanky, nebo z Komořan.
To snad mělo být z Cholupic a to ta halda, co byla na hlavní trase.

V Cholupicích se drtil hlavně materiál ze zářezu i když teď už je dotěženo, tak se bere i z hromady.

V Komořanech jsem viděl velký náklaďáky před časem a nakládaly z východní strany haldy, jako od silnice. Fotku asi nemám...
balik
Příspěvky: 125
Registrován: 15.3.2009 22:01:43

Re: Hora kamení

Příspěvek od balik »

Na vrcholu komořanské haldy je v posledních 2 týdnech vidět nepřetržitý pohyb bagru i od Strakonické, takže rozvážejí ji určitě. Ale to jsou asi zatím jenom ty zásypy v místě, že...
Odpovědět

Zpět na „Pražský okruh D0“