Připomínky k fóru

Návrh na zlepšení, připomínky a stížnosti
Odpovědět
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od mapman »

Mě funguje oboje, někdy pomůže zmáčknout ctrl+f5. Stránky se taky přesouvají pod zabezpečený protokol https, ale bude to chvíli trvat, než se vše odladí. Nefunkční stavy dál prosím hlašte sem.
Brzda
Příspěvky: 216
Registrován: 21.1.2015 19:43:20

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Brzda »

Taky se přidávám. forum.ceskedalnice.cz jede normálně, ale pouze ceskedalnice.cz ne. Problém s https, edge i chrome..... ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH
Brzda
Příspěvky: 216
Registrován: 21.1.2015 19:43:20

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Brzda »

Jo a ještě jedna věc. Na forum.ceskedalnice.cz nefungují odkazy na další stránky (Úvod, Dálniční síť, Pro řidiče, Multimédia, Odborné info, Odkazy)
alabastr
Příspěvky: 555
Registrován: 5.11.2017 12:50:18
Bydliště: Praha

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od alabastr »

darwousek píše: 22.2.2023 6:58:04 Tak to mě www.ceskedalnice.cz funguje normálně. Jediný problém co jsem zaznamenal je že se sem na pc přes www.forum.ceskedalnice.cz nedostanu. Odpoledne vyzkouším radu přidat/index.php
Tam máte navíc to "www" , zkuste to bez toho, jen forum.ceskedalnice.cz a půjde to.
Papuanec
Příspěvky: 518
Registrován: 19.10.2018 0:16:37
Bydliště: Střed světa, zkráceně Praha

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Papuanec »

A pak bych ještě uvítal link na "Nepřečtené" nebo "Nové" příspěvky v patičce stránky.
Za toto se také přimlouvám :jidlo:
martin76
Příspěvky: 5
Registrován: 29.10.2010 14:32:54

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od martin76 »

ceskedalnice.cz nefunguje. Hlásí to:


Smyčka při přesměrování

Prohlížeč ukončil spojení, protože server přesměrovává požadavky na tuto adresu sám na sebe, a to takovým způsobem, který zabraňuje jejich dokončení.

Je možné, že stránka vyžaduje ukládání cookies, které máte zakázané nebo je pro tento server blokujete.
Většinou se ale jedná o problém konfigurace serveru a není to tak problém vašeho zařízení.



Cookies zakázané nemám
Otakar
Příspěvky: 2
Registrován: 11.7.2020 21:41:00

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Otakar »

1975 píše: 20.2.2023 17:56:42 Buď jsem už fakt lama, nebo tam ten Uživatelský panel nikde nemám...je na tom někdo podobně?
Vpravo nahoře klik na 1975 -> Uživatelský panel.
kollma píše: 20.2.2023 13:46:39 Zatím můj dojem je takový, že vypadá to jinak...
Nefungují mi odkazy na hlavní liště, tj. "Úvod Dálniční síť Pro řidiče Multimédia Odborné info Odkazy Fórum".
Chtěl jsem to přidat, až bude vyřešeno HTTPS, ale zřejmě tam ještě správce serveru něco ladí, tak jsem sáhnul do google cache a doplnil.
adamos píše: 20.2.2023 14:41:45 U některých témat se strana zobrazí v defaultním phpbb templatu, např. http://forum.ceskedalnice.cz/viewtopic.php?t=23
Fórum jak je staršího data, tak si neslo v sobě některé skryté nastavení. Zde byl napevno nastaven starý vzhled (který už není aktivní) a phpBB místo aby vzalo výchozí styl, tak vzalo první možný z databáze, což byl tento modrý. Opravil jsem to hned v pondělí a už by se to nikde nemělo opakovat.
Papuanec píše: 22.2.2023 14:27:04 A pak bych ještě uvítal link na "Nepřečtené" nebo "Nové" příspěvky v patičce stránky.

