Čína

Odpovědět
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 21003
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Čína

Příspěvek od Diaľničiar »

:arrow: Wushi Bridge Township Interchange na tahu Ehan Expressway se skládá z přestupního uzlu a super velkého mostu o celkové délce 2 138 metrů na hlavní trati. Je hlavní součástí Wushi Daqiao Township Interconnection, řídicího projektu Ehan Expressway.

Obrázek

:arrow: Pohled na Tianba Expressway; meziprovinční pasáž spojující Guangxi s Guizhou:

Obrázek

Obrázek

:arrow: Další plány pro výstavbu: zakázky jsou udělené, nyní v objemu 15,2 mld. USD

* Jeden projekt bude zahrnovat výstavbu nové rychlostní silnice spojující Jiangjin s Luzhou a Yibin. Výstavba 134 km dlouhé rychlostní silnice bude stát 2,83 miliardy USD a práce byly zadány konsorciu v čele s China Railway Construction Kunlun Investment Group. Trasa bude postavena s návrhovou rychlostí 120 km/h se čtyřmi jízdními pruhy v obou směrech.

* Mezitím modernizační práce na 70 kilometrové dálnici mezi Ningbo a Jinhua budou stát odhadem 2,82 miliardy dolarů. Na trase bude přidána nová mimoúrovňová křižovatka, zatímco 12 stávajících křižovatek bude těžit z významných úprav. Na trase přibude nový 2 km úsek.

* Kromě toho zakázku na projekt nové rychlostní silnice v provincii S'-čchuan bude řešit konsorcium v čele se Sichuan Expressway Construction & Development Group Corp. 140,5 km dlouhá rychlostní silnice spojí Panzhihua a Yanyuan a práce budou stát 5,14 miliardy dolarů.

* YCIC Highway Construction Co vede konsorcium, které postaví dálnici Yunlong-Lushui v provincii Yunnan. Projekt bude stát odhadem 2,74 miliardy dolarů a jedná se o koncesní balíček.

* Kontrakt byl udělen v provincii Guangdong na 30,6 km dlouhou rychlostní silnici spojující Huizhou Huicheng s Shengzhen Pingshan. Práce budou stát 1,64 miliardy dolarů a potrvají 42 měsíců. Stavbu bude provádět konsorcium složené z pěti dodavatelů. Trasa spojí silnici č. 1 s okresem Longgang ve městě Shenzhen.

:arrow: Probíhající výběrové řízení: zakázky za asi 2 mld. USD

* Probíhá výběrové řízení na úsek dálnice Wencheng o délce 20,5 km, jehož výstavba by měla stát 780,3 milionu dolarů. Výběrové řízení zpracovává Wenzhou Public Resources Trading Network. Úsek silnice bude tvořit součást rychlostní silnice spojující Wencheng a Qingtian.

* Probíhá také výběrové řízení na projektové práce pro projekt Penglai Road, Hefei Zipeng Mountain Road Project, Xiyou Road Project a Mengcheng North Road Project v provincii Hefei. Výběrové řízení řídí Anhui Hefei Public Resources Trading Centre. Projekty mají celkovou hodnotu 962 milionů $.

:arrow: DEMOGRAFIE, téma, které se v ČLR věnuji pravidelněji

Čína zahájí projekty ve více než 20 městech na vytvoření kultury manželství a plození dětí "nové doby", což je nejnovější krok úřadů ke zvýšení porodnosti.

Asociace pro plánování rodiny, národní orgán, který provádí vládní populační opatření, zahájí projekty zaměřené na povzbuzení žen, aby se vdávaly a rodily, uvedl v pondělí Global Times.

Důraz je kladen na podporu manželství, porodu dětí ve vhodném věku, povzbuzování rodičů, aby se rovným dílem podíleli na výchově svých potomků, a potlačování zastaralých zvyků, jako je „kupování mladých“, uvádí list.

"Společnost musí důrazněji vést mladé lidi ke konceptu manželství a mít děti," řekl demograf He Yafu.

Nové projekty vycházejí z řady stávajících opatření zavedených čínskými provinciemi s cílem povzbudit občany, aby se stali rodiči, jako jsou daňové úlevy, dotované bydlení a bezplatné vzdělání pro třetí dítě.

V letech 1980 až 2015 Čína zavedla politiku „jednoho dítěte“, což vedlo k demografickým změnám a vyústilo v to, že se Indie stává nejvíce lidnatou zemí na světě. Limit se od té doby zvýšil na tři děti.

Vládní poradci, kteří se obávají prvního úbytku populace za 60 let a stárnutí populace, v březnu navrhli, aby neprovdaným ženám bylo umožněno zmrazení vajíček a umělé oplodnění, což jsou některá z opatření, která mají zvýšit míru plodnosti.

Mnoho žen nechce mít děti kvůli vysokým nákladům na dětskou výbavu nebo kvůli tomu, že by musely ukončit kariéru, a diskriminace na základě pohlaví je stále velkým problém.
za lepší silnice a dálnice
čtěte a hlasujte
Diaľničiar
VIP
Příspěvky: 21003
Registrován: 15.3.2009 20:16:13
Bydliště: EU, IL

Re: Čína

Příspěvek od Diaľničiar »

V Číně bude postaveno nové dálniční spojení, které spojí Qingyun s Zhangqiu. Zakázka byla udělena pěti dodavatelům a dvěma z nich jsou Shandong High-Speed Engineering Construction Group Co a China Construction Eighth Engineering Division Corp. Trasa bude mít téměř 107 km.

https://www.seetao.com/details/212159.html (po anglicky i technické parametry)
za lepší silnice a dálnice
čtěte a hlasujte
Odpovědět

Zpět na „Asie“