Rekonstrukce komunikace II/107 (Velké Popovice)

Odpovědět
Užovka
Příspěvky: 163
Registrován: 16.3.2009 10:55:38

Rekonstrukce komunikace II/107 (Velké Popovice)

Příspěvek od Užovka »

rekonstrukce a částečné rozšíření komunikace II/107 se bude realizovat
jedná se o úsek komunikace
od dálnice D1 až pod křižovatku s Masarykovou ulicí v obci Velké Popovice
Práce byly započaty 7. 10. 2011
Dle sdělení realizační firmy budou objízdné trasy po celou dobu rekonstrukce vedeny pro osobní a autobusovou dopravu přes obec Velké Popovice směr Kunice, pro nákladní dopravu směr Jesenice - dálniční okruh (mapu objížděk včas uveřejníme).
1.etapa bude trvat cca 6 měsíců (vč.zimy) s částečnou uzavírkou (provoz jedním pruhem řízený semafory). V této fázi bude vykácen lesní porost pro nový pruh, budou prováděny zemní práce na rozšíření vozovky o jeden stoupací pruh a bude provedena gabionová zárubní stěna.
2. etapa bude trvat 2,5 měsíce (již na jaře) proběhne za úplné uzavírky. V této etapě bude provedena kompletní výměna asfaltových povrchů společně s částečnou sanací konstrukčních vrstev metodou recyklace a v lesním úseku bude proveden rámový propustek.
3. etapa bude trvat 2-3 týdny za částečného provozu na nové komunikaci. Budou provedeny dokončovací práce, úpravy terénu, dopravní značení vč. svodidel, vysázení nové zeleně atd.
Investorem je Středočeský kraj
Realizaci bude provádět firma ČNES dopravní stavby, a.s.
Další informace budou uveřejněny na webových stránkách obce www.velkepopovice.cz a v dalším čísle Velkopopovického zpravodaje.


http://info.ricany.cz/prilohyarchiv/999 ... ice....pdf
Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“