Za toto se také přimlouvám :jidlo:
V patičce není moc místa, ale jedna položka se tam vejde. Přidáno :-)
evilcleaner píše: 20.2.2023 11:30:37 děkujeme :-)
šlo by vrátit nastavení, aby se odkazy v příspěvcích otevíraly jako nové okna/záložky?
Toto by mělo být záležitostí nastavení prohlížeče, ale kromě toho jsem to v pondělí přidal přímo do kódu, takže by se to už mělo chovat tak jak je požadováno.
Papuanec
Příspěvky: 518
Registrován: 19.10.2018 0:16:37
Bydliště: Střed světa, zkráceně Praha

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Papuanec »

Super, díky za to umístění odkazu na nové příspěvky v patičce :ok:
Mike
Příspěvky: 4950
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Mike »

také jsem minule skončil na 413...
tak zkusím znovu,
díky, že se o to staráte, určitě to musel být hezký víkend ;)

měl bych prosbu, jestli by témata s novým příspěvkem nemohly mít ikonku barevně vyplněnou celou - jako je to po rozkliknutí
takhle na úvodní stránce skoro nepoznám, kde jsou příspěvky
a některá témata mě nezajímají, takže nepoužívám zobrazení všech nepřečtených

díky

jůů
prošlo :ok:
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
darwousek
Příspěvky: 929
Registrován: 21.10.2021 20:28:02
Bydliště: I/4 v budoucnu snad M4

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od darwousek »

Tak mi to konečně fachčí jak má. Musím ocenit práci všech co na foru teď makají.
Křižovatky I/_ × II/__ mají být MÚK nikdy ne OK .
D4 Má být minimálně do Strakonic.
Majkii
Administrátor
Příspěvky: 2951
Registrován: 15.3.2009 14:41:26
Bydliště: SV Čechy

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Majkii »

Mike píše: 22.2.2023 20:07:52měl bych prosbu, jestli by témata s novým příspěvkem nemohly mít ikonku barevně vyplněnou celou - jako je to po rozkliknutí
takhle na úvodní stránce skoro nepoznám, kde jsou příspěvky
Nevím, jestli myslíme to samé, ale taky bych ocenil, kdyby v případě jako na obrázku byl i název subfóra, tj. "D1" červeně...
styl_aktualizovanych_temat.png
styl_aktualizovanych_temat.png (5.81 KiB) Zobrazeno 2943 x
wazer.cz
Pište česky, prosím!
Mike
Příspěvky: 4950
Registrován: 15.3.2009 14:09:33

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Mike »

přesně to jsem myslel :ok:
máte to víc červeně, než já, nebo už fakt stárnu ;)

když ne název, tak vyplnit tu plochu ikony, co je před názvem
Česká zákonodárnost – odpovědným budiž ten, koho lze nejsnadněji chytit
Brzda
Příspěvky: 216
Registrován: 21.1.2015 19:43:20

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Brzda »

Brzda píše: 22.2.2023 8:29:20 Jo a ještě jedna věc. Na forum.ceskedalnice.cz nefungují odkazy na další stránky (Úvod, Dálniční síť, Pro řidiče, Multimédia, Odborné info, Odkazy)
Tak odkazy už jsou asi funkční, protože dříve se po kliknutí nedělo nic, nyní se děje totéž co se stane když jdu přímo na ceskedalnice.cz, tedy chyba. Aktuálně mi to píše ERR_TOO_MANY_REDIRECTS. Cookies vymazány s nulovým výsledkem.....
RedBaron
Příspěvky: 356
Registrován: 16.5.2019 22:39:50
Bydliště: Doubravice u ČB

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od RedBaron »

Odkazy vedou všechny na stránku "Úvod" ať z horní lišty fóra nebo z indexové stránky ceskedalnice.
alabastr
Příspěvky: 555
Registrován: 5.11.2017 12:50:18
Bydliště: Praha

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od alabastr »

Otakar píše: 22.2.2023 17:22:26
Papuanec píše: 22.2.2023 14:27:04 A pak bych ještě uvítal link na "Nepřečtené" nebo "Nové" příspěvky v patičce stránky.

Za toto se také přimlouvám :jidlo:
V patičce není moc místa, ale jedna položka se tam vejde. Přidáno :-)
Vidím tam jen "Aktivní témata", šlo by přidat i "Nové příspevky"? A k tomuto tlačítku ještě jeden dotaz, když kliknu na Nové příspěvky, stále se mi zobrazují i několik dní staré, dříve to byl jen příspěvky od mé poslední návštěvy.
Děkuji.
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od mapman »

Nové příspěvky jsou v patičce, aktivní témata v záhlaví. Zbytek bude v rychlých odkazech :)
Nastavení toho, co se zobrazuje, je dané systémovým nastavením phpBB, to bychom neradi měnili. Ještě existuje v rychlých odkazech volba "Nepřečtené příspěvky"...
RedBaron
Příspěvky: 356
Registrován: 16.5.2019 22:39:50
Bydliště: Doubravice u ČB

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od RedBaron »

Já chodím na fórum přímým odkazem na nepřečtené, který jsem nikde nenašel, ale zkopíroval z jiného fóra:

http://forum.ceskedalnice.cz/search.php ... nreadposts
Majkii
Administrátor
Příspěvky: 2951
Registrován: 15.3.2009 14:41:26
Bydliště: SV Čechy

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Majkii »

To je taky pod rychlými odkazy...
rchl.png
rchl.png (15.71 KiB) Zobrazeno 2748 x
wazer.cz
Pište česky, prosím!
Brzda
Příspěvky: 216
Registrován: 21.1.2015 19:43:20

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Brzda »

RedBaron píše: 23.2.2023 12:41:51 Já chodím na fórum přímým odkazem na nepřečtené, který jsem nikde nenašel, ale zkopíroval z jiného fóra:

http://forum.ceskedalnice.cz/search.php ... nreadposts
Ano, je to:

Kód: Vybrat vše

https://forum.ceskedalnice.cz/search.php?search_id=unreadposts
Otakar
Příspěvky: 2
Registrován: 11.7.2020 21:41:00

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Otakar »

alabastr píše: 23.2.2023 10:57:14 A k tomuto tlačítku ještě jeden dotaz, když kliknu na Nové příspěvky, stále se mi zobrazují i několik dní staré, dříve to byl jen příspěvky od mé poslední návštěvy.
Nemáš na mysli Nepřečtené příspěvky? Mrknu, zda v phpBB není na to nějaké nastavení.
RedBaron píše: 23.2.2023 9:52:00 Odkazy vedou všechny na stránku "Úvod" ať z horní lišty fóra nebo z indexové stránky ceskedalnice.
Potřeboval bych vědět více, protože toto by se od včerejška dít nemělo. Možná cache v prohlížeči.
Michal R
Příspěvky: 1464
Registrován: 17.4.2009 14:10:52
Bydliště: Děčín - Praha - České Budějovice

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od Michal R »

Dal jsem tomu nějaký čas, a myslím, že dobrá práce se povedla :ok: A je moc fajn, že autoři webu se v rámci zpětné vazby snaží na odladění. To často nebývá zvykem.

Ale též bych měl dotaz: Na starém fóru mi nešlo vkládat obrázky kvůli velikosti souboru. Tento limit zůstává zachován a nebo je to více benevolentní ?
(Samozřejmě že tuším, že každá fotka jde softwarově zmenšit, ale víš jak.... Je to nadlouho)
mapman
Autor
Příspěvky: 5756
Registrován: 25.2.2009 22:20:05

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od mapman »

Ano, to zůstalo stejné. "Víš jak" upřímně chápu, ale při uvolnění by z toho byla estetická "cochcárna" :) a prostor na hostingu taky není neomezený a zadarmo... Na jednu dvě fotky to stávající nastavení stačí a pro více fotek už je lepší používat nějaké jiné služby. S novou verzí fóra se možná zamyslíme nad zřízením zvláštního doplňku pro fotky, ať už by to byla galerie nebo jen nějaký nástroj pro úpravu...
RedBaron
Příspěvky: 356
Registrován: 16.5.2019 22:39:50
Bydliště: Doubravice u ČB

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od RedBaron »

Otakar píše: 23.2.2023 17:11:23
RedBaron píše: 23.2.2023 9:52:00 Odkazy vedou všechny na stránku "Úvod" ať z horní lišty fóra nebo z indexové stránky ceskedalnice.
Potřeboval bych vědět více, protože toto by se od včerejška dít nemělo. Možná cache v prohlížeči.
Hlásím že výše uvedený problém již neexistuje, moc děkujeme za upgrade fóra vzhledem ke komplikovanosti v poměrně krátkém čase a pouze se připomínám s prosbou o možnost volby tmavého tématu v nastaveních fóra :ok:
dvs
Příspěvky: 3621
Registrován: 8.6.2009 12:42:45

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od dvs »

Funguje přemigrované forum i přes tapatalk (https://www.tapatalk.com/) aplikaci, tak jako původní? Já se nepřipojím.
mbmat
Příspěvky: 1381
Registrován: 16.7.2010 21:20:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Připomínky k fóru

Příspěvek od mbmat »

dvs píše: 24.2.2023 9:05:23 Funguje přemigrované forum i přes tapatalk (https://www.tapatalk.com/) aplikaci, tak jako původní? Já se nepřipojím.
Též se nepřipojím přes Tapatalk.
Odpovědět

Zpět na „O tomto fóru a o portálu ceskedalnice.cz